Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2012., 14:55   #501
Quote:
Dwarf980 kaže: Pogledaj post
Ja pak moram pohvalit Chello pizzeriju....pfffff....za sad perfekcija....
bome da
dinamoprecko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2012., 16:47   #502
Prošli tjedan probao pizzu u Oro goro. Fantazija.
E sad, moje pitanje je da li ima ikoja pizzerija u ZG koja radi donekle slične pizze.
I ne zanimaju me osrednje žalosti i tipa probao/la pizzu toj i toj pizzeriji i meni je fina, već stvarnoooo dobra pizza Oro goro like.
Znači netko tko je probao pizzu u Oro goro i zna gdje se može pojesti takva u Zagrebu. Cijena nije bitna.

Fala.
Playingdevil is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2012., 17:23   #503
Ako ti je Oro-goro pizza pojam kvalitete, onda ti je svejedno koja pizzerija u ZG-u, i gdje.
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2012., 22:01   #504
pizzerija pronto
saharasaharović is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2012., 11:18   #505
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
Ako ti je Oro-goro pizza pojam kvalitete, onda ti je svejedno koja pizzerija u ZG-u, i gdje.
Ovo nije bio odgovor na moje pitanje, vec si ispao "jako pametan".
Kod pizze je bitna kvaliteta tijesta, kvaliteta sastojaka, količina sastojaka i veličina iste.
Oro goro pizza to ima i gdje god probam pizzu nije to to.
Jednostavno ne štede na sastojcima.

Dakle, još jednom za nepismene i slične, gdje ima u Zg pizza slična barem donekle pizzi iz Oro goro.
Playingdevil is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2012., 11:22   #506
Orogoro pizza je tzv. "natrpuša", kad natrpaju veću količinu sastojaka ne vodeći računa o kvaliteti istih. Možeš to dobiti u većini pizzerija ako tražiš duple sastojke.
Na sreću, uz sve užase kojih ima po zg pizzerijama, nisam u gradu naišla na sličnu.

Zadnje uređivanje DeeJay Dee : 22.10.2012. at 11:25. Reason: Q
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2012., 11:27   #507
Quote:
Playingdevil kaže: Pogledaj post
Dakle, još jednom za nepismene i slične, gdje ima u Zg pizza slična barem donekle pizzi iz Oro goro.
kaj se veličine i bogatstva sastojaka tiče, probaj chello na horvaćanskoj i možda maslinu na prisavlju.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2012., 13:44   #508
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
Orogoro pizza je tzv. "natrpuša", kad natrpaju veću količinu sastojaka ne vodeći računa o kvaliteti istih. Možeš to dobiti u većini pizzerija ako tražiš duple sastojke.
Na sreću, uz sve užase kojih ima po zg pizzerijama, nisam u gradu naišla na sličnu.
Ok, ajmo ovako.
Što u Oro goro nije kvalitetno, koji sastojak?
Zašto se tisuće ljudi non stop vraća ponovo na pizzu tamo? Uključujući mene jer joj ne mogu naći pandana.
Izgleda da mi svi nemamo pojma.
Ajmo još jednom, Oro goro wannabe pizza u ZG?
Zna netko ili prdimo po temi i dalje?


Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
kaj se veličine i bogatstva sastojaka tiče, probaj chello na horvaćanskoj i možda maslinu na prisavlju.
Bio mi frend u Maslini prije 10-ak dana i totalno se razocarao.
Najgore što bio na djeti mjesec dana i odlučio se počastiti junk foodom bar jedan dan.
Nije mu se islo do Oro goro, pa otisao u Maslinu. Bolje da se zaletio do Oro goro koliko je bio jadan zbog Maslina pizze.


A Chello treba probati, nisam bio tamo.

