Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2017., 11:29   #1
Ljeto (nam se vratilo, ououoo)

Ne znam kako je kod vas, mene jucer zatekao prvi ljetno vruci dan, pa evo jedna ljetna (ili predljetna) tema.

Kako namjeravate provesti ljeto? (Grad, selo, more, planine, privremeno preseljenje na sjever Finske?)

U cemu cete se brckati? (bikini, jednodijeli, trikini, nekinovi-kini?)

Kako cete se razgibavati? (picigin, trcanje, odbojka, plivanje, prebacivanje s boka na bok..)

Sto cete nositi? (jesu li sarene hlace jos in ?)

Sto cete jesti? (neki lagani ljetni recepti ili pojacanje izolacije mastima? )

Vi koji ste na moru, imate li plan kako prezivjeti turisticke guzve usred sezone?

Tips & tricks kako prezivjeti vrucine?

(Ne trebate odgovarati na sva pitanja, to je samo za uvod za sto god vam padne na pamet vezano za ljeto..)

I tak..
daneejela is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 11:33   #2
Ošišala sam se na kraće, i za doručak upravo jedem jagode.
i mislim da ću danas otvoriti sezonu sandala
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 11:45   #3
Većinu ljeta htjela nehtjela radi posla moram provest u gradu, a svaki slobodan trenutak (čitaj: u petak u podne) ću jurit na more. protiv vrućina se borim klimama, hladnim tuševima, brčkanjem u moru i Ledo King sladoledima.
Gužve ću nekako pregrmit, iako zbog turista ne mogu nać parking, i ima ih previše na plaži i... :Stara baba: Krajem ljeta ćemo na godišnji i idemo kao turisti nervirati druge domaćine i stvarat gužvu.
Brčkat ću se u moru u svojih milijon kupaćih jednakog kroja, a različitih boja. Ako bude nepodnošljivo vruće, imat ću jedan kupaći sa sobom u gradu da se odem rashladit na potočić u blizini.
Ljetne aktivnosti: plivanje, trčanje, rolanje, bicikliranje, hodanje. Nema odmora i ležanja na plaži.

Upravo sam si napravila popis koju ljetnu robu moram čim prije bacit pod šivaću mašinu i pripremit za ljeto. Nadam se da uskoro uskačem u haljinice, suknjice, lanene hlače i sandale. Hvala bogu na posao mogu doć obučena skoro bilo kako, tako da nemam problema s kuhanjem u najlonkama i rukavima.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 11:49   #4
Ne idem na more. Bit cu u stanu.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 12:59   #5
Joj, nemoj me podsjećat na ljeto.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 13:01   #6
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Većinu ljeta htjela nehtjela radi posla moram provest u gradu, a svaki slobodan trenutak (čitaj: u petak u podne) ću jurit na more. protiv vrućina se borim klimama, hladnim tuševima, brčkanjem u moru i Ledo King sladoledima.
Gužve ću nekako pregrmit, iako zbog turista ne mogu nać parking, i ima ih previše na plaži i... :Stara baba: Krajem ljeta ćemo na godišnji i idemo kao turisti nervirati druge domaćine i stvarat gužvu.
Brčkat ću se u moru u svojih milijon kupaćih jednakog kroja, a različitih boja. Ako bude nepodnošljivo vruće, imat ću jedan kupaći sa sobom u gradu da se odem rashladit na potočić u blizini.
Ljetne aktivnosti: plivanje, trčanje, rolanje, bicikliranje, hodanje. Nema odmora i ležanja na plaži.

Upravo sam si napravila popis koju ljetnu robu moram čim prije bacit pod šivaću mašinu i pripremit za ljeto. Nadam se da uskoro uskačem u haljinice, suknjice, lanene hlače i sandale. Hvala bogu na posao mogu doć obučena skoro bilo kako, tako da nemam problema s kuhanjem u najlonkama i rukavima.

