Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2015., 20:02   #481
Ja koliko sam primijetio, svidio se i dijelu "zrelije" publike. Meni je jako loš. Moj prvi dojam nakon gledanja je bio:
Mislim da sam se nasmijao svega dva puta, kad je Peter Quill plesao i kad je Woot nabio one vojnike na ražnjić. Rakun teška glupost, nimalo zabavan. Dobar je film vizualno zbog puno boja, ali sve ostalo... Humora nigdje, radnja bezvezna, CGI-efekti osrednji. Glumci bezveze, nema nijedne dobre uloge. Možda se jedino Chris Pratt malo izdvaja, ali samo malo.
__________________
Filmovi i serije
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 20:07   #482
Quote:
nevermindMe kaže: Pogledaj post
Haha! Kako jednostrano gledaš na to. Ako mi se nešto svidi, pohvalim, ako ne, kažem zašto ne. Ne hejtam.
Koliko vidim ima ovdje i podosta "obožavatelja" ovog filma.

Ja već rekoh, meni je bio dosadan i naporan, ali npr. kužim zašto su neki četrnaestogodišnjaci poludili za njim. Po meni je to film u tom rangu.
Izgleda da i vi drugi vidite nešto u njemu. Svakom svoje.

Šteta za Marvelovu ekranizaciju.
Sada ne samo da si hejter nego i zoveš sve druge klincima. Vrlo odraslo za nekoga tko je sebe stavio u iznad 14 godina kategoriju...

Inače svi Marvel filmovi su blesavi i s lošom pričom, ovaj barem se nije pravio ozbiljnijim, prihvatio je to objeručke i išao na čisti Fun factor. I kao takav je bio pun pogodak.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 20:18   #483
Krivo si me shvatio. Rekoh da je po meni to film za tu dobnu skupinu, ali da se svidio i odraslima. Nisam nikoga nazvala četrnaestogodišnjakom niti mi je cilj vrijeđati nekoga, samo nemam neko visoko mišljenje o filmu.

Svi govore o tom nekom humoru u filmu, a mene tu ništa nije nasmijalo. Ali znam da bi mi se film sigurno svidio kada sam bila tih nekih tinejdžerskih godina.

Ček, a to što mi se film ne sviđa me čini hejterom? Eh ta moderna vremena.
__________________
"If there is such a thing as reincarnation, knowing my luck I'll come back as me!" - Rodney
nevermindMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2015., 20:41   #484
Najbolja stvar u filmu je posveta Star Warsima. Samo zbog tog savršeno odrađenog dijela i muzike film ulazi u top blockbustere ikada. Nije najbolji film ikada, ali vrijedan višestrukog gledanja.
__________________
Apathy on the rise, no one cares.
pećina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 00:01   #485
............

Super film....gledah ga jedno ljetno popodne u gotovo pa praznom kinu...znate ono nitko ne ždere čips,kokice,ne komentira na glas svaku scenu,ne lajka rođenu majku na fejsu...film zasluzujue 9/10...sve super osim forsiranja humora...
zagizg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 23:25   #486
pogledao ga opet, odlican. bolji nego prvi put. knowhere je glava od celestiela ili?
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 22:42   #487
zakaj mi se čini da je ovaj film izašao tek prošle godine?

ko da je tek nedavno bila reklama za njega

al ukratko, ovaj će mi ići brzo u zaborav... blesav humor, tipično crno-bijela karakterizacija, sve se oslanja na vizualne efekte. iako ima dobre glumce, nijedan nije postavljen da bi ijedan lik bio posebno dojmljiv...
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 15:09   #488
Quote:
Zek@n kaže: Pogledaj post
pogledao ga opet, odlican. bolji nego prvi put. knowhere je glava od celestiela ili?
Da.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2019., 18:46   #489
kakva legendica od filma, da sam ga bogdo pogledala kad i sav normalan svijet ali ja kasnim uvijek za svime.

gledam marvel zbrda zdola, slabo povezujem sve to, ali likovi su ovdje super razrađeni, rakun mi je dodao deset godina života, koji bog kemija između likova je odlična, ima dušu ovaj film, eto to je.

feel good priča, kad gledaš poželiš da si tamo, uvuče te ko malo dijete (što i jesam ), i ekipica mi je puno čudnija u odnosu npr. na avengerse, oni su mi opet nekako ozbiljniji u odnosu na čuvare mada su i ti filmovi zabavni.

od mene 9.5/10, fala, doviđenja.

btw. jeste filozofirali u komentarima 2014. i 15. godine, omg.
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:08.