Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2013., 14:38   #1921
poz

Ok cujemo se , ako iskopas jos koga da je dobar javi ....
arven1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 10:03   #1922
Quote:
bluemoon89 kaže: Pogledaj post
dali ima u đamiji u zgu hodža koji se bave otkrivanjem i uklanjanjem uroka?
itko?
bluemoon89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 15:25   #1923
Ja neznam ali raspitat cu se malo
arven1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 20:43   #1924
Quote:
arven1 kaže: Pogledaj post
Ja neznam ali raspitat cu se malo
tnx
bluemoon89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 15:11   #1925
dali je netko imao iskustva s dervis mirsadom?
bluemoon89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 15:21   #1926
Da. Bježi od nje.

Počni se molit Isusu.
Tut-tut is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 16:24   #1927
Quote:
Tut-tut kaže: Pogledaj post
Da. Bježi od nje.

Počni se molit Isusu.
to je muška osoba
bluemoon89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 21:32   #1928
Iris je vrh vrhova

Quote:
bluemoon89 kaže: Pogledaj post
to je muška osoba
Dosta sam nekad znala zivkati razne linije ,ali kad sam otkrila Iris , mogu reći da je žena čudo . Vrijedi svaku kunu , u koju minutu kaže ama baš sve bitno . Isto tako , mogu reći da je i Anja jako dobra .
marlammarlam is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 09:16   #1929
Quote:
marlammarlam kaže: Pogledaj post
Dosta sam nekad znala zivkati razne linije ,ali kad sam otkrila Iris , mogu reći da je žena čudo . Vrijedi svaku kunu , u koju minutu kaže ama baš sve bitno . Isto tako , mogu reći da je i Anja jako dobra .
hogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 11:39   #1930
Quote:
marlammarlam kaže: Pogledaj post
Dosta sam nekad znala zivkati razne linije ,ali kad sam otkrila Iris , mogu reći da je žena čudo . Vrijedi svaku kunu , u koju minutu kaže ama baš sve bitno . Isto tako , mogu reći da je i Anja jako dobra .
Molim te ako moze kontakt od iris na pp
Hvala


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2013., 11:51   #1931
dali je netko kontaktirao s vidovnjakinjom patriciom m?
bluemoon89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2013., 22:47   #1932
ZAGREB - U Hrvatskoj postoji oko 250 registriranih telefonskih linija koje pružaju usluge tarota, astrologije, runa i drugih “alternativnih” disciplina, od kojih svaka, prema procjenama, uprihoduje od 100 do čak 700 tisuća kuna mjesečno!

Zbog toga je, tvrdi zaposlenica jedne takve linije Radmilla Vojnović (u ezoterijskim krugovima poznata i kao proročica Rada), Hrvatska najveće tržište za telefonske ezoterijske usluge u Europi, a drugo u svijetu, nakon Brazila. Unatoč silnom novcu koji se, dakle, obrće u tom poslu država dosad nije učinila ništa da ga regulira, zbog čega u vjetar odlaze pusti milijuni koji su trebali biti uplaćeni u državni proračun.
- Na televiziji mi 12 minuta nisu spojili niti jedan poziv. Tek sam kasnije saznala da je u tih 12 minuta ostvareno 92.000 poziva, od kojih je svaki pozivatelja koštao jedan euro. Ja sam zaradila 14 eura, a oni 92 tisuće eura - započinje Radmilla priču koju će u ponedjeljak ispričati i u USKOK-u. Tvrdi da je u Hrvatskoj na tarot i sličnim linijama zaposleno između tri tisuće i deset tisuća ljudi, no stvarni podaci o njima ne postoje. Prema Radmillinim riječima, samo ih je stotinjak prijavljeno.

- Ostalo su djelatnici na crno, umirovljenici, studenti, pa čak i ljudi iz drugih država koji u Hrvatskoj nemaju ni radnu ni boravišnu dozvolu - priča Radmilla. Novac se, kaže, isplaćuje na ruke. Tvrtka Telemedia, zakupnik prostora na Novoj TV koja producira show “EzoTV”, navodno je veoma problematična.

