Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2017., 12:09   #701
Blue Sky u Gortanovoj 12, ide se po Baštijanovoj i poslije Vitezićeve skrene lijevo kad se ide iz smjera juga. Slavonska je med medeni. Puno svega, velika i socna. Tijesto malo deblje al mekano. Osobno preferiram deblje tijesto tako da mi je ova pizza vrh.
anakonda74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 19:49   #702
Koja je najbolja pizza u Dubravi?
Tomo1972 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 22:27   #703
Oliva kod doma na Savi mi je bila sasvim dobra, iako kažu da se nešto i tamo pogrošalo u zadnje vrijeme, e sad ne znam jel istina, valjalo bi provjerit
Baraba12321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 12:01   #704
Quote:
Tomo1972 kaže: Pogledaj post
Koja je najbolja pizza u Dubravi?
Ne znam koja je najbolja, nisam često ondje, ali Paprika je među najstarijima,
a ima sasvim solidnu pizzu - barem je tako bilo prije kojih godinu-dvije kad sam zadnji put bila ondje.


Moj novi favorit je LunchBox u Domjanićevoj.
Konzumiram ih u dostavi, ali mislim da imaju i konzumaciju u lokalu.
Još mi se nije dogodilo da naručim od njih pizzu i da mi nije dobra.
anardev is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 22:23   #705
Quote:
Tomo1972 kaže: Pogledaj post
Koja je najbolja pizza u Dubravi?

Navodno Verona Due u zadnje vreme rastura.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 23:54   #706
meni nije toliko dobra obična kvartovska picerija
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 00:16   #707
Solidna pizza at best. U Dubravi nema najbolje pizze, Mihita, Verona, Paprika, sve je tu negdje po kvaliteti.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 11:38   #708
DG, Trešnjevka

samo..konobari su im u kurcu.
Short Term is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 20:03   #709
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
meni nije toliko dobra obična kvartovska picerija
koja je tebi najbolja pizzeria? i koja je razlika između kvartovske i dobre pizzerie? zakaj u mom kvartu ne bi postojala dobra pizzeria...
__________________
Asti miša.
papi73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 21:19   #710
Quote:
anardev kaže: Pogledaj post
Ne znam koja je najbolja, nisam često ondje, ali Paprika je među najstarijima,
a ima sasvim solidnu pizzu - barem je tako bilo prije kojih godinu-dvije kad sam zadnji put bila ondje.
Iz Paprike sam jednom naručio pizzu i bila je sasvim ok. Ništa posebno, ali im je drugo trebalo da je donesu. Čujem da je uvijek tako tamo pa ne naručujem više. Veronu nisam probao pa ću uskoro probati da vidim kakva je tamo pizza. Čini mi se da sam jednom naručio pizzu iz Mihite, ali nisam siguran. Uopće se ne sjećam kakva im je pizza.
Tomo1972 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 23:39   #711
Quote:
papi73 kaže: Pogledaj post
koja je tebi najbolja pizzeria? i koja je razlika između kvartovske i dobre pizzerie? zakaj u mom kvartu ne bi postojala dobra pizzeria...
bio sam u toj Verona due dvaput, jednom uzeo Slavonsku a drugi put neku sa čeri paradajzima, crnim maslinama, grana padanom i rikolom,
moguće da su neke druge pice bolje od ovih ali te dvije su bile vrlo prosječne, ako ne živiš u Dubravi ne isplati se ići tamo
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 20:49   #712
karijola u Vlaškoj. a čula sam pohvale i za Duksu negdje kod Maksimira..
hellagoodgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 22:41   #713
Pizzerija MIHITA 2 TRG Senjskih uskoka 7
zaobilazite u širokom luku u koliko ne želite želučane probleme, a naročito ako jedete meksičku klopu gdje se stavlja stara junetina!
feboj is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 07:46   #714
ZG
1. O'hara
2. Basta
3. Zero Zero
Retroman is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 13:20   #715
Quote:
Retroman kaže: Pogledaj post
ZG
1. O'hara
2. Basta
3. Zero Zero
Duksa ?
doljabuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 13:57   #716
Dobra je pizza u Duksi, ali to je mlinac tijesto (kao i također dobra Karijola), ali ja preferiram klasični napolitanski stil.
Retroman is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2019., 15:20   #717
Danas išao probati pizzu iz Doomsday. Malo progooglao da vidim šta pišu o njima, svi komentari vrhunski, par (plaćenih) članaka o njima. Imaju dostavu, rek'o ajde da probamo...
Oni su u Dugavama, ja u Sigetu. Prvo što mi je totalno nelogično je da narudžba za Siget mora biti preko 100kn.(?!?) Pošto je račun bio 88kn, pita me gospođa da li da ubaci Coca-colu, da bude preko 100kn. Pristanem...

