Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti > Kazalište

Kazalište Daske koje život znače

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2015., 18:03   #241
hejj ljudi jel neko zna nekog profesionalnog glumca koji daje pripreme za akademiju
megyha is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 20:05   #242
Quote:
pukylly kaže: Pogledaj post
a zavisi gdje si. ako si u zg imaš takvih grupa i projekata napretek. od kinokluba preko nekih udruga kaj se bave snimanjem. a ak te zanima sama gluma imaš svakakve igraonice i radionice, studentske grupe ali i za ostale, zavisi kaj te zanima


aham, ma mene bas sama gluma zanima, i da u Zg sam
znam da ima svega, cula sam.. al ono mislila sam da napravimo nesto svoje, neznam niti sama kaj tocno pod tim mislim, ali ugl da sami radi, ako imamo prostor.
lola199 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2015., 14:01   #243
Quote:
megyha kaže: Pogledaj post
hejj ljudi jel neko zna nekog profesionalnog glumca koji daje pripreme za akademiju
imaš ih napretek. sad zavisi kolko si ti spreman izdvojit, rijetko tko priprema besplatno...

Quote:
lola199 kaže: Pogledaj post
aham, ma mene bas sama gluma zanima, i da u Zg sam
znam da ima svega, cula sam.. al ono mislila sam da napravimo nesto svoje, neznam niti sama kaj tocno pod tim mislim, ali ugl da sami radi, ako imamo prostor.
pa sama gluma zahtjeva puno više rada, odricanja i discipline nego kaj se isprva misli tak da razmisli jel hoćeš baš to. a kaj se tiče prostora, treba se raspitat. ima u centru kreativni prostor m.a.m.a. kod preradovićeve ulice ili trga, nisam siguran... treba se raspitat za kaj su sve oni i jel nude baš to kaj tražiš.

al imaš u gradu puno prostora. močvara ima i svoje glumačke radionice za amatere, npr. i daju prostora u pogonu da se snimaju raznorazne stvari... al za sve se treba uglavnom raspitat
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2015., 17:14   #244
Bok ljudi! Želim se upisati na neku glumačku grupu ove godine, i zasad sam našla onu u Kulturnom centru Pešćenica i Studentski kazališni studio u Studentskom centru. Ima li netko od vas da je išao na neku od tih grupa, što bi preporučili?
Zasad sam više za onaj tečaj u sc-u zbog cijene (540 kn cijela godina, a ovo na Pešćenici je 200kn/mj), jedino što mi je malo dalje....
UmaUma is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 19:57   #245
Quote:
UmaUma kaže: Pogledaj post
Bok ljudi! Želim se upisati na neku glumačku grupu ove godine, i zasad sam našla onu u Kulturnom centru Pešćenica i Studentski kazališni studio u Studentskom centru. Ima li netko od vas da je išao na neku od tih grupa, što bi preporučili?
Zasad sam više za onaj tečaj u sc-u zbog cijene (540 kn cijela godina, a ovo na Pešćenici je 200kn/mj), jedino što mi je malo dalje....
zavisi... ako si starija od 18 i imaš završenu srednju preporučujem Kubus. tamo sam ja išao i tamo se baš radi na glumi i kreativnosti. imaš na njihovoj stranici i program i cijene i sve.

ali ako ovako želiš radit na predstavama i družit se, imaš dramsku sekciju KSET (ako si studentica) koji uvijek primaju nove članove i rade predstave, ZKM, Tirena, mislim da još uvijek postoji "teatar G" i točka na i na trešnjevci, pa ti biraj.

za SC sam čuo ok stvari i znam par ljudi koji su tamo išli i vele da je dobro.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 20:58   #246
i frend o kojem imam samo riječi hvale otvara mogućnost ljudima da se okušaju u ovome, pa ako koga zanima:

http://medley-teatar.com/gluma/

kolko vidim da nema puno mejsta i da košta, tako da samo za one ozbiljnije, a tiče se rada na sebi i općenito ulaganja u sebe
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2015., 00:02   #247
Quote:
pukylly kaže: Pogledaj post
i frend o kojem imam samo riječi hvale otvara mogućnost ljudima da se okušaju u ovome, pa ako koga zanima:

