Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2017., 22:49   #2721
Imala sam neko neuredno poslovanje s diners karticom prije godinu dana, dal se moze i za koliko ponovno trazit kartica akooo budu odobrili.
helena1605 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2017., 23:31   #2722
Može se zatražiti nakon 6 mjeseci ali je velika vjerojatnost da neće odobriti. Ovisi o mnogim faktorima, meni ju dan danas ne daju nego sam morala uzeti kao dodatni korisnik a dugovanje je riješeno prije 4 godine. Imam dobru plaću i poslodavca. No nikako da mi daju moju

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 13:44   #2723
Quote:
JayDeena kaže: Pogledaj post
Može se zatražiti nakon 6 mjeseci ali je velika vjerojatnost da neće odobriti. Ovisi o mnogim faktorima, meni ju dan danas ne daju nego sam morala uzeti kao dodatni korisnik a dugovanje je riješeno prije 4 godine. Imam dobru plaću i poslodavca. No nikako da mi daju moju

Da li se limit podizanja gotovine s vremenom povećava ili je to konačan iznos limita za podizanje gotovine koji su mi dali? I ako da, nakon koliko vremena se povećava limit za gotovinu?

Imam karticu sa 6 plaćenih računa, ali limit je još uvijek isti za gotovinu...
zac1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 15:40   #2724
Quote:
zac1980 kaže: Pogledaj post
Da li se limit podizanja gotovine s vremenom povećava ili je to konačan iznos limita za podizanje gotovine koji su mi dali? I ako da, nakon koliko vremena se povećava limit za gotovinu?

Imam karticu sa 6 plaćenih računa, ali limit je još uvijek isti za gotovinu...
Možeš probati tražiti povećanje.
A točan odgovor na tvoje pitanje prepustiti ću nekom tko se bolje razumije, pošto moj stari i ja imamo kartice tek 3 mjeseca

JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:48.