Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2010., 21:41   #2001
Quote:
cybermikan kaže: Pogledaj post


Hvala.
I drugi put. =)

Quote:
cybermikan kaže: Pogledaj post

A što analiziraš mene a ne malo sebe?

U nekim situacijama imam visak, a u nekim manjak ega, pa pokusavam izbalansirati to dvoje u nekoj iducoj situaciji i naucit skolu koja mi se trenutno servira. Tako da imam tocno toliko ega koliko doticna situacija zahtjeva. Osluskujem sto mi Svemir porucuje.
Srce drzim otvoreno sto je vise mogu iako to trenutno nije nimalo laka zadaca. Trudim se naci balans izmedju ljubavi i mudrosti. Ponekad nasjednem na minu, al radije i to nego da zatvorim srce za nekog tko ga treba.
Ucim se postovati slobodnu volju i ne nuditi savjet ako se on ne zatrazi, ali u tvom slucaju sam napravio gresku.
Jedem hranu.

Malo analize mene...

Love/Light
kLickH is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 21:43   #2002
Quote:
Mr. Beam kaže: Pogledaj post
Ne radi se o tome, nego je cybermikan cyber-ego-manijak koji sve svojata, pa i ono što mu nimalo ne pripada, pa kad netko nešto ovdje stavi i objavi, on ga stavlja pred svoj prijeki sud, optužuje ga i prijeti mu sa sudnjim danom 2012. Nekoć je bilo slično s popovima i sa svećenstvom kada su samo oni "posjedovali" istinu i imali "ekskluzivno" pravo na širenje iste, a svi ostali koji bi im se usprotivili gorili bi na lomači. On je ta ista sorta. Taj bi ponajmanje trebao propovijedati o egu.
O, bože i ceo konglomerat bogova!

Ja tebe Mr. Bean nisam uvredio ni jednom reči kao što ti mene vređaš i ponižavaš, ali eto ti to možeš jer nisi samokritčan prema sebi (čitaj da ne želiš da primetiš svoj ego pa da ga istakneš i dašmu do znanja da znaš za njega kako bi se on malo smirio).

Taj intervju pripada našem sajtu i to sam gore dokazao dajući vam link da vidite odakle je (časna pionirska reč) maznut.

Možeš bre ženo u telu muškarca raditi sungazing pravilno i ne pravilno, ali ja ću UVEK izneti i zastupati SAMO ispravno korišćenje oveprakse. Onaj ko neće da radi po pravilima ne mora, ali kasnije neka ne kaže da nema rezultate.

cybermikan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 21:46   #2003
Quote:
kLickH kaže: Pogledaj post
I drugi put. =)



U nekim situacijama imam visak, a u nekim manjak ega, pa pokusavam izbalansirati to dvoje u nekoj iducoj situaciji i naucit skolu koja mi se trenutno servira. Tako da imam tocno toliko ega koliko doticna situacija zahtjeva. Osluskujem sto mi Svemir porucuje.
Srce drzim otvoreno sto je vise mogu iako to trenutno nije nimalo laka zadaca. Trudim se naci balans izmedju ljubavi i mudrosti. Ponekad nasjednem na minu, al radije i to nego da zatvorim srce za nekog tko ga treba.
Ucim se postovati slobodnu volju i ne nuditi savjet ako se on ne zatrazi, ali u tvom slucaju sam napravio gresku.
Jedem hranu.

Malo analize mene...

Love/Light
Pa ok onda! U pravu si 99% i poštujem to

Ah... ti nisi toliko zanimljiv kao Mr. Beam- paljevina

Nego na koliko si ti minuta sungazinga a?

cybermikan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 22:17   #2004
lopina

Ako je netko ovdje lopina, i to ober lopina, onda je to mikan.
Sve što ima na sajtu od nekog je preuzeo a da nije naveo od kuda.

Zadnjei njegov lopovluk kojeg se sjećam je postavljanje snimke Hirinig predavanja u Osijeku. Malo je drugačije isjekao i nasadio na vimeo.com, pod svojim imenom, by cbermikan, bez navoda od koga ga je uzeo snimku. Iako se isti snimak već nalazio na vimeo.com. koji su postavili organizatori Hirinog predavanja u Osijeku.