Djevičanski Otoci

Radi se o poduzeću koje je registrirano na Djevičanskim Otocima i koje nema zaposlenih djelatnika, a rade show za 52 zemlje. Tu je i tvrtka NTH Media, za koju, kaže Radmilla, nitko ne zna gdje je registrirana. Objašnjava kako su za svoje emisije neki “zaposlenici” odlično plaćeni.

- S druge strane, ima žena koje rade po 12 do 14 sati dnevno kako bi natukle prosječnu plaću - tvrdi Radmilla. Suočila se i s prijetnjama kolega. - Rekli su mi da će znati ‘kome će glava letjeti ako im pokuca USKOK’. Sve ću to prijaviti policiji jer sam u strahu za vlastiti život - kaže Radmilla.

Otkaz sam dala zbog Vidovitog Milana

Jedan od Radmillinih motiva za ispovijest o malverzacijama na ezo-sceni su i sukobi koji već neko vrijeme potresaju zaposlenike tarot-linija, zbog čega je Radmilla već dvaput dala otkaz. Tvrtka Telemedia koja sadržaj plasira na Novoj TV htjela joj je, kaže, u emisiju staviti Vidovitog Milana, srpskog “vidovnjaka i tarot-majstora” za kojeg se u ezo-krugovima priča da zarađuje od 500 do 1000 eura po emisiji, a u Hrvatsku je došao nakon što je Srbija zabranila njegovu i slične TV emisije.

- Cijeli se život ozbiljno bavim astrologijom i nije mi padalo na pamet srozavati se na njegov nivo, zbog čega sam dala otkaz - priča Radmilla.

Prešla je tada u tvrtku NTH Media, koja svoj sadržaj plasira na RTL-u kao “Astro Show”.

- Tamo me dočekalo još gore iznenađenje. U emisiju su mi htjeli staviti proročicu Jasminu Horvat koja je dva dana nakon pljačke Fine u Zvonimirovoj ulici u Zagrebu ljudima preko televizije poručivala da je nazovu kako bi im dala savjet kada da opljačkaju banku. Tada mi je prekipjelo i odlučila sam i njima otkazati. Sada radim u tvrtki gdje smo svi na tarot-linijama prijavljeni, za nas se uplaćuju doprinosi - završava Radmilla.


O svim malverzacijama Radmilla Vojnović odlučila je progovoriti nakon što je deset godina radila na takvim poslovima. Pukao joj je film kada su u malverzacije pokušali uključiti i nju.
schteff is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 15:09   #1933
Nera Brlek-Rapp

Moram ovo s vama podijeliti!
Dakle zovem ja jucer gdju Neru....Javi se ona glavom i bradom, zena djeluje jako hladno, odresito, totalno antipaticno pitam ja nju kolko kosta razgovor s Vama za podrucje posla/materijalne situacije; veli ona konzultacije za posao kostaju 500 Kuna, ali vidim ja da je to Vama previse novaca pa nazovite moju liniju na 060xxxxxx ( broj na njezinoj web stranici) i pricajte sa gdjom Bibom, to je kod 8.
Ok, idem ja zvat gdju Bibu na kod 8.
Inace linija je ona najsuplja, 8 i nesto kuna s mobitela i zanimljivo, ne naplacuje se od javljanja sugovornika, nego ODMAH od bipa! Tako da se i zvonjava placa! Zovem ja doticnu Bibu, telefon zvoni jedno 20 puta, kune idu, javi se neka gdja, pitam ja jeste li vi Biba, veli ne, krivo ste nazvali, ona je kod 8.
Pa pritisnula sam kod 8?! Ah veli onda mozda su Vas krivo spojili, evo sad cu ja vas spojiti, spaja ona mene, opet zvoni, opet se javi neka gospodja velim ja jeste li vi Biba s koda 8? Ne nisam, krivo su vas spojili, sad cu vas ja spojiti s Bibom
i opet ona mene spaja a telefon zvoni i zvoni, kune se trose.....
I konacno mi je sinulo poklopiti slusalicu, nakon nekih 5-6 minuta na liniji, razgovarala sam sa tih par zena kaj su me uvijek pokusavale spojiti Bibi sveukupno 50 sekundi, ostatak je bila zvonjava s druge strane-koja se placa!
Skinulo mi s moba 50 Kuna za slusanje zvonjave na Nerinoj liniji!
Sta bi tek bilo da sam uspjela dobiti Bibu, ili bilo koga....Mogu mislit kolko bi im trebalo pomijesati karte, pa protumaciti.....
Kad i zvonjavu naplacuju, polaaaako spajaju pozive a kune teku.....
Moja susjeda je isto zvala doticnu liniju i rekla mi je da ona nije birala s kim bi pricala, samo s nekim slobodnim, nema veze.
I isto su ju prespojavali nekoliko puta! Naravno i ona im je spustila slusalicu bez da je uspjela dobiti nekoga da joj odgovori na pitanje- njoj skinulo oko 75 Kuna!!!!!!
Za nista!

