Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Opisani odnos u uvodu ove teme za vas je:
prihvatljiv 22 29.33%
neprihvatljiv 53 70.67%
Glasovatelji: 75. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2008., 23:25   #41
Quote:
@Purger@ kaže: Pogledaj post
Mislim da si ti odvratna što se možeš redovito ševiti s muškarcem koji ima ženu i dvogodišnje dijete.
ako je sex radi sexa,a ne pašete si nikako drukčije zašto ne bi to prakticirali dok ide?
ono što je meni ovdje neprihvtljivo je to da tip ima ženu i dijete,dakle on je oženjen.to mi nije OK,ja bi uvijek nekako mislila da i ja mogu biti na mjestu te žene,mislila bi na to kako meni ne bi bilo drago da to meni netko napravi,pa ne bi ja htjela to raditi niti drugom.a tu je i beba.
ono što me fascinira kod nekih forumaša je stav da je opet ova cura za sve kriva i da je jadna i razaračica brakova.da,nije u redu da ovo sve radi,ali za sex je potrebno dvoje.
ne vjerujem da je ovom tipu stavila pištolj na glavu i prisilila ga na sex,a još manje je kriva to jer on ne može držati k**ac u gaćama.
da se ne ševi sa njom,ševio bi se s nekom drugom,a tako će vjerojatno i biti kad više ne bude sa autoricom teme.tko zna ustvari da to ne radi i u ovom trenu?
po meni je on kriv ko i ona,čak i za stepenicu više,jer ima ženu i dijete,a jedino na kaj misli je njegov pimpek.
ovakve stvari idu dok objema stranama odgovara,ili dok se jedno ne zaljubi,i hoće nešto više,a druga strana nije za to.u ovom slučaju najčešće se dogodi da tip kad mu žena skuži da joj se mužić troši uokolo,podvije rep,tj.pimpek,i suznih očiju i lica kao u pokajnika,vrati se ženici sa čvrstim obećanjem da to više nikada neće učiniti.moš mislit...
ljubavnica obično bude ta koja popuši,i i teoriji i u praksi.
__________________
Kome se ne sviđam mora još poraditi na sebi.

Zadnje uređivanje Roly : 05.11.2008. at 23:32.
Roly is offline  
Old 05.11.2008., 23:57   #42
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
onda više prestani srat neutemeljeno!!
zlato, to ti radiš cijelo vrijeme. aj oladi,odi na topic o cicama i smiri strasti.
__________________
Patrik 17.01.2009. i Petra 06.12.2010.
Soon Li is offline  
Received Infraction
Old 05.11.2008., 23:58   #43
gogsicu i buduca majko, oladite malo, spicit ce vam bananka
Ariane is offline  
Old 05.11.2008., 23:58   #44
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
zaviri malo u moj profil, pa vidi kako nisam ništa proživio.

a rocket, šupkamo se malo?
zajefrkavam se malo, ali, dosad smo o dosta toga imali slične stavove, i bio si među jedinima uz mene, tako da.... ajd zamisli situaciju da imaš priliku jebati nečiju jebozovnu 28 godišnju suprugu(ako ne bi, zamisli da bi), da li bi tebe trebala grist savjest, ako ona vara svog muža?
rocket86 is offline  
Old 05.11.2008., 23:59   #45
Quote:
Sekvoja kaže: Pogledaj post
Našla sam se u jednoj ugodno-neugodnoj situaciji....

Nedavno sam upoznala jednog jaaaaaaako zgodnog i sexy 30-godišnjeg muškarca, dobrog tijela (nije da se hvalim što sam ga uspjela šrivući). I tako, pod utjecajem obostrane privlačnosti završili smo u krevetu i s njim sam doživljela definitivno najbolji sex u životu. Od tada se često viđamo i uživamo u zajedničkim vatrenim momentima. No problem je u tome što si nas dvoje karakterno nikako ne odgovaramo, i nemamo baš slične poglede na život i svijet. Uz to, on je još oženjen i ima sina od 2 godine.... I da još jednom kažem: karakterno, on je osoba s kojom nikada, ali baš nikada ne bih mogla biti u ljubavnoj vezi i jedino što nas veže jest savršeni sex....

Zanima me jeste li ikada bili s nekim u sličnom odnosu te kako se to završilo? Zanima me vaše iskustvo ili iskustvo nekog vašeg poznanika?
situacija opiana u nalovu teme jednostavno ne postoji, zato ne mogu odgovoriti na temu.
ep2xepx2 is offline  
Old 06.11.2008., 00:02   #46
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
zajefrkavam se malo, ali, dosad smo o dosta toga imali slične stavove, i bio si među jedinima uz mene, tako da.... ajd zamisli situaciju da imaš priliku jebati nečiju jebozovnu 28 godišnju suprugu(ako ne bi, zamisli da bi), da li bi tebe trebala grist savjest, ako ona vara svog muža?
ja sam imao sličnu situaciju.