http://medley-teatar.com/gluma/

kolko vidim da nema puno mejsta i da košta, tako da samo za one ozbiljnije, a tiče se rada na sebi i općenito ulaganja u sebe
Tek sad vidim ovo. Čini se super, ali vidim da piše da se počinje u listopadu
micamaca2525 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2015., 10:32   #248
Quote:
micamaca2525 kaže: Pogledaj post
Tek sad vidim ovo. Čini se super, ali vidim da piše da se počinje u listopadu
sad je studeni, a ja sam ovo pisao u rujnu tad su negdje sve audicije i upisi, sad ne znam kak stoje...
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 12:24   #249
Quote:
pukylly kaže: Pogledaj post
sad je studeni, a ja sam ovo pisao u rujnu tad su negdje sve audicije i upisi, sad ne znam kak stoje...
A znam, kasnim malo Ima neka druga ustanova u sklopu koje se može ići na dramsku grupu, čisto ovako za dušu? Ja sam razmišljala dugo o ADU, razmišljam i dan danas, ali nekako se nisam još odvažila na to pa bih se za početak bavila glumom ovako kao hobi, a kasnije tko zna ako je prag 27,28, imam još 5 godina fore
micamaca2525 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2015., 19:58   #250
Quote:
micamaca2525 kaže: Pogledaj post
A znam, kasnim malo Ima neka druga ustanova u sklopu koje se može ići na dramsku grupu, čisto ovako za dušu? Ja sam razmišljala dugo o ADU, razmišljam i dan danas, ali nekako se nisam još odvažila na to pa bih se za početak bavila glumom ovako kao hobi, a kasnije tko zna ako je prag 27,28, imam još 5 godina fore
nema praga. znam cure koje su upadale drito s 18 a znam ih kaj su završavale fakultete prije pa tek onda upale na akademiju (čak i medicina al i neki drugi fakulteti)... ima i cura koji su upisale blizu 30 godina.

postoje razne dramske grupe i sekcije, recimo u KSET ako si studentica se možeš priključit bilokad, za ostale ne znam... sc ima svoje dramske igre...

inače od skupina i organizacija koje se bave glumom imaš Točku na i, Tirenu, ZKM, Kubus, al to sve ima upise najesen svake godine...
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2015., 22:58   #251
Quote:
pukylly kaže: Pogledaj post
nema praga. znam cure koje su upadale drito s 18 a znam ih kaj su završavale fakultete prije pa tek onda upale na akademiju (čak i medicina al i neki drugi fakulteti)... ima i cura koji su upisale blizu 30 godina.

postoje razne dramske grupe i sekcije, recimo u KSET ako si studentica se možeš priključit bilokad, za ostale ne znam... sc ima svoje dramske igre...

inače od skupina i organizacija koje se bave glumom imaš Točku na i, Tirenu, ZKM, Kubus, al to sve ima upise najesen svake godine...
Znači i u SC mogu bilo kad, a u ostale isključivo na jesen? Jel ti možda pohađaš neku od navedenih ili?
micamaca2525 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 10:35   #252
Quote:
micamaca2525 kaže: Pogledaj post
Znači i u SC mogu bilo kad, a u ostale isključivo na jesen? Jel ti možda pohađaš neku od navedenih ili?
sad više nisam u Zg ali sam bio u KSET-u, studenti rade predstave i super je. ako si studentica možeš se priključit bilokad, pošalji im mail ili dođi u KSET tokom dana pa zaustavi nekog tamo. za ove ostale se raspitaj
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 20:03   #253
https://www.facebook.com/events/469536199900365/ joj da mogu išel bi na to. frend i poznanik drži predavanje

za nefejsičare link
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2015., 21:03   #254
Quote:
pukylly kaže: Pogledaj post
https://www.facebook.com/events/469536199900365/ joj da mogu išel bi na to. frend i poznanik drži predavanje

za nefejsičare link
Zašto uvijek kasnim?
micamaca2525 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2015., 21:56   #255
Quote:
micamaca2525 kaže: Pogledaj post
Zašto uvijek kasnim?
mogla si pitat bude još prilika
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2016., 13:22   #256
http://medley-teatar.com/otvoreni-up...emo-u-veljaci/

evo ako nekog zanima, simpatični i stručni frend je jedan od voditelja
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 17:14   #257
još jedna zgodna radionica

https://www.facebook.com/events/534529480053710/
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2016., 03:06   #258
Quote:
megyha kaže: Pogledaj post
hejj ljudi jel neko zna nekog profesionalnog glumca koji daje pripreme za akademiju

ja;
ako ti je to još aktualno ili ako nisi bila na prijemnom prošle godine feel free to pm me;
pripremao sam nemali broj ljudi za prijemni u Zg-u, Sarajevu, N.sadu..
samo nekolicina (oni kojima je to bila tek 2-ga ili 3-ća opija nisu uspjeli upasti);
Leonard Orr is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 13:11   #259
Za one koje zanima ulaz u dramsku grupu, preporučujem "Točku na i " Voditelji su glumci ili redatelji i izbiljno se radi
daniko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 15:24   #260
Ima li kakva dramska skupina za odrasle (tu ne mislim srednjoskolce, studente..., vec starije od 30) u Osijeku, ili kakve radionice?
__________________
Save the cheerleader! Save the world!
osjecanka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:47.