Naknadno je cijela snimka spojena u jedan komad pa je opet pokrao i stavio pod by cibermikan. Povraća mi se.

http://vimeo.com/videos/search:Hira%20Osijek/130f0261

Hira Ratan Manek
by zoransunce
1 month ago: Mon, Jul 12, 2010 9:22am

Hira Ratan Manek u Osijeku 5.7.2010.
by cybermikan
25 days ago: Wed, Jul 28, 2010 6:11am EST

Copy-paste guru.
Ruglo, budaletina.
Đon od obraza.

Fuuuuuuuuuuuuuuuj.

Zadnje uređivanje luditokmak : 22.08.2010. at 22:32.
luditokmak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 22:31   #2005
Quote:
luditokmak kaže: Pogledaj post
Ako je netko ovdje lopina, i to ober lopina, onda je to mikan.
Sve što ima na sajtu od nekog je preuzeo a da nije naveo od kuda.

Zadnjei njegov lopovluk kojeg se sjećam je postavljanje snimke Hirinig predavanja u Osijeku. Malo je drugačije isjekao i nasadio na net pod svojim imenom, by cbermikan, bez navoda od koga ga je uzeo snimaku. Iako se isti snimak već nalazio na vimeo.com. koji su postavili organizatori hirinog predavanja u osijeku.
Naknadno je cijelu snimku spojio u jedan komad ( http://vimeo.com/13700123 ).
Povraća mi se.



Copy-paste guru.
Ruglo, budaletina.
Đon od obraza.

Fuuuuuuuuuuuuuuuj.


Pitaj Luku Milardović (organizator predavanja u Osijeku) ko mu je radio DVD rip predavanja. Što se tiče vimeo.com lično sa svog računa plaćam 10€ mesečno pored ostalih potreba našeg sajta.

Za sve koji hoće da se uvere u moje istinite navode: Luka Milardović <[email protected]> izvolite pa pitajte ko je poslao Mikanu gotov DVD da ga ripuje u DIVX i postavi na youtube, vimeo, svoj sajt.... Predlažem da posle ove provere ludogtokamka ne shvatate za ozbiljnu jer optužuje bez IKAKVOG razloga.

I ja sam zato lopina???? Pa hvala!

Ajte ima li još ko da ospe paljbu po meni? Ja sam posle svakog ovakvog napada samo JAČI i JAČI


Zadnje uređivanje cybermikan : 22.08.2010. at 23:07.
cybermikan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 23:13   #2006
ober lopina

Tko je što radio ili nije, ne vjerujem ti ni slova. Nazvati ću Luku, znaš mene. A onda će biti gadna paljba.

Snimak si stavio kao BY CyBERMIKAN, ili ti ne znaš šro to znači.

A najgore od svega je to što se snimak na vimeu,com več nalazio. Koji je razlog mogao biti da se stavlja još jednom isti snimak pod by kreten, nego totalna opterćenost svojom veličinom.

Da, još nešto što ne staviš na vimeo snimku predavanje iz Novog Sada od ove godine, nego se kitiš tuđim perjem.
Ili i se i za to treba registrirati na tvom sajtu. Ili prodaješ i te snimke.
luditokmak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2010., 23:22   #2007
Quote:
luditokmak kaže: Pogledaj post
Tko je što radio ili nije, ne vjerujem ti ni slova. Nazvati ću Luku, znaš mene. A onda će biti gadna paljba.

Snimak si stavio kao BY CyBERMIKAN, ili ti ne znaš šro to znači.

A najgore od svega je to što se snimak na vimeu,com več nalazio. Koji je razlog mogao biti da se stavlja još jednom isti snimak pod by kreten, nego totalna opterćenost svojom veličinom.

Da, još nešto što ne staviš na vimeo snimku predavanje iz Novog Sada od ove godine, nego se kitiš tuđim perjem.
Ili i se i za to treba registrirati na tvom sajtu. Ili prodaješ i te snimke.


Pitaj ga ti i SVI koji žele ostali Luka Milardović <[email protected]>

Inače Naravno da će se predavanje iz NS-a gde se ja pojavljujem pored Hire na bini da se prodaje u proširenom DVD izdanju a sav novac će ići za naše projetkte Sungazing organizacije Balkana. trebaće nam video kamere x3 najmanje da me snimaju iz svih uglova kada držim sastanke i predavanja pa ćete imati to na youtube da vidite svi vi koji niste u Novom Sadu, za video projektor kada budem držao predavanja, za karte za putovanja, osnivanje naših podružnica.... to je zakonom regulisano i našim statutom zagarantovano.

Ali, ipak će u DIVX formatu moći da se isto predavanje pogleda na youtube, vimeo itd.

Ps. to što piše by cybermikan (to je onaj nick koji je postavio snimak)..... ego do ega problemčići....




Zadnje uređivanje cybermikan : 22.08.2010. at 23:43.
cybermikan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 12:04   #2008
Inače Ivan iz Rijeke sa nickom shamman na našem sajtu je kod mene na dva - tri meseca i on te srdačno takođe pozdravlja.

IVAN I MIROSLAV SU GEY PAR (KLASIČNI HOMOSEKSUALCI).
UHVATIO IH GAZDA STANA "NA DELU".
MOLILI GA DA NE PRIČA NIKOME, A VEĆ CELA ULICA ZNA.
JA STANUJEM U KOMŠILUKU I MIROSLAV MI JE BIO ČUDAN ŠTO BLEJI U SUNCE I HODA BOS PO ULICI, U BELOJ ODEĆI, SA NEKOM TORBOM, KAO VETERINAR.
A NAJČUDNIJE JE ŠTO IMA TOLIKO GODINA, A NIKAD GA NIKO NIJE VIDEO SA DEVOJKOM, SAMO SA MUŠKARCIMA!
KAŽE POSLOVNO!
OTAC MU JE UMRO, KAD JE SAZNAO, A MAJKA MU JE SAVREMENA I BRANI GA.
NE BOJE SE SIDE ZBOG TOGA ŠTO BLEJE U SUNCE!
DO PRE DVE GODINE JE BIO DEBEO, ALI JE BIO NORMALAN!!!
istvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 12:23   #2009
Quote:
istvan kaže: Pogledaj post
Inače Ivan iz Rijeke sa nickom shamman na našem sajtu je kod mene na dva - tri meseca i on te srdačno takođe pozdravlja.

IVAN I MIROSLAV SU GEY PAR (KLASIČNI HOMOSEKSUALCI).
UHVATIO IH GAZDA STANA "NA DELU".
MOLILI GA DA NE PRIČA NIKOME, A VEĆ CELA ULICA ZNA.
JA STANUJEM U KOMŠILUKU I MIROSLAV MI JE BIO ČUDAN ŠTO BLEJI U SUNCE I HODA BOS PO ULICI, U BELOJ ODEĆI, SA NEKOM TORBOM, KAO VETERINAR.
A NAJČUDNIJE JE ŠTO IMA TOLIKO GODINA, A NIKAD GA NIKO NIJE VIDEO SA DEVOJKOM, SAMO SA MUŠKARCIMA!
KAŽE POSLOVNO!
OTAC MU JE UMRO, KAD JE SAZNAO, A MAJKA MU JE SAVREMENA I BRANI GA.
NE BOJE SE SIDE ZBOG TOGA ŠTO BLEJE U SUNCE!
DO PRE DVE GODINE JE BIO DEBEO, ALI JE BIO NORMALAN!!!


Ivane Antiću- Pantelija koji si se registrovao samo da bi bacio na mene ponovo gomilu LAŽI i UVREDA idi i leči se čoveče... tvoje stanje je alarmantno bre! Toliko te boli ta novootvorena naša Sungazing organizacija Balkana....

Još jedna od podvala iste osobe:

Pa niko normalan neće shvatiti taj post gore ozbiljno jer je baš evo sad u ovom trenutku, na ovom forumu, u ovo vreme došao "neki kao moj komšija/susjed" da bi mene raskrinkao za nešto što ne postoji i o čemu ni ne mislim jer NISAM opterećen time kao dotična osoba, i to registrujući se baš na ovom istom forumu danas i postujući SAMO taj jedan post i to velikim slovima.

