Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2010., 05:06   #61
Quote:
babysittingnatalija kaže: Pogledaj post
Ima li netko titlove od filma: Kabhi Alvida Naa Kehna ( Nikad ne reci zbogom)


imam titlove za taj film
_el_din_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 17:55   #62
Bok ja sam jedino pogledala Devdasa i jako mi se svidio, molim sve vas koji ste pogledali vise Bollywood filmova da mi preporucite sto da dalje gledam tj skinem?
lalita_lalita is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 18:40   #63
Meni se osobno ne sviđaju ovakvi filmovi mislim kvalitetno su napravljeni vidi se da to nije kučni video nego filmska industrija ko voli nek izvoli
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 14:48   #64
meni su najbolji Kal Ho naa ho, Devdas, Chalte Chalte, Kabhi alvida naa kehna, i vidjela sam nei dan najavu za Veer Zaara, i odusevio me, samo sto ne mogu naci sa engleskim titlovima ili hrvatskim svejedno mi je, ako neko zna, nek javi ....SRK je kralj Bollywood filmova......Preporucam iskreno Kal Ho Naa Ho, kod nas nije bio ali steta, jedan je od najboljih hindi filmova..
__________________
"Kad god razmišljam o životu, shvatim da je teško u ovom čoporu vukova da besramno ne zaprljaš ruke... Kad god razmišljam o životu, prekinem tišinu, započnem s tvojim imenom. Tvoji oceani tajni kreću se u meni...ne...ne postoji drugi izlaz, jer ja sam vezan za tebe, ti to ne možeš znati...." - Attila İlhan
Jacqueline265 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 14:55   #65
Evo titlova za Veer Zaaru (engleski). http://www.opensubtitles.org/en/subt.../veer-zaara-en

Koliko cd-a ima film ?
SekaSis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 19:22   #66
veer zaara titlovi za 3 cd-a:


http://www.allsubs.org/hrvatski-titl...-sr-2-1/60210/
gonzalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 19:47   #67
Meni omiljeni Boolywood film je Kuch kuch hota hai ili u prevodu Newsto se desilo sa mojim srcem.Prekrasan je,nekoliko puta sam ga gledala i svaki put plakala.Ostali koji su me dojmili jesu Fanaa i Podjela
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 19:08   #68
Quote:
Seka1988 kaže: Pogledaj post
Jedva cekam film My name is Khan. Tematika je teska, ali
Oprosti -jesi pogledala taj film i ako jesi kakav je ??

Da li ima netko preporuciti još neki film ?
Super mi je film ::: Fanaa,
dok sam Kuch Kuch hota hai malo i premotavala .
 
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 22:18   #69
Quote:
Antonelaaa kaže: Pogledaj post
Oprosti -jesi pogledala taj film i ako jesi kakav je ??

Da li ima netko preporuciti još neki film ?
Super mi je film ::: Fanaa,
dok sam Kuch Kuch hota hai malo i premotavala .
Nisam jos pogledala, cekam dobru verziju pa da ga skinem.
Ako nisi vec, pogledaj Devdas, Lagaan i Saathiya. To su moji prijedlozi, mozda ti se nece svidjet
SekaSis is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 13:56   #70
Quote:
Seka1988 kaže: Pogledaj post
Nisam jos pogledala, cekam dobru verziju pa da ga skinem.
Ako nisi vec, pogledaj Devdas, Lagaan i Saathiya. To su moji prijedlozi, mozda ti se nece svidjet
Hvala ti puno , pogledati cu ,hvala
 
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 10:14   #71
Quote:
Antonelaaa kaže: Pogledaj post
Super mi je film ::: Fanaa,
dok sam Kuch Kuch hota hai malo i premotavala .
A meni je on najdrazi njihov film.Tek poslije idu Fanaa i podjela
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 22:35   #72
Neki dan sam pogledala film Kabhi Kushi Kabhi Ghum ili K3G, film je preeedobar, preporucam svima, pogledala sam i My name is Khan, film je toliko dobar da sam ga pogledala iduci dan opet. Pa sta se moze ocekivati kad su glavni par Kajol i SRK, a svi snamo da su oni recept za odlican film, pOGLEDAJTE ga ali stvarnoooo......promijenit cete misljenja o mnogim ljudima, barem ja jesam,......
__________________
"Kad god razmišljam o životu, shvatim da je teško u ovom čoporu vukova da besramno ne zaprljaš ruke... Kad god razmišljam o životu, prekinem tišinu, započnem s tvojim imenom. Tvoji oceani tajni kreću se u meni...ne...ne postoji drugi izlaz, jer ja sam vezan za tebe, ti to ne možeš znati...." - Attila İlhan
Jacqueline265 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2010., 14:42   #73
pogledala sam neke..devdas mi je ok,al nije mi bogzna šta...

gledala sam onaj neki sa slijepom ženskom..taj me naživciro..bio je očajan,...bljaaa...

a najbolji mi je neki, ne znam kak se zove.. uglavnom tip vara žensku i ženska tipa sa tipom i oni budu zajedno,..tak nekak nekak kalaa manaa ala nahaaa manaaa...nekih puno sličnih rječi jebiga
seronjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2010., 14:46   #74
Quote:
Antonelaaa kaže: Pogledaj post
Oprosti -jesi pogledala taj film i ako jesi kakav je ??

