Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2017., 09:57   #7541
Quote:
suburbian kaže: Pogledaj post
Danas sam čitao negov malo poduži intervju u listu "Danas", povod je bila premijera na Sarajevskom filmskom festivalu njegovog četvorodelnog serijala "The Putin Interviews".
Čovek koji je otkrivao teorije zavere, demistifikovao na izvestan način američku istoriju i uvek postavljao neprijatna pitanja američkoj javnosti, u ovom trenutku ima razumevanje za rigidnog KGB-ovca koji ne preza da uguši svaki trag slobodne misli u svojoj zemlji, upravo protiv čega se borio Stone u svojim filmovima.
U principu, nisam pristalica ni američkog imperijalističkog pristupa samo što je raspodela kolača na više svetskih diktatora (globalnih igrača) osuđena na propast za neki uobičajeni demokratski diskurs u našim zabitima.
Da, Platoon je savršenstvo od filma...bilo nekada.
Mislim da ga tako u SADu žele predstaviti, što je naravno teška propaganda.
Old 17.08.2017., 19:41   #7542
Quote:
cul-de-sac kaže: Pogledaj post
Znači, gledali smo zajedno Platoon. Ja ga isto nisam gledao dugo, film je prilično dobar. Štoviše, bolji od većine naslova koje sam vidio u Sarajevu.
što mi se ne javi čovječe ...jesi ostao poslije na brifingu s Olliejem?
dalal is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 19:44   #7543
Quote:
Cahit kaže: Pogledaj post
Platoon je ajme majko. Sjećam se jedne scene u kojoj glavnog lika rešetaju u slow motionu uz nekakvu patetičnu glazbu.

Hot shots su parodirali tu scenu i bila je manje smiješna nego u originalu.
Ne sjećam se tog u Hot Shots ali su je isparodirali do besvijesti u Tropic Thunder, Ben Stiller se ruši na koljena sve uz slow motion jedno 7-8 puta
dalal is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 08:58   #7544
jedan od boljih kadrova u 13 soldiers of bengazi je dok gledaju downey jr. u tropic thunderu

torrentima vitla nova Amiable verzija bluraya night moves arthur penna.
Old 18.08.2017., 09:04   #7545
To mi je jedan od najdražih filmova.
LouReeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 09:16   #7546
Quote:
dalal kaže: Pogledaj post
Ne sjećam se tog u Hot Shots ali su je isparodirali do besvijesti u Tropic Thunder, Ben Stiller se ruši na koljena sve uz slow motion jedno 7-8 puta
Jao da, ta scena je bila u Tropic Thunder. Al i Hot Shots je parodirao neke scene iz Platoona ako se ne varam
Old 18.08.2017., 18:38   #7547
What happened to Monday je vani
Old 18.08.2017., 22:12   #7548
vjerujem da ce bit lose, al ajd, dat cu mu sansu, ionako nemam sta gledat.
Old 19.08.2017., 19:54   #7549
Emma Stone je sa zarađenih 26 milijuna dolara najbolje plaćena holivudska glumica u 2017., objavio je časopis Forbes.

Emma Stone, zvijezda 'La La Landa' zaradila je 26 milijuna dolara u razdoblju od 12 mjeseci, od lipnja 2016. do lipnja 2017., uglavnom zahvaljujući planetarnom uspjehu tog holivudskog mjuzikla. Time je zasjela na vrh Forbesove godišnje liste, ostavivši iza sebe Jennifer Anniston i Emmu Watson.

Jennifer Lawrence, koja je predvodila listu posljednje dvije godine, ove je godine treća sa zarađenih 24 milijuna dolara. Emma Watson bogatija je za deset milijuna dolara, 160 posto više nego 2016. Vodećih deset glumica na ovogodišnjoj listi zaradile su ukupno 172.5 milijuna dolara, prije plaćanja poreza. Na listi su još Melissa McCarthy, Mila Kunis, Charlize Theron, Cate Blanchett, Julia Roberts i Amy Adams.

Dwayne 'The Rock' Johnson je sa 64,5 milijuna dolara predvodio prošlogodišnju listu najbolje plaćenih holivudskih glumaca. Lista za 2017. bit će objavljena kasnije ovoga mjeseca. Deset najbolje plaćenih holivudskih glumica prošle godine zaradilo je 205 milijuna dolara, više od upola manje od svojih deset najbolje plaćenih muških kolega, navodi Forbes.
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:33.