Za jedno 45min, dolazi dostava, bez računa naravno. Kasnije skužim po cjeniku da je pola litre kole 16kn??? Naravno, dostavljač si je ušićario koju kn. Da li je krivo izračunao ili slučajno, nema veze ionako im uvijek ostavim. Ono što mi je još zanimljivije je da je Coca-cola proizvedena u Sarajevu?!? (Ne znam da li bi trebalo to pisati ili ne ali na etiketi ne piše tko je uvoznik za RH?)

Što se tiče pizze, čist ok, nemam nekakvih zamjerki ali nisam ni fasciniran. Za te novce, toliki marketing i takve recenzije sam očekivao puno više.
Vraćam se naručivanju iz Asterixa, koji je kvalitetom isti, a cijenom i brzinom dostave (ekstra su brzi) je puno bolji....
Pero_Kanister is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2019., 22:32   #718
Prije par godina sam bila u Zero Zero i oduševila me. Sad sam prije par dana bila opet i bila je u najboljem slučaju u redu. Kiseli i vodenasti pelati, gumenast sir.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2019., 18:55   #719
Quote:
Pero_Kanister kaže: Pogledaj post
Danas išao probati pizzu iz Doomsday. Malo progooglao da vidim šta pišu o njima, svi komentari vrhunski, par (plaćenih) članaka o njima. Imaju dostavu, rek'o ajde da probamo...
Oni su u Dugavama, ja u Sigetu. Prvo što mi je totalno nelogično je da narudžba za Siget mora biti preko 100kn.(?!?) Pošto je račun bio 88kn, pita me gospođa da li da ubaci Coca-colu, da bude preko 100kn. Pristanem...

Za jedno 45min, dolazi dostava, bez računa naravno. Kasnije skužim po cjeniku da je pola litre kole 16kn??? Naravno, dostavljač si je ušićario koju kn. Da li je krivo izračunao ili slučajno, nema veze ionako im uvijek ostavim. Ono što mi je još zanimljivije je da je Coca-cola proizvedena u Sarajevu?!? (Ne znam da li bi trebalo to pisati ili ne ali na etiketi ne piše tko je uvoznik za RH?)

Što se tiče pizze, čist ok, nemam nekakvih zamjerki ali nisam ni fasciniran. Za te novce, toliki marketing i takve recenzije sam očekivao puno više.
Vraćam se naručivanju iz Asterixa, koji je kvalitetom isti, a cijenom i brzinom dostave (ekstra su brzi) je puno bolji....
Već dugo nisam čuo za Doomsday, mislio sam da su propali. Imali su svojedobno žestoki okršaj na Facebooku s nezadovoljnim mušterijama, pa su uvrede padale na sve strane.

Ovo s narudžbom preko 100kn za dostavu u Siget mi je nešto novo. Nismo već preko godinu dana ništa naručivali od njih, ali ne sjećam se da nam nisu dolazili ako nismo premašili određenu cifru .
Nick7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2019., 23:56   #720
Doomsdayova "ljuta veganka" mi je jedna od najboljih pizza uopće, obavezno probati.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:00.