Zadnje uređivanje sladana5 : 31.05.2013. at 15:14.
sladana5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2013., 22:02   #1934
Molim vas gdje je sada, tj. na kojoj liniji gospođa Karla koja je bila na liniji 060 341 237?

Bila bih jako zahvalna kada biste mi to javili na pp!
BabyLou is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 17:06   #1935
Quote:
tomica 66 kaže: Pogledaj post
Još bi za nekoga pitala a to je gospodin Ante Poljak iz Zagreba ima li tko iskustva s njegovim radom?
Pozdrav-imam ja iskustva s gospodinom Antom Poljakom,naravno sve pozitivno.Taj čovjek uistinu pomaže, i to se osjeti.A najvažnije od svega je da radi uz Božiju pomoć i u Božije ime.Imao bi dugo pisat o tome i puno,pa ak vas zanima još šta slobodno pitajte.
zveki12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 17:35   #1936
Quote:
marlammarlam kaže: Pogledaj post
Dosta sam nekad znala zivkati razne linije ,ali kad sam otkrila Iris , mogu reći da je žena čudo . Vrijedi svaku kunu , u koju minutu kaže ama baš sve bitno . Isto tako , mogu reći da je i Anja jako dobra .
molim vas broj od anje...cujem da je dosta hvalite pa bi je kontaktirala...hvala
mihaela111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 17:40   #1937
Quote:
tomica 66 kaže: Pogledaj post
..da li je netko razgovarao s gđom Bibijanom -Bibom sa strane "vidovitost",pomaže vratiti situacije na staro,ljubav itd.
Ja sam je zvala par puta i neznam što da mislim,ona naplaćuje tako što nešto radi šaljući energiju i što već a vi šutite i ne smijete se mrdnuti nego opustiti,neću ni reći koliko sam platila telefon ,ali sada čekam rezultate,pa eto vidjet ćemo,ako netko ima neka iskustva o njoj rado bi znala
evo ja sam jucer razgovarala sa Bibom...dopala mi se ...rekla mi je stvari kakve trenutno jesu..vezano za ljubav...ona vidi pozitivan ishod ...bavi se nekakvim vidovnjaštvom uz korištenje tarota...do sad sam zvala dosta tarot teta i sve su mi predvidjele da ce mi se dotični vratiti...osim neke žene koja živi u sloveniji a zove se safeta...ona ima potpuno drugačiju i nevjerojatnu priču u koju ne mogum povjerovati
znaci zvala sam-
Maju panić
Mihu
neku veru
manuelu
branku
stoju
sve su rekle slično ili čak i isto ..a Bibin savjet cu poslusati nekako mi se čini da zna najbolje

Zadnje uređivanje mihaela111 : 06.06.2013. at 17:48.
mihaela111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2013., 18:00   #1938
cujem da se cesto spominjao Damir Peranić iz Rijeke ...molim vas ako znate da li on jos radi i kakon do njega..
mihaela111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 09:26   #1939
bok svima

zanima me jel se može ikako doći do vere čudine preko maila?
kleo_07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 18:27   #1940
Quote:
kleo_07 kaže: Pogledaj post
bok svima

zanima me jel se može ikako doći do vere čudine preko maila?
Sumnjam....
Ali probaj nazvati onaj njihov broj pa ih pitaj....
Znam da je meni frend prical da ju je jednom zval (radi i zivi u inozemstvu), te joj jednom slal pismo; i obadva puta mu je tocno (pro)rekla.....
sladana5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:22.