Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.12.2012., 21:40   #41
Quote:
Zagorski Križar kaže: Pogledaj post
Policajac s BH-a je dobar serijal, odnosno prva dva su zakon, treći je teže sranje.Tu si malo fulao fudbal .S druge pak strane Griswoldi u Vegasu su na razini trećeg nastavka Samog u kući ili čak i lošiji.
Nije mi se bas svidao Policajac sa B.H. Ocito sam cesce gledao treci dio. Eddie Murphy mi nije duhovit, a vodi se kao komicar. Griswoldi se barem dva puta godisnje mogu vidjeti. Neke serije i filmove, koje nazivaju komedijama, meni nisu nikako bile zanimljive: Dadilja, Roseanne, Cosby Show, Veronica's Closet, Zack&Cody, Ninja s Beverly Hillsa, Djevojke s Beverly Hillsa, Crocodile Dundee, George iz dzungle. Tu negdje pripada Home Alone 4, pa i 5.

Zadnje uređivanje Television : 30.12.2012. at 21:48.
Television is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 22:29   #42
Quote:
Zagorski Križar kaže: Pogledaj post
Nisi baš u pravu.Prva dva su jako dobri, pa i treći nije za baciti; a Chase, Murphy i Chan su se nasnimali svega i svačega, pa tako i raznih sranja.Koja nisu ni do koljena ovim filmovima (mislim na prva dva/tri).
U trećem ima samo mlađa i zgodnija crvenokosa mama iliti MILF, sve ostalo je deset razina ispod
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 23:27   #43
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
U trećem ima samo mlađa i zgodnija crvenokosa mama iliti MILF, sve ostalo je deset razina ispod
Sestra iz 5. dijela je zgodna. Rya Kihlstedt iz 3. dijela. Mama iz 3. dijela je glumila u Gremlini 2.
Television is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 00:10   #44
Ne mogu vjerovat kak loše glume ovi lopovi u 4 dijelu,danas sam opet nakon dugo vremena malo pogledala..taj mali u 4 dijelu je malo bolji od njih u glumi,ali onaj isforsirani smiješak mi se ne sviđa.....Samo su mi dobro glumili ona zločesta sobarica(mama od Marva),Prescott,i Kevinova mama..i da ono kiićenje bora je bas bezveze, i ona ubrzana pjesma dok svira ...taj film nije trebao biti snimljen ni za tv
Tamara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 00:48   #45
Quote:
Tamara21 kaže: Pogledaj post
Ne mogu vjerovat kak loše glume ovi lopovi u 4 dijelu,danas sam opet nakon dugo vremena malo pogledala..taj mali u 4 dijelu je malo bolji od njih u glumi,ali onaj isforsirani smiješak mi se ne sviđa.....Samo su mi dobro glumili ona zločesta sobarica(mama od Marva),Prescott,i Kevinova mama..i da ono kiićenje bora je bas bezveze, i ona ubrzana pjesma dok svira ...taj film nije trebao biti snimljen ni za tv
Sobarice se sjecam iz serije Dr. Quinn zena vrac. Lik Dorothy. Ona je dobra glumica, ali tata, sve troje djece, lopovi su jako losi. Mali ima isforsirane emocije, smijeh, cudenje, strah, previse su kopirali prvi dio, pjevanje pred ogledalom u kupaonici. Uzeli su avion, kopija autica iz treceg dijela. Pretjerali su sa kucom, vrcenje onog zida, ispada da vrcenje zida ukljucuje sve moguce jacine.

Nije bas shvatljiv razlog zbog kojeg bi mali programirao uredaj za naredbe po kuci. Nije mi se dalo pratiti.

Nejasna je jaka zelja da se ona zenska uda za njegova tatu, isprva glumi pretjeranu privrzenost djetetu, zatim pretjeranu netoleranciju. To bi valjda trebalo predstavljati iznenadenje scenarista. Neocekivan obrat.

U vinskom podrumu zovu mamu, umjesto policije. Lopovi nisu u stanju uci na posjed normalno i bez bedastih poteza. Kao da su tu htjeli iskopirati film Glup gluplji, koji je bio stvarno duhovit i zanimljiv.

Cudan zavrsetak u 4. dijelu. Tata, nakon sto je planirao svadbu sa novom zenom, na kraju kaze vracam se kuci, kao da nigdje nije niti otisao, bivsu zenu ne tangira uopce, ona sva sretna sto dolazi, tata, koji zivi na racun buduce se vraca kuci.

Izmijenili su osobine roditelja potpuno, nesigurna mama i tata, koji napusta obitelj. U prvim dijelovima svi zivjeli na njegov racun, sada on poceo zivjeti na tudji.

