Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2016., 15:48   #81
Bit ce..

https://www.inverse.com/article/1888...angerine-dream
__________________
When preparation meets opportunity you call it luck .
Wannabes is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2016., 21:57   #82


kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 08:39   #83
fora

p.s. kako si to napravio? ima neki link?
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..

Zadnje uređivanje ball : 01.08.2016. at 01:26.
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 12:18   #84
cuj da Winona nije dobro odglumila
Blue Comet is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 13:29   #85
Ovo je super fora, ovaj link sa gifom bozicnih lampica
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 23:35   #86
Evo, koga zanimaju gifovi.

http://strangergif.com/
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 05:40   #87
Pogledao prve dvije epizode. Zasad mi izgleda jako dobro i zanimljivo.
Nadam se da će i ostati tako.
Boki000 is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 10:51   #88
Baš mi je super legla serija
Za razliku od mnogih drugih serija ništa mi nije bilo over the top, odlično je dozirana... red misterije, horora, humora, drame, a radnja fino klizi. U moru serija koje mi djeluju kao tipični amerikanizirani šit ovo je baš osvježenje
I zapravo mi se jako dopada što u seriji vidim jako puno referenci, do Gooniesa, pa Silent Hilla, Under the skin, S. Kinga... a ne djeluje ko plagijat. A za razliku od masu drugih ovdje mi je fakat bilo stalo do likova, što mi se nije dogodilo još od Fringea.
Odlična serija!
sally_1211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 15:21   #89
Quote:
sally_1211 kaže: Pogledaj post
Baš mi je super legla serija
Za razliku od mnogih drugih serija ništa mi nije bilo over the top, odlično je dozirana... red misterije, horora, humora, drame, a radnja fino klizi. U moru serija koje mi djeluju kao tipični amerikanizirani šit ovo je baš osvježenje
I zapravo mi se jako dopada što u seriji vidim jako puno referenci, do Gooniesa, pa Silent Hilla, Under the skin, S. Kinga... a ne djeluje ko plagijat. A za razliku od masu drugih ovdje mi je fakat bilo stalo do likova, što mi se nije dogodilo još od Fringea.
Odlična serija!
+ Nije potpuni heppij end na kraju.

El umre, mlađi brat povraća crve ,stariji brat ne dobi curu ...
__________________
. .
Leecher is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 15:47   #90
Quote:
Leecher kaže: Pogledaj post
+ Nije potpuni heppij end na kraju.

El umre, mlađi brat povraća crve ,stariji brat ne dobi curu ...
Da, i to! Uvijek mi je draže kad tako sezona završi... iako sam iskreno ovdje poželjela da svi budu na kraju sretni, baš sam se povezala s likovima
Pravo me jeza uhvatila kad je mali Will iskašljao onu ljigu i kad se vratio u paralelni svijet na sekund u kupaonici, baš mi ga milo bilo onako napaćenog

Iako mi je najjezivija scena bila kad se jadna Barb našla u paralelnom svijetu u bazenu i zove upomoć, a čudovište je povlači nazad... užas
sally_1211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 16:01   #91
Quote:
Leecher kaže: Pogledaj post
+ Nije potpuni heppij end na kraju.

El umre, mlađi brat povraća crve ,stariji brat ne dobi curu ...
El ne umre. Odakle ti to uopce?
LeGriffio is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 16:15   #92
Da, šerif joj ostavlja Eggos u šumi mora biti živa

Odlična serija, priča gluma ma sve.. baš san se navukla
I ne djeluje ko još jedna od takvih u nizu..
Šteta šta je Barb mrtva, super mi je bila ko lik, prema Nancy, ludnica od frizure i naočala
A po Vultureu je i najbolji lik u seriji

Zadnje uređivanje miss busy bee : 01.08.2016. at 16:32.
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 16:30   #93
Quote:
Leecher kaže: Pogledaj post
+ Nije potpuni heppij end na kraju.

El umre, mlađi brat povraća crve, stariji brat ne dobi curu ...
I baš zato je tako dobra.
Dosta mi je više nerealističnih "happy endova"

Hvala na nečem realnijem i mračnijem.

