Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2017., 12:21   #621
Ja ne znam odakle ti crpis informacije,ali Velez je u rasulu.
Nece oni biti stabilan klub jos ihihi godina.

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 14:10   #622
Koliko sam čitao, sve suprotno od toga što ti kažeš: istina, rasulo je bilo jesenas, navijao sam da ispadnu. Ali, preuređuje se stadion, na ljeto reflektori, urađen je nov pomoćni teren, nekakav bogataš je sve preuzeo skupa s par ljudi, doveli su odličnog trenera, par pojačanja i poprilično otišli naprijed u odnosu na polusezonu - u šest proljetnih kola su osvojili 11 bodova, u 15 kola u prvih pola sezone 12. Ostat će u ligi, vjerojatno dogodine napasti prvo mjesto.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 19:23   #623
BeHa liga ima potencijal bit zanimljiva na nacin na koji je npr Svedska liga zanimljiva, nema predimenzioniranih giganata kojima niko nista ne moze ko u HR ili SR, ali koliko god to bilo zanimljivo za pratiti mislim da dugorocno nemaju sanse izbaciti klub koji ce biti u stanju parirati ostalim teskasima "regiona" di se lagano isprofiliralo 8-9 klubova koji odskacu financijama, ozbiljnoscu I ambicijama. Dugorocno gledano premala su drzava I preblizu vecim I razvijenijim ligama da bi uspjeli stvorit koncenteaciju kvalitete. Sto se mladih tice vec sad he to liga za propale HNL talente a ako iko iskoci odma ide vani za sicu. Infrastruktura je losa, rad s mladima (kojih je sve manje btw) nije na nekom nivou al najveci problem je negativna percpecija lige
ashaman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 12:15   #624
Quote:
ashaman kaže: Pogledaj post
BeHa liga ima potencijal bit zanimljiva na nacin na koji je npr Svedska liga zanimljiva, nema predimenzioniranih giganata kojima niko nista ne moze ko u HR ili SR, ali koliko god to bilo zanimljivo za pratiti mislim da dugorocno nemaju sanse izbaciti klub koji ce biti u stanju parirati ostalim teskasima "regiona" di se lagano isprofiliralo 8-9 klubova koji odskacu financijama, ozbiljnoscu I ambicijama. Dugorocno gledano premala su drzava I preblizu vecim I razvijenijim ligama da bi uspjeli stvorit koncenteaciju kvalitete. Sto se mladih tice vec sad he to liga za propale HNL talente a ako iko iskoci odma ide vani za sicu. Infrastruktura je losa, rad s mladima (kojih je sve manje btw) nije na nekom nivou al najveci problem je negativna percpecija lige
Upravo na to sam i mislio kad sam rekao "zanimljiva". Imaju tu sreću, netko će možda reć i nesreću, da se nije dogodila bipolarizacija kao u većini sličnih zemalja, di dva ili još gore jedan klub drže sve, di donose zakone i odluke u svom interesu i di je medijska, marketinška i svaka druga pažnja usmjerena ka ta dva subjekta.

Imaju tu sreću da im iz nominalno 4 ili 5 najvećih gradova dolaze najveći klubovi, sa najvećom navijačkom podrškom. Normalno, uz određenu brojku navijača najpopularnijih, rekao bih onako šablonski da Zenica navija za svoj Čelik, Tuzla za svoju Slobodu, Sarajevo je podjeljeno na dva polariteta (Plavo i Bordo), Mostar također na svoja dva. Banja Luka druka za Borac (vjerojatno dosta emocije ide i preko Drine), ovi ostali poput Širokog, Bijeljine, Jajca ili nekog trećeg u budućnosti puhaju u svoja jedra, snagom svojih manjih sredina. Liga baš onako lijepo, ravnomjerno disperzirana, sve suprotno od tragikomedije hrvatske sa pola lige zastupljenje u zagrebačkom prstenu; i što je još najžalosnije bez ikakve navijačke podrške ili bilo kojeg drugog poistovjećivanja s identitetima tih klubčića bez duše, okusa i mirisa.

Što se tiče kvalitativnih limita i zaostatka za regijom, ne vidim ni tu neke tragedije. Realno, kvalitativno su i ovi najjači regionalci danas ( Rijeka, Zvezda, Dinamo, Maribor) europsko dno, ako ćemo se držati nekih standarda. S tendencijom pada, ili muke u održavanju ovih nivoa. Koji opet nije dovoljan za ništa osim tu i tamo kojeg ulaska u grupe Europa lige. Ako i to. Osim ako se ne zoveš GNJK, pa te se nagrađuje iz godine nenormalnim spletom okolnosti. Tako da, ako si malo lošiji od isto loših susjeda/komšija, pffff neš ti tragedije. Bitno da je zanimljivo, pravedno, s jednakom polazišnom pozicijom za sve, a kvalitet nikad u toj mjeri neće više biti nešto za što ćemo se svi mi na ovim prostorima moći uhvatiti i slavodobitno slaviti. Jer svi, ili skoro svi su nas prešišali, mi smo, opet skoro svi, nepovratno izgubili skoro tri decenije u lopovloku, kaosu, prelijevanjima iz šupljeg u prazno, makinacijama i ciganjenju, i uništavanju onih rijetkih sitnica u kojima smo bili barem u egalu s normalnim svijetom.