Zadnje uređivanje DeeJay Dee : 22.10.2012. at 14:28. Reason: nije korišten multiquote
Playingdevil is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2012., 14:27   #509
zato sam i rekao možda

a kaj se oro-goro pice tiče - ajmo se zadržati na temi (pice u GRADU, ergo, ZG ) i o toj lokaciji negdje drugdje (gastro? ). tnx.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2012., 15:10   #510
Chello je i kod mene izbio na 1. mjesto. Prošli sam tjedan probala onu deep dish pizzu.... Piše da je za 2 osobe, a bogasmi čist je dosta i za tri. Čisti sex od pizze!
__________________
Never underestimate the power of stupid people in large groups!
mama Dalton is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2012., 22:19   #511
ljudi se kod nas zadovoljavaju s prosjekom jer ni ne znaju kaj zapravo je prava pizza... nažalost takvo je stanje s pizzama u zagrebu, da su velika većina ispodprosječne kvalitete... tak da različiti upisi u ovoj temi ne čude...
__________________
We are only limited in life by the limitations, we set upon ourselves
Dega76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2012., 23:15   #512
Ima koja preporuka za dostavu pizze na Krugama/Savica? Do sad sam naručivao iz Meduze ili Domenica al nisam nešto oduševljen.
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2012., 01:09   #513
Quote:
Playingdevil kaže: Pogledaj post
Ok, ajmo ovako.
Što u Oro goro nije kvalitetno, koji sastojak?
Zašto se tisuće ljudi non stop vraća ponovo na pizzu tamo?
Ja ću s guštom otići u Oro-goro na pizzu, i vraćat ću se iznova, ali ne radi pizze.
Radi svojevrsnog "izletića", radi toga da se maknem van grada, radi lijepo uređenog eksterijera, i pogotovo kad je lijepo vrijeme.

Ali da je pizza kvalitetna nije.
Sir koji to nije, i najjeftinija moguća šunka.

U Zagrebu ima daleko boljih pizza.
Po mom skromnom mišljenju i ukusu(okusu).


Ispričavam se ako sam off-topic.



E da - što je s Mangiareom?
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2012., 01:17   #514
[QUOTE=Kambe;41886326]Ima koja preporuka za dostavu pizze na Krugama/Savica? Do sad sam naručivao iz Meduze ili Domenica al nisam nešto oduševljen.

na tom podrucju se isplati narucit iz Flekice na Vrbiku, svaki put su dostavili korektnu pizzu.
Od ostalih sam uzimao iz "Napolia" i Stross-a, jedanput bi pizza bila ok, iduci put uzas.
školsko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2012., 09:36   #515
Quote:
Dega76 kaže: Pogledaj post
ljudi se kod nas zadovoljavaju s prosjekom jer ni ne znaju kaj zapravo je prava pizza... nažalost takvo je stanje s pizzama u zagrebu, da su velika većina ispodprosječne kvalitete... tak da različiti upisi u ovoj temi ne čude...
De gustibus non est disputandum. Stoga svakom treba dati za pravo da mu nešto negdje bude i najbolje.
__________________
Never underestimate the power of stupid people in large groups!
mama Dalton is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2012., 12:44   #516
A jel imaju u tom Orogoru neku pizzu gdje si sam možeš slagati što da ti stave?
Npr. mozzarelu umjesto umjetnog sira, špek umjesto masne jeftine šunke?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2012., 12:50   #517
ne
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2012., 12:54   #518
oro goro je za gladuše kojima je bitno imati na pizzi što više svega i da je čim veća. o kvaliteti iste pizze mislim da ne treba trošiti riječi. to što je netko gore napisao, oro goro je interesantan zbog izleta, djeca imaju igralište a ljudi se maknu iz grada.

meni je Karijola recimo ok.
nevrmajnd is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2012., 13:38   #519
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
Ali da je pizza kvalitetna nije.
Sir koji to nije, i najjeftinija moguća šunka.

U Zagrebu ima daleko boljih pizza.
Po mom skromnom mišljenju i ukusu(okusu).
Slažemo se da se ne slažemo. Ja smatram da su svi sastojci izuzetno kvalitetni i da je pizza fantazija. I to trazim u ZG.
Ne idem cesto u pizzerije, ali kad idem volio bi znati da je to to.
POkusati cu sa Chello. Za sad obecavaju.
Playingdevil is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2012., 14:14   #520
Oro goro koristi "nadomjestak za sir" (okvirna MPC za 2.5kg=39kn) a ne pravi sir kao Chello, pa sad ak je to "izuzetno kvalitetno"...
Čisto da znaš unaprijed.

Zadnje uređivanje DeeJay Dee : 23.10.2012. at 14:32. Reason: Q
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:03.