Ja inace volim tu ljetnu vrevu, turiste, pun grad itd..ali zadnjih godina je ovaj "moj" dio bas prekrcan, ne mozes prosetati da se ne provlacis kroz ljude, na plazi di god se uglavis necija guzica ti je na dohvat ruke
Mislim da cu ove godine kupanje prebacit u jutarnji termin

kojeg su ti kroja kupaci?
daneejela is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 13:03   #7
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Ošišala sam se na kraće, i za doručak upravo jedem jagode.
i mislim da ću danas otvoriti sezonu sandala


Ja sam skinila kanatijeru (aka potkosulju) i bas gledam kupace po netu.
daneejela is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 13:24   #8
radno upravo zavrsavam skolu (imam 2 tjedna godisnjeg iduci mjesec al je isplaniran kao godisnji za ucenje) i od 1.8. potpisujem novi ugovor sto znaci da do kraja godine mogu zaboravit na godisnji

Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Ošišala sam se na kraće, i za doručak upravo jedem jagode.
i mislim da ću danas otvoriti sezonu sandala
prije 2 tjedna sam cizme obukla na veceru jer mi je bilo hladno mogla bi i ja sandale danas al mislim da cu ipak starke bit ce samo 25 danas

imam termin za sisanje danas, zivcira me predugacka kosa, stalno mi je u repu
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 13:43   #9
Potkošulju demonstrativno ne nosim od 1. maja i nasmrzavala sam se ko Svaki dan se odlučim i za bivanje bez čarapa pa ih nakon sat vremena navlačim jer je još hladno, pogotovo ujutro i navečer. Usred dana na suncu nije, ali ja sam tad spriječena zarađivanjem za život

Dopust kao i svake godine dijelim na lipanjski i rujanski, s pokojim danom odmora u međuvremenu. Zadnjih iks godina je u oba termina bilo prehladno za kupanje tako da me za kupaći nije briga
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 15:39   #10
Nakon x godina ne radim ljeti :zivio_porodiljni_dusane_sine_ljubi_te_mama_u_celo :
Iako živim na moru ta činjenica mi donosi golemi komod jer ga nećemo provesti u gradu.

U planu mi je jutrima piti kave i rješavati sudoku, brčkati se s malim po plićaku, jesti goleme količine domaćih rajčica, vratiti formu plivanjem i koji put se zapiti

Potkosulju sam skinula jučer, sandale obula danas.
Najsretnija sam u ovom periodu u godini

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
__________________
ivoo20: Zbog takvih kao ti ljeto će se vratiti u 10. mjesecu.
makake is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 16:42   #11
:ono kad dođeš na posao a već si umoran od prženja:

Prošli godišnji odmor sam iskoristio, pa... ne baš produktivno. Nisam nigdje maknuo, samo bih čekao veče da mogu ko vampir izaći u grad i popiti nešto. Ne pomaže što nisam ljubitelj mora, gužve i ostalih sranja koja dolaze u paketu sa ljetom.

Ovog puta da budem mrvu produktivniji. Ne znam šta, kako i gdje ali vidjet ću. S druge strane, neko osvježavajuće piće, mrak u sobi i internet su sasvim ok opcija.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 16:46   #12
Quote:
daneejela kaže: Pogledaj post
Ne znam kako je kod vas, mene jucer zatekao prvi ljetno vruci dan, pa evo jedna ljetna (ili predljetna) tema.
Trenutno 13 stupnjeva, kisnjavo-oblacno. Ni jucer nije bilo drugacije, a bome nece ni iducih dana. Ako bude kao proslo temp ce biti 16-21.
Quote:
Kako namjeravate provesti ljeto? (Grad, selo, more, planine, privremeno preseljenje na sjever Finske?)
Radno, s jednim kracim godisnjim od 5 dana u 6. mjesecu i jednim duzim godisnjim od 10 dana u 9. mjesecu, negdje u toplijim krajevima. Nisam tip koji se izlezava i przi na suncu, al sve si mislim kako to moram isprobat.

Quote:
U cemu cete se brckati? (bikini, jednodijeli, trikini, nekinovi-kini?)
Bikini, kojeg sam kupila prije 2 godine i jos stoji nenosen u ormaru.
Quote:
Kako cete se razgibavati? (picigin, trcanje, odbojka, plivanje, prebacivanje s boka na bok..)
Prebacivanje s boka na bok i povremenim duzim setnjama. Ako uhvatim koji suncan, a ne kisni dan kad sam slobodna vjerojatno setnja uz obalu.
Quote:
Sto cete nositi? (jesu li sarene hlace jos in ?)
Na godisnjem sve one ljetne silne haljine koje mi stoje 2 zadnje godine u ormaru. Nadam se napokon i koji puta obuti sandale i ljetne papuce. Inace, jos uvijek nosim strample. I upalila sam grijanje i danas.
Quote:
Sto cete jesti? (neki lagani ljetni recepti ili pojacanje izolacije mastima? )
Na godisnjem se planiram udaviti u ribi i skoljkama, a ostatak kao i obicno. I zelim si pojest hladnu lubenicu kad je vani 30 stupnjeva.

