Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2016., 13:04   #61
Da, ovdje boks zbilja liči na boks a ne da jedan ima spuštene ruke dok ga drugi lupa i vice versa.
A Oscara je trebao dobiti za Copland
fsoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2016., 18:58   #62
Rocky 6 mi je uz prvi Rocky najbolji u serijalu, ako je ovaj film na tragu Rockyja 6 bit će dobar za pogleda . Čekam kvalitetniju narodnu verziju
BrianJohnson is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 06:00   #63
dobar film.
:klap:
je li se planira nastavak?
nelle_tz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 22:50   #64
Pas M! Poklonil sam si Rockya za Valentinovo i bil sam sretan ko mala beba. Kupil sam si sve kaj nude za jest i pit,a kad ono. Kurac od ovce! Maksimalno razočarenje. Previše sam očekival. baš sam nesretan bil. Jednostavno ovo je ipak previše. Recikliranje recikliranja od recikliranja. Neuspješan pokušaj. Ništ mi nije bilo dobro osim,ajde scena borbi. To je jedino ok. Žal mi je kaj nisam Deadpolla išel gledat.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 23:23   #65
Sklon kalkulaciji, boksački protivnik plošan, gotovo karikaturalan na tragu prijašnjih (OK, Toljaga i Ivan Drago su vrh po tom pitanju), bas kao i slucaju Ratova zvijezda Epizode VII reciklira se prvi film (o Rockyju).
Napoleon Wilson is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2016., 03:53   #66
Dosta prepateticnih scena i strasno me nervira to sto sve vise noviji filmovi uvode tehnologiju telefona i ostalih stvari a toga ovde ima podosta. Film nista bolji od ostalih nastavaka, ali zadnja scena u ringu je sasvim pristojno odradjena.
faaydamner is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 14:04   #67
Quote:
faaydamner kaže: Pogledaj post
Dosta prepateticnih scena i strasno me nervira to sto sve vise noviji filmovi uvode tehnologiju telefona i ostalih stvari a toga ovde ima podosta. Film nista bolji od ostalih nastavaka, ali zadnja scena u ringu je sasvim pristojno odradjena.
Meni je bas posljednja borba na momente djelovala kao boks kako ga mali ivica dozivljava. I Englez i Creed bi po 5-6 puta bila na podu i pritom se ne digli uz toliku seriju udaraca.
Napoleon Wilson is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 17:52   #68
Film je čisti reboot serijala, i to na razini nekakve TV produkcije tipa RTL Cobra... za popunit program.
O realanosti borbe u nekom relativnom smislu je teško govoriti kad je sam Rocky serijal to dignuo na razinu karikature. U aposlutnom smislu svatko je barem jednom vidio neku UFC, MMA, Pride borbu da mu je jasno kako svaki pojedinačni efektni udarac seli protivnika ne van meča, nego van boksa na više mjeseci ili trajno, kamo li da se tako šamaraju 12 rundi.

Osim što je priča jako čudno tanka, porivi glavnog junaka su granični oblik retardacije, ovlaš nabačen sporedni lik gluhe kantautorice je pretrpavanje filma nerealiziranim rukavcima u priči, Sly je frfljajuća amorfna masa obješenog mesa,... film je jednostavno parazit koji se hrani tkivom serijala koji baštini, nagriza ga i rastače.
Daleko od toga da je Rocky serijal bio neko remek-djelo kinematografije, ali je barem u početku bio nekakva ikona vremena u kojem je nastajao, trebalo ga je ostaviti tamo.
Ovako je samo otužno gledati kako se to razvlači i reciklira: novim gledateljima ne znači ništa, starima uništi sjećanje na neke orjentire kojima mjere vrijeme iz mladosti...
električni_zec is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2016., 21:26   #69
Jbt, otvorio sam temu, na kraju ga uopće neću ić gledat
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 00:58   #70
Quote:
Napoleon Wilson kaže: Pogledaj post
Meni je bas posljednja borba na momente djelovala kao boks kako ga mali ivica dozivljava. I Englez i Creed bi po 5-6 puta bila na podu i pritom se ne digli uz toliku seriju udaraca.
Ciljao san na estetičku vrednost zadnje borbe, a to da je nerealna i plitka stoji.
faaydamner is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2016., 16:07   #71
Ne bi rekla da je jako jako recikliran film . Ok da je, ali recimo zadnje sto sam gledala od reciklaze je bio SW i tamo sam puno vise imala osjecaj deja vu-a nego tu. Pa sto se boksa tice, u usporedbi s zadnjim sto sam gledala - South paw, ovo je deset puta bolje. Da prica je klisejasta, ali uopce mi nije smetalo da uzivam. Ima taman dovoljno rokijevskih stvari u njemu, ali ima i svoju pricu. Predvidjam da ce sigurno biti nastavaka . Glavni tip mi je simpa i hot, nije sarmantan kako je Rocky bio u prvom dijelu, ali nema veze .
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2016., 17:36   #72
ja volim sportske drame, kao i Rockyjev serijal. Dobro, prva 4 nastavka.

al ovo mi je onak, osrednje. ima simpatičnih momenata, borbe su dobre, al kaj se tiče likova, