Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2017., 18:48   #7341
znači opet novi user sa leo mancrush

ima depp sa brandom osim one uloge indijanca i onaj neki dobar di je brando psihijatar,a depp normalno loverboy don juan

nego
oće ko kupit novu under armour hudicu fer povoljno?xD
Caecus is offline  
Old 10.06.2017., 19:11   #7342
Kao Whitey Bulger je bio ustvari prilično dobar, s obzirom kakva sranja snima zadnjih 10-15 godina
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Old 10.06.2017., 19:14   #7343
dobar cast svakako..joel ,benedict, bacon

e da i maestralan soundtrack Holkenborga(junkie XL)


buraz od joela
Caecus is offline  
Old 11.06.2017., 11:15   #7344
Coppola, Villenueve, Feig i Fuqua o njima naj filmovima 21. stoljeća. Tu.
Coppolina lista mi je baš slatka. Denisić samo na zicere

Btw, uvijek zaboravim pitat, gledao tko Heart of a dog? Navodno je genijalan.
Inconnu is offline  
Old 12.06.2017., 01:50   #7345
Pogledao Whiplash. Meni totalno prosecan film. Zapravo samo dobra gluma ga vadi da ne bude ispod proseka. Definitivno ne kapiram "kvalitet" ovih Oskarovskih filmova.
__________________
Pridružite se forumu!
https://movietalks.org/?fbclid=IwAR2ApW4ipe_-nfcyCP30e1GJikf6r5goLLZOR3P8_3b-4nsYLEIgow2mG90
Lynch fan is offline  
Old 15.06.2017., 10:07   #7346
šta se zbiva s tim guy ritchiem?..onaj arthur osim na momente jude lawa je nešto očajno...lik mi je bio idol, a sad vidim sa lobotomijom sprema se i za aladdin(tom hardy prvo prihvatio,pa se očito malo sabrao i juče odbio ipak ulogu negativca):
Caecus is offline  
Old 16.06.2017., 15:14   #7347
Quote:
Inconnu kaže: Pogledaj post
Coppola, Villenueve, Feig i Fuqua o njima naj filmovima 21. stoljeća. Tu.
Coppolina lista mi je baš slatka. Denisić samo na zicere

Btw, uvijek zaboravim pitat, gledao tko Heart of a dog? Navodno je genijalan.

Ja sam gledao My life as a dog, i on jeste skoro genijalan http://www.imdb.com/title/tt0089606/?ref_=nv_sr_1.

A, bacih oko na listu filmova, i videh ime Antoine Fuqua. Težak oblik debila. Nisam znao da je on tako bitan da ga neko pita za mišljenje o filmu. Ali, dobro, u Holivudu je i Deni De Vito jebač, pa nikom ništa.
__________________
...i čim si čuo njeno ime, i pre nego što si je sreo, oduvek si je znao i voleo već vekovima...
RodionRomanovič is offline  
Old 16.06.2017., 15:27   #7348
Danny DeVito je gigant.
LouReeth is offline  
Old 16.06.2017., 17:51   #7349
Quote:
LouReeth kaže: Pogledaj post
Danny DeVito je gigant.
Metar i panin.
__________________
Bear with me
Weekend Warrior is offline  
Old 16.06.2017., 19:22   #7350
fuqua je solidan zanatlija i ima razloga da ga se nešto pita bar zbog tri filma - The Replacement Killers, Training Day i Tears of the Sun
dalal is offline  
Old 16.06.2017., 20:18   #7351
Vala bas. Jeste malo problem sto je on crn, ali ne mogu da predjem preko toga da je napravio zabavni i dobri Training Day.
OGM SA86 is offline  
Old 16.06.2017., 21:28   #7352
pa on je baš to-zabavan režiser....dok još ima glumca poput denzela i over the top equalizer ispadne badass...recimo peter berg je klasa iznad.
Caecus is offline  
Old 17.06.2017., 15:17   #7353
Vani je Song to Song, novi Malickov film.
__________________
Curb
Pajkic is offline  
Old 18.06.2017., 08:54   #7354
@nook
vani ti je prevenge.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Old 19.06.2017., 08:45   #7355
Quote:
Caecus kaže: Pogledaj post
pa on je baš to-zabavan režiser....dok još ima glumca poput denzela i over the top equalizer ispadne badass...recimo peter berg je klasa iznad.
Equalizer je jedan od mojih top 5 mazohističkih ostvarenja.

