Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2009., 01:23   #1
Da li je to bitno pravom muskarcu?

Quote:
Sprite kaže: Pogledaj post
mozda je ova tema ipak za psihologiju ali sam je ipak tu stavio
evo ovako...
imam 26 god, u vezi sam godinu dana, pre toga nikad u zivotu nisam imao curu (vezu) i nikad nisam bio zaljubljen i volio. spavao sam sa 20-25 cura, ali to je bio samo sex bez osecaja.
tek kad sam nju upoznao, zaljubio se i zavoleo ju, otkrio sam neke svoje karakteristike koje su meni do tad bile nepoznate.
radi se o tome da me zanima BAŠ SVE iz njene prošlosti, posebno sex, broj muskaraca sa kojim je spavala, detalji iz sexa, poze itd.
rekla mi je da sam joj četvrti i u to sam siguran 99%, ali onaj 1% me izludjuje.
poceo sam je stalno ispitivati i svaka nasa svadja krene od toga da ja kopam po njenoj proslosti, u pocetku joj to nije smetalo i sve mi je govorila, sad je vec poludila a i ja zajedno sa njom.
kaze mi da sam ja ljubomoran na njenu proslost! dali je to uopste moguce? kako ja sebi da pomognem?
kad stavim prst na celo i razmislim kazem sebi: "majmune ti volis nju, ona voli tebe, kakve veze ima jel bila sa 3 ili 4 pre mene" i onda se malo smirim, ali me taj osecaj ponovo stigne za par dana.
zamaram se sa nevaznim stvarima, ili su one mozda ipak vazne?
secam se kad smo jednom pricali o sexu i ona je spomenula kako okus sperme ovisi o tome sta jedes (do tad moju nije bila probala) i od kad mi je to spomenula mene proganja ta cinjenica da je ona neciju spermu gutala, to me izludjivalo.
jednom sam ja njoj pricao kako sam se sexao u wc-u kafica i kako je bilo uzbudljivo, ona mi je na na to rekla da je i ona to jednom uradila sa njenim bivsim deckom. pogadjate to me izludjivalo vise od gutanja sperme.
mislim da mi govori istinu ali pre neki dan me slagala neku glupu i nevaznu sitnicu zbog koje se ja sad pitam sta me to jos slagala vezano za njenu proslost, mozda nije bila sa 3 nego vise tipova?
strasno sam ljubomoran na te stvari i to me strasno nervira. cak sam stupio u kontakt sa njenim bivsim i sve ga ispitao u vezi nje, nije mi covek nista lose rekao o njoj.
sa svojim ponasanjem pocinjem da unistavam sopstvenu srecu

e da, i cesto se pitam i opsjednut sam sa tim dali ju je neko drugi bolje i kvalitetnije sevio od mene.
rekao sma da cu je morati poseviti u wc-u kako vise nebi bio ljubomoran na tog tipa koji je to uradio pre mene


Recite mi, ljepotice moje, sta vi mislite o ovome?
Da li bi ikada bile sa ovakvim, pokusale ga promijeniti?
Da li vam je to licemjerno?

Jel mislite da pravom muskarcu nece biti bitno sta ste (i sa kim) ste radili u proslosti?
Zeberdee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 01:54   #2
da, ovo gore smatram licemjernim... i rekla bi da je autor ovog posta jako jako nesiguran u sebe, a to mi je odbojno kod muškarca... sva sreća pa nisam bila s takvim frajerom, nadam se da nikad ni neću... osobno meni je glupo partnera pitati s koliko ih je bio, koja je bila bolja u krevetu...

a normalno da sam ponekad došla u iskušenje pa se zapitala... je li bilo boljih...ali baš takve psihoze nikad nisam imala radi toga... ili da sam nekom radila drame, nikad i ne bi mi se svidjelo da meni netko toliko drami...
coccolino_mm is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 01:59   #3
liku treba junferica
pušimalboro is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 02:04   #4
Nema smisla da ti od nje nešto tražiš a sam nisi cvjećka.Ti kažeš da si bio sa 20-25 cura,zna li ona to?Pa ako zna dobro joj se nisi zgadio...još se i ponašaš tako...opsjednut budalaštinama...
__________________
Ne druži se s čovjekom srditim; ne idi za čovjekom jedljivim!
Dr.Lecter is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 02:15   #5
Ovako nesto zahtjeva hitnu psihijatrisku terapiju!
__________________
6.5.2009. Moja sreca je tu!
Lady_dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 02:22   #6
Ma daj ohladi se od njene prošlosti,pa nije djevojka počela živjeti kad je tebe upoznala!Rekla ti je ono što treba a ti navalio u dubiozuPočni razmišljati o sutra a ne šta je bilo jučer
__________________
Ljubav je samo jedna,a njenih kopija tisuću!!!
ICE WOMAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 02:46   #7
Prestrašno! Kakve veze ima s kim je prije bila i s koliko njih? To je njena stvar i ne znam što njega čini toliko ljubomornim ako zna da ga voli i da mu je vjerna. Nije mi jasno kako ga nije sram uopće razmišljati tako kad je sam bio sa 20-25 cura, a ona mu ni A nije rekla na to. Totalno licemjerje. Ja to ne bih trpila.
__________________
♥♥ sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ ǝʇ ɯıloʌ ♥♥
mishica2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 04:16   #8
Quote:
Zeberdee kaže: Pogledaj post
Recite mi, ljepotice moje, sta vi mislite o ovome?
Da li bi ikada bile sa ovakvim, pokusale ga promijeniti?
Da li vam je to licemjerno?