Quote:
Tips & tricks kako prezivjeti vrucine?
Zaboravila sam kako to izgleda, odnosno sta je to vrucina
Jucer sam od muke i hladnoce zadnjih dana pomislila kako bih mogla na solarij. Nisam bila valjda 15 godina. Ne radi boje, nego da mi se kosti ugriju.
Nisam na sjeveru Finske, ali kod mene nema temp iznad 21-23. I to je proslo ljeto bilo samo par dana. Inace sam zimogrozna i zadnje dvije godine bas zeljna sunca i topline.
__________________
Mis enteroscas estallan del entusiasmo!

Zadnje uređivanje castanea : 16.05.2017. at 17:00.
castanea is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 17:28   #13
Ljeto je divna stvar!

Napokon ne moram paliti fen da osušim svoju grivu. Za ručak salata ili lubenica, ne moram svaki dan kuhati. Ili jedemo hladne ostatke sinoćnje večere. More toplo (pa i rijeke i jezera, tko nije na moru), plivanje bez klora!

Spavanje u šatoru, na barci, ili pod vedrim nebom u hladu, a onda pranje u čistom moru...

Spremanje za izlazak van traje nekoliko sekundi, samo nabacis laganu haljinu na sebe, japanke i suncane naočale, ne moraš se zabundavati kao medo... a donje rublje zaboraviš doma!
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 17:52   #14
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Joj, nemoj me podsjećat na ljeto.
Potpisujem i izjavu i smajlića i za svaki slučaj dodajem još jednog.

zelena truba is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 17:57   #15
provela sam danas sredinu dana u gradu.
svilena haljina, gole noge, balerinke.
oprala sam kosu prije odlaska, i s mokrom kosom otišla.
milina

većinu ljeta ostajem tu, radim, fino mi je, volim zagreb kad svi odu i budem samo ja i trusti dobre volje.
onda odem na godišnji krajem osmog, početkom devetog.

dotad se zalijećem vikendima na more i kupam se u slobodno vrijeme po kontinentu, po rijekama.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 18:48   #16
@Pjescani, i ja to volim...ima neku svoju car poluprazni Zagreb


Cure, jedno fashion pitanje Kakvi su vam kupaci viseg struka?
Ja ih vec par godina skupljam po pinterestu, izgledaju mi nekako mocno, a bojim se da bi u stvarnosti izgledala ili malo granny (u prevelikim gacama), ili ko neka iskarikirana verzija pin-up-a.

Npr. ovaj

ili ovaj (malo previsok, ali na toj zeni izgleda zakon)

ili ovaj
daneejela is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 20:08   #17
Ne sviđaju mi se. A još bi mi se manje sviđalo da mi je poslije sunčanja trbuh polubijel. A još još manje bi mi se sviđalo imat mokru krpu na trbuhu dok se ne posuši.
Volim kupaće koji imaju čim manje materijala na bokovima i trbuhu.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 20:51   #18
Ja još uvijek nosim potkošulju, i odbijam je skidati dok vani nije barem oko 30
:zmija:
Ni sandale neće tako skoro, ujutro je hladno :
Šarene široke hlače - nikad. Haljine, suknje, bijele košulje, lan
Više bih voljela ljeto da nisam zabijena u kontinent, ne smeta mi vrućina, smeta mi sve ostalo.
Trebam vodu i to negdje na osami.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 20:56   #19
Quote:
daneejela kaže: Pogledaj post
@Pjescani, i ja to volim...ima neku svoju car poluprazni Zagreb


Cure, jedno fashion pitanje Kakvi su vam kupaci viseg struka?
Ja ih vec par godina skupljam po pinterestu, izgledaju mi nekako mocno, a bojim se da bi u stvarnosti izgledala ili malo granny (u prevelikim gacama), ili ko neka iskarikirana verzija pin-up-a.

Npr. ovaj

ili ovaj (malo previsok, ali na toj zeni izgleda zakon)

ili ovaj
Meni se sviđaju
Možda si i ubodem jedan za sezonu, ali prvo moram vidjeti na što u njemu ličim

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
__________________
ivoo20: Zbog takvih kao ti ljeto će se vratiti u 10. mjesecu.
makake is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 21:21   #20
ljeto ljeto, LJETOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO x 100000000000000

jedva čekam japanke i lagane hlače

sunce koje grije onako lijepo

tople večeri

godišnji je u planinama

sunceeeeeeeeeeeee
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:00.