Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2010., 22:02   #2121
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
A gdje je taj mtc na vrbanima? Mislim da je vrijeme da kupim bar jedne stramplice.
U shopping centru Vrbani, tamo gdje je onaj veliki Konzum i Vemil..
preko puta

na 2 katu su ti Mana i MTČ.. ja sam uzela jedne roze štramplice i jedne crvene.. par 18,00 kuna - stvarno ok cjena imaju i slakih body-a
anella is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 22:11   #2122
Aha, super. Tnx!
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2010., 13:10   #2123
U Intersparu zimske dekice za bebe. Ima plava, roza i smeđa, nisu jednobojne nego s nekim likovima po sebi. Dimenzije 110 x 140. Baš su lijepo mekane i debele . Original cijena im je bila 119,00 kn, ja došla jučer kupiti, a ono sniženo na 69,00 ..... Kome treba.....
Moja već oprana, osušena i miriše po buri
__________________
Sve dobro svakome, ništa lošeg nikome............
Bad Robot is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 12:48   #2124
u kauflandu na sniženju dječije kadice!
snižene sa 60 na 30 kn!

inače, ja sam u kauflandu kupila kadicu winee the pooh (koja ima onu naljepnicu toplomjer koja pokazuje idealnu temp za kupanje) za 80 kn dok su u drugim dučanima bile preko 120 kn.
__________________
...Elvis is dead......
snupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 12:54   #2125
neznam da li je tko napisao vec ali u BIPI uz njihovu karticu svaki prvi pon u mjesecu su djecje stvari na akciji
capoeira-zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 12:59   #2126
evo opet u LIDL-u od četvrtka, 28.10
pidžamice, vreća za spavanje, čarapice, podbradnik.....
http://www.lidl.hr/cps/rde/xchg/SID-...fferdate=16316
__________________
blallin izlog ♥Dominik
blalla is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 13:02   #2127
c/p sa RiD-a

zna li netko kad budu snizenja u BMS?
otprilike kolika budu i na koje artikle?

(da ne kupujen vec sad nesto sta mi triba tek za 3 miseca )
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 14:24   #2128
Quote:
snupy kaže: Pogledaj post
u kauflandu na sniženju dječije kadice!
snižene sa 60 na 30 kn!

inače, ja sam u kauflandu kupila kadicu winee the pooh (koja ima onu naljepnicu toplomjer koja pokazuje idealnu temp za kupanje) za 80 kn dok su u drugim dučanima bile preko 120 kn.
jel to u svim kauflandima po HR ili? od kad do kad?

Quote:
capoeira-zagreb kaže: Pogledaj post
neznam da li je tko napisao vec ali u BIPI uz njihovu karticu svaki prvi pon u mjesecu su djecje stvari na akciji
vrijedi za sve bipe po HR ili? jel obicno se desava kad je neka takva akcija,kazu ne samo u ZG je to a ne naglase
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 15:05   #2129
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
jel to u svim kauflandima po HR ili? od kad do kad?

od danas do slj. srijede (21.10.-27.10)
a valjda u svim kauflandima
__________________
...Elvis is dead......
snupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 15:23   #2130
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
jel to u svim kauflandima po HR ili? od kad do kad?


vrijedi za sve bipe po HR ili? jel obicno se desava kad je neka takva akcija,kazu ne samo u ZG je to a ne naglase

pise na toj kartici opcenito, nije napisan ni jedan ducan bipe posebno. tu malu karticu (koju kao mozes objesiti na kljuceve) nasla na kasi u dubravi na av dubrava.
capoeira-zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 12:14   #2131
Jedva čekam opet četvrtak da odem u Lidl
Prošli put sam kupila 4 majčice,podbradnjak,kompletić,čarapice i grudnjak za dojenje.I kvaliteta je sasvim ok za nešto što će beba nosit najviše par mjeseci...

Sada će imati i u žutoj boji,jupy,plava mi je već dojajila
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 12:17   #2132
u RI u Plodinama ima neka akcija na beba robicu. set 4u1 kapica,papucice,rukavice,slincek oko 40,00kn i 2 slinceka za 19,00kn,rucnicici sa kapuljacom i rukavicom za pranje za 30ak kn,to sam zapamtila a ima jos toga....lijepe njezne bojice.


ima mozda tko kakav link za tu akciju u kauflandu?trazila pa nemogu naci
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 12:20   #2133
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
Jedva čekam opet četvrtak da odem u Lidl
Prošli put sam kupila 4 majčice,podbradnjak,kompletić,čarapice i grudnjak za dojenje.I kvaliteta je sasvim ok za nešto što će beba nosit najviše par mjeseci...

Sada će imati i u žutoj boji,jupy,plava mi je već dojajila
ja sam uzela, kompletić rozi (hlačice i vestica dugih rukava) sviđa mi se što je tako mekan i može se nosit s oba dvije strane, već smo ga nosili i super je,i jopš neke sitnice za bebe, zadovoljna sam sa svime što sam do sad tamo kupila i uvijek jedva čekam da odem vidjet kaj imaju novog
nanydado is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 12:22   #2134
i ja cu nastojat da ovaj cetvrtak odpicim do lidla ali odmah ujutro jel popodne nema vise niceg kakvi su ti brojevi u lidlu? trebala mi uzet jos jednu vrecu za spavanje ali za sljedecu zimu jel za ovu za novorođence smo uzeli
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 12:27   #2135
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
i ja cu nastojat da ovaj cetvrtak odpicim do lidla ali odmah ujutro jel popodne nema vise niceg kakvi su ti brojevi u lidlu? trebala mi uzet jos jednu vrecu za spavanje ali za sljedecu zimu jel za ovu za novorođence smo uzeli
ima 2 veličine 70 cm i 90 cm,
mi imamo ovu od 70 (nije kupljena u lidlu ali je iste veličine) i koristimo je evo upravo baš sad malena spva u njoj, je da je malo veća ali je komotna dosta jer malena voli mlatiti nogama pa joj je dosta komotno ne steže je i toplo joj je, zato namjeravam uzet još ovu rozu iz lidla jer mi je baš slatka

curica mi ima mjesec i pol dana

nanydado is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 12:32   #2136
Quote:
nanydado kaže: Pogledaj post
ima 2 veličine 70 cm i 90 cm,
mi imamo ovu od 70 (nije kupljena u lidlu ali je iste veličine) i koristimo je evo upravo baš sad malena spva u njoj, je da je malo veća ali je komotna dosta jer malena voli mlatiti nogama pa joj je dosta komotno ne steže je i toplo joj je, zato namjeravam uzet još ovu rozu iz lidla jer mi je baš slatka

curica mi ima mjesec i pol dana

znaci samo 2 velicine ima? A za koliko je onda ta 90cm otprilike? ova nasa sad je 0-3mj a tako mala izgleda cisto sumnjam da ce ju ni sa 3mj moc nosit,ali ima rukavice duge
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 12:32   #2137
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
i ja cu nastojat da ovaj cetvrtak odpicim do lidla ali odmah ujutro jel popodne nema vise niceg kakvi su ti brojevi u lidlu? trebala mi uzet jos jednu vrecu za spavanje ali za sljedecu zimu jel za ovu za novorođence smo uzeli
Kod nas na otoku ipak nije bila navala na tu beby robicu,još 10 dana nakon sam uspjela kupiti majčice i grudnjak,žao mi je što više nije bilo traperica..jučer opet išla u Lidl i još imaju nešto grudnjaka i onih kompletića ali najviše u rozoj boji i najmanjoj veličini...

Brojevi su stvarno komotni,onaj najmanji 50/56 je kao 62

Ja imam 2 malecne vreće,sada bi uzela ovu veću od 90 i to žutu
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 12:32   #2138
Mislim da se ovo najviše isplati u Lidlu na akciji ovog tjedna...






the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 12:35   #2139
i ja bi zutu uzela da nemamo bas sve plavo. piđamice su ok cijena ali m djeluju dosta tanke za zimu a carapice i slinceki i nisu bas tako jeftini carapice su 3 para 30 jelda?a ja tople termo po 5,00kn par placala.a lako da ih ne treba dosta. ovaj put nece biti vise stramplica?uzela bi jos 2 nek se nadju sad za zimu
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 12:42   #2140
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
i ja bi zutu uzela da nemamo bas sve plavo. piđamice su ok cijena ali m djeluju dosta tanke za zimu a carapice i slinceki i nisu bas tako jeftini carapice su 3 para 30 jelda?a ja tople termo po 5,00kn par placala.a lako da ih ne treba dosta. ovaj put nece biti vise stramplica?uzela bi jos 2 nek se nadju sad za zimu
A piđamice su najmanji broj 62 a to je za 2-6 mj,moj će ih taman moći nositi oko ljeta pa mi je ok

Čarapice su najmanji broj 15/18 i stvarno su prevelike za tek rođenu bebu

A slinčeki ko slInčeki,njih ima svugdje za kupit,uzela sam samo onaj sa rukavima koji se obuče preko majice,taj je baš zgodan
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:38.