Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2012., 19:44   #1841
Bila sam na 2 tretmana laserom DEZAC GROUP.Nakon prvog imala sam dojam kao da sam imala kratkotrajno opekline, uzareno, ali dlakice su ispadale bez problema.Nova tura sto je izrasla je bila tanja i nesto ih je bilo manje.
Prije neki dan sam bila drugi put na tretmanu, dojam "mlako", te dlake su ostale cvrste, ne izvlace se lagano iz korijena.
chani is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2012., 00:43   #1842
Quote:
miriCa!. kaže: Pogledaj post
u oazi koriste Dermopolis na vodeno hlađenje. Ja nisam osjetila nikakvu bol ni ništa,to su bila samo dva baš jako crvena svijetla i gotovo.
to ti nije laser, to je IPL uređaj.

Quote:
chani kaže: Pogledaj post
Bila sam na 2 tretmana laserom DEZAC GROUP.Nakon prvog imala sam dojam kao da sam imala kratkotrajno opekline, uzareno, ali dlakice su ispadale bez problema.Nova tura sto je izrasla je bila tanja i nesto ih je bilo manje.
Prije neki dan sam bila drugi put na tretmanu, dojam "mlako", te dlake su ostale cvrste, ne izvlace se lagano iz korijena.
pogledaj na prethodnoj stranici što je phoenix napisao dali.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2012., 12:22   #1843
Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
to ti nije laser, to je IPL uređaj.

ahaa
a ima onda netko iskustva s tim?
miriCa!. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 18:07   #1844
IPL

Quote:
matrix000 kaže: Pogledaj post
jos jedno pitanje zasto neki laseri bole vise od drugih a priblizno su iste snage?
Kako znaš da su slične snage?
zdraviBili is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 18:14   #1845
IPL

Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post

Apsolutno niti jedna metida do sada ne mice dlake trajno, osim ako ces se
spalit kiselinama i doslovno unistit i dubinski kozu pa time i folikul i nanjet si oziljak, slican efekt ima i presadjivanje koze
Laseri ce uklinit dlaku al ne zauvijek nego na nekoliko godina a to ovisi i o samoj kozi i o mjestu tretiranja i mama i ja smo uklanjale tako dlake e daf nakon 5 godina mami su se pocele vracat po licu i lagano pi rukama i nogama a ja sam tretirala noge i jos uvijek sam na istoj razini tj nisam ih ni uklonila potpuno zbog trudnoce al ovo sta je nestalo jos se nije pojavilo cak ninakon 2 trudnoce a receno mije da mogu ocekivat brzi povratak zbog hormona ... A dok sam revimo isla na depilaciju ruku i pazuha IPL-om i to vrlo hvaljenim i bacen novac tj 100% bolju efekt imam sa ovdje od nekih poljuvanim kucnim IPL om koji kosta smijesne novceke

Svaki posteni kozmeticar i dermatolig ve rec da to nisu trajne metode al nazalost brdo je onih koji se reklamiraju i pune usi ljudima rijecima "potpuno trajno" itd a ekipa pada na to

Btw: ako se pojave tanje, svijetlije i manje to opet nije trajno uklanjanje i o tome se mnogo pise na ovom topicu
Da. Može se reći dugotrajno uklanjanje a ne trajno.
zdraviBili is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 18:26   #1846
IPL Zadar

Quote:
panorama023 kaže: Pogledaj post
Ima li netko iskustva sa kozmetičkim Callista u Zadru? Ili sa bili kim tko u Zadru radi "trajnu"
U Zadru ces najpovoljnije proć u kozmetičkom salonu Stella. Aparat je 100% super. Na vodeno je hlađenje, Europski brand i nema šanse opeklinama i rezultati vidljivi nakon prvog tretmana, pogotovo ako si bijele puti a crna dlaka. E i nije nigdje trajna, nego dugotrajna
zdraviBili is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 18:45   #1847
IPL+RF

Quote:
--Phoenix-- kaže: Pogledaj post
Vec pricano o tome. Kombinacija RF i svijetla. Za epilaciju losije nego samo svijetlo. Za rejuvinaciju lica bolje.
Vjerovatno je ok i za uklanjanje dlačica ali ELOS od Synerona, ostalo su Kineske kopije a u Body creaotoru nije Syneron, tako da je ova druga varijanta:-)
zdraviBili is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 20:22   #1848
IPL

Quote:
252btc kaže: Pogledaj post
po mom iskustvu puno više tretmana od 8, ja sam išla skoro godinu i pol dana u početku i dva puta mjesečno, onda jednom mjesečno.
Koji aparat je bio u tom salonu? Jel vodeno ili zračno hlađenje? Jel kineski ili europski uređaj i ima još puno stvari koje utječu na rezultat. I to što ste išli po 2 puta mjesečno nema nikakvog smisla. Morate znati faze rasta dlaki i vremenski period obnavljanja tako da idete 16 puta mjesečno nema smisla ni učinka...
zdraviBili is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 21:44   #1849
IPL