Da li ima netko preporuciti još neki film ?
Super mi je film ::: Fanaa,
dok sam Kuch Kuch hota hai malo i premotavala .

e ta fanaa!!! grozan film.. joj...popizdila sam..totalno je holivudskast sa tim tajnim agentom..a upucavanje sa tim očajnim pjesmam mu je bilo očajno.. baš mi je antibolivudski i gorzan

Quote:
Jacqueline265 kaže: Pogledaj post
meni su najbolji Kal Ho naa ho, Devdas, Chalte Chalte, Kabhi alvida naa kehna, i vidjela sam nei dan najavu za Veer Zaara, i odusevio me, samo sto ne mogu naci sa engleskim titlovima ili hrvatskim svejedno mi je, ako neko zna, nek javi ....SRK je kralj Bollywood filmova......Preporucam iskreno Kal Ho Naa Ho, kod nas nije bio ali steta, jedan je od najboljih hindi filmova..

eee kabhi alvida naa kehna taj mi je najbolji..to je ustvari prvi koji sam pogledala... baš ga volim
seronjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2010., 16:57   #75
Quote:
Seka1988 kaže: Pogledaj post
Nisam jos pogledala, cekam dobru verziju pa da ga skinem.
Ako nisi vec, pogledaj Devdas, Lagaan i Saathiya. To su moji prijedlozi, mozda ti se nece svidjet
Hvala Seka film My name is Khan je odličan film i Hvala na savjetu ,meni se jako jako svidio ,sve u njemu , super je film .
Hvala ti puno
 
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 01:32   #76
upravo pogledala film "Dulhan Mil Gaya"...šta reći,woooooooooow,u transu sam.svakako preporučujem.kombinacija sexy Shaha i za mene naj sexy žene u Aziji,Sushmite Sen,je prosto nevjerovatna.radnja filma je odlična,glumci za svaku pohvalu(Fardeen je malo statičan,ali takav je skoro u svakom filmu).pjesme su mrak dobre,posebno "Dilrubaon Ke Jalwe" takodje,odlična komedija za pogledati je "Hulchul",Kareena i Akshay Khanna
sunidhi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 01:56   #77
još neki koje sam pogledala zadnjih mjeseci su: My Name is Khan (nisam objektivna kad je Shah u pitanju,ludim za njim a još i Kajol ovdje,presavršeno) Kurbaan je odličan film,ne propustiti nikako.............Raincoat-jedna od najljepših ljubavnih priča koje sam u životu gledala i nema plesa..........Chingaari-opet božanstvena Sush u ulozi zaljubljene prostitutke :top........Dil Bole Hadippa-Rani i Shahid su preslatki,Rakhi je iritantna,film super ...........Rab Ne Bana di Jodi-komedija sa Shahomi rugobom Anushkom,ali dobra komedija,od srca preporučujem................Ghajini i Kaminey me se nisu dojmili,nažalost,jer volim sve glumce iz tih filmova Toh Baat Paaki- još jedna moja omiljena glumica u glavnoj ulozi,prelijepa Tabu i radnja filma je izuzetno zanimljiva(Sharman Joshi je i ovdje) Saathiya i Yuva 2 odlična filma sa mojim preslatkim Vivekom,pogledati svakako Mrs Khanna je jedan od najglupljih filmova koje je svijet ikad vidio,ne gubite vrijeme džaba,ali spot za pjesmu "Happening"ne propustiti nikako.iako,mrzim Preity moram reći da je pjesma+scenografija+koreografija zaslužila 5 awarda najednom...............sve spotove imate na you tube........uživajte
sunidhi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2010., 22:08   #78
Quote:
sunidhi kaže: Pogledaj post
..Raincoat-jedna od najljepših ljubavnih priča koje sam u životu gledala i nema plesa.........
Jesi taj film Raincoat gledala sa titlovima ili bez i da li mu je to točan naziv ?
Hvala
 
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 16:44   #79
pa,Raincoat sam prvi put gledala,prije 4 godine na njemačkom Vox-u.nedavno sam ga konačno,skinula sa interneta u arhivu ali prijevod na našem jeziku nisam uspjela naći.za sada,nadjoh samo engleski title.da,ovo je original naziv filma,niti nema hindi naziva za ovaj film.glavne uloge ,Aishwarya i Ajay Devgan,film je snimljen 2004 g. a režiju potpisuje Rituparno Ghosh.
sunidhi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 17:12   #80
Quote:
sunidhi kaže: Pogledaj post
pa,Raincoat sam prvi put gledala,prije 4 godine na njemačkom Vox-u.nedavno sam ga konačno,skinula sa interneta u arhivu ali prijevod na našem jeziku nisam uspjela naći.za sada,nadjoh samo engleski title.da,ovo je original naziv filma,niti nema hindi naziva za ovaj film.glavne uloge ,Aishwarya i Ajay Devgan,film je snimljen 2004 g. a režiju potpisuje Rituparno Ghosh.
Hvala ti na svim ovim informacijama

Našla sam ga ali bez ijednog prijevoda budem bolje gledala ,ali hvala ti!
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:49.