Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2016., 03:21   #21
Solidno.
Izgleda da u 3. epizodi počinje ono pravo.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 00:22   #22
skroz ok zasad, moglo bi biti zanimljivo

samo onaj CGI kod prijeloma noge je stvarno loše odrađen, prejeftino je to izgledalo...
__________________
Quasimodo predicted all this!

Zadnje uređivanje Germa : 03.10.2016. at 00:59.
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2016., 17:39   #23
Solidna i 3. epizoda samo su previše ugnjavili sa lezbijskom pričom s obzirom da su samo još dvije epizode do kraja
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2016., 18:46   #24
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Solidna i 3. epizoda samo su previše ugnjavili sa lezbijskom pričom s obzirom da su samo još dvije epizode do kraja
Ha? Serija ima 13 epizoda.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2016., 19:33   #25
Na IMDB piše šest epizoda.
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2016., 19:46   #26
Sve nove serije u sezoni imaju narudžbu od 13 epizoda. Ako je gledanost slaba, onda tu narudžbu ili skrate ili povećaju ukoliko je gledanost dobra. IMDB dodaje epizode čiji je datum emitiranja potvrđen. S obzirom kako sad Exorcist stoji s gledanosti, ne bi me iznenadilo da FOX skrati narudžbu s 13 na 9-10 epizoda.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2016., 19:56   #27
Quote:
sara100 kaže: Pogledaj post
Na IMDB piše šest epizoda.
A vidi stvarno, pitajboga zašto sam bio uvjeren da ih je bilo 5
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 00:28   #28
Well, this escalated quickly. Mislio sam da će cijelu sezonu vuć oko toga znaju li oni da je demon u maloj ili ne.

Ne znam jel mi odurnija scena kad se mala ispovraća u školjku nakon čaše svete vode ili kad onom tipu slomi čeljust u trećoj. Yikes.

I šta su oni ljudi koji su ubili devet ljudi u susjedstvu i uzeli im organe?

Zanimljivo, u svakom slučaju. Zasad dosta bolje od A&E-jevog pokušaja Damien.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 10:42   #29
Quote:
Jay Bluebell kaže: Pogledaj post
I šta su oni ljudi koji su ubili devet ljudi u susjedstvu i uzeli im organe?
Možda neki demončići na dnu hijerarhije, foot soldiers?

Mene zanima šta će biti sa Papom
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 08:56   #30
Dobra priča. Odličan zaplet. Bila bi šteta da se serija ukine.
matteo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 13:18   #31
Ova nova epizoda je bila nekako fillerasta, ali sad kad obojica ulaze u sobu s đavlom, bit će svega. :klap:
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 15:55   #32
Koliko vidim gledanost je dobra,čisto sumnjam da će biti uknuta.
Ecio94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 16:54   #33
Quote:
Ecio94 kaže: Pogledaj post
Koliko vidim gledanost je dobra,čisto sumnjam da će biti uknuta.
Epizoda od petka imala je 2 milijuna gledatelja i 0,7 u demografiji. To nije dobro. Vjerojatno će odemitirat ovih 13 epizoda, al to će 98% to biti to od ove serije.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 21:17   #34
Jako mi se svidjela zadnja epizoda, šteta što nije cijela bila posvećena redovnicama i njihovom radu.

A i nemam ništa protiv da traje samo jednu sezonu, taman da sve odrade
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 16:27   #35
Meni je ovo vrlo loše.
Uvijek se veselim novoj horor seriji, ali nije mi jasno zašto ne ulože trud napraviti ili a) nešto što je barem mrvicu originalno, b) ako već rade nešto što je milijardu puta viđeno, da to odrade kvalitetno.
Gledao sam prve dvije epizode i jedino što mi se svidjelo je u prvoj epizodi scena na tavanu.
Glavni glumac mi je očajan. Scenarij, osobito, je očajan. Dijalozi su kriminalni.
Outcast pa ovo... U čemu je fora s tim demonskim opsjednutostima, zašto su sad u modi?
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2016., 13:09   #36
Ne sviđa mi se u kojem je smjeru krenulo, bezveze
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2016., 17:05   #37
ovaj latino pop je takav slabić, samo mu stvori iluziju one ženske i ovaj poklekne ko najveći bijednik odmah...get the hell outta here! ok epizoda, dobili smo i poveznicu s originalnim filmom
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2016., 22:57   #38
Meni je zadnjih 5 minuta bilo fenomenalno.

Father, I'm Regan MacNeil.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2016., 19:36   #39
Quote:
Jay Bluebell kaže: Pogledaj post
Father, I'm Regan MacNeil.
Znači da je i Pazuzu je tu negdje.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2016., 21:27   #40
Meni je baš taj kraj ubio želju za gledanjem
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:43.