Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2014., 14:18   #4521
Quote:
Boki000 kaže: Pogledaj post
blokiran si
al tu osobu nikad nisam ni ima ko frenda.u drugom slucaju..
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 16:00   #4522
Je li vam poznat private video virus? Kad kliknes na video na koji si tagiran, on tagira i salje dalje svim prijateljima sa liste.
ronnie7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 17:19   #4523
Quote:
ronnie7 kaže: Pogledaj post
Je li vam poznat private video virus? Kad kliknes na video na koji si tagiran, on tagira i salje dalje svim prijateljima sa liste.
to može samo budala kliknit. a koliko vidim, ima ih...

__________________
You don't know what you got until it's gone.
hifilofi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 17:44   #4524
Hvala.
Već par dana mi dolazi obavijest za taj tag i onda eto, klik da vidim šta je to više Nikad mi na facebook nije došlo ništa slično pa nisam očekiva virus Pitanje je samo kako ga očistit, drugo je nebitno
ronnie7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 17:50   #4525
Quote:
mentalny kaže: Pogledaj post
al tu osobu nikad nisam ni ima ko frenda.u drugom slucaju..
onda je vjerojatno deaktiviran račun
Quote:
ronnie7 kaže: Pogledaj post
Je li vam poznat private video virus? Kad kliknes na video na koji si tagiran, on tagira i salje dalje svim prijateljima sa liste.
baš mi bilo jučer to, ali nisam nasjeo.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 18:10   #4526
Quote:
Boki000 kaže: Pogledaj post
baš mi bilo jučer to, ali nisam nasjeo.
Nisam ni ja prva 2 dana, nije me zanimalo i očito je neka glupost kad su svi prijatelji redom bili tagirani. Sad treći dan kad je došlo reka sam ma šta ovaj izvodi u pm kakav video... dalje znaš

Logira sam se sa mobitela i pobrisa postove i tako je smanjena šteta. Ostalo je samo na ovom kompu to da se ne mogu brisati postovi, ni moji ni tuđi.
ronnie7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 22:00   #4527
adwcleaner to miče čini mi se, pomogao sam liku da makne, vidićemo oće li se opet pojavit
__________________
You don't know what you got until it's gone.
hifilofi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2014., 16:55   #4528
Ne pojavljuje se, kompu je dobro došlo čišćenja (komp na poslu kojeg koristi par ljudi) sa adw, spybot, ccleaner pa sad bolje diše. Ali i dalje se ne mogu brisat postovi na facebook. Google ne zna pravo riješenje, ako nađem stavit ću za druge
ronnie7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2014., 19:53   #4529
Ipak se pojavljuje opet
ronnie7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2014., 01:07   #4530
užas......
__________________
You don't know what you got until it's gone.
hifilofi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2014., 22:08   #4531
Gdje je nestala kolona s imenima prijatelja za chat ?

Napravio sam sestri account na facebook i sve je u redu osim šta joj nema one kolone (desno) gdje se nalaze imena svih prijatelja koji su online (i offline).
Pomozite.
verdan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2014., 23:18   #4532
možda zato što nije još nikog dodala za prijatelja
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 08:59   #4533
No, ima 2 prijatelja.
verdan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 16:03   #4534
Quote:
hifilofi kaže: Pogledaj post
užas......
Ne da se skinit, baš užas. Antivirus i slični alati ne nalaze ništa, google ne zna riješenje, služba za korisnike ne trza. Divota
ronnie7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 19:32   #4535
Jel se može opcija tagiranja isključiti,kada je neka fotka da me frendice ne mogu tagirat na njoj?
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 10:19   #4536
Quote:
FIGICA kaže: Pogledaj post
Jel se može opcija tagiranja isključiti,kada je neka fotka da me frendice ne mogu tagirat na njoj?

Nije moguće, ali moguce je da ti poslije uklonis taj Tag, ili da ti se ne objavi na zidu dok ti ne dopustis/pregledas i odaberes sto moze na tvoj zid, a sto ne..


iphone / tt
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 15:07   #4537
Quote:
verdan kaže: Pogledaj post
Napravio sam sestri account na facebook i sve je u redu osim šta joj nema one kolone (desno) gdje se nalaze imena svih prijatelja koji su online (i offline).
Dajte pomozite, jeli ko zna u čemu je problem. Ako niko nezna da li zna ima li facebook neku službu za pomoć
verdan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 23:16   #4538
pozdrav...čitam već neko vrijeme ali nisam naišla na slično pitanje...ovako,dali znate možda kako promijeniti ime prije isteka onih 60 dana...pomagajte...ovako je katastrofa..neće pa neće,a neki kažu da im ni nakon toga neće promijeniti. mogli su nas barem obavijestiti o tome a ne ovak...
bitno da uvode promijene kak s nnjima prohtije a korisnike nitko nista ne pita, neg se samo prilagođavamo..i onda kad želiš vratit na staro, nemožeš...uglavnom, ako netko zna..pomoććććć
cvjecarna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2014., 12:05   #4539
nestali fb prijatelji

Ej ljudi trebam pomoć. Imala sam jednu prijateljicu na fb godinama i iznenada je više ne mogu pronaći na fb nikako. a ni ona mene. nismo se ni obrisale ni blokirale. jednostavno kao da njen račun više ne postoji i isto tako njoj bude kad mene traži. Ne znamo kad se to točno desilo al mislimo nedavno u vrijeme onih silnih virusa. Nismo ih otvarale! jel imate neko rješenje???
Duška86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 14:16   #4540
Ako nisi otvarala, ne može biti od virusa. Na Facebooku postoji opcija da si određena osoba profil može napraviti nevidljivim za neke druge ljude, možda je ona to kojim sluačjem napravila.
smoke9 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:45.