Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Pogledaj rezultate ankete: Dobivate li od partnera cvijeće na poklon?
Da, poklanja mi cvijeće 30 46.88%
Ne, ne poklanja mi cvijeće 34 53.13%
Glasovatelji: 64. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2010., 23:02   #1
Žene, dobivate li cvijeće na poklon?

Bilo kakvo. Može i u tegli.

Koliko često dobivate, ako dobivate? jeste li ga dobivale od prijašnjih partnera također? (za one u vezi)


Nisam dobivala cvijeće. Nisu voljeli cvijeće. neki bi baš i rekli 'ja ne poklanjam cvijeće'. Iznimno, mislim da sam dobila za Valentinovo ružu.

Imala sam neke ruže na zidu, sasušene, bacila sam ih. No to je još iz tinejdžerskog doba ostalo. Mislim da su mi ih možda frendice poklonile.

Eh da, molim vas i da glasujete u anketi. Ista tema je i na MKu. Želimo usporedit.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.

Zadnje uređivanje eleuthera : 03.12.2010. at 23:08.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 23:07   #2
Dobivam cvijeće i uvijek mu se veselim. Posebice ako su u pitanju ružice.Dobivam za rođendan, svetak, petak i nisam od onih koji se ježe cvijeća. Ježim se muškaraca kojim je to bezveze i glume nekakvu glumu. Glumi ti sinko gentlemana, pa da vidiš kakva ćeš raritetna faca ispast.
Frea is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 23:25   #3
Ne baš često. Draže mi je dobit čokolatine nego ruže. Nisam ljubitelj ruža, više volim jednu drugu vrstu cvijeća kojeg ima mjesec ili dva u godini.
__________________
Never be afraid to try something new. Remember, amateurs built the ark. Professionals built the Titanic.
Nuru is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 23:30   #4
svega 3 puta in maj lajf.

jednom mi je frajer poklonio ruzu na cugi (to je bilo slatko )
jednom buket ruza za rojsni dan od tadasnjeg decka
i najdrazi: takodjer za rojsni, brat mi je iz AUS dostavom poslao ooogroman buket 'poljskog' cvijeca

nije da nesto jako volem dobivati cvijece, ali ni ne grozim ga se.
fino je to
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 23:32   #5
aha, meni je to super, a i super mi je tema, mogu i slike? pliz?

obično dobivam ruže i ljiljane, jer njih volim. bukete ne volim.
zadnje je bilo prije par dana, kad su mi stvari pošle malo krivo i onda je donio ovu, meni lijepe boje.
http://www.4smileys.com/smileys/love...hug_smiley.gif

Sjećam se prije par godina, kad smo tek počeli hodat i bili studenti bez kune, nismo se vidjeli tjedan dana zbog ispita. A onda se nacrtao ispred moje kuće i donio mi iz svog vrta neko ljubičasto poluzimsko čudo koje je, ako ćemo iskreno, jako, jako ružno, i omotao je tu biljčicu (a iščupao pola grma) u obični bijeli A4 papir.
To cvijeće ću zapamtit

i, da, od staraca obavezno svaki rođendan ili prigodu. braća su mi seljačine, od njih samo za velike stvari, iduće će bit valjda kad se udam.

u, zaboravila sam jedan prepredrag buket, od starog profesora koji mi je bio mentor. 25 šarenih ruža, za diplomu. taj imam slikan, slika je u okviru na stolu.

Zadnje uređivanje Megalodona : 03.12.2010. at 23:41.
Megalodona is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 23:34   #6
Nikad ništa.
Skoro jednom ružu, o tome sam pisala između ostalog na temi na MK.
A baš bih htjela dobivati cvijeće , ali bi mi skroz debilno bilo da nekog tjeram na to, ono, aj mi pokloni, pokloni mi, pokloniiiiiiiii.
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 23:37   #7
Ne dobijam to mi je znak da me partner sluša i da zna što volim, što ne volim
Ili, upravo mi je pala misao na pamet - možda mi ne poklanja cvijeće zato jer je jedan od tipova koji ne kupuju cvijeće

