Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Turizam

Turizam Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Putopisi

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2017., 23:40   #841
poznat je bohinjski sir - guglaj malo pa bi trebala naći gdje ga prodaju proizvođači s tog područja. mi smo naišli na štand u blizini staze za slap Savicu.
drugi tip lokalnog sira je mohant.
u Staroj Fužini se može posjetiti mali Planšarski muzej gdje se može naučiti o životu pastira i tradicionalnoj proizvodnji sira.
Lizzie M is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 17:29   #842
@LittleOven - citam temu i naletim da ste vi stalni gosti Bleda i Bohinja i da imate djecu pa da iskoristim i pitam sto ne propustit s bebom od par mjeseci ali idemo samo Bled i samo 3 dana... krecemo se dijelom s kolicima dijelom s nosiljkom pa ako imate volje napisat vrlo kratko sta vam je best of tamo u svih tih x posjeta koliko ste bili
Old 17.08.2017., 18:30   #843
Bohinjska sirarna http://www.sir.si/prodaja.html

Edit: sad vidim da postoji još jedna stranica, nisam ju vidjela dok nisam objavila odgovor.
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 19:01   #844
Hvala na odg....jucer sam nasla sva 3 (mohant, bohinjski, triglavski) za kupiti
Old 19.08.2017., 19:38   #845
Savršen tjedan u Bohinju...auto smo parkirali pred hotelom na dan dolaska i upregnuli na dan odlaska...sve nam je bilo na 5 min od hotela....a aktivnosti toliko da nam auto nije uopce trebao....kayak na rijeci, kanu i paddle boat po jezeru i rijeci, bicikliranje oko jezera i po okolici, kupanje....i jos savrsena temperatura vani, a jezero osvjezevajuce, iako bi meni odgovaralo i hladnije...jedva cekam nazad...obozavam bohinj

Btw. Foksner na Bohinjskom jezeru (Ribčev Laz) ima preodlične burgere
Old Jučer, 08:49   #846
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
Savršen tjedan u Bohinju...auto smo parkirali pred hotelom na dan dolaska i upregnuli na dan odlaska...sve nam je bilo na 5 min od hotela....a aktivnosti toliko da nam auto nije uopce trebao....kayak na rijeci, kanu i paddle boat po jezeru i rijeci, bicikliranje oko jezera i po okolici, kupanje....i jos savrsena temperatura vani, a jezero osvjezevajuce, iako bi meni odgovaralo i hladnije...jedva cekam nazad...obozavam bohinj

Btw. Foksner na Bohinjskom jezeru (Ribčev Laz) ima preodlične burgere
mi smo bili u hotelu, hrana predivna, mir, tišina, nema cike i vriske, ekipa kakva nama odgovara, zrak, temp ugodna, po noči spavaš bez klime bohinj je predivan. definitvno preko ljeta idemo tamo, ne na more, a jadran 9 mjesec
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:32.