Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2011., 13:59   #2001
jel to isto ko i ovo?
__________________
my common sense is tingling...
juggalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 14:26   #2002
Quote:
juggalo kaže: Pogledaj post
jel to isto ko i ovo?
nije to to, to je neš drugo
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 02:51   #2003
Quote:
blueees kaže: Pogledaj post
da da ajme, izjeda me...znam da sam to gledao i uvijek govorio: Mila majko, koja glupost


http://www.tvrage.com/Aliens_in_the_Family_US


DeeJay_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 17:44   #2004
Quote:
Iva_na kaže: Pogledaj post
svima

ne mogu se sjetiti kako se zvao crtic prikazivao se bas u ovo vrijeme nekako, u proljece... ne znam zasto mislim da se zove proljetna groznica.. uglavnom zaljube se, zivotinje su (mislim medvjedi i lisice), pa onda jedan upadne u zivi pijesak..

ako netko prepozna nesto neka mi pomogne
Jel mislis na Chucklewood Critters?
blue bear24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 18:04   #2005
u drustvu je pala oklada, pola nas tvrdi da su marte u emisiji cipelice lutalice koja se prikazivala na hrt-u bile zelene, a pola da su bile crvene.pa vas lijepo molim da nam pomognete, koje su boje bile cipelice lutalice??
__________________
handmade.prodajem.
Penny Lane. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 22:59   #2006
jel zna netko kako se zvao onaj o sv. franji i životinjama?? prikazivao se na hrt-u davno, mislim da se zvao sv.franjo i prijatelji
psihoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2011., 17:28   #2007
Quote:
blue bear24 kaže: Pogledaj post
Jel mislis na Chucklewood Critters?
da to je taj! hvala nisam znala da je to eng crtic i da ima nastavke
Iva_na is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2011., 05:36   #2008
Ovo nikako nemrem nać, sumnjam da će ko skužit o čemu se radi, ali ipak da pitam...jel se sjeća ko crtića, mislim da je bio prikazivan na cartoon networku kratko vrijeme prije 15-tak godina, ne sjećam se previše i ovo kaj ću napisat nisam baš siguran, u crtiću je bio neki starac (urar možda?? neznam od kud mi to) imao je malu kuću pokraj razrušenog kamenog mosta u nekom starom gradu i u toj kući je bila neka mašina s tri(??) poluge koja je izbacivala neki papirić s nečim napisanim. Mislim da je još neka mala djevojčica bila u crtiću, ne sjećam se ničeg više
fenhrys is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2011., 11:08   #2009
Quote:
fenhrys kaže: Pogledaj post
Ovo nikako nemrem nać, sumnjam da će ko skužit o čemu se radi, ali ipak da pitam...jel se sjeća ko crtića, mislim da je bio prikazivan na cartoon networku kratko vrijeme prije 15-tak godina, ne sjećam se previše i ovo kaj ću napisat nisam baš siguran, u crtiću je bio neki starac (urar možda?? neznam od kud mi to) imao je malu kuću pokraj razrušenog kamenog mosta u nekom starom gradu i u toj kući je bila neka mašina s tri(??) poluge koja je izbacivala neki papirić s nečim napisanim. Mislim da je još neka mala djevojčica bila u crtiću, ne sjećam se ničeg više
pogledaj neki od ovih linkova, možda nađeš to što tražiš
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...artoon_Network
http://en.wikipedia.org/wiki/Cartoon_Network
slammerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 18:40   #2010
eeee....ovaj ima jedan crtić koji sam gledo prije par godina,brijem da na Novoj tv,al nisam 100% siguran =P....uglavnom sjećam se da se radilo o nekoj curi koja se kao probudila u nekakvom laboratoriju....nezzz tocno kaje onda bilo al uglavnom imala je kao nekog frenda koji je imo neku lebdecu dasku i mogo se pretvarat u nekog vatrenog ratnika il tak nešššš.....pa plizzz ak neko znaaaa!!!! tnx unaprijed!!!
ficho0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 19:39   #2011
U kojem je crticu bila ova pjesma (mislim da je bio crtic ) http://www.youtube.com/watch?v=7BXy1W7R13g
ako nije crtic sta je onda..
ivancica-90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 14:48   #2012
jel zna netko gdje mogu downloadati ili gledati crtić Ivančica i mačak Maslačko?

jos jedno pitanje zna li netko kako se zvao onaj crtić sa onim gusarima na brodu mislim da su bili medvjedi. stari djed medvjed i unučići pa im je onda djed uvijek pričao priče? ne sjećam se ostalih detalja...
__________________
moja svrha nije da živim u ljušturi, nego da razvijem krila...svoja krila...