Uredit ako je ikako moguće sportsku infrastrukturu koja je zaista katastrofalna. I radit s dijecom, koje ima i koja će u nogometu tražit svoje mjesto pod suncem. Jer koliko god da je tragično i kaotično u skoro svim segmentima BiH društva, to je s druge strane jamac da će klinci "ganjati loptu", jer naprosto i nemaju nekih drugih luksuza kao recimo njihovi vršnjaci u bogatijoj Hrvatskoj. A talenta ima, uvijek je bilo i uvijek će ga biti. Na sreću, il na žalost, ovisno iz koje perspektive se taj fenomen promatra.
otrovnik ljuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 16:19   #625
Raspravljati o budućnosti nogometne lige tamo gdje je sama budućnost države upitna - takva doza nerealnosti postoji samo na forum.hr Ajmo malo o somalskoj ili libijskoj ligi
Ferdibrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 19:57   #626
kako su škutori na poluvremenu uzeli keš u svlačionici
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 13:30   #627
Quote:
nar.kO kaže: Pogledaj post
kako su škutori na poluvremenu uzeli keš u svlačionici
Možda i nisu, ipak su ovi uvaljali golčinu. Jebeni su mi čelikovci - za njihovo vjerojatno ispadanje su krive povampirene ustaše - Zrinjski pušta Metallegheu (i time gubi prvo mjesto, trener daje ostavku) a Široki im pušta i ispada u ligu za ostanak. I onda im Široki pušta opet.

Derbi opet 0-0. Samo u zadnjih 10 ligaških derbija sedam remija, pet puta 0-0. Između toga dvaput u kupu, opa iksa, 0-0 i 1-1.

Zrinjski lagano riješio Radnik i sad je prvi.

1. Zrinjski 53
2. Željo 52
3. Sarajevo 49

9. Metalleghe 26
10. Vitez 25
11. Čelik 21
12. Olimpic 15


Kroz tjedan u kupu je Široki dobio Želju 1-0, Sarajevo je doma remiziralo s Mladosti 1-1. Uzvrati preksutra.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 17:16   #628
Hahaha da,neki je tip cak na portalima pozivao da im se zatra sjeme hrvatsko

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 17:37   #629
kao što je netko gore napisao, bih liga ima sve predispozicije postati zanimljiva liga. Samo fali poštenja i normalnog vođenja klubova.
kao is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 17:39   #630
Samo

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 12:59   #631
Odgoden uzvrat Zeljeznicar-Siroki zbog snijega a 19.04. je
Bull's eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 13:09   #632
Quote:
kao kaže: Pogledaj post
kao što je netko gore napisao, bih liga ima sve predispozicije postati zanimljiva liga. Samo fali poštenja i normalnog vođenja klubova.
http://www.index.hr/sport/clanak/mis...ve/964431.aspx

Ovo nisu istine
Bull's eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 19:07   #633
Zeba
Bit cemo prvaci

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 21:41   #634
Sarajevo


1. Željezničar 55
2. Zrinjski 54
3. Sarajevo 50

Željo ide u Tuzlu, prije toga imaju kup sa Širokim, a Zrinjski je gost Krupi. Sarajevo više ne spominjem, odvratni su i nemaju šansu za naslov.

Vitez potopljen doma od ispalog Olimpica , Čelik iskoristio i to i remi Maestrala i pobjedom nad Širokim došao na bod od zone spasa. Sad se Zeničani ne bune na šarolik sastav Širokog.

9. Metalleghe 27
10. Vitez 25
11. Čelik 24
12. Olimpic 18

U sljedećem kolu Čelik dočekuje Mladost, Metalleghe Vitez.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 20:06   #635
Kup BiH:
Nakon pobjede kod kuće 1-0, Široki na Grbavici pobjedio 3-0 i prošao u finale kupa.
No za oko su mi zapela 2 penala za Želju. Prvi u 42. minuti, pri rezultatu 2-0 Želji trebaju 4 gola za prolaz (gotovo nemoguća misija), sudac svira penal koji nema veze s penalom (Bilobrk brani). Minuta 73. rezultat 3-0, Želji treba 5 golova za prolaz (sad definitivno nemoguća misija) sudac opet svira penal koji nema veze s penalom (Bilobrk opet brani). Izgleda da je netko stavio fine pare na oba daju.
__________________
Lalalalalalalala.
BinHex is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 20:08   #636
Jebe lud zbunjenog

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 20:09   #637
Bravo, Široki! Ajmo sad napeglat sarajevsku gadariju u finalu!
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 23:05   #638
Kukoc danas zabio prelijep gol Krupi..steta sto je Zrinjski na kraju igrao nerijeseno (igrac manje veci dio susreta) i prakticki mislim da je sirom otvorio vrata Zeljeznicaru. Nece mi biti zao ni da Zeljo osvoji naslov.
__________________
VUKOVAR NIKADA NEĆE BITI BYKOBAP
Danube wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 23:53   #639
Meanwhile socios Celzi grabi prema ostanku
ashaman is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 00:25   #640
Lajkao sam ih zbog bojkota i borbe protiv kriminalaca koji drmaju sportom, ali postali su mi tako odvratni ovo proljeće da im želim ispadanje.


Sarajevo dobilo, Zrinjski kiksao pa su se ovi uključili u borbu za naslov. Bit će teško Želji sutra u Tuzli.


Kup, finale
Sarajevo - Široki 10.5.
Široki - Sarajevo 17.5.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:06.