Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2012., 23:57   #41
Quote:
moriturite kaže: Pogledaj post
Ja se nekako pouzdajem da će možda zbog ovog tipa "I can't get enough of the kissing, I keep wanting to kiss, over and again; especially, the sweet smell drives me crazy.", osim onog kissa iz fragmana, biti i još jedan malo bolji kiss pri kojemu neće zasmetati Kerimova kosa (ili bilo šta drugo) pa da Fatma ima još više materijala za onakve misli i želje Valjda se ne nadam i ne tražim previše

Yok canim, ti kao da ne znas E&M, sve je moguce

p.s. samo se nadam da Fatma ne govori to za Elif
mistymay is offline  
Old 05.04.2012., 00:03   #42
Vidim dosta toga novog fragmani-2 i vol.2. Hayirli ugurlu olsun ! ( valjda se tako kaže čestitaam )

Da prokomentiram malo fragmani. Na početku fragmanija se vidi kako Kerim pituraje prozor, nakon toga su vani, Kerim dži neki alat, Fatma neku krpu. Ono šta se da primjetit je da Fatma ima dosta robe na sebi dok je Kerim u samo crnoj majici ( čovik zna da se triba radit pa da mu ne bude vruće). Neki su primjetili da ako budu onako pituravali ( farbali, krečili) da nikad neće završit, ali niste primjetili bitnu stvar. Mislim da je dio zida već opituran ili će Kerim uzet valjak pa to opiturat. Ono šta je on tija je malo uključit i Fatmu da ne gleda samo a i on je uživa u onom zajedničkom pituravanju. Da se također primjetit da imaju mali pinel i da pituraju čoškove ( znači ne triba im valjak ). Također Fatma je skinula dio robe jer eto i ona će pomoć ( roba se vidi iza ). Također i vrata su ostavljena otvorena zbog provjetravanja ( na to naravno triba prvo pripazit kod pituravanja ). Da prijeđem i na ono bitno, ruka u ruci Fatma ima lipe ruke i Kerim isto ali nije da to nismo i znali
Fatma drži ruku na kuku radi oslonca, dok Kerimu to i ne triba, zna majstor kako se to radi. Da se također primjetit da Fatma i ne obraća toliku pažnju kud se pitura nego zadovoljno smiješući se gleda u Kerima ( ne zanima nju pituravanje) dok je Kerim ipak puno ozbiljniji, gleda di pitura da poslin ne bi bilo, ma krivo smo opiturali, kriv je Kerim
Jesan li još spomenija da mi se sviđa bila boja u koju će opiturat kuću ( bila boja je boja...).
Zatim imamo scenu iz auta. Auto vidno stoji parkirano kraj mora. Iza je neki otok, poluotok ( podsjeća me na Marjan ). Fatma je za volanom, namjeravala je izać kad Kerim započinje razgovor. Znači Fatma je imala druge planove a ne poljubac pa ne možemo tražit da ona učini prvi korak. A i između je mjenjač tako da je nezgodno. Kerim je veći pa se njemu lakše savit i napravit prvi korak. Fatma se smije i vidno je zadovoljna, ima vremena da i ona napravi prvi korak
Fatmino "Tamam" ( valjda se tako izgovara je baš lipo zvučalo ).

Uglavnom fragmani ne govori ništa bitno ( osim šta vidimo kako se pituraju čoškovi- rubovi), moć ćemo vidit Kerima kako lipo uređuje kuću, Fatma zadovoljna, vjerojatno će veći dio epizode bit u tom sretnom modu. Nadam se da ćemo oko onog odlaska bit dobro upoznati,šta, tko, kako i zašto. Ostaje nam sutra da saznamo sve...

Zadnje uređivanje penso positivo : 05.04.2012. at 00:20.
penso positivo is offline  
Old 05.04.2012., 00:14   #43
penso, rekla je 'tamam' (ok)

ona kuća će se prije srušit nego što će je oni preuredit
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Old 05.04.2012., 00:19   #44
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
penso, rekla je 'tamam' (ok)

ona kuća će se prije srušit nego što će je oni preuredit
Ok, tek san sad vidija prijevod i šta su sve govorili , evo ispravija san gori u postu...

Haha, i ja kažen. zašto nisu uzeli neku već uređenu kuću sa vrtom, onda nek vrt uređuju koliko oće, ali dobro nećemo sad gledat svaku sitnicu...
penso positivo is offline  
Old 05.04.2012., 00:25   #45
poslije odgledanog fragmana 2 nešto me zdrmala depresija... malo me diže osmi dio iz spavaće sobe Kerima i Fatme ,malo sam se bacila jopet na Silu i Barana(on mi čooook najbliži Kerimu ) pa sam malo nadošla...
hormasica1 is offline  
Old 05.04.2012., 00:26   #46
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
penso, rekla je 'tamam' (ok)

ona kuća će se prije srušit nego što će je oni preuredit
@S.N.O.B
a što ako budeš morao elaborirati rijeć "taman" i interpunkcijski znak ...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Old 05.04.2012., 00:27   #47
Quote:
klepetusa kaže: Pogledaj post
P.S. @Witch ...ako se opet pojavi artik umut yok smijenit cemo te
Tamam ozaman ....... sad sam politicar

Treba Obami predloziti ovaj slogan za izbornu kampanju. Dobro bi pros'o!