Dole niže na stranici (pa ko voli da se toj jadi od čoveka)

http://www.cybermikan-sungazing.org/apps/guestbook/

http://www.cybermikan-sungazing.org/...file/63278589/

Evo ja NEĆU da ga banujem sa našeg sajta jer bih se na trenutak spustio na njegov nivo i niže vibracije!

Molim vas samo me napadajte dalje! Što me više opadate, klevećete, napadate, spopadate... ja sam samo jači i odlučniji da svoje namere što pre sprovedem u delo. Tako da najavljujem naše prvo okupljanje ove nedelje u Novom Sadu a o tačnom mestu i vremenu okupljanja ću obavestiti SVE koji se registruju na naš zvanični sungazing sajt za celo područje Balkana, meilom koji šaljem SAMO članovima sajta:

http://www.cybermikan-sungazing.org/...ganizacija.htm

Zadnje uređivanje cybermikan : 23.08.2010. at 12:50. Reason: Zaboravljeno slovo LoL
cybermikan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 16:06   #2010
Sramite se.
Toliko ste nisko pali, ponašate se kao idioti.
Zbog vas ostali ljudi krivo shvaćaju sungazing, jadnici jadni bavite se privatnim problemima, svojatate nešto što vam ne pripada, pripisujete sebi neke zasluge koje niste učinili, blatite sungazing i zbog vas će ova tema biti zatvorena ako nastavite, gledate kroz novac i materijalne stvari a pričate o nekom prosvjetljenju i veličate svoju duhovnost a prodali bi vlastitu obitelj.
Umjesto da ova tema bude najmirnija na cijelom forumu ona je prerasla u napetost tipa bliskog istoka i samo netko treba povući osigurač.
Na svakom drugom forumu pričate iste gluposti, vi ste samo jedan nepopravljivi veliki EGO prepun sebe i svi bi se kitili tuđim perjem i uz to zaradili gomilu novca.
A jeste velike duše postali, pokrijte se ušima i ne lupaj te više gluposti.
Ne želim nikog imenovat jer će se dotična gospoda sama prepoznati (bar se nadam).
Gomila nesklada.
Puno zujite a malo meda dajete.
Uostalom internet je slobodan medij i nitko nikome neće zabraniti što će skidati i gdje će reklamirati.
Tražite autorska prava za nešto što niste napravili, hahahaha koja glupost.
Pun vas je K......
Legolas47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 16:36   #2011
Quote:
cybermikan kaže: Pogledaj post
Ja tebe Mr. Bean nisam uvredio ni jednom reči kao što ti mene vređaš i ponižavaš, ali eto ti to možeš jer nisi samokritčan prema sebi (čitaj da ne želiš da primetiš svoj ego pa da ga istakneš i dašmu do znanja da znaš za njega kako bi se on malo smirio).
Čuj, zaslužio si, s obzirom na tvoje neosnovane optužbe i laži. Ništa od toga ne bih napisao da nisi krenuo optuživati i jadikovati kako je onaj audio zapis "ukraden (!) s tvog (!) sajta", a niti je ukraden, niti je s tvog sajta. Ja sam nekoliko puta to iskreno dao do znanja, ali ti se praviš lud i opet tjeraš po svom. Osim toga, to nije tvoje da polažeš pravo na to i da ograničavaš pristup. Sve i da jesam uzeo s tvog sajta, tvrdnja kao što je ona da sam nekoga "uskratio za neko pravo" je apsurdna i bljuje mi se od nje. Ako je dostupno svakome, ništa se ne uskraćuje nikome. Zapravo si ti taj koji uskraćuje. Vidiš svoj džep i interese ugroženima. Zato se i jesi pobunio.
Ali tu je problem u tebi, ne u meni ili u nama. Poradi na sebi, a ne na drugima.

Quote:
cybermikan kaže: Pogledaj post
Taj intervju pripada našem sajtu i to sam gore dokazao dajući vam link da vidite odakle je (časna pionirska reč) maznut.
A evo moj dokaz da to NIJE s tvog website-a:

http://sunlightenment.com/why-sun-ga...dio-interview/

Ja sam jedino spojio sva tri zapisa u jednu cjelinu.

