Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2011., 10:34   #1441
depilacija laserom

Jel bio tko u Poliklinici Medikol u Radničkoj 80? Dobila sam preporuke da imaju super laser i dobro rade, te da su im cijene pristojne...
Anipony is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 14:03   #1442
Quote:
Anipony kaže: Pogledaj post
Jel bio tko u Poliklinici Medikol u Radničkoj 80? Dobila sam preporuke da imaju super laser i dobro rade, te da su im cijene pristojne...
the barbiegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 19:21   #1443
Smile

Quote:
Tajda kaže: Pogledaj post
Za jednu nogu? Jasno na njegovoj stranici u cjeniku piše: cijele noge+bikini 2000 kn. Sad jel pritom mislio na jednu nogu i jednu stranu bikinija, ne vjerujem
evo vam link sa cijenama---) http://poliderma.hr/poliklinika_poli...rska_epilacija

Ja sam vas zato i pitala na par stranica prije zašto je kod njega tretman cijelih nogu+bikini traje samo pola sata i cijena je i više nego povoljna nego kod drugih..
Cijena je za obe noge. Danas sam se narucila u polikliniku Poliderma na cijele noge i bikini. Cijena 2.000 kuna i idem 01.04. Jedva cekam. Idem tek za dva tjedna jer sam prije dva tjedna bila na egipatskoj depilaciji pa cekam da mi sve izrastu
majamarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 11:17   #1444
pomoć

Da li možda netko ima savjet koliko je dobra ova ponuda?

radi se o aparatu Optima 518

http://www.trebamto.hr/ponuda/ostvar...i-300-kuna/391

hvala puno!
__________________
Prodajem NOIR vjenčanicu vel 38 https://imageshack.com/a/zBsF/1
mijauuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 10:02   #1445
Smile

Quote:
Anipony kaže: Pogledaj post
Jel bio tko u Poliklinici Medikol u Radničkoj 80? Dobila sam preporuke da imaju super laser i dobro rade, te da su im cijene pristojne...

Ja sam bio u Medikolu na dermatologiji. Epilirao sam leđa i super sam zadovoljan. Smanjila mi se dlakavost za 70%.
Za preporučiti su
Ibor is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 14:48   #1446
ljudi, ako uklonim dlake iz korijena sa nogu, hoce mi dlake pocet normalno rasti, biti tanje, rijeđe i njezžnije?
meni smetaju ove velike, crne i oštre!
Indestructible is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 14:51   #1447
Quote:
Ibor kaže: Pogledaj post
Ja sam bio u Medikolu na dermatologiji. Epilirao sam leđa i super sam zadovoljan. Smanjila mi se dlakavost za 70%.
Za preporučiti su
toliko da si se morao registrirati na forumu i svi postovi su ti njihova reklama na raznim topicima?
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 15:05   #1448
Koja je razlika u rezultatima izmedju lasera i IPL-a?
Hvala.
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 20:50   #1449
Smile

Quote:
Noemi kaže: Pogledaj post
toliko da si se morao registrirati na forumu i svi postovi su ti njihova reklama na raznim topicima?
Pa kad sam samo kod njih bio, micek, pa onda mogu i samo o njima i govorit i samo o epilaciji koju sam i radio. Iako se o laserskoj depilaciji već dugo zna i govori ja sam ju nedavno otkrio pa je time i moje oduševljenje veće...
Kad malo bolje uđeš u stvar i pročitaš nešto više o tome onda i više znaš i ne može ti svatko punit uši bilo kakvim stvarima, bez obzira gdje odeš. A sad ozbiljno razmišljam i o laserskom uklanjanju dioptrije.... Živjeli laseri......
Ibor is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2011., 22:55   #1450
meni nisu jasni ti cjenici... npr. u polidermi je pazuh 900kn... jel to 1 tretman 900kn, pa onda koliko ti treba tretmana toliko platiš ili je to fiksno 900kn?
__________________
My mama told me when I was young..We are all born superstars..She rolled my hair and put my lipstick on in the glass of her boudoir..."There's nothin wrong with lovin who you are" she said, "'cause He made you perfect, babe...So hold your head up girl and you'll go far,listen to me when I say" I'm beautiful in my way 'cause God makes no mistakes..I'm on the right track baby I was born this way... ♥
legica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 01:13   #1451
Quote:
legica21 kaže: Pogledaj post
meni nisu jasni ti cjenici... npr. u polidermi je pazuh 900kn... jel to 1 tretman 900kn, pa onda koliko ti treba tretmana toliko platiš ili je to fiksno 900kn?
Pa da, ako piše u cjeniku pazuh-900 kn, to znači da je jedan tretman pazuha 900 kn. Koliko će tebi trebat tretmana, ne znam(najčešće bude 4-5 pa ti računaj). Ali po svakom dolasku(tretmanu) plaćaš toliko.
Tajda is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 01:29   #1452
aukurac... znala sam da je skupo...al toliko

i cijene nemaju logike...uopće.. pazuh 900kn, a potkoljenica, koja je kao 10 pazuha 500..
__________________
My mama told me when I was young..We are all born superstars..She rolled my hair and put my lipstick on in the glass of her boudoir..."There's nothin wrong with lovin who you are" she said, "'cause He made you perfect, babe...So hold your head up girl and you'll go far,listen to me when I say" I'm beautiful in my way 'cause God makes no mistakes..I'm on the right track baby I was born this way... ♥
legica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 12:38   #1453
Quote:
legica21 kaže: Pogledaj post
aukurac... znala sam da je skupo...al toliko

i cijene nemaju logike...uopće.. pazuh 900kn, a potkoljenica, koja je kao 10 pazuha 500..
Hm..da, ni meni neke cijene nisu logične, al sve ima svoje zašto..Ne znam kod koga ćeš ić, al ako budeš negdje išla, odi na informativni prije da ti se sve poslije objasni da ne bi bilo-nisam znala
Tajda is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 13:25   #1454
Quote:
legica21 kaže: Pogledaj post
aukurac... znala sam da je skupo...al toliko

i cijene nemaju logike...uopće.. pazuh 900kn, a potkoljenica, koja je kao 10 pazuha 500..
logika je jedino u tome da se vise zena podvrgava tretmanu pazuha i to im je veca racunica ali DA sto se tice cjene reslno gledajuci to je nonsens jer za jedan pazuh treba cca 10 impulsa a za jednu potkoljenicu bar 50
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 09:33   #1455
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
50 000 tako da ne brini za trajanje

- a moras znat da ces mjesta morat tretirat najmanje 6 puta ako ne cak i 12 - sve ovisi o dijelu tjela i samoj dlaci a tako je identicno i u salonima ijako se svi deklariraju da je 6 dovoljno sto nije (bila sam na 3 mjesta u salonima na laserima i ipl uredjajimaa nitko ti ne zeli 100% rec koliko ces tretmana trebat proc jer to ne mogu ni znat)

- inace se dlake najlakse skidaju sa djelova tjela gjde ima najvise masnog tkiva kao sto je trbuh a najgori su zglobovi npr: glezanj, koljeno
hej Wedding jako me zanimaju sva tvoja iskustva sa Philipsom.. koliko često ga smiješ korisitit na nausnici? da li moraš čekati onako nešto da ispadne pa brijati.. ili je ok svaka 2 tjedna blicnuti.. baš sam zainteresirana za kupnju, ali malo me strah s obzirom da bi ga primjenjivala na licu (nausnica, brada)
skrapava is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 10:27   #1456
Quote:
skrapava kaže: Pogledaj post
hej Wedding jako me zanimaju sva tvoja iskustva sa Philipsom.. koliko često ga smiješ korisitit na nausnici? da li moraš čekati onako nešto da ispadne pa brijati.. ili je ok svaka 2 tjedna blicnuti.. baš sam zainteresirana za kupnju, ali malo me strah s obzirom da bi ga primjenjivala na licu (nausnica, brada)
Ja ga na nausnici kristim kako se sjetim tj cca svakih tjedan do dva i ijako pise da treirano mjesto prvo treba obrijat ja to ne radim
Sto se tice mojih iskustva ona su fenomenalna i nebi dala svoj Philips za nista na svjetu
Prema uputstvima proizvođaca pise da nije za lice ali ja ga upotrebljavam i sve super
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 13:29   #1457
Quote:
Ibor kaže: Pogledaj post
Ja sam bio u Medikolu na dermatologiji. Epilirao sam leđa i super sam zadovoljan. Smanjila mi se dlakavost za 70%.
Za preporučiti su
Hvala Ibor, bila sam na prvoj depilaciji nogu i stvarno je žena super. Imaju i simpa kozmetičarku pa sam se odmah sutradan naručila na tretmane lica. Zamisli 240 kuna sat vremena traje tretman još te obiđe dermatolog, a dobiješ piling i masku i sve kaj već ide. Super sam se osjećala. Stvarno preporuka!
Anipony is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 16:38   #1458
Quote:
Noemi kaže: Pogledaj post
Koja je razlika u rezultatima izmedju lasera i IPL-a?
Hvala.
Ovisi o aparatu i o onome koji radi. Ako je sve na najvisoj razini, gotovo nikakva.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 16:43   #1459
Quote:
mijauuu kaže: Pogledaj post
Da li možda netko ima savjet koliko je dobra ova ponuda?

radi se o aparatu Optima 518

http://www.trebamto.hr/ponuda/ostvar...i-300-kuna/391

hvala puno!
Premalo podataka o aparatu. Izgleda da je single pulse,a to znaci srednje-niska kategorija.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 10:21   #1460
Pozdrav svima!

na kupime.hr je izašla ova ponuda (http://kupime.hr/ponuda/400-kn-umjes...pl-metodom/487) rezervirala sam 2 kupona ali još nisam platila jer imam nekoliko nedoumica
1. Jel itko bio u tom salonu Centar Bella, Kneza Višeslava 3 i kakva su iskustva
2. Ono što me još više brine a vidim da to nitko ne spominje; IMA LI KAKVIH NUSPOJAVA NA KOŽI TJ. OŠTEĆUJE LI LASER STANICE KOŽE (TO JE JAKO VAŽNO JER MOŽE KASNIJE IZAZVATI RAK KOŽE kao što i vrući dim cigarete u plućima izaziva rak pluća ako ošteti samo jednu stanicu)
3. Dlake na nadusnici do sada nisam nikako tretirala tj. samo sam ih povremeno izbjelila hidrogenom ali dlake su i dalje tu i vide se pogotovo na suncu pa sam htjela kupone iskoristiti za nadusnicu ali me strah jer neznam kako će reagirat kasnije, nakon 2 godine?

Ima li netko ovdje sa sličnim problemom i kojim korisnim savjetom?!?
TOOMUCH is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:36.