samo što mi je ona bila susjeda preko puta, a sa kćerkom sam joj bio dobar i nekad brijao sa njom.

pregrizao sam jezik, izbio iz glave njenu pičku i krenuo dalje jebavat ono što treba, a ne što ne treba.

na kraju je ta žena popušila brak jer se izjebala sa drugim susjedom, koji je moj prijatelj (tada bio).

kad sam vidio da sam ja mogao biti u govnima, sam sebe sam pohvalio.

stoga, grizla bi me savjet do bola. Jer, ja savjest imam.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 06.11.2008., 00:05   #47
Quote:
soon2bmom kaže: Pogledaj post
a baš mi je fora malo ga bockati-ja mu lijepo velim da je vrijedao ženu a on nastavi po meni.

još kad sam vidjela koje je godište.....i onda veli da nije balavac....

hvala na upozorenju,evo smirit ću se. evo ti od mene.
ajd ako si toliko pametna bockajuća buduća majka, potrudi se pročitati pravila foruma i prestani spamati, te mene vući na isti grijeh.

ako mi imaš što pametno (ili blesavo kao do sada reći, usudi se to preko PM-a)
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Received Infraction
Old 06.11.2008., 00:09   #48
Lijepo se vi raspričali, ali autorica nestala ko dimom odnesena..
Ja nekako mislim da tip nije ni oženjen nit ima klinca od 2 godine
Emo§ion:D is offline  
Old 06.11.2008., 00:12   #49
Quote:
Emo§ion:D kaže: Pogledaj post
Lijepo se vi raspričali, ali autorica nestala ko dimom odnesena..
Ja nekako mislim da tip nije ni oženjen nit ima klinca od 2 godine
zanimljivo razmišljanje....ali opet ko zna-zakaj bi netko otvarao takvu temu...
__________________
Patrik 17.01.2009. i Petra 06.12.2010.
Soon Li is offline  
Old 06.11.2008., 00:15   #50
Neprihvatljivo.
Gadia bi mi se tip koji vara ženu koja mu je dite rodila.
Protiv cura i nemam problema velikih, ali žena i dite...pa daj malo...I uz to joj karakterno ne odgovara pa i nema opravdanje za to šta radi osim kurca. Pa nisi životinja sve da ima kurac od zlata.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 06.11.2008., 00:21   #51
I meni bi se gadio..
Šta si ženio i pravio dite, ako nemoš bez umakanja drugdje ni 2 jebene godine?
Pa valjda u braku postoje neki kompromisi, neka odricanja..
Ta oni su, navodno, tek počeli živjeti zajedno, odgajat malo dite i ovaj već vara...
A i ti isto autorice..
Kraj svih slobodnih biraš biti druga violina tipu koji ti ne paše ni po kojoj liniji osim duljine kurca..
Jadna si
Emo§ion:D is offline  
Received Infraction
Old 06.11.2008., 11:58   #52
Quote:
Sekvoja kaže: Pogledaj post
karakterno, on je osoba s kojom nikada, ali baš nikada ne bih mogla biti u ljubavnoj vezi i jedino što nas veže jest savršeni sex....

Zanima me jeste li ikada bili s nekim u sličnom odnosu te kako se to završilo? Zanima me vaše iskustvo ili iskustvo nekog vašeg poznanika?
Završit će kao što pjeva Jasna Zlokić u pjesmi Pismo.
__________________
Negdje u meni tvoj je znak
J, I U!
VirtualBaby is offline  
Old 06.11.2008., 12:08   #53
Quote:
Sekvoja kaže: Pogledaj post
Našla sam se u jednoj ugodno-neugodnoj situaciji....

Nedavno sam upoznala jednog jaaaaaaako zgodnog i sexy 30-godišnjeg muškarca, dobrog tijela (nije da se hvalim što sam ga uspjela šrivući). I tako, pod utjecajem obostrane privlačnosti završili smo u krevetu i s njim sam doživljela definitivno najbolji sex u životu. Od tada se često viđamo i uživamo u zajedničkim vatrenim momentima. No problem je u tome što si nas dvoje karakterno nikako ne odgovaramo, i nemamo baš slične poglede na život i svijet. Uz to, on je još oženjen i ima sina od 2 godine.... I da još jednom kažem: karakterno, on je osoba s kojom nikada, ali baš nikada ne bih mogla biti u ljubavnoj vezi i jedino što nas veže jest savršeni sex....