Quote:
Loa Leana kaže: Pogledaj post
Evo, da javim kakvo je stanje mjesec dana nakon ipl-a...
Bila sam na 4 tretmana, a već nakon 3. sam imala samo 10% dlaka. Nisam primijetila nikakvu razliku između onoga nakon 3. i nakon 4. tretmana, mislim da bi isto bilo i bez njega :/
A dlake su mi se već počele vraćati
Tanje su, otprilike duplo rijeđe i na opip nježnije nego one prije ipl-a, ali i dalje su tu i ima ih puno, i dalje se moram mučiti sa čupanjem i brijanjem
Nadam se da drugi imaju više sreće...
Ovisi sa kojim IPL-om je rađeno. To je kao da kažem da sam se vozio automobilom i nije mi bilo udobno. Ali kojim automobilom, to je pitanje:-)
zdraviBili is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 07:24   #1850
Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
jesi pitala možda koji je točno naziv lasera(proizvođač) s kojim rade? i koliko ti je bilo bolno?
na stranici im jedino piše da je u pitanju diodni laser valne duljine 810nm.ono, puno ste nam rekli.
nisam pitala koji je laser u pitanju.
ja sam taj jedan put što sam bila radila samo potkoljenice, imam relativno visok prag tolerancije boli i nije me boljelo, samo ono uobičajeno lagano peckanje.

dakle, potkoljenice sam platila 2500kn.
pitala sam doktora za cijenu cijelih nogu i bikinija i rekao je oko 5000kn, možda koja stotka više, ne sjećam se jer je to bilo prije više od pla godine.
__________________
* youtube make-up channel * facebook:)
mladi_luk is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 19:02   #1851
IPL

Quote:
macorka kaže: Pogledaj post
Piše na jednoj stranici da do opeklina može doći ako dlačice prethodno nisu obrijane.
Do opeklina može doći ako je uređaj na zračno hlađenje ili ako je Kineski i nesiguran. Nema veze sa dlakama. E i dlake se ne preporučuje izbrijate prije tretmana već ošišati sa aparatom za šišanje na 1mm.
zdraviBili is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 19:22   #1852
Quote:
Little Mermaid kaže: Pogledaj post
Nakon ipl-a ili lasera ne smijes na sunce tako da, mozda da bolje pricekas do jeseni

Sretno.
Možete li objasniti zašto se ne smije na sunce?
Da li se smije prije tretmana na sunce?
zdraviBili is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 20:19   #1853
Quote:
zdraviBili kaže: Pogledaj post
Do opeklina može doći ako je uređaj na zračno hlađenje ili ako je Kineski i nesiguran. Nema veze sa dlakama. E i dlake se ne preporučuje izbrijate prije tretmana već ošišati sa aparatom za šišanje na 1mm.
Quote:
zdraviBili kaže: Pogledaj post
Možete li objasniti zašto se ne smije na sunce?
Da li se smije prije tretmana na sunce?
Zanimljivo, tu gore se radis pametan pa onda na ovo trazis odgovor

Spamas i prvo prouci pravila foruma jer se ne znas njime koristit


BTW: za opekline nije bitan nacin hladjenja aparata ni to dal je kineski nego mnogo drugih faktora a neki od njih su; jacina kojom se radi kod pojedinog klijenta, broj prelazaka po istom mjestu, boja tena, osijetljivost pojedine osobe itd pa tako klijenta mize opec i lucni ipl i bjesno jaki profesionalni ako se njime ne barata kako treba
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 22:42   #1854
IPL

Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Zanimljivo, tu gore se radis pametan pa onda na ovo trazis odgovor

Spamas i prvo prouci pravila foruma jer se ne znas njime koristit


BTW: za opekline nije bitan nacin hladjenja aparata ni to dal je kineski nego mnogo drugih faktora a neki od njih su; jacina kojom se radi kod pojedinog klijenta, broj prelazaka po istom mjestu, boja tena, osijetljivost pojedine osobe itd pa tako klijenta mize opec i lucni ipl i bjesno jaki profesionalni ako se njime ne barata kako treba
Početnik sam na forumu pa neznam šta sam krivo napravio?

Al samo mi objasni zašto ne na sunce nakon tretmana? Kakve veze to ima? i zašto ne na sunce prije tretmana? Možda nisam pametan al evo samo mi to objasni?
Thanks
zdraviBili is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 22:57   #1855
jao majko mila kako je to kod vas skupo. doduse, i kod nas u beogradu je skupo, al srecom ima jedan salon koji to radi po prihvatljivim cenama.

ja idem kod njih 4, 5 godina i resila sam se dosta dlaka. prve godine sam isla na primer tri puta, na 12 nedelja, a posle toga sam proredila, pa sam na primer prosle godine bila samo jednom, 1. 06. i bila sam mirna celo leto, a i sad sam.

smedja sam, nisam crnka. nemam 85 odsto dlaka na nogama koje sam imala,ovaj ostatak mi nisu nikakav prob, to je neka saka jada. posle drugog tretmana sam primetila da dlake na natkolenicama i butinama, ne mogu da uklonim laserom, pa sam prestala da idem na te tretmane. prepone su mi najpre otisle, ali na primer ono sa unutrasnje strane butine, sto je na tamnijojoj kozi, to uopste ne ide, nema kontrasta i ova masina je nemocna.


moja sestra ide redovno i na pazuh i tu je postigla bas slabe rezultate. i svi su se pitali zasto, dok doktorka nije provalila da joj je koren te crne i jake dlake ispod pazuha - beo.

ovi su mi super jer su cene sami mozete da vidite kolike. ja radim potkolenice i prepone, mirna sam, toliko bi me izasla obicna depilacija.

koja mi zapravo nikad ni ne padne na pamet, otkako sam se resila dlaka, stvarno sam resila velik problem u zivotu.

evo linka za salon, pa gledajte cene. euro je 100 dinara, jednostavno se izracuna.
http://www.ladysense.co.rs/index.php?action=cenovnik

nekom dlakavom bi se isplatilo da dodje u beograd na laser
darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2012., 00:05   #1856
Quote:
darling kaže: Pogledaj post
jao majko mila kako je to kod vas skupo. doduse, i kod nas u beogradu je skupo, al srecom ima jedan salon koji to radi po prihvatljivim cenama.

ja idem kod njih 4, 5 godina i resila sam se dosta dlaka. prve godine sam isla na primer tri puta, na 12 nedelja, a posle toga sam proredila, pa sam na primer prosle godine bila samo jednom, 1. 06. i bila sam mirna celo leto, a i sad sam.

smedja sam, nisam crnka. nemam 85 odsto dlaka na nogama koje sam imala,ovaj ostatak mi nisu nikakav prob, to je neka saka jada. posle drugog tretmana sam primetila da dlake na natkolenicama i butinama, ne mogu da uklonim laserom, pa sam prestala da idem na te tretmane. prepone su mi najpre otisle, ali na primer ono sa unutrasnje strane butine, sto je na tamnijojoj kozi, to uopste ne ide, nema kontrasta i ova masina je nemocna.


moja sestra ide redovno i na pazuh i tu je postigla bas slabe rezultate. i svi su se pitali zasto, dok doktorka nije provalila da joj je koren te crne i jake dlake ispod pazuha - beo.

ovi su mi super jer su cene sami mozete da vidite kolike. ja radim potkolenice i prepone, mirna sam, toliko bi me izasla obicna depilacija.

koja mi zapravo nikad ni ne padne na pamet, otkako sam se resila dlaka, stvarno sam resila velik problem u zivotu.

evo linka za salon, pa gledajte cene. euro je 100 dinara, jednostavno se izracuna.
http://www.ladysense.co.rs/index.php?action=cenovnik

nekom dlakavom bi se isplatilo da dodje u beograd na laser
Bok.

Ovi mi se ne čine skupi u Hrvatskoj. Pogledaj cijene: www.fotoepilacija.hr/cijene
zdraviBili is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 14:14   #1857
ej jel neko bia u splitu na elektroepilaciji da ima za preporučit nekog?... aj plizić udjelite savjet
jujina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2012., 02:07   #1858
Quote:
mladi_luk kaže: Pogledaj post
nisam pitala koji je laser u pitanju.
ja sam taj jedan put što sam bila radila samo potkoljenice, imam relativno visok prag tolerancije boli i nije me boljelo, samo ono uobičajeno lagano peckanje.

dakle, potkoljenice sam platila 2500kn.
pitala sam doktora za cijenu cijelih nogu i bikinija i rekao je oko 5000kn, možda koja stotka više, ne sjećam se jer je to bilo prije više od pla godine.
mislim da ću i ja tako napraviti, na dijelove noge sređivati. predugo bi to trajalo u komadu...
navikla sam na bol(čupanje voskom),jedino bikini redovno opsujem kada potegnem traku.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2012., 11:06   #1859
A sad jedno možda malo blesavo pitanje. Jel se kod uklanjanja dlačica sa prepona (bilo laserom, bilo IPL uređajem) moraš skinuti gol?
__________________
Boga mi oca Jokinog!
Geia sou is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2012., 14:22   #1860
Quote:
zdraviBili kaže: Pogledaj post
Do opeklina može doći ako je uređaj na zračno hlađenje ili ako je Kineski i nesiguran. Nema veze sa dlakama. E i dlake se ne preporučuje izbrijate prije tretmana već ošišati sa aparatom za šišanje na 1mm.
Ovo je pogresna tvrdanja. Dlacice se u pravili kod kontaktnih IPL-a MORAJU obrijati u razini koze jer dolazi do spaljivanja dlacice izvana (onaj dio koji viri). To uzrokuje kruzne opekotine koze (male rupice). Zracno hladjeni IPL-i u pravilu rade sa distance od par mm i tu cesto puta moze doci do opekotine ukoliko staklo od same sonde dodje u kontakt sa kozom. To iz razloga sto takvi IPL-i nemaju hladjenje to stakalca, dok vodeno hladjeni u pravilu imaju i hladjenje same glave.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:29.