Kako god ne volim cvijeće i ne dobijam ga
bluebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 23:41   #8
dobivam, i iako volim cvijeće, draži mi je poklon neka dobra knjiga
__________________
...mislim, dakle žena sam! :)
Lolla88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 23:45   #9
Quote:
dainty kaže: Pogledaj post
Nikad ništa.
Skoro jednom ružu, o tome sam pisala između ostalog na temi na MK.
A baš bih htjela dobivati cvijeće , ali bi mi skroz debilno bilo da nekog tjeram na to, ono, aj mi pokloni, pokloni mi, pokloniiiiiiiii.
sad sam morala ići na mk vidjet kako je to bilo skoro

e, sad sam se sjetila još nečega, jednom smo išli kosit livadu pred viksom, pola on-pola ja.
on je pokosio u obliku prvih slova naših imena, i srce između, pa otišao u viksu po sok i pljugu, i slikat to s balkona da se bolje vidi.
kako nije umjetnički nadaren, nisam skužila šta izvodi nego još popizdila u sebi kako je to pokosio i sad ja moram iza njega popravljat, i pokosila sam sve do zemlje
i onda me poslao u 3 pizde materine neromantične i morala sam se 3 dana divit slikama, kako je to sve lijepo napravio i ideji

edit: nije poklonjeno cvijeće, nego pokošena trava ali ja sam nekako zaključila da može ići pod ovu temu

Zadnje uređivanje Megalodona : 03.12.2010. at 23:54.
Megalodona is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 23:45   #10
ne dobivam rezano cvijece zato sto manje vise svi znaju da to ne volim
ne volim pomisao da ce neki cvijet istrunut za dva dana na mom stolu, ne kuzim to

volim ono u tegli, e tome se jako poveselim jer uzivam da ga zaljevam i da raste

ali vise od toga volim dobiti i poklanjati cokoladu
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 23:48   #11
Ne daruje mi cvijeće jer je to pouzdan znak da je nekaj zasral. A ja sam stroga pa se ne usudi zasrati.
__________________
What if nothing exists and we're all in somebody's dream? Or what's worse, what if only that fat guy in the third row exists?

Woody Allen
White Russian is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 23:59   #12
Da, dobivam od njega cvijeće, ono u tegli jer takvo više volim i duže traje.

Dobivam bukete od svojih i njegovih roditelja za rođendan.


Zapravo kad malo bolje razmislim, nadobivala sam se puno cvijeća u životu, al najmanje od frajera.
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 00:05   #13
ja ne dobivam, moj muz zna da me to bas ne odusevljava.
nit volim cvijece, nit mi ga se gleda kak crkava u vazi.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 00:12   #14
Od sadašnjeg, obavezno na rođendan, godišnjice, valentinovo, dočeci na aerodromu, kad zaj*** nekaj i većinom moja omiljena ruža (sahara)
od bivšeg samo na valentinovo i dan žena kad je i mami nosio i to uvijek iste ko i mami (crvene jer ona takve voli, a i bio je preškrt platiti moju ružu više
od svih prijašnjih većinom na početku za rođendan i valentinovo...
do sad sam već napravila selekciju cvijeća koje može preživjeti moje redovito zalijevanje... tako da sam sretnija sa buketom, nego teglicom
__________________
Žene nisu objekti, i kad se postaviš prema njima kao osobi, onda dobiješ onu "Dama na ulici, kurva u krevetu, samo za tebe!" by sused
Man er ikke norsk med mindre man kan navngi fem typar snø :D
Say goodbye to my John Cocke!—John Locke
roga27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 00:18   #15
Nikad ni od koga.
A rođendan mi je u vreme kad je grad pun mimoza.
Sve je žuto od mimoza.
Snopovi mimoza na svakom koraku.
A ja najviše na svetu volim mimoze.
I nikome nikada nije palo na pamet da mi pokloni mali, malecni, ovolicni buketić mimoza.

____________________________

EDIT: Ups. jednom sam od jednog tadašnjeg dobila saksijicu lepog baštenskog cveća koje, navodno, živi jednu godinu. Kod mene je živelo pune tri. Što znači da je bilo poklonjeno od srca.
__________________
Pisaljke vetra na mapi mojih lutanja beleže pesmu.
AlBali is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 00:25   #16
Uglavnom dobivam lončanice od mame jer jadna ne zna što da mi pokloni. Uvenu mi redovito.
Rezano cvijeće mi je žao gledati kako vene.

Bivši je jednom prilikom kada je dolazio do mene ubrao ružu u vrtu moje mame, a ona ih jako voli i čuva i svašta. Kada ju je vidjela divila se kako je to lijepa ruža, iste takve ima i ona u vrtu.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 00:30   #17
Ne dobivam ali ni ne volim ga. Dobila sam par crvenih ruža u životu
Nanidia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 00:33   #18
ja obožavam cvijeće
i obožavam ga dobivati, predivno mi je to
i poklanjala bi ga isto ali kad ljudi oko mene ili ne vole cvijeće ili svašta nešto, pa bi mi ovih dana to bilo preneugodno uopće probati.

ali _mrzim_ dobiti onu generičnu ružu u celofanu s kojom hoda pola grada na valentinovo (da, ili se potrudi ili nemoj, ali nisam idiot da ću ti pasti u tri nesvijesti kako si pažljiv i divan oko te ruže sa trake za masovnu proizvodnju)

i apsolutno sam opako alergična na lika koji misli da moja ljubav prema cvijeću znači da imam koncentraciju zlatne ribice pa ću dobivanjem istog umjesto isprike zaboraviti zašto me raspizdio i zacvrkutati mu u naručju i uopće nema beda što ništa nismo riješili.
kako bi se reklo - I don't do that shit.
to mi je lekcija od prijašnjeg partnera, gdje mi se cvijeće na dugo zgadilo iako sam ga uvijek obožavala.
ma ni dijamante da mi doneseš. dobit ćeš samo više popizditisa.

ali ako je sve u svemiru kako treba i dobijem cvijeće, i eventualno se darivatelj sjetio nekih mojih preferencija (a to nije nešto teško, jer znate kako neke cure prolaze kraj izloga sa super cipelama? onako da im glava se skoro okrene za 180? e tako ja prolazim kraj cvjećarne gdje mi se nešto svidi), onda sam sva oduševljena i sretna i često slikam buket i tako, uživam u njemu danima

nažalost dobijem cvijeće od dragog izrazito rijetko, jednom, možda dva puta na godinu. uvijek na predvidiva događanja (nikad nije bilo cvijeća ako nije jedan od ta dva datuma, nikad) i uvijek isto cvijeće (u skoro pa istom broju, ono mogu ti predvidjeti sve), valjda jer mi se prvi put toliko svidjelo da je dotični odlučio da je sigurno sigurno

eh. ne kuži on to. on je isto jedan od onih koji 'ne poklanja cvijeće i poklanjanje cvijeća je glupo', pa bar cijenim to što eto jednom-dvaput godišnje napravi nešto za mene što uopće ne kuži.
ali eto...iskreno, nakon više godina, lagala bi kad bi rekla da nisam malo tužna što nikad ništa spontano. ili nepredvidivo. ili jer je to čisto zato jer je on to želio darovati. ali što se može, to je ipak samo sitnica u velikoj slici jedne ozbiljne veze.

jednog dana kad ću imati para za neke takve ekstra stvari kao cvijeće, kupovat ću si što češće i svakakvo lijepo razno cvijeće u sviiim bojama koje volim i kombinacijama
Evil Cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 00:42   #19
Glasala sam za "ne" jer ne dobivam dovoljno. Od bivšeg sam u 4 godine dobila 2 ili 3 puta.
I ne volim ruže, super su mi ljiljani, suncokreti, tulipani...
Voljela bih da ne dobivam cvijeće samo za rođendan, voljela bih dobiti neki cvjetić bez posebnog razloga.
Sva sreća da majka ima običaj svima poklanjati veeeelikeeee bukete
__________________
..sjećanja ostaju i samo ona su mi spas..
umorna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 00:55   #20
za rođendane.

na valentinovo fala bogu da nisam još dobila crvenu ružu. jebala ih crvena ruža.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:27.