Ono sa video osiguranjem su nesto smuljali, trebali su izbrisati cijelu kasetu prije potopa, ispada da je netko odgledao cijelu snimku pa onda od kljucnog trenutka izbrisao dio gdje se prikazuju lopovi. Prescott nikome ne dopusta boravak u sobi. Mnostvo nejasnoca, cak i u najbanalnijim scenama.

Glupo je isto sto Marv uspijeva drugi put pobjeci iz zatvora, ili je pusten.

Los razlog odlaska tate - docek kraljevske obitelji. U 90-ima su trebali snimiti nekoliko filmva, u nekoliko razlicitih gradova, nesto kao CSI, to bi bilo puno efektnije, ovako su preveliki razmaci izmedu snimanja, film ni do kina nije dospio.

Ako netko pozeli snimiti 6. dio, onda treba naci roditelje, koji su poznati, dodati zanimljive scene, bez ponavljanja imena likova iz proslih nastavaka. Jos su gledatelje u 4. dijelu napravili blesavima, kada su rekli kako bozicne filmove treba gledati svake godine. Ono kada je tata gledao Divan zivot. Aludirajuci da gledamo i taj 4. dio. Spada u kategoriju uvjerljivo najlosijih filmova.
Television is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 00:49   #46
Jel gledao neko peti dio sto je izasao ove godine?

Kakvo nevjerovatno i nemilosrdno skrnavljenje serijala.

Sent via Tapatalk
Juden is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 01:03   #47
Quote:
Juden kaže: Pogledaj post
Jel gledao neko peti dio sto je izasao ove godine?

Kakvo nevjerovatno i nemilosrdno skrnavljenje serijala.

Sent via Tapatalk
Radnja Home Alone 5.

Ja sam gledao prije tjedan dva. Pisao sam kraci sadrzaj. Bolji je od 4 dijela, lopovi su mjesavina iz 3 i 4 dijela. Opet su nasli nekog infantilnog, koji skakuce po kuhinji zbog keksa i mlijeka, dok kradu sliku iz opet neke tajne sobe.

Nema bozicnih poruka, kao u prva 2 dijela, povrsna djeca, totally cool, way cool, slusalice na usima kod sestre, ignore cijele obitelji, dok mali samo igra igre. Djeca nezadovoljna zbog preseljenja u novu kucu, kuca ukleta, jedino oni nisu znali, iako zapravo nema nista od toga. Ovaj put je meta bila nekakva slika Edwarda Muncha. Navodno vrijedna milijune dolara, na kraju oni dobivaju neku nagradu od muzeja. Zamki se uopce ne sjecam, lose su djelovale, dok ih se ne sjecam. Sestra ostaje zakljucana u toj tajnoj sobi u podrumu, kopija vinskog podruma iz 4. dijela. Daleko losiji od prva 3 dijela. Od 4. dijela stvarno nije tesko bolji biti, pa tu imaju prednost.

Roditelji ostaju zarobljeni u snijegu kod mamina sefa na Bozic, ona se ljuti i hoce djeci doma, zovu ih na mobitel, ali se na smartphoneu ispraznila baterija. Sumar pomogao da ceste budu prohodne, iako zimska sluzba nije nista mogla, ali je dugovao neku uslugu maminu sefu. Sumar nije prikazan, kao ni nacin na koji je otklonio snijeg.

Roditeljima je javio da su im djeca u problemima neki gamer, kojeg je mali upoznao u igrama online, pa su mislili da je on oteo djecu, na kraju njemu specijalci upadaju u stan tisucama milja od kuce tog maloga i onda preko webcama specijalci i on gledaju kako mali radi zamke za lopove, high five specijalaca i gamera u punoj opremi.

Nejasno je kako je taj gamer nasao adresu od maloga, valjda nekom hacking metodom, uspio je nazvati njegovu mamu, mama je pomislila da je on otmicar i pozvala policiju da ode na adresu tog broja. Nejasno je kako je gamer uspijevao rotirati kameru u kuci od maloga, kako bi imali bolji pregled na dogadaje u kuci. Prilicno lose. Zbog 4. i 5. dijela nije cudo zbog cega se ljudima ne svida emitiranje prva 3 dijela.

http://en.wikipedia.org/wiki/Home_Al..._Holiday_Heist

Ovdje mozete dati svoje ocjene:

http://www.imdb.com/title/tt2308733/

Ocjene ostalih dijelova:

4: http://www.imdb.com/title/tt0329200/
3: http://www.imdb.com/title/tt0119303/
2: http://www.imdb.com/title/tt0104431/
1: http://www.imdb.com/title/tt0099785/

Vec su po ocjenama mogli shvatiti kako nema smisla raditi iste radnje.

Zadnje uređivanje Television : 31.12.2012. at 01:12.
Television is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 01:10   #48
Stavi samo post u spojler, da nebi kome pokvario dozivljaj.