Retko koji film je tako vešto vezao patetiku i besmisao u jednu jedinstvenu, medjusobno determinisanu celinu.
Taman kad pomisliš da je količina besmisla jača od patetike, patetika nadjača taj besmisao i postane entitet sui generis. A onda se iz te patetike nekako bespolno razmnoži na hiljade komada besmisla koji tako zajedno, čine jedan Superbesmisao.
__________________
...i čim si čuo njeno ime, i pre nego što si je sreo, oduvek si je znao i voleo već vekovima...
RodionRomanovič is offline  
Old 20.06.2017., 11:57   #7356
As Long As There's One Hundred
https://www.youtube.com/watch?v=tq67Xl746jY
__________________
...i čim si čuo njeno ime, i pre nego što si je sreo, oduvek si je znao i voleo već vekovima...
RodionRomanovič is offline  
Old 21.06.2017., 23:19   #7357
Srbija je danas otvorila Poglavlje 7 sa EU, tiče se zaštite autorskih i srodnih prava sa naglaskom na borbu protiv piraterije. Pominje se sankcionisanje za, što mnoge od nas koji živimo u toj zemlji najviše zanima , skidanje sadržaja sa torrent sajtova. Jbg, u Srbiji se može falsifikovati diploma, baš kao što važi resavska škola za sticanje doktorata i to nikom ne "bode" oči, posebno ako ste pri državnom vrhu, ali ako downloadujete neki film to je već poprilično teško krivično delo. S obzirom da su ovi na vlasti veći katolici od pape, ne bi me iznenadilo da retroaktivno primenjuju najstrožije mere prema zlikovcima koji ruše ustavni poredak zemlje koja pledira da postane član EU.
Već par dana internet provajderi ograničavaju protok sa torrenta, pripremajući nas polako za harmonično usklađivanje zakonodavstva sa civilizovanim svetom.

Interesuje me kako je kod vas u Hrvatskoj, obzirom da ste već uveliko u društvu sređenih evropskih porodica (ne nužno sarkazam), regulisano to pitanje pozajmljivanja autorskih dela od siromašnih hollywoodskih poštenjačina, odnosno da li je neko već snosio kaznu od običnih ljudi zbog svog "nepočinstva"?
suburbian is offline  
Old 22.06.2017., 03:41   #7358
tražim ovaj film bezuspješno već godinama heljpppp Brown's Requiem

@suburbian moje saučešće šta drugo da ti kažem
dalal is offline  
Old 22.06.2017., 09:42   #7359
Pitanje za modove

Bi li se mogla na Filmu otvorit tema za YT kanal "Oats studio" pošto su na temi Alien 5 ljudi dobro reagirali na onaj kratki sf film Rakka. Studio je najavio još uradaka pa da možemo pratit na jednoj temi.
Evo najave
https://youtu.be/1mtInkJObXk


Mislio sam se bi li otvara na Fantasy podforumu ali ode ipak cirkulira više ljudi
__________________
odveć rano zamoren životom samo čemer osjećam
- još vlastitija
Klodovik2 is offline  
Old 22.06.2017., 14:13   #7360
Quote:
Klodovik2 kaže: Pogledaj post
Pitanje za modove

Bi li se mogla na Filmu otvorit tema za YT kanal "Oats studio" pošto su na temi Alien 5 ljudi dobro reagirali na onaj kratki sf film Rakka. Studio je najavio još uradaka pa da možemo pratit na jednoj temi.
Evo najave
https://youtu.be/1mtInkJObXk


Mislio sam se bi li otvara na Fantasy podforumu ali ode ipak cirkulira više ljudi
Ma otvori je, nek ide život...
__________________
...i čim si čuo njeno ime, i pre nego što si je sreo, oduvek si je znao i voleo već vekovima...
RodionRomanovič is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:18.