Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, žalbe, komentari > Kutak za banirane

Kutak za banirane Nepošten ban? Žalite se ovdje

Zatvorena tema

Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2017., 22:45   #1
Pringles, nisi valjda i ti iz lištice?

Ali ne stvarno, dala si mi, ako me sjećanje dobro služi 45 bodova (četerespet). Zašto?
Siva Kornjaca is offline  
Old 19.05.2017., 14:22   #2
Pringles, šalim se u naslovu, ne zamjeri, znam da nisi zatucana seljančura iz zadnje vukojebine. Ali mi reci čemu 45 bodova? I čemu 200 bodova od mitcha? I zašto mitch tako zdušno brani krkanluk i fašizam najtrulije vrste..? Zašto tolerirate povampirene moderatore, pobogu?
Siva Kornjaca is offline  
Old 19.05.2017., 17:39   #3
Ček malo...
"ušastoidnog lika", "fašistoidnog Mitcha", "ustaška gamad"...
Stvarno ne znaš zašto si dobio karton za vrijeđanje?
Dorian.Gray is offline  
Old 19.05.2017., 18:49   #4
Pa mitch definitivno jest fašistoidan kada stoji na strani one bagre iz lištice. Doriane, pogledaj malo što na onoj temi piše onaj lik, identična četnička spika iz 90-tih. Oni bre ugroženi, oni nejač. A zapravo tom spikom prave temelj za novi sukob, baš kao četnici. A kad dobiju po pički kao što su dobili 93-će, onda opet isto - mi ugroženi, mejđorazejšn, kme kme. Imaš pravo, nije to ustašoidni lik niti je u pitanju ustaška gamad, povlačim riječ. Riječ je o Dodikovim četnicima iz lištice. Podsjetnik koga mitch brani i s kime dijeli identične stavove:

http://www.index.hr/sport/clanak/nak...ze/971025.aspx

Gray, ova stoka iz članka ti nije ustaš... pardon, četnička gamad, ha? Osim toga, nemojmo se praviti glupi - navedi mi jednu pozitivnu osobu koja je izgmizala iz tog kraja i napravila dobro djelo u Hrvatskoj? Nema je. Sve sami prevaranti, lopovi, paraziti, silovatelji, ratni zločinci itd. Ovo nije generaliziranje nego živa činjenica. Jedino ostaje nejasno zašto se furaju na hrvatstvo kad to naprosto nisu.

Možebitno i jesam nekog lagano okrznuo uvredama (iako, to je takva vrsta krkančina kojima kad kažeš da je ustaša zamili oko srca i to shvate kao najljepši mogući kompliment), ali je mnogo opasnije što mitch tolerira fašistoidnu ideologiju na onoj temi, ne briše fašistoidne off-topic postove pune laži, mitova i potpunog iskrivljavanja istine. Retardi idu analogijom da je 100 puta izrečena laž istina, upravo kao njihov uzor Goebbels. Ipak, postoji istina koju sam ja pokušao reći, ali me dakako njihov zaštitnik-poglavnik mitch spriječio. Priklao sam ih argumentima (tuđman, ubijeni navijač Sarajeva) na koje mi, naravno, nikad nisu odgovorili jer nemaju što reći, samo vrte svoje, poput četnika sa guslama. mitch sve to tolerira, sve te vrlo tendenciozne laži i više nego očiti govor mržnje.
Siva Kornjaca is offline  
Received Infraction
Old 20.05.2017., 01:15   #5
Da preduhitrim 'Zašto, o, zašto?'
Quote:
Siva Kornjaca kaže: Pogledaj post
Retardi
Zato.
.
Pringles is offline  
Zatvorena tema

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:37.