Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2017., 15:59   #761
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
To ima veze s prirodnom razinom dopamina i serotonina u mozgu i koliki je treshold za njegovu aktivaciju, a iz čega dalje proizlazi intrinzična motivacija za sve što radiš u životu.
: stares in chinese:
dare to imagine is offline  
Old 11.03.2017., 15:59   #762
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma tražil sam te dno dna. Ružnoću koja je prihvatljiva. Jebat ga viš da ni ne poznamo neke takve sem Jasenka. Trudim se nać nekog da ti stavim pa da biraš al nejde ni meni nać nekog.
ne mogu se ni ja sjetit
pa baš dno dna sumnjam da bi mi bilo privlačno
mantisa is offline  
Old 11.03.2017., 16:00   #763
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Ako počnem nabrajati neću se moći zaustaviti.
ajde, molim te!
mantisa is offline  
Old 11.03.2017., 16:00   #764
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Ovaj biceps je znatno manji! Osjećam se prevareno!

Ma nema se tu kaj dokazivati. Sasvim je nebitno koja je čija slika. Nemreš svima bit lijep da si ne znam kakav.
E jbg, sad biceps ne valja Niti je slika slikana u istom periodu, niti je ruka u istom položaju
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Old 11.03.2017., 16:01   #765
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Ma mozemo mi trositi svu lovu na kozmtiku nikada necmo dosegnutu zensku lijepotu . Uvjek sam kazao , za mene najruznija zena je uvjek lijepsa od naslijepseg muskarca .
Toliko o muskoj ljepoti .
A ne, ne! Nemremo tak! Muška ljepota se treba cijeniti! Ima vas zaista divnih primjeraka koje je pravi užitak obavijati pogledom Barem pogledom
calea is offline  
Old 11.03.2017., 16:01   #766
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Ovaj biceps je znatno manji! Osjećam se prevareno!

Ma nema se tu kaj dokazivati. Sasvim je nebitno koja je čija slika. Nemreš svima bit lijep da si ne znam kakav.
Pa kad je tamo bil u pozi pokazivanja mišića u najpunijem obliku! Nemoj sad bit zločesta! Za razliku od mnogih nema nikakvog problema sa djeljenjem svog izgleda sa nama.To je učinio isključivo zbog dobre zajebancije i nije sramežljiv u vezi svog izgleda!Još jedan od mene za to sve!
Joshua is offline  
Old 11.03.2017., 16:03   #767
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
A ne, ne! Nemremo tak! Muška ljepota se treba cijeniti! Ima vas zaista divnih primjeraka koje je pravi užitak obavijati pogledom Barem pogledom
Kao i zena .
lazan is offline  
Old 11.03.2017., 16:03   #768
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
E jbg, sad biceps ne valja Niti je slika slikana u istom periodu, niti je ruka u istom položaju
Panterice pa znaš da sam ja na tvojoj strani
Kaj se uopće opravdavaš? Nemreš tu udovoljiti da se ubiješ. Si vidio kak si prošao s biranjem avatara
calea is offline  
Old 11.03.2017., 16:04   #769
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
I posljednji put da trolam i postavljam svoju sliku. Samo iz razloga jer ono nije ista osoba

Tu se vide moje ružne oči i "tamna" kosa Koja sposobnost povezivanja i zaključivanja

http://i.imgur.com/HlLmZfM.jpg
Ja sam mislila da si kao onaj s bivseg avatara... Nista ni slicno ovome. Moram prestat zamisljat ljude po avatarima.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Old 11.03.2017., 16:04   #770
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
jednom sam napisala, nakog čega su me mnogi izvrijeđali da tražim IQ oko 130 i više (bar 120)
U jebote! Ovo je viš jako interesantno. E sad ak Jasenko ima to? Može li se on poseksat sa tobom. Pardon. Možeš li ti njega poseksat!?
Joshua is offline  
Old 11.03.2017., 16:04   #771
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa kad je tamo bil u pozi pokazivanja mišića u najpunijem obliku! Nemoj sad bit zločesta! Za razliku od mnogih nema nikakvog problema sa djeljenjem svog izgleda sa nama.To je učinio isključivo zbog dobre zajebancije i nije sramežljiv u vezi svog izgleda!Još jedan od mene za to sve!
Hvala Šta god ja uradio ne valja. Da nisam pokazao sliku, onda lažem. Kad sam pokazao, onda sam narcis

Kako god, ne valjam
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Old 11.03.2017., 16:05   #772
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
ne mogu se ni ja sjetit
pa baš dno dna sumnjam da bi mi bilo privlačno
Woody Allen ,
Rowan Atkinson
Dva koja su mi pala na pamet .
lazan is offline  
Old 11.03.2017., 16:05   #773
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
U jebote! Ovo je viš jako interesantno. E sad ak Jasenko ima to? Može li se on poseksat sa tobom. Pardon. Možeš li ti njega poseksat!?
Ne, s njim ne bih mogla. On mi ima nešto baš odbojno.

Quote:
Woody Allen ,
Rowan Atkinson
Dva koja su mi pala na pamet
Joj ne!
Volim mršavija, koščata lica. Ako ima netko takav , a ne baš lijep - mogao bi doć u obzir.

evo, on može
http://www.bing.com/images/search?vi...x=1&ajaxhist=0
mantisa is offline  
Old 11.03.2017., 16:06   #774
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Panterice pa znaš da sam ja na tvojoj strani
Kaj se uopće opravdavaš? Nemreš tu udovoljiti da se ubiješ. Si vidio kak si prošao s biranjem avatara
A šta da ti kažem. Volim se šalit i zajebavat, ali ne možeš to sa večinom na forumu
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Old 11.03.2017., 16:07   #775
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Hvala Šta god ja uradio ne valja. Da nisam pokazao sliku, onda lažem. Kad sam pokazao, onda sam narcis

Kako god, ne valjam
Ma nema na čemu. Da si ti uletil sa slikom evo papci gledajte me kako sam predivan onda bi to bila druga priča. No ja se dobro sečam kak smo krenuli i kako se to sve odigralo! Vrhunska zajebancija.A sad ak baš netko želi u tebi vidjet i narcisa. Ko ga jebe!
Joshua is offline  
Old 11.03.2017., 16:07   #776
Evo još jedan primjer. Izmišljeni lik, ali ipak. Tony Soprano. U toj seriji, James Gandolfini mi je bio Ne zbog love, jer mi luksuz u životu apsolutno nije bitna stavka. Ne dijelim ljude po tom kriteriju. Eto, a ni lijep ni zgodan ni mlad.
dare to imagine is offline  
Old 11.03.2017., 16:07   #777
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Woody Allen ,
Rowan Atkinson
Dva koja su mi pala na pamet .
Fala Lazo!
Joshua is offline  
Old 11.03.2017., 16:08   #778
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
A šta da ti kažem. Volim se šalit i zajebavat, ali ne možeš to sa večinom na forumu
Ko ni inače u životu. Budemo se držali skupa!
calea is offline  
Old 11.03.2017., 16:08   #779
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Ja sam mislila da si kao onaj s bivseg avatara... Nista ni slicno ovome. Moram prestat zamisljat ljude po avatarima.
To je bilo još na na počecima mog treniranja, kad mi je Vin Dieselovo tijelo bilo uzor
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Old 11.03.2017., 16:08   #780
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Ne, s njim ne bih mogla. On mi ima nešto baš odbojno.
Gotovo. Kraj priče! Ti si primitivno biće kojoj je izgled najvažniji! Sram i tebe bilo!
Joshua is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger