Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2013., 13:49   #4041
Quote:
GLAVATAR kaže: Pogledaj post
ne mogu sad naci sliku di lik duva, slika je prejaka!
proteini konoplje nisu bolji od vec dostupnih proteina na trzistu
zanima me dal su sliČne kvalitete. mogao bih spojit ugodno sa korisnim
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2013., 13:57   #4042
Stipe i GLAVATAR- hvala na odgovorima
dextra_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2013., 14:01   #4043
Nema problema.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 09:51   #4044
Da li je dozvoljen razgovor o peptidima??? Kakav je status zakona o njima??? Koliko vidim ne spadaju u AAS pa me zanima da li je dozvoljena prica o njima???

http://www.peptidelabs.com/what-are-peptides.html
Josey_Wales is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 11:45   #4045
Ekipa, upadam kao padobranac, inače nisam na ovim temama, ali muž me zamolio da pitam na 'tom svom forumu' ima li velike razlike između MVP i Optimum Nutrition proteina (spominjao je i glutamin ).
On inače koristi MVP, kaže da mu je on jeftiniji od Opt.Nutrition, ali ako ima neke značajnije razlike probao bi ON. Ako je to sve približno isto, ostao bi pri MVP.

Unaprijed zahvaljujem, nemojte me kamenovati
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 11:58   #4046
Ja podržavam ovakav vaš odnos.

Reci mužu da slobodno neka pije MVP i dalje.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 12:00   #4047
Quote:
Jericho kaže: Pogledaj post
zanima me dal su sliČne kvalitete. mogao bih spojit ugodno sa korisnim
općenito su proteini biljnog (soja, konoplja) porijekla inferiorniji u odnosu na one zivotinjskog (kazein, sirutka, jaje)

nema thc-a u tim proteinima, tako da ti ostaje jedino opcija da se razvalis duvanjem ili inhaliranjem - pa da ti bude ugodno
GLAVATAR is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 12:39   #4048
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Ja podržavam ovakav vaš odnos.

Reci mužu da slobodno neka pije MVP i dalje.

-Stipe
Hvala ti Stipe, prenijeti ću mu
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 12:45   #4049
Nema problema, i ne namiguj nepoznatim muškarcima okolo.






-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 16:33   #4050
Quote:
Julie Bergdorf kaže: Pogledaj post
Ekipa, upadam kao padobranac, inače nisam na ovim temama, ali muž me zamolio da pitam na 'tom svom forumu' ima li velike razlike između MVP i Optimum Nutrition proteina (spominjao je i glutamin ).
On inače koristi MVP, kaže da mu je on jeftiniji od Opt.Nutrition, ali ako ima neke značajnije razlike probao bi ON. Ako je to sve približno isto, ostao bi pri MVP.

Unaprijed zahvaljujem, nemojte me kamenovati
MVP i Optimum su brandovi. Nisi navela konkretno na koje proizvode se to odnosi.
I kojim sportom se suprug bavi?
No pain no gain is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 11:13   #4051
ima razlike ali znacajnije nema,znaci moze pit od mvp ,ja isto pijem,a pio sam i od ON,mvp je jako kvalitetan protein
kriv is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2013., 23:20   #4052
Jeli ovi proteini imaju kakvi rok trajanja označen na kutijama. Gledam i ne vidim
Konkretno ovo http://www.fitness.com.hr/shop/dodac...-3G-2268g.aspx
__________________
Ne davaju perme vise. I'm out :W
Capt Midnight is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 10:20   #4053
Quote:
kriv kaže: Pogledaj post
ima razlike ali znacajnije nema,znaci moze pit od mvp ,ja isto pijem,a pio sam i od ON,mvp je jako kvalitetan protein
Ajde da ponovim.
MVP je brand i ja stvarno ne znam koje si ti to proteine pio od brandova MVP i Optimum i po čemu si ti to zaključio što je kvalitetno?
No pain no gain is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 10:37   #4054
Ukoliko je riječ o navedenom proizvodu mogu samo reći da taj proizvod koliko košta toliko i vrijedi. Kao prvo naveden je koncentrat sirutke na prvom mjestu pa tek nakon njega izolat što u pravilu znači da je udio koncentrata puno veći u odnosu na izolat, a pošto na deklaraciji nije nigdje naglašen postotak, izolata može biti i u tragovima. Također nigdje na deklaraciji ne vidim postupak kojim se obrađuje, a to je bitno. Ako je korištena visoka temperatura prilikom obrade onda je i postotak denaturiranih proteina veći.
Jednu stvar zapamtite! Cijene sirovine konstantno rastu i nemoguće je kupiti kvalitetan proizvod po niskim cijenama. Koliko novaca toliko muzike vrijedi i u ovom slučaju. Naravno da je dovoljan za rekreativce ali onome tko ima mogućnosti birati ja ga ne proporučam.

http://www.fitness.com.hr/shop/dodac...-3G-2268g.aspx
No pain no gain is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 10:59   #4055
kako ne piše?? piše ti u opisu na stranici CFM protein, sto je kratica za cross flow microfiltration - postupak izdvajanja proteina (pisao sam vec o tome u prijasnjim postovima)

ono što je meni sumnjivo je to da na deklaraciji pise da ne sadrzi soju, a pod alergene je navedena soja

koliko vidim MVP je u biti biotech, koji nije bio bas nesto kvalitetan protein prije 10tak god. (mozda su zato i promijenili ime brenda), mozda su se u međuvremenu poboljšali....ne znam...uglavnom nikad nisam pio te proteine i nisam cuo da ih ljudi hvale, ali sam cuo da ih kritiziraju....ako hoces savjet ja ih ne bi pio, ima dovoljno drugih brendova na trzistu priblizno iste cijene
GLAVATAR is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 12:50   #4056
Quote:
No pain no gain kaže: Pogledaj post
Ajde da ponovim.
MVP je brand i ja stvarno ne znam koje si ti to proteine pio od brandova MVP i Optimum i po čemu si ti to zaključio što je kvalitetno?
pa nisam ja rekao da mvp nije brand , i op je brand,pa zakljucio sam na osnovu toga sto sam koristio oba branda,na kraju postoji i puno reviewa na internetu
kriv is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 12:56   #4057
Quote:
No pain no gain kaže: Pogledaj post
Ukoliko je riječ o navedenom proizvodu mogu samo reći da taj proizvod koliko košta toliko i vrijedi. Kao prvo naveden je koncentrat sirutke na prvom mjestu pa tek nakon njega izolat što u pravilu znači da je udio koncentrata puno veći u odnosu na izolat, a pošto na deklaraciji nije nigdje naglašen postotak, izolata može biti i u tragovima. Također nigdje na deklaraciji ne vidim postupak kojim se obrađuje, a to je bitno. Ako je korištena visoka temperatura prilikom obrade onda je i postotak denaturiranih proteina veći.
Jednu stvar zapamtite! Cijene sirovine konstantno rastu i nemoguće je kupiti kvalitetan proizvod po niskim cijenama. Koliko novaca toliko muzike vrijedi i u ovom slučaju. Naravno da je dovoljan za rekreativce ali onome tko ima mogućnosti birati ja ga ne proporučam.

http://www.fitness.com.hr/shop/dodac...-3G-2268g.aspx
sorry ali ti ne znas o cemu pricas,ako ti mislis da ce te kanta proteina koja ima vise izolata nego koncetrata nabit misicima u odnosu na kantu koncentrata na izolat onda nemas pojma o bodybuildingu,suplementima i proteinima uopce,uzmi najjeftiniji protein,nema gotovo nikakve veze da li je izolat ili koncentrat,koncentrat ima malo vise laktoze,to je sve,gold od op ima malo bolji okus i topivost,3g od mvp ima vise koncentrata nego izolata ali na kutiji pise udio pa ne govoris bas istinu ili nisu uzivo vidio kutiju,nemoj ljudima davat krive informacije,avim se predugo ovim da bi citao ovakve nebuloze
kriv is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 15:25   #4058
Quote:
kriv kaže: Pogledaj post
sorry ali ti ne znas o cemu pricas,ako ti mislis da ce te kanta proteina koja ima vise izolata nego koncetrata nabit misicima u odnosu na kantu koncentrata na izolat onda nemas pojma o bodybuildingu,suplementima i proteinima uopce,uzmi najjeftiniji protein,nema gotovo nikakve veze da li je izolat ili koncentrat,koncentrat ima malo vise laktoze,to je sve,gold od op ima malo bolji okus i topivost,3g od mvp ima vise koncentrata nego izolata ali na kutiji pise udio pa ne govoris bas istinu ili nisu uzivo vidio kutiju,nemoj ljudima davat krive informacije,avim se predugo ovim da bi citao ovakve nebuloze
ima tu istine no nemoj kupiti baš neki najjeftiniji. kupi od renomirane firme
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 18:06   #4059
Quote:
GLAVATAR kaže: Pogledaj post
kako ne piše?? piše ti u opisu na stranici CFM protein, sto je kratica za cross flow microfiltration - postupak izdvajanja proteina (pisao sam vec o tome u prijasnjim postovima)

ono što je meni sumnjivo je to da na deklaraciji pise da ne sadrzi soju, a pod alergene je navedena soja

koliko vidim MVP je u biti biotech, koji nije bio bas nesto kvalitetan protein prije 10tak god. (mozda su zato i promijenili ime brenda), mozda su se u međuvremenu poboljšali....ne znam...uglavnom nikad nisam pio te proteine i nisam cuo da ih ljudi hvale, ali sam cuo da ih kritiziraju....ako hoces savjet ja ih ne bi pio, ima dovoljno drugih brendova na trzistu priblizno iste cijene
Da, CFM je koliko vidim ali to se odnosi na izolat koji je vjerojatno prisutan u tragovima. Ja tu mislim na koncentrat i pretpostavljam da je to WPC80. Da to je Biotech i pio sam njihov Pro Whey te ga nakon svega što sam probao kroz 15 godina ne mogu pohvalit niti po okusu.
No pain no gain is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2013., 18:32   #4060
Quote:
kriv kaže: Pogledaj post
sorry ali ti ne znas o cemu pricas,ako ti mislis da ce te kanta proteina koja ima vise izolata nego koncetrata nabit misicima u odnosu na kantu koncentrata na izolat onda nemas pojma o bodybuildingu,suplementima i proteinima uopce,uzmi najjeftiniji protein,nema gotovo nikakve veze da li je izolat ili koncentrat,koncentrat ima malo vise laktoze,to je sve,gold od op ima malo bolji okus i topivost,3g od mvp ima vise koncentrata nego izolata ali na kutiji pise udio pa ne govoris bas istinu ili nisu uzivo vidio kutiju,nemoj ljudima davat krive informacije,avim se predugo ovim da bi citao ovakve nebuloze
Ma daj me poštedi ovakvih komentara. Ako nemaš volje argumentirano raspravljati onda nemoj niti pisati. Gdje na pakiranju točno piše udio koncentrata ( wpc80) i izolata ( cfm )?
Ako piše ja sam u krivu ali daj nam to pronađi na deklaraciji jer me zanima. Ja se ne sjećam da je to pisalo kad sam ga koristio.
Ja nigdje nisam napisao da treba izbjegavat taj proizvod ali daj mi reci gdje se navedeni brand u europi dobro prodaje. Koristio sam također i njihov kreatin monohidrat koji nije "radio" i kad sam prešao na Optimum sve se vratilo u normalu. Izolat sirutke ovisno o kvaliteti gotovo i da nema laktoze te ima manje masti i pepela ali nisam rekao da je nužno bolji izbor od koncentara. Koncentrat ima svoje prednosti ali je pitanje koji je točno koncentrat u pakiranju navedenog proizvoda. Koliko ja znam sirovina sa Novog Zelanda slovi za možda najbolje što se može naći na tržištu. I sad pošalji upit direktno MVP-u da ti kažu čiju sirovinu koriste za Pro whey.

Quote:
kriv kaže: Pogledaj post
pa nisam ja rekao da mvp nije brand , i op je brand,pa zakljucio sam na osnovu toga sto sam koristio oba branda,na kraju postoji i puno reviewa na internetu
Nešto si krivo shvatio......
Rekao si da je MVP dobar protein, a pošto mvp ima Pro whey , iso muscle 94, iso muscle 100 te slow releaze protein onda je to malo nejasno.

Inače koncentrat sirutke se koristi i u alternativnoj medicini o čemu smo odavno raspravljali ali naravno da se ne koristi pro whey, optimum gol itd. već se koristi isključivo provjereni koncentrat dobiven i sirovog mljieka dobivenog od krava koje isključivo pasu travu i ne hrane se raznim umjetnim premiksima. Takav koncentrat je dosta skup pogotovo kad se koristi u određenim terapijama i nije uopće za usporedbu sa ovime što mi konzumiramo.

Zadnje uređivanje Sheeva : 14.02.2013. at 12:19.
No pain no gain is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:52.