Hvala na sjećanjima na događaj i pustolovini koja nas je poučila žrtvovanju i odrastanju. [naravno, ne nas, nego likove u seriji]

U tome je cijela poanta dobre priče.
A ne u tome da se sve završi dobro.
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 17:41   #94
Jedanaest je živa. Teleportirala se u onu drugu dimenziju.
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 19:00   #95
Zar nije El ziva?
Serif je ostavio eggose u onaj sanduk.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 20:22   #96
konačno jedna serija nakon ne znam koliko da su mi oči ispale jer sam gutala jednu epizodu za drugom ma sve ste rekli odlična glumačka postava, klinci su super pogođeni najdraži mi je onaj mali sa čudnim zubima i mala El (baš me dojmila curica odlično je odglumila), naravno cijeli taj misterij,a tmosfera...ma čista petica ehh da i lijepo je ponovo vidjet Winonu
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 20:36   #97
Svidja mi se jako serija. Isto sam dijete osamdesetih. Kad je krenula scena s lampama i najmladjom Mikeovom sekom kako trči u Willovu sobu, podsjetila me na Poltergeista.
Što se upside downa tiče; to bi trebao biti naš svijet u kojemu se odvila drugačija realnost od naše. Sve se odvija istovremeno, samo u drugoj dimenziji, što mi je dalo na razmišljanje kako je to svijet nakon nuklearke. Cijelo vrijeme im lebdi ta kao neka prašina okolo, nema ničega i nikoga, osim tog/tih bića koji su mogli nastati uslijed radiacije. Prikazano je kako je nesigurno ući bez zaštite unutar procjepa. Ova organizacija opet uslijed pokusa sa remote viewingom želi stvoriti super vojnika koji bi ubijao na daljinu. (11 nije htjela ubiti onog kunića, al' je sredila obojicu čuvara nakon toga). Papa je totalno ponosan na svoj "proizvod", a to vidimo u scenama kada ju vijaju, a ona se braneći ubija. Nebitno što su njegovi ljudi u pitanju, sve je moćnija i to mu diže ego. E sad, koristeći toliko svoje moći, uspjela je i otvoriti/stvoriti te procjepe. I sad ne znaju što i kako dalje. Zanimljivo sve u svemu. Još bih obrazlagala, al' sam na mobu pa mi se ne da više nabadati
Lee Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 21:17   #98
Uf. Pogledao unutar 2 dana. Odlicna. Treba sad docekati 2. sezonu.
Boki000 is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 23:17   #99
Strah me te druge sezone kad se s malim Willom krenu događat problemi pa bude patetike, posebno ako postane negativac.

Kad vidim onaj tužni pogled od El, rastopi se moje crno srce



Imam i jedan gif za hejtera koji me zabunom napadne, obriše mi post i neće ga vratiti ni ispričati se
kukuruza zlatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 00:53   #100
Quote:
Lee Anne kaže: Pogledaj post
Svidja mi se jako serija. Isto sam dijete osamdesetih. Kad je krenula scena s lampama i najmladjom Mikeovom sekom kako trči u Willovu sobu, podsjetila me na Poltergeista.
Što se upside downa tiče; to bi trebao biti naš svijet u kojemu se odvila drugačija realnost od naše. Sve se odvija istovremeno, samo u drugoj dimenziji, što mi je dalo na razmišljanje kako je to svijet nakon nuklearke. Cijelo vrijeme im lebdi ta kao neka prašina okolo, nema ničega i nikoga, osim tog/tih bića koji su mogli nastati uslijed radiacije. Prikazano je kako je nesigurno ući bez zaštite unutar procjepa. Ova organizacija opet uslijed pokusa sa remote viewingom želi stvoriti super vojnika koji bi ubijao na daljinu. (11 nije htjela ubiti onog kunića, al' je sredila obojicu čuvara nakon toga). Papa je totalno ponosan na svoj "proizvod", a to vidimo u scenama kada ju vijaju, a ona se braneći ubija. Nebitno što su njegovi ljudi u pitanju, sve je moćnija i to mu diže ego. E sad, koristeći toliko svoje moći, uspjela je i otvoriti/stvoriti te procjepe. I sad ne znaju što i kako dalje. Zanimljivo sve u svemu. Još bih obrazlagala, al' sam na mobu pa mi se ne da više nabadati
to sam i ja pomislila da je ko neklearna zima u toj dimenziji
placebo effect is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:32.