Quote:
eMarina13 kaže: Pogledaj post

nego... kako bi trebalo kazniti Mukades... zapravo ima li za takve osobe kazna... zakonski samo može odgovarati za krivo svjedočenje, zataškavanje kod službene prijave silovanja.
A ljudski.. samo da ju svi ostave... i da joj sin okrene leđa, da ju napusti onaj kojeg najviše voli
Odlicno pitanje! Samo nije jasno koga to ona uopste voli osim sebe. Ruzno je pomisliti da majka ne voli svoju djecu....ali kod nje bas ne vidim evidence I ja mislim da se ipak ona najvise boji samoce.
Quote:
mistymay kaže: Pogledaj post

p.s. samo se nadam da Fatma ne govori to za Elif
Bravo misty, ti mi uvijek nekako otvoris vidike. Mozda i Kerim to govori za Elif

@ penso : vidim da se ti bas razumijes u to pituranje.....valjak vs. cetka
TheWitch is offline  
Old 05.04.2012., 00:27   #48
ovaj zadnji fragmani meni totalno neinspirativan ...uređuju kuću, poljubac ništa posebno...onaj di Kerim odlazi je puno zanimljiviji...dobro da je sutra četvrtak pa će biti materijala...
Jadertina is offline  
Old 05.04.2012., 00:33   #49
I meni Jadertina isto !Nekako smo prevazišli te geste Fatmine i poljubac nas (onakav)ne zadovoljava ni malo!
hormasica1 is offline  
Old 05.04.2012., 00:39   #50
persembe geldi

znam da ću veečeras poželjeti zadaviti mukadesu sopstvenim rukama , neće mi biti dobro od nje narednih 7 dana, zmijetina odvratna,

teuta, ne razumijem šta želiš da mi kažeš ovim ?
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Old 05.04.2012., 00:40   #51
Quote:
arquera kaže: Pogledaj post
A Fujstafa? ja i njega ubrajam u smetala jel te babe nisu u stanju snimiti normalan kiss bez ikakvih dodataka?
Njega ignoriram, zbog silnog zivciranja zbog njega sam dobila cir na zelucu! ..tako da ne mogu vise...
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Old 05.04.2012., 00:56   #52
Quote:
witch69 kaže: Pogledaj post

@ penso : vidim da se ti bas razumijes u to pituranje.....valjak vs. cetka
Ma, fragmani je tako nezanimljiv da san mora gledat malo detalje da se zabavin
Prvi je fragmani puno zanimljiviji
penso positivo is offline  
Old 05.04.2012., 01:02   #53
O, pa cetvrtak je! Dan D (dobro, dan C), ali svejedno! Bas me zanima vecerasnja epizoda, i ako stream ne bude radio , jao njima onda!
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Old 05.04.2012., 01:19   #54
Sad ćete vidjet kad nam Fatma s 'bilyorum' pređe na 'tamam'

Ne znam što se mučite s tim streamom, vala ako ste čekali 7 dana pa možete još ta 2h dok se ne pojavi na yt
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Old 05.04.2012., 01:23   #55
joj ljudi jedva vas našla sretan vam drugi voljum spojlanja
meni je fragman čoook guzel, slađe mi od poljupca bilo to krečenje, ah rukice
ninja-panda is offline  
Old 05.04.2012., 01:26   #56
Oh ,pa tu ste, super vol. 2!

Fragmani 2, ma ne fermam ja puno fragmane, sve bude ko slagalica, cekam cijelu epizodu i cetvrtak.
Nego, nemogu, a da ne primjetim kakva je kuca barahija, valja ono ispopravljati, pogrijesile su E@M trebali su kupiti plac, pa kucu iz temelja zapoceti, sad je proljece, pa bih je zavrsili do 14. juna, neka bez spratova, haman one nemaju vise sta komplikovati, pa nasle ova pisma, pa podvale Mukades, a umjesto da nas puste da uzivamo ovo 10 ep zajedno s K@F do sudjenja, pa kad se majmunima presudi, da nam to bude slag na tortu, ali gdje bih to one uradile da nam to priuste nema sanse, ali ima UMUT HEP VAR.
ruh is offline  
Old 05.04.2012., 01:26   #57
Što je ovo večeras? Nema rasprava, dubokoumnih postava, nama tipova od tipova?! Svi ste mi presušili...ajmo, primjerena kazna za Mukicu? K&F prva bračna noć (oće li ići do kraja ili će Kerim spavati u hodniku)?

Dakle ovako, Mukici će mislim, najveća kazna biti ako ostane sama sa malim Muratom i malim Rahmijem...morati će ih uzdržavati, umriti će od dosade...neće imati koga prisluškivati i špijati kroz ključanicu, neće moći pasti oči na Kerimu...žena će izgubiti smisao života...dajem joj dva miseca dok ne padne u tešku depresiju i ne okonča svoj život...

K&F u prvoj bračnoj noći...svašta mi se mota po glavi... ali nije baš primjereno...možda na onoj drugoj temi...
Jadertina is offline  
Old 05.04.2012., 01:35   #58
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Sad ćete vidjet kad nam Fatma s 'bilyorum' pređe na 'tamam'
...bilo sto samo ne "biliyorum"! Onaj trostruki me unistio!!!

Zanimljivo kako nalazimo ovaj fragman 'dosadnim'....a prije tri sedmice bi ispalili od srece na ovakvo nesto. Sad cekamo dramu i Kerimov odlazak
Kako su nas istrenirale babe, svaka ima cast
TheWitch is offline  
Old 05.04.2012., 02:02   #59
Jadertina is offline  
Old 05.04.2012., 02:07   #60
Quote:
Jadertina kaže: Pogledaj post
N'oldu canim? Ne spava ti se?
TheWitch is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:31.