Zadnje uređivanje Wild Horses : 20.05.2011. at 13:24.
ljubicastaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 15:33   #2013
Quote:
ficho0 kaže: Pogledaj post
eeee....ovaj ima jedan crtić koji sam gledo prije par godina,brijem da na Novoj tv,al nisam 100% siguran =P....uglavnom sjećam se da se radilo o nekoj curi koja se kao probudila u nekakvom laboratoriju....nezzz tocno kaje onda bilo al uglavnom imala je kao nekog frenda koji je imo neku lebdecu dasku i mogo se pretvarat u nekog vatrenog ratnika il tak nešššš.....pa plizzz ak neko znaaaa!!!! tnx unaprijed!!!
Mon Colle Knights tj. Vitezovi Mon Colle?

http://epguides.com/MonColleKnights/
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 18:10   #2014
Ducktales The Movie: Treasure Of The Lost Lamp

Pajo Patak, Patak Dača ili kako ga već zovu u ovim krajevima, odlazi u Egipat istraživati piramide, nalazi čarobnu lampu i tada poćinju zavrzlame... ovdje je cijeli crtić za gledat
worrg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 08:10   #2015
Pozdrav svima!
Trebam pomoć, već se jako dugo vremena pokušavam sjetit, ali nikako

Sve čega se sjećam od crtića(mislim da je dugometražni) je par scena.Pa ide ovako: misli se da je zemlja ravna ploča, netko putuje brodom na kraj svijeta(možda dokazat suprotno), glavni lik u tornju na najvišem katu među ogledalima pronalazi žensku,vilu(mislim da je plava,sjajna,s krilima,u žutom) koja se skriva, zacopa se, ne znam jel odlazi s njim ni ništa dalje......e onda na kraju njih dvoje nosi rijeka, njega spasi pelikan, pruža njoj ruku da je uhvati ali ne uspijeva,plače.....onda kasnije ju nalazi nasukanu,preživi
Čini mi se da su likovi životinje, ali nisam sigurna
__________________
Kad nemaš očitog izbora, praviš se kao da ono što trebaš učiniti može biti učinjeno
Lyla Lorien is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 10:19   #2016
ovaj... ima jedan crtic za koji vecina ljudi iz moje generacije zna (na hrt je bio u ranim devedesetima) ali nitko nema pojma kako se zove - ono nesto bijelo cupavo sa suncanim naocalama (kao fluffy crv ili gusjenica, nema ruke ni noge)... ne sjecam se radnje, znam da nije pricao nista, samo neke cudne zvukove je proizvodio i napola pjevusio... je li to ikome poznato?

edit: nvm. nasla uz pomoc

http://www.dailymotion.com/video/x3dp02_ploom-la-chenille_fun
__________________
We're not into science fiction because it's good literature, we're into it because it's weird (Bruce Sterling)

Zadnje uređivanje suaco : 22.05.2011. at 10:49.
suaco is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 00:26   #2017
Trebam pomoć oko sljedećeg: negdje početkom 2000ih se prikazivala serija crtića na htv2, mislim da se emitiralo vikendom ili tako nekako, bile su 2 ili 3 priče po epizodi, priče i legende iz cijelog svijeta, a špica je počinjala odmotavanjem filmske vrpce. I nijedan nije jednako bio nacrtan... Sjećam se da se u jednom epizodi pojavljivao gepard i nekakav dječak. Mislim da se nekako zvalo 'klasici' ili tako nešto... Pa ako netko zna...

Zadnje uređivanje verdandi : 27.05.2011. at 01:16.
verdandi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 21:11   #2018
Da li se neko sjeca mozda koji je pravi naziv jednog cratnog filma iz '90., trazim ga vec duze vrijeme ali bezuspjesno. Radi se o jednom djecaku i pijetli Pevoju. crtani pocinje tako da djecak drzi knjigu u krilu, i na koricama knjige se nalazi feniks. Kad predje rukom preko tog feniksa, pojavi se kao zlatni odjaj i tako prica pocinje. Ako neko moze da mi pomogne, jer dugo trazim taj crtani ali bezuspjesno. Hvala unaprijed!
Oneya is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 23:42   #2019
kao klinac u ranim devedesetima 93/94 gledao sam jedan crtic na cartoon networku i htio bi naci torrent da ga skinem za svog necaka, ali nemogu se sjetiti imena...uglavnom radi se o crticu gdje se pojavljuju 5 prijatelja super junaka koji voze 5 razlicitih vozila/robota... mislim da se radi o 2 motora 1 auto 1 avion i 1 konj, svaki od tih vozila pretvara se u robota a svi zajedno se takodjer pretvaraju u jednog velikog super robata hehehe nesto ko transvormeri samo jako staro , molim vas ako netko zna o cemu se radi da mi napise ime crtica
mikirie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2011., 00:35   #2020
Zna netko možda kako se zvao jedan strani crtić gdje su bile razne životinje,razgovarale međusobno,sjećam se da je bio neki magarac...mislim da je bio španjolski(nisam sigurna),a išao je na hrtu prije nekih 10-ak godina?Znam,nije baš neki opis,ali možda netko zna za taj crtić?
__________________
lonely but free
Siwucha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:43.