Ti i dalje ustrajno lažeš da se radi o "ekskluzivnom materijalu" na koji samo ti polažeš pravo i koji je "maznut". Pa doista si nepopravljivi lažov, manipulator i pokvarenjak. Sad sam imao priliku u to se i osobno uvjeriti.

Inače podržavam isključivo neprofitabilno objavljivanje i širenje svih materijala za Sun gazing, bez iznimke, za svakoga (kao što je i ona prethodno uploadana e-knjiga), ali sad sam osobito motiviran. Vidjevši koji su razmjeri tvog licemjerja i pokvarenosti, osobno ću se angažirati da svaki materijal koji si ti, cybermikane, označio kao Top Secret i "ekskluzivu" bude objavljen i dostupan javno. Svakome. Besplatno. Imaš moju riječ.

Nemoj se zavaravati, i ja sam, samo još jači u svojoj nakani da spriječim da se od Sun Gazinga izvuče bilo kakav profit. Svakim tvojim pokvarenim i manipulatorskim činom ja sam također sve odlučniji i jači.

Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 16:51   #2012
@Legolas47

Ne trebaš govoriti u 2. licu množine. Ja dobro znam zašto napisah ono što napisah i stojim uza sve. Ne znam za tebe, ali ja baš nisam ljubitelj licemjerja i laganja, pogotovo kada se tiče ove prakse. Princip je princip.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 18:42   #2013
"All information is given in the spirit of the Sun, whom shares its Light and Love without restriction."

sunlightenment.com
VingTsun is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 19:15   #2014
Quote:
VingTsun kaže: Pogledaj post
"All information is given in the spirit of the Sun, whom shares its Light and Love without restriction."

sunlightenment.com
Indeed.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 19:24   #2015
Mr. Beam neću ti više odgovarati na postove. Neću u stvari nikome više da odgovaram na postove. I od sad ću se pojaviti ovde samo ako nekome treba pomoć ili ako imam nešto da PODELIM ljudima kao što sam i do sad radio a što jeste za deljenje!

Izvolite draga gospodo forum je Vaš!

cybermikan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 00:38   #2016
HVALA TI LEPO!
Svuda, na SVIM forumima gde se spominje solarna joga si se raširio SAČUVAJ BOŽE. Pa nisi ti pokupio svu pamet ovog sveta. Oladi malo kapislu. Kako ne dosadiš SAM SEBI VEĆ JEDNOM. Sve ti je svuda isto: ukradeno – prekopirano – pa potpsiano - cybermikan. U redu je, postigao si lični uspeh I to je ok. Ali to što sad hoćeš PODMUKLO da sve NAPLATIŠ , to je krajnje (izostaviću reč,suviše je gadljiva)! Od tvoje million miliona pa na kvadrat ponovljene reči BENEFITI retko ko nije dobio PROLIV! Iako nisi Srbin, nema veze, ali upotrebi neki put I reč DOBROBIT ili KORIST! I to što si tako seksualno opredeljen I to je tvoja lična stvar, ne mešam se.
Samo ovo sa ovom organizacijom udruženja građana (čitaj SEKTOM), tu ga baš PRETERA, ali dobro, tako si hteo, a I sam znaš kako ćeš završiti. Još si mlad, tek ti je 35 godina, gde su još 535 (BUDALO)!
Ipak ću se moliti za tebe, iako nisi zaslužio!
stanojko65 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 11:36   #2017
Trebao bi se on sam moliti u svojoj protestanskoj crkvi.
Zašto ljudi na kraju , velika većina njih, odu u toliku krajnost, da to postane zabrinjavajuće.
Miroslav je dobro počeo, imao jako dobre rezultate, a onda ladno ode u EKSTREM, koji može biti jako opasan.
Sama ta organizacija će ga upropastiti. Nije mu uopšte trebala. Videće i sam, samo kaasno će biti!
Mogao je SAMO da nam prikaže svoj primer dobrobiti od sangejzinga i to bi bilo DOVOLJNO!
Imao je dobar posao veterinarskog tehničara u svom rodnom Beočinu i dosta dobro ga je obavljao, ali je hteo „ konje vrane po livadi razigrane“ što bi optevao Đole.
I onda je video snimak HRM-a, i odjednom mu se stvorila ideja: „Ja ću ovo isto raditi i postaću VEĆI od HIRE, ili me NEĆE BITI“.
Postaću kalif umesto kalifa!
Evo dokle je došlo.
Na skoro svim forumima, koji se bave ovom temom, su ga IZBACILI!
Pa zar samo to što je izjavio da će toliko živeti nije ZABRINJAVAJUĆE!
I sam TESLA je izjavio da će živeti DUGO, a znamo šta se desilo!
zlatiborac48 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 12:09   #2018
Bilo bi najbolje da odgovorni na jedno vrijeme zaključaju ovu temu. Ovo stvarno više nema smisla. Iskreno se nadam da neka nova duša koja želi prraticirati ovu predivnu praksu neće zalutati na ovaj forum i čitat sve ove gluposti.
A ti Antiću ili kako se već zoveš prestani se brate registrirati s milijon nickova kada je svakome jasno da se radi o jednoj te istoj osobi. Stani iza svoga imema ako već napadaš i blatiš nekoga za koga svi ovdje znamo kako se zove. Ustvari najbolje je da više ne posjećuješ ovaj forum i da od sada ovo bude mjesto namjenjeno za savjete, realizacije i iskustva sungazera kao i mjesto gdje će zainteresirani pronaći informacije koje ih zanimaju.
A svoja prepucavanja nastavite preko privatnih prouka jer nas ostale stvarno ne zanimaju vaše gluposti. Ako živite u istoj ulici, kao što kažeš, nađite se i rješite to u četri oka.
Gopal8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 12:47   #2019
Preuzeto sa jednog foruma a čega sami sungazeri treba da budu svesni:

Citat posta:

Zbog nedavnih događaja sam izdvojio dio iz Montalkovog texta "DINAMIKA REALITETA POSTOJANJA". Ovaj oftopik je ovdje potreban prije svega zbog članova i čitaoca. Postoji mogućnosti da većina praktikanata solarne joge nije informisana o nekim aspektima naše stvarnosti.

Citat knjige:

FREKVENCIJSKI RAT

Iza praga obične percepcije, odvija se „frekvencijski rat“ između grupa koje se bore za isti fizički ili mentalni prostor. Ako je suptilna, ta se bitka ne odvija toliko u vidu konfrontacije, koliko u vidu uspostavljanja dominantnih frekvencija koje nadjačavaju i podsvesno odbijaju suprotnu stranu. Pošto je amplituda frekvencija odlučujući faktor, nekoliko pojedinaca sa nižim ali snažnim vibracijama može da nadjača veću grupu sa višim ali slabijim vibracijama i da ih tako povuče na dole.

Internet forumi su primeri mentalnih grupa, čije kolektivno polje slabi sa mentalnom distancom. Kao što je spomenuto ranije, mentalna distanca podrazumeva da kada onaj sa nižim vibracijama investira emocionalnu energiju i upravi mentalni fokus na određenu nefizičku grupu kao što je forum, on oseća njegovo kolektivno polje. Na primer, dovoljno je da se samo nekoliko visoko „negativnih“ ili fragmentiranih pojedinaca pridruže, pa da inficiraju forum, ako članstvo nije svesno i ako ima slabe vibracije. Oni ne moraju biti nasilni ili neprijateljski, samo čvrsti i jasno usidreni u svojim niskim vibracijama. Drugi članovi mogu interpretirati rastući osećaj emocionalne apatije ili nelagodnosti kao sopstvene osećaje i povući svoje energije iz kolektivnog polja iz nedostatka entuzijazma, omogućavajući time da niske vibracije dominiraju i odbijajući sve sadašnje ili buduće članove pozitivnih sklonosti. A ukoliko je disonanca posebno jaka, buknuće snažna, vidljiva konfrontacija i izazvati isključenje pojedinaca, koji su u neskladu sa dominantnim vibracijama kolektivnog polja.