Zanima me jeste li ikada bili s nekim u sličnom odnosu te kako se to završilo? Zanima me vaše iskustvo ili iskustvo nekog vašeg poznanika?
Ma pusti ove savjete koji su puni neiskustva.
Bila sam u takvoj situaciji... Moj savjet: uživaj dok traje, ionak će završiti samo od sebe kad jedan ili drugi shvati da mu treba nekaj više od sexa, ili sex jednostavno dosadi.
I na kraju će ti ostati isto kaj i meni-lijepe uspomene
Matahari is offline  
Old 06.11.2008., 12:11   #54
Quote:
malena_1309 kaže: Pogledaj post
Neprihvatljivo prije svega zato što je on oženjen.
Nekome nije prihvatljivo ni to kaj ti cice kažeš cijelom forumu, ali bitno da u ostalim temema izigravamo moraliste
Matahari is offline  
Old 06.11.2008., 12:47   #55
Quote:
@Purger@ kaže: Pogledaj post
Mislim da si ti odvratna što se možeš redovito ševiti s muškarcem koji ima ženu i dvogodišnje dijete.
koji je tebi penis
ona je slobodna zena i nek se sevi skim hoce
ljudi koji ulaze u brak bi trebali znat sta rade SVOM PARTNERU
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 06.11.2008., 12:53   #56
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
koji je tebi penis
ona je slobodna zena i nek se sevi skim hoce
ljudi koji ulaze u brak bi trebali znat sta rade SVOM PARTNERU
Dodala bi samo: i znati što rade i sebi.
__________________
Negdje u meni tvoj je znak
J, I U!
VirtualBaby is offline  
Old 06.11.2008., 20:39   #57
Quote:
Sekvoja kaže: Pogledaj post
Našla sam se u jednoj ugodno-neugodnoj situaciji....

Nedavno sam upoznala jednog jaaaaaaako zgodnog i sexy 30-godišnjeg muškarca, dobrog tijela (nije da se hvalim što sam ga uspjela šrivući). I tako, pod utjecajem obostrane privlačnosti završili smo u krevetu i s njim sam doživljela definitivno najbolji sex u životu. Od tada se često viđamo i uživamo u zajedničkim vatrenim momentima. No problem je u tome što si nas dvoje karakterno nikako ne odgovaramo, i nemamo baš slične poglede na život i svijet. Uz to, on je još oženjen i ima sina od 2 godine.... I da još jednom kažem: karakterno, on je osoba s kojom nikada, ali baš nikada ne bih mogla biti u ljubavnoj vezi i jedino što nas veže jest savršeni sex....

Zanima me jeste li ikada bili s nekim u sličnom odnosu te kako se to završilo? Zanima me vaše iskustvo ili iskustvo nekog vašeg poznanika?
Ja imam taj problem već oho ho godina. Naime završili nas dvoje u braku sex uvijek 5 nekad manje nekad više, al je 5 ali samo valjda Bog i djeca čuvaju brak, totalno suprotni karakteri, ali u krevetu..bajka...ali na duge staze to kad-tad pukne(mislim brak), znam to
milla karolina is offline  
Old 06.11.2008., 20:43   #58
Quote:
Sekvoja kaže: Pogledaj post

Zanima me jeste li ikada bili s nekim u sličnom odnosu te kako se to završilo? Zanima me vaše iskustvo ili iskustvo nekog vašeg poznanika?
A što da ti kažem, uživaj i upražnjavaj ono što ti odgovara. Završit će vjerojatno postepenim udaljavanjem.
TincH is offline  
Old 06.11.2008., 20:46   #59
Quote:
Matahari kaže: Pogledaj post
Ma pusti ove savjete koji su puni neiskustva.
Bila sam u takvoj situaciji... Moj savjet: uživaj dok traje, ionak će završiti samo od sebe kad jedan ili drugi shvati da mu treba nekaj više od sexa, ili sex jednostavno dosadi.
I na kraju će ti ostati isto kaj i meni-lijepe uspomene
Napokon netko mudar
Waxanna is offline  
Old 06.11.2008., 20:56   #60
Ajde da docekam i zensku koja se upusta u seks bez ikakvih aluzija da ce tu bit ikakvih veza, da ce se izmjenit tip i ostavit zenu...jel tako?

Jer ako imas iole takve nade - popusit ces prestrasno!

Glede (pretjeranih) moralista - on moze bit divan suprug i super otac bez obzira sto se shevi okolo. Mozda mu je to samo jedan fini ispusni ventil, gimnastika gdje se ispuse i sretan dodje kuci! Moze to bit za osudu, al isto tako ostajat u krletci i bit nesretan mu more bit gori pakao? A musko ce puno cesce i lakse sex svatit ko gimnastiku bez emocija nego zensko - po prirodi je tako! Ne opravdavam ga ja, ali pokusavam sagledat stvar iz nekog drugog coska...

Valjda svi ljudi ulaze u cvrste veze (ne veze koje su izgovor za seks - vec neka zajednica uzajamnog postovanja il sta ja znam kako da to definiram) i brak s nadom da ce trajati dugo (zauvijek) i da ce biti vjerni. I ako dode do odstupanja od zamisljenog, svako odgovara sebi i samo jos uze upletenim osobama. Najlaksa je opca osuda drustva - koje tu nit je luk jelo nit ga je mirisalo.

Valjd nisam ispo previse neodreden pa me se nece misinterpretirat.
HHmischko is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger