Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2005., 13:33   #41
Ja cula (ne od prodavaca namjestaja ) da je carina uzasno spora... da ti kamion i po 7 dana znaju drzat. A ako jedan jedini komad nema Ok papire, skinu cijelu posiljku u skladiste i nemos dalje.
Ne znam jel to istina...

BTW, meni je OK cekat. Mislim, namjestaj kupujem jednom u 10 godina. I hocu da sve bude pizzicato: boja, oblik, materijal. Ma cekat cu i 3 mjeseca, ak je to The Komad koji sam si zamislila
Ali ni da probaju nest krivo isporucit... ak je samo ogreban, vracam u skladiste i bude :2up:

Kad sam na Velesajmu (firmu necu spominjat jer je kauc super) kupovala, sve ok i vrijeme i dostava, jedino sto su mi 3 put racun printali. Placali smo kesem pa smo dobili dosta popusta i to im je bilo "nemoguce" za izracunat.
Dva puta je bilo 500 i 200 kn vise (u njihovu korist, naravno )
Tak da... cetvere oci otvorit.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2005., 11:03   #42
Quote:
xara kaže:
Nije mi sam jasno kolika budala netko mora biti da pri kupnji namjestaja prihvati ideju da mora za dostavau cekati mjesec pa i vise dana.
Od takvih trgovaca se ne kupuje.
Ako nema namjestaj vec gotov i na skladistu kojeg mozes na licu mjesta uzeti ako imas prijevoz i radnu snagu onda kod takvih ne treba ni kupovati.
Davno je proslo vrijeme kad je postojala samo jedna fabrika namjestaja i kad se moglo na taj nacin praviti budale od ljudi.
Potpisujem ovaj stav... Inače sam za Lesninu u RL čula samo horror priče od poznatih, ali ja sam osobno imala dobra iskustva, ali nisam kupovala namještaj nego tanjure i slične stvari.
koka007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2005., 11:38   #43
ja osobno nemam iskustva s njima,al dečko od frendice je tam kupio krevet i došo mu je (neznam nakon kolko) sa potpuno izlomljenom pločom sastrane. ne zna se dal je polomljena u prijevozu il je prije bila polomljena. al to je bilo ko da je karatist tresnuo nogom u sredinu-rupa. bezveze....
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 09:10   #44
Lesnina namještaj

Zanimaju me vaša iskustva s Lesninom!¨Gledam neke stare teme i vidim da su prije dosta kasnili s isporukom. Naime, kupila bih neki namjestaj za dnevnu sobu za koji se ceka isporuka DO 60 dana! Nama je useljenje za 3 mjeseca pa nemam pojma da li je prerano to narucit ako dodje na vrijeme (za 60 dana), a opet ne da mi se zeznut i cekat mjesec dana pa onda narucit, pa mi onda kasni i ne dobijem to na vrijeme za useljenje!!! pomagajte!
tnx
supertruper is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 09:51   #45
Moji starci su naručili neki kauč u Lesnini i vele da su ih nakon nekog vremena (3-4 tjedna) nazvali i rekli da dolaze sutra. I mama ih čekala cijeli dan, nisu došli, ali su rekli da će doći sutra. Ni sutra nisu pa je treći dan gospođa otišla na posao i kažu da su bili taj dan, ali nikog nije bilo doma. I još nekoliko dana su ih starci čekali, oni nisu dolazili, a navodno su isto par puta došli, a da nikoga nije bilo doma. Bez najave, naravno.

I onda je stari zvao svog bratića koji ima kombi i otišli su po kauč.
__________________
"My life wasn't as glamorous as my webpage made it look."
Leela
krokodajl is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 09:59   #46
ja sam kupio nedavno neke stvari u lesnini
(regal, stol i stolice, stolić)
ali su sve imali na zalihama
i sve sam odmah strpao u auto i na prikolicu

no od kuhinje sam odustao zbog predugog roka
također od spavaće sobe
(kažu da proizvođač ima godišnje odmore
pa zbog njih treba čekati 2 mjeseca)

bila je u igri hespova spavaća soba
otišao sam u hespo (Prelog)
i dobio istu sobu za dva tjedna
(nema nikakvih godišnjih odmora)

