Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2013., 20:18   #21
Jel ovo stvarno tolko loše? Jer, Allison Janney je kraljica najveca i obozavam ju još od West Winga, pa bi mogla ovo gledat, ali ako je katastrofa ala 2 and a half men, necu ni pokusavat.
Bulma is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 14:33   #22
Ako iz dosade upalim drugu epizodu to će bit zbog Allison Janney, ovo drugo mi je baš bezveze. Usiljene fore sa još usiljenijim smješkom. Bolje da su umjesto smijanja stavili malo dobre glazbene pozadine.
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 14:41   #23
Quote:
Bulma kaže: Pogledaj post
Jel ovo stvarno tolko loše? Jer, Allison Janney je kraljica najveca i obozavam ju još od West Winga, pa bi mogla ovo gledat, ali ako je katastrofa ala 2 and a half men, necu ni pokusavat.
Nemoj, to ti je humor ko 2 and half men, isti autor.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 15:11   #24
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Nemoj, to ti je humor ko 2 and half men, isti autor.
Kao prvih 9 sezona ili sveukupno?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2013., 20:07   #25
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Kao prvih 9 sezona ili sveukupno?
Jesam ja jedina kojoj je ta serija postala, mrvicu, ali mrvicu bolja kad su Kutchera stavili umjesto Sheena?
Bulma is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2013., 20:37   #26
Meni je isto bolja ali bi bilo bolje da su maknuli i Alana
triac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 17:57   #27
pogledao i drugu. ipak ništa od ovoga
__________________
You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.
Kavorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 11:49   #28
meni je serija taman dobra za pogledat kad nemam nista drugo, ionako traje 20ak minuta....Alison Janney mi je najbolja, kad je rekla da ginekolog ima male ruke, "like an Asian raccoon"
Sakura is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2013., 09:31   #29
Quote:
Sakura kaže: Pogledaj post
meni je serija taman dobra za pogledat kad nemam nista drugo, ionako traje 20ak minuta....Alison Janney mi je najbolja, kad je rekla da ginekolog ima male ruke, "like an Asian raccoon"

Apsolutno, uz jutarnju kavu taman ...!
Nije losa kao sto sam mislila da ce biti
princess_leia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 01:18   #30
Meni serija jako paše i prilično mi je smiješna. Moj guilty pleasure. Babac je zakon.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2013., 01:39   #31
Meni ovo nit je posebno smiješno nit zanimljivo, ali svejedno svaku skinem i pogledam

I super su mi zanimljivi ti "siromašni" likovi po serijama Mala nema za trudničke hlače ili mama za... išta, ali se u svakoj epizpdi uredno popiju litre flaširanog soka

Meni je onaj mali najzanimljivji
- Jesi napisao lektiru?
- Jesam.
- Jesi pročitao knjigu?
- Na čijoj si ti strani?
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2013., 00:43   #32
Da, ti likovi "s dna" kod kojih nema luksuza, ono, bore se da prežive. I sve je u kurcu, ove alkosi, na poslu ekipa za ubit se, pogotovo onaj 3rd Rock guy, ova mala trudna, dečko joj i otac bez grama mozga...samo je Roscoe OK.

Najjača fora mi je kad ona crnkinja prije par epizoda ide biciklom u bijeg i vikne "Canada" pa se okrene i vikne "Mexico". Ta mi je epizoda i najbolja, same njih 3 u 99% epizode a opet dobro ispalo.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 20:47   #33
Mom

CBS komedija sa Annom Faris

Quote:
Mom follows Christy Plunkett (Anna Faris), a single mother who—after dealing with her battle with alcoholism and drug addiction—decides to restart her life in Napa, California's wine country working as a waitress and attending Alcoholics Anonymous meetings. Her mother Bonnie Plunkett (Allison Janney) is also a recovering drug and alcohol addict, and her 17-year-old daughter Violet (Sadie Calvano), who was born when Christy was 16, has become pregnant by her boyfriend Luke. Christy also has a younger son Roscoe by her ex-husband Baxter, a deadbeat drug-dealer.
Nisam bila ljubitelj Anne Faris, stavise bila mi je iritantna u svim ostalim ulogama, sad mi je skroz gledljiva u ovoj ulozi.

Chef Rudy je moj favorit, steta sto se ne pojavljuje tako cesto.

Octavia Spencer mi je fenomenalna u ovoj seriji, steta sto se do sada pojavljivala samo u par epizoda, a kako stvari stoje nece je biti puno ni u narednim epizodama.

Oficijelni IMDb trejler

www.imdb.com/video/imdb/vi1090889241?ref_=vi_sh_0

http://youtu.be/LTg_JMO6M_w







Mrzla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 15:10   #34
Preko ljeta sam nadoknadio prvu sezonu, što su dalje išli, bili su mi sve bolji i bolji.

Druga sezona je krenula prošlog četvrtka. Gleda još netko?
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 15:17   #35
Naravno. Malo se kompliciraju stvari u drugoj sezoni. Gleda se. I dalje ne mogu svariti ovu Violet.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 15:18   #36
Ja sve čekam da se predomisli i uzme dijete natrag. Stvarno su me iznenadili šta su dali bebu. Očekujem uvijek sugar-coat/happy endings momente u CBS-ovim serijama.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 17:54   #37
I ja, ali ako ju već uzme, neka obje odu i da se ne vraćaju.
Toliko cendravu pubertetičnu žensku nisam nigdje i nikad vidio (po serijama, dabome). Razumijem da je to njima potrebno radi dramaturgije, ali i u ovoj 1 sceni što ona dobije po epizodi dođe mi da... nešto
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 14:35   #38
Eto, ošla od doma. Mala je stvarno iritantna. Al super mi je šta ovaj sitcom radi te stvari koje inače nema teorije da vidiš u drugim CBS-ovim slučajevima.

Jaime Pressly je isto super.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 14:40   #39
meni fora serija
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 15:58   #40
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Eto, ošla od doma. Mala je stvarno iritantna. Al super mi je šta ovaj sitcom radi te stvari koje inače nema teorije da vidiš u drugim CBS-ovim slučajevima.

Jaime Pressly je isto super.
Jao, da, izašla nova epizoda, nisam se sjetio. Pogledat ću uskoro.
Za boldano, hvala Bogu
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:27.