Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2015., 22:15   #1
Younger / Mlađa (2015-2021)





Quote:
TV Land is giving viewers a look into "Younger," the network's newest original series from "Sex and the City" creator Darren Star, with an extended scene released today. Now shooting in Williamsburg, Brooklyn, the series stars two-time Tony Award(R) winner Sutton Foster, Hilary Duff, Debi Mazar, Miriam Shor and Nico Tortorella. "Younger" re-teams Star with Patricia Field, the renowned stylist who was behind the trend-setting looks on "Sex and the City."

The series will now premiere on Tuesday, March 31st, 2015 at 10pm ET/PT. "Younger" follows 40-year old Liza (Foster), a suddenly single mother who tries to get back into the working world, only to find it's nearly impossible to start at the bottom at her age. When a chance encounter with the sexy Josh (Tortorella), a young tattoo artist, convinces her she looks younger than she is, Liza tries to pass herself off as 26 - with the help of a makeover, courtesy of her best friend Maggie (Mazar). Armed with new confidence, she lands a job as an assistant to the temperamental Diana (Shor) and teams up with her new co-worker and 20-something Kelsey (Duff) to make it in the career of her dreams. Now she just has to make sure no one discovers her secret.




Nova humoristična serija na TV Landu, kreće 31.3. Sutton Foster se vraća na TV.

Zadnje uređivanje lie : 10.10.2015. at 13:38. Reason: apdejt
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2015., 20:21   #2
Ispao je pilot, pogledala prošli tjedan i iznenadilo me da je glavna likica Michelle iz Bunheadsica
Šašavao i blesavo i simpatično

Ajde, kaj se čeka, ajmooo
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2015., 21:21   #3
Lie, prije početka serije utipkat Sutton Foster na Youtube i poslušat kakve sve divne stvari ispadnu u tražilici.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2015., 22:25   #4
pogledala. slatko, simpatično. šteta što nije dulja minutaža nastavlja se gledati.

inače ću morat zažmirit na nelogičnosti u seriji, ako ju želim nastavit gledati.
sama činjenica da je morala u HR predati Social security number i ostale dokumente u kojima su vidljive (prave) godine...
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2015., 22:26   #5
Koja uuuuber kjut serija

Osmijeh od uha do uha svih 20 minuta, pa poslije opet na drugu epku

Sutton Foster bokte ima 40 godina nikad joj ih ne bi dala.

Josh

Nadam se da je budemo gledali još punoooooo epki/sezona
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2015., 00:49   #6
Jelda? I meni je strašno simpa. Jedino mi je šefica malo preizvještačena, a moram priznat da mi baš i nije jasna uloga Hilary Duff. Al nastavljam gledat.

Sutton
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2015., 09:34   #7
icuce, ova serija je taman za napuniti srce!
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 14:28   #8
Serija je baš slatka mada mi je jedina zamjerka što su twenty somthing ljudi prikazani vrlo jednodimezonalno i kao skupina površnih debila.
matičnjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 19:35   #9
Quote:
matičnjak kaže: Pogledaj post
Serija je baš slatka mada mi je jedina zamjerka što su twenty somthing ljudi prikazani vrlo jednodimezonalno i kao skupina površnih debila.
Serija mi je baš onako za izgubit lijepo 20ak min uz kavicu i doručak.

Ali da upravo ovo što je rekla matičnjak to me malo smeta, ali je sve u svemu slatko.
__________________
Don’t be afraid of wearing your heart on your sleeve
YellowPoppy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 02:07   #10
“Last week I tattooed the insides of Lena Dunham’s ass cheeks. She said she wanted to keep something private.”

sutton
ovako cu i ja s 40 tj.26

nico tortorella
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 17:12   #11
Obnovljeno za 2. sezonu

Quote:
Younger is getting a year older: TV Land has renewed the Sutton Foster comedy for a 12-episode second season.

“We couldn’t be more excited that audiences are discovering Younger and falling in love with our fabulous cast,” said series creator Darren Star in a statement. “I can’t wait to have everyone back in New York to shoot Season 2.”

The show wraps its first season on Tuesday, June 9.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 17:30   #12
mislim da cu gledati, trailer izgleda super
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 18:15   #13
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Obnovljeno za 2. sezonu


hilary i jarl borg. me like
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 22:45   #14
Već se danas krenulo emitirat na fox lifeu. Čovječe, brzi su.
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2015., 12:49   #15
A serijica je bas opustajuca..i ja se bas iznenadi sto je krenula na foxu i to dvije epizode odjednom
Pinkstripes is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 11:07   #16
Počela sam ovo jučer gledati, taman kad sve ostalo odlazi na ljetnu pauzu. Sviđa mi se! Premisa je dobra, moglo bi komotno biti film, ali ovako je još bolje jer ima više mjesta za razvoj priče, a još je i lagano i zabavno.

Tip je prezgodan :Slin, oprostila bih mu sve one tetovaže. Malo mi je žao što nisam na njezinom mjestu.

Bila je dobra referenca na Lenu Dunham u prvoj epizodi.

Hilary Duff će se garant spetljati s ovim oženjenim piscem (ne trećoj sam epizodi, možda već jest ).
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 17:33   #17
Yeeeeey za drugu sezonu zasluženo

Odlični su i dalje

Nije za bacit
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 20:29   #18
Kul kul kul, nova sezona

Simplastični su totalno
Jako feel good serija i totalno pozitivna i glavna likica je baš genijalna
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2015., 17:10   #19
Pogledala sam prve dvije epizode i jako, jako mi se sviđa. Baš fina serija za relaksaciju, a i NY-a nikad dosta

Nastavljam gledati
__________________
You can have anything you want if you are willing to give up the belief that you can’t have it.
Chocolate_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2015., 01:13   #20
Super su...
PeterGriffin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:20.