malo skuplje sam platio, nego bi to u Lesnini,
ali zanemarivo u odnosu na rok isporuke
__________________
Saša Sušec suši šosić
bassoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 12:15   #47
hej supertruper i meni je rok useljenja za tri mjeseca.... da necemo mozda bit susjedi? ) Nego... cemu panika da odma imas regal cim se uselis? Ja cu dati radit samo kuhinju i kupit krevet za spavanje. Eventualno i neki kauc, ali me uopce ne brine kad ce to bit. Idem polako i ne kupujem nista dok ne naidjem na nesto da mi se apsolutno svidja u smislu "ocu to i nis drugo!"
__________________
---
Slušaj Mater
Mr_Orang3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 13:38   #48
Quote:
Mr_Orang3 kaže:
hej supertruper i meni je rok useljenja za tri mjeseca.... da necemo mozda bit susjedi? ) Nego... cemu panika da odma imas regal cim se uselis? Ja cu dati radit samo kuhinju i kupit krevet za spavanje. Eventualno i neki kauc, ali me uopce ne brine kad ce to bit. Idem polako i ne kupujem nista dok ne naidjem na nesto da mi se apsolutno svidja u smislu "ocu to i nis drugo!"
Hey Mr Orange si nasolio janjca? Kazu da je najbolji kad se nasoli barem tri mjeseca prije gozbe.
mfcc is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2006., 16:14   #49
Ma hranim ga samo sa shunkom u zadnje vrijeme da bude slan i iznutra. A i na more sam ga vodio ovo ljeto... da se malo paca.... jadan sav sretan, a ni ne zna sta ga ceka!
__________________
---
Slušaj Mater
Mr_Orang3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2006., 19:37   #50
Moj je tata krajem 6. mjeseca ove godine naručio i platio odmah u gotovini trosjed. Rečeno mu je da će isporuka biti drugom polovicom 7. mjeseca.

Danas je 11.09. Trosjeda još uvijek nema. Povrat novca je nemoguć. Obećavaju u Lesnini da će trosjed stići ovaj tjedan, no nitko od nas u to ne vjeruje dok ne vidi.

Sigurni smo samo da nitko od nas nikada više ništa neće kupiti u Lesnini.
A i trudit ćemo se da nikome ne preporučimo Lesninu. Ma koliko povoljne cijene imali, traume koje moraš proživljavati dok ih moljakaš da ti dostave ono što si im na vrijeme platio - nije toga vrijedno.
Kretzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2006., 20:00   #51
Povoljne?

Komoda trodjelna iz Alples Regina bez montaže skuplja s dostavom (koja nije besplatna) 700 kn od istog tog u Marosu u SLO (di je dostava besplatna)

Ormar Balada 2,5m s kliznim vratima 450 kn skuplji bez montaže od istog tog u Marosu s montažom.
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2006., 14:38   #52
Quote:
Mr_Orang3 kaže:
hej supertruper i meni je rok useljenja za tri mjeseca.... da necemo mozda bit susjedi? ) Nego... cemu panika da odma imas regal cim se uselis? Ja cu dati radit samo kuhinju i kupit krevet za spavanje. Eventualno i neki kauc, ali me uopce ne brine kad ce to bit. Idem polako i ne kupujem nista dok ne naidjem na nesto da mi se apsolutno svidja u smislu "ocu to i nis drugo!"
ma ja ti se selim u one stanove za najam) ono kaj je gradio grawe u vukovarskoj.....) brijem da necemo bit susjedi
supertruper is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2006., 15:15   #53
Imas pravo!
__________________
---
Slušaj Mater
Mr_Orang3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2006., 16:14   #54
Quote:
supertruper kaže:
Zanimaju me vaša iskustva s Lesninom!¨Gledam neke stare teme i vidim da su prije dosta kasnili s isporukom. Naime, kupila bih neki namjestaj za dnevnu sobu za koji se ceka isporuka DO 60 dana! Nama je useljenje za 3 mjeseca pa nemam pojma da li je prerano to narucit ako dodje na vrijeme (za 60 dana), a opet ne da mi se zeznut i cekat mjesec dana pa onda narucit, pa mi onda kasni i ne dobijem to na vrijeme za useljenje!!! pomagajte!
tnx
moji su kupili sobu u lesnine i nije bilo nikakva problema sa isporukom
__________________
U ratu protiv organiziranog kriminala, opstanak ovisi o mitu i korupciji
rocco-spalato is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2006., 16:20   #55
tri mjeseca smo čekali kauč.
uredno su nam isplatili to kašnjenje. ali tri mjeseca(!) mogu samo misliti što bi bilo da je bila cijela soba
Kruska is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2006., 16:32   #56
Moja frendica je cekala radne stolove za djecju sobu 9 (DEVET) mjeseci..... da iz Lesnine.
Ivson is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2006., 17:12   #57
Quote:
Ivson kaže:
Moja frendica je cekala radne stolove za djecju sobu 9 (DEVET) mjeseci..... da iz Lesnine.
Slicnog sam iskustva. Nisu nimalo profesionalni.
Beetlejuice is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2006., 07:52   #58
Meni je kuhinja naručena krajem sedmog, došla je krajem osmog Iste godine, naravno, hehe. Sad smo prije dva tjedna naručili sjedeću garnituru i trebala bi doć do Božića, pa javim
Mirko_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2006., 22:52   #59
vidim da neke ljude zanimaju iskustva sa lesninom, pa evo mojeg!
kupovali smo kuhinju, talijansku, u lesnini (37.000kn-s aparatima i 30% popusta)
naručili je u 4.mjesecu i uplatili akontaciju, ostatak uplatili u 7. mjesecu
isporuka i montaža: trebala je doć 07.08. ponedjeljak-i čekala sam taj dan i nije došla,zvala sam i rekli su mi da ja uopće nisam na popisu za dostavu. ipak je došla u četvrtak popodne i čekali smo montere,ali su javili u 9 navečer da neće doć danas. došli su u petak popodne i montirali do jedan sat u noć i u subotu od 8 do 17h (inače kuhinja ima 4 kvadrata-11 elemenata)
sad dolazi najbolji dio
jedan element potpuno strgan, vrata ispala
na drugome lak izgreban
sve ladice i još 2 fronte nisu dobro polakirane-izbočene na laku
jedna fronta je sa strane bila polakirana do pola, a pola mat
obje radne plohe oštečene na nekoliko mjesta
na jedan gornji element nisu mogli stavit ručkicu jer bi udarala u element od frižidera pa bi se to oštetilo
došle su krive ručkice za 3 elementa
jedna radna ploha prekratka
frižider neispravan
nisu došli stoperi ni za jedan element
-od prilike 70% kuhinje oštečeno!
reklamacija 16.08. i reklamacijski rok je 45 dana, ali zbog ponovnog lakiranja dulji i to smo prihvatili da neće doć u roku
u 9. mjesecu dolaze iz italije da vide kuhinju jer nisu mogli vjerovati da se to moglo dogoditi i uzimaju 2 fronte da pokažu u tvornici
u 10. mjesecu dolazim u lesninu da pitam kad će doć kuhinja, to ne znaju, ipak za 2 dana mi javljaju da bi mogla doć početkom 11.mjeseca
16.11. odlazim u lesninu da pitam kad će doć kuhinja jer se ne javljaju na telefon-odgovor je sljedeći: pa, ne znamo, niste na popisu za utovar. zovu talijane i ovi njima govore da su poslali kuhinju već prije 2 tjedna, u lesnini provjeravaju na skladištu i kuhinje naravno nema.
sutradan nam javljaju da su talijani rekli da će kuhinja bit gotova 12.12. + isporuka najmanje 10 dana, pa demontaža, dostava i montaža, sve u svemu, ne bi bilo gotovo prije nove godine!
tada pucamo po šavovima i gubimo svo strpljenje, odlazimo u lesninu i zahtjevamo razgovor sa jednim od direktora i nakon 20 minuta dobivamo novac nazad, a oni će dobit tu prekrasnu kuhinju nazad, ne zanmo kada, nek sad oni malo čekaju dok nama dođe nova!
yass is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2006., 10:16   #60
ima li lesnina kakvo veliko božićno sniženje?
Balea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:08.