Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2016., 17:38   #441
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Eto kako se ukusi razlikuju.
Mene je već udavio u onom smeću Blejd tri

Čak mi je bio gori od one glupe pičke kaj si prije fajta stavlja slušalice u uši, Tito dragi...
a gle. to je planirano takav film. po meni su gluplji superhero filmovi koji se svako malo štancaju, tak da se ne stignu ni kvalitetno ni odraditi, kako s tehničke strane, tak s redateljske, scenarističke itd.. npr dok žele napravit novu verziju betmena i spidermana koji bi trebali bit bolji i razrađeniji od onih prije, dok na kraju ispadnu drek...

Deadpool koristi iste elemente tipične za marvelove junake, ali namjerno sprdajući samog sebe, dakle nije za shvatit zaozbiljno i onda to ispadne tak za mozak na pašu, niš pametnog, a zabavno je. nekad treba i toga u životu
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 14:31   #442
Josh Brolin što glumi Thanosa će glumiti Cablea u Deadpoolu 2. Malo mi je glupo ovako uzimanje glumaca za više uloga. Jeste da mu pristaje uloga i jeste da kod Thanosa ima dosta CGI-a ali svejedno..
canca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 15:03   #443
Apsurdno Sigurno će biti 4th wall podjebavanja oko Thanosa.
Ipak to nema smisla. Da su bar našli nekog velikog i jakog lika za Cablea; on je redovito 2x veći od Deadpoola u stripovima.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 15:16   #444
Quote:
canca kaže: Pogledaj post
Josh Brolin što glumi Thanosa će glumiti Cablea u Deadpoolu 2. Malo mi je glupo ovako uzimanje glumaca za više uloga.

To je doslovno što glumci rade. Ili misliš da nakon što odglume lika moraju prestati se baviti glumom?
Brolin mi se čini izvrstan za ulogu, a Thanos mu očito neće previše vremena uzimat.
dobrimag is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 15:21   #445
Quote:
dobrimag kaže: Pogledaj post

To je doslovno što glumci rade. Ili misliš da nakon što odglume lika moraju prestati se baviti glumom?
Brolin mi se čini izvrstan za ulogu, a Thanos mu očito neće previše vremena uzimat.
Pa mislim na to što je njegov lik kojega trenutno glumi u Marvelovom svijetu iz kojega je i Deadpool iako nisu povezani toliko radi raznih stvari. Ne smeta mi nego samo kažem da mi je čudno.
canca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 02:24   #446
Odličan.
Reynolds genijalan..

Radnj filma drugacija.. ja sam ocekivao nešto tipa Spiderman.. ono wade po danu obican radnik, po noci stavlja masku i lovi bad guyse,ali ne..

Sve u svemu, osvježenje.
Travis Bickle is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2018., 17:38   #447
Totalno opuštajuće, ni nezz sto sam čekao do sad. Večeras drugi dio ��
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2018., 09:53   #448
Quote:
facersplaca kaže: Pogledaj post
Za to trebamo potvrdu neke treće strane.

Jer svaki luđak misli da je normalan.
Majmune, napusi se kurca!
Eartwormjim is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2018., 10:07   #449
Samo tri godine ti je trebalo da smisliš odgovor?
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:10.