Ako im se ovo isplatilo ikako, eto nama novog dijela vec sljedece godine..

Sent via Tapatalk
Juden is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 01:11   #49
Quote:
Juden kaže: Pogledaj post
Stavi samo post u spojler, da nebi kome pokvario dozivljaj.

Ako im se ovo isplatilo ikako, eto nama novog dijela vec sljedece godine..

Sent via Tapatalk
Ne znam kako staviti u spojler. Stavio sam u bold, da ne citaju, ukoliko ne zele. Ne znam bas hoce li nastaviti snimati. Filmovi fantazije su stvarno podigli kriterije: G. prstenova, Avatar, itd. Moraju stvarno nesto posebno smisliti ako hoce 6. dio. To zahtijeva novca puno, kvalitetan tim, malo tko ce se upustiti u to, jos kada se sjete kako su glumci odbijali sudjelovati u novim nastavcima. Ako nekom elitnijem glumcu spomenes sudjelovanje u Home Alone 6, nije potrebno puno razmisljati o reakciji. Smijeh ukratko. Jos bi se uvrijedili zbog takve ponude. Pretjerali su i zbog toga nece napredovati od prikazivanja na nekoj od TV postaja. Cak je i DVD upitan.

Zadnje uređivanje Television : 31.12.2012. at 01:18.
Television is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 01:21   #50
Vrlo moguce. Iskreno, nije vrijedilo dirati prva dva filma koja su uistinu originalna, ovo ostalo mi je samo jedan blijedi pokusaj od filma.

Sent via Tapatalk
Juden is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 10:40   #51
Pročitajte ovo,inače ja sam pročitala još prije kada se planirala snimati 5 da su u čast John Hughesu planirali snimati sa Culkinom..E ovo bi bilo fora da su njega vratili kao odraslog ,sada oca u film,haha mislim da u 6 to naprave ako nisu sada i neku super radnju izmisle,i ako se Chris Columbus vrati,film bi bio na dobrom putu da doživi bar blizu uspijeh kakav su postigli sa prva dva

http://www.fanpop.com/clubs/macaulay...in-takes-bride
Tamara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 13:17   #52
1. i 2. su legendarni, treći isto može proći, nije uopće loš, ovo ostalo žali bože novaca, vremena i truda.
Firelord is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 14:12   #53
Koja trakavica, trebali su stati kad su vidjeli da su kola pošla nizbrdo. Prva dva dijela su legendarna.
__________________
And I thought my jokes were bad.
0Joker0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 16:49   #54
Moguće je ovo, i ja bih film pogledao, prije svega zbog Culkina.

Na ovaj ili onaj način, jedan od bitnijih faktora tog uspjeha filma je Culkin, tako da, držim fige.
Juden is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 17:05   #55
Quote:
Television kaže: Pogledaj post
Peti sam pogledao. Nista ne moze biti ocajnije od 4. dijela. Jedino mozda filmovi Chevy Chasea, Eddie Murphya i Jackie Chana.


Ne d'o ti Bog da tako više sagriješiš.
Chevyja pljuj, al' mi Eddieja i Jackieja ne diraj
zašto i kako is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 20:38   #56
jučer (ili kad već) sam probala gledat 4. dio i još uvijek pokušavam nekako zatomit činjenicu da se film zove Home alone 4.



to je uvreda za 1, 2 nastavka koji su za ovo smeće Građanin Kane.

za mene postoji samo Home alone 1 i 2.

na ostalo želim isprat sjećanje što prije.
fairydae is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2013., 01:00   #57
Ja sam taj 4. dio pogledala svega jednom. I to mi bilo dosta.
Mislim da sam i trojku samo jednom.

Zapravo sam samo prva 2 gledala više puta. Peticu ne mislim uopće gledati.
Jedino bi prihvatila novi kino film, koji bi bio sa starom postavom, ali sa malo originalnijom pričom koja neće bit samo kopija prva 2.
Ali mislim da ovom serijalu nema spasa. Jedino što možemo očekivati jest remake jednog dana prvog filma.
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 01:29   #58
Meni je treći vrh, a 1. i 2. su mi dosadni
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 03:49   #59
U kojem ono on dijelu dobije neki autic, u kojem je u stvari skriven neki vrijedan cip?

Taj dio sam skoro gledao, kakav nevidjeni smor.

Sent via Tapatalk
Juden is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 11:28   #60
Quote:
Juden kaže: Pogledaj post
U kojem ono on dijelu dobije neki autic, u kojem je u stvari skriven neki vrijedan cip?

Taj dio sam skoro gledao, kakav nevidjeni smor.

Sent via Tapatalk
Trećem.
__________________
https://getyarn.io/yarn-clip/d8aa835d-25e3-495a-bfb7-b4735fbae094
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:49.