Jel mislite da pravom muskarcu nece biti bitno sta ste (i sa kim) ste radili u proslosti?
mislim da je ovo krajnje licemjerno. ma, zapravo je bitno s koliko ih je ona bila - ako su 3, onda je on poševio 8,33 puta više cura, a ako su 4, poševio ih je 6,25 puta više. jebiga, razlika je to

s ovakvim tipom sigurno nikad ne bih bila. ne bih mogla voljeti takvu osobu. posve je druga stvar da je lik djevac. ni tada ne bi imao "pravo" na ovakvo ponašanje, ali bi ga se donekle moglo shvatiti. naglasak na "donekle".

ma joooooj... još bih mogla shvatiti ispitivanje o broju, ali poze i iskustva


ma, zapravo, uopće ga ne mogu shvatiti
__________________
"It's always a sad thing when sperm comes between people."
Queen Llewelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 04:40   #9
Quote:
ICE WOMAN kaže: Pogledaj post
Ma daj ohladi se od njene prošlosti,pa nije djevojka počela živjeti kad je tebe upoznala!Rekla ti je ono što treba a ti navalio u dubiozuPočni razmišljati o sutra a ne šta je bilo jučer

Malo si fulala, ha?


OT: Pravom Muškarcu je bitno sve o njegovoj partnerici.

Ovaj iz kvota je jednostavno licemjeran i iskompleksiran.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 11:33   #10
Ne smatram da bi muškarcima trebalo biti bitno s koliko je muškaraca njihova draga spavala prije njih, ali nekime jest bitno i mogu to razumjeti, sve dok se ne počne ponašati kao pravi primitivac i posesivac. To je onda patologija.
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 11:46   #11
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Malo si fulala, ha?


OT: Pravom Muškarcu je bitno sve o njegovoj partnerici.

Ovaj iz kvota je jednostavno licemjeran i iskompleksiran.
Nisam fulalaUostalom svako ima svoje mišljenje ali lik je malo bolestan,želi detaljeU kojim pozama,na kojim mjestima,ma bezveze.Kao što sam već rekla dovoljno mu je rekla.Od njegovih silnih pitanja kad on nju uopće zadovolji kao osobu,pa taj samo ispituje i ništa pametno ne radi
__________________
Ljubav je samo jedna,a njenih kopija tisuću!!!
ICE WOMAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 13:38   #12
Quote:
ICE WOMAN kaže: Pogledaj post
Nisam fulala
fulala si jer si se obratila njemu on je temu postavio na ljesu pa se tamo odgovara na njegov post... ovdje je netko drugi zatražio mišljenje o toj osobi. "Da li bi ikada bile sa ovakvim, pokusale ga promijeniti? Da li vam je to licemjerno? Jel mislite da pravom muskarcu nece biti bitno sta ste (i sa kim) ste radili u proslosti?"

__________________
"It's always a sad thing when sperm comes between people."
Queen Llewelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 13:43   #13
Quote:
Queen Llewelyn kaže: Pogledaj post
fulala si jer si se obratila njemu on je temu postavio na ljesu pa se tamo odgovara na njegov post... ovdje je netko drugi zatražio mišljenje o toj osobi. "Da li bi ikada bile sa ovakvim, pokusale ga promijeniti? Da li vam je to licemjerno? Jel mislite da pravom muskarcu nece biti bitno sta ste (i sa kim) ste radili u proslosti?"

E pa da,fulala sam,a eto malo sam brzopleta,joj kokice što me odma kljucate,ali ono sve stoji o toj drugoj osobi,jel sad dobro
__________________
Ljubav je samo jedna,a njenih kopija tisuću!!!
ICE WOMAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2009., 15:46   #14
Zasto "pravom muskarcu"?

Ima i zena koje ne mogu provariti neku partnerovu bivsu i stalno se grizu i pitaju da li je on nju vise volio ili bio sretniji, a ponekad inzistiraju na unistenju slika, poklona i opcenito, tragova bivsih veza.

Bez obzira na spol, takvo ponasanje odaje krajnju nesigurnost i komlekse.

Mislim da takvi ljudi sami sebe (a posljedicno i partnera) sprijecavaju da budu sretni.
gerbengoy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:35.