Ali to su samo mikrokosmičke refleksije, ili dinamika realiteta nižeg reda unutar većeg frekvencijskog rata, koji se odvija između snaga tlačenja i snaga oslobođenja.

Hiperdimenzionalna bića se nalaze izvan linearnog vremena i ono što je za nas domet verovatne budućnosti, sadašnjosti i prošlosti, za njih je simultanost kao prirodna teritorija. Oni poseduju veću slobodu nego mi u navigiranju hologramom.


HIPERDIMENZIONALNI RAT

Fizički ratovi se služe fizičkom silom da postignu prednost na fizičkoj teritoriji. Ali hiperdimenzionalni rat je bitka na hiperdimenzionalnom bojnom polju, koja se proteže nazad i napred u vremenu i sa strane kroz paralelne dimenzije. Naše vibracije duše i realiteti, koje smo izabrali da zauzmemo, određuju kojim ćemo mogućim budućnostima pristupiti, ili kao alternativa, sa kojom hiperdimenzionalnom teritorijom ćemo se povezati i osnažiti je. Hiperdimenzionalni rat je jedna veća bitka preko nas, preko frekvencija, koje izaberemo da održavamo.

Za svaki arhetip lekcije postoji mnoštvo pogodnih iskustava. Staze sa nižom frekvencijom privlače grublja iskustva nego staze sa višom frekvencijom. Na primer, pojedinačne ili kolektivne lekcije o nezavisnosti mogu zahtevati bol porobljavanja za nižu stazu dok je pobeda nad tiranijom dovoljna za višu. Zbog toga je ključni interes hiperdimenzionalnih snaga tlačitelja da snize frekvencije onih, koje žele da porobe, tako da porobljeni privlače potčinjavanje kao verovatniji model učenja.

To je razlog zašto se čini da neprijateljske sile često poštuju slobodnu volju – potrebno im je da mete budu na određenom opsegu frekvencija pre nego što mogu da se usklade sa njima i manipulišu ih na uobičajeni način. Zapamtite da je fazna sinhronizacija neophodna da bi dve stvari povremeno ulazile u interakciju, a suptilnost hiperdimenzionalnih realiteta čini da ona ostane nevidljiva i ostavi samo fizičke tragove uzroka i posledice. Ulazeći u rezonancu sa njihovim frekvencijskim spektrom, stupate na njihovu teritoriju i oni time stiču mogućnost da vas fizički nadvladaju.

Završen citat.

Da pojednostavim i uprostim najprostijim rečima:

Sungazeri koji su prepuni energije posebno su izvrsna duhovna hrana za neka bića koja žive u drugim realitetima ili dimenzijama, ako oni to dozvole. Ako ste mislili da je čovek na samom vrhu lanca ishrane, onda ste se grdno prevarili. Jeste ovde na Zemlji, ali u drugim sferama nije. Svako ko dozvoli imali negativnosti i šalje je prema drugima je veoma ukusna hrana za ta bića. Ta bića se hrane energijom, i to vašom, mojom i svom koja im se nudi negativnosću.

Svaki čovek je njima hrana (energetska), ali posebno oni koji imaju više energije su njima prava poslastica. Tako dragi moji sungazeri čuvajmo se, i ako nam padne na pamet da se prepiremo sa nekime to nemojmo više raditi nego iscoolirajmo ili recimo svoje mišljenje ne vređajući bilo koga i ne napadajući ga. Najbolje je reći ovako: "Slažem se sa tobom u većem ili manjem obimu, ali mislim da je ovo takođe dobar stav..... "

Budimo mudri, ne budimo hrana raznim entitetima koje ne vidimo a postoje kao ostali nesvesni ljudi. Budimo svesni sveta u kojem i kakvom živimo i zaštitimo se.

Ovaj off/ontopic sam postavio tu kako bi neki razumeli bolje prirodu stvarnosti i zaštitili svoju energiju!

cybermikan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 13:14   #2020
mozete li se svi vi malo smirit,ovo je prevrsilo svaku meru.
ovo je nivo prvacica kad se svadjaju cija je uciteljica lepsa.
mislim stvarno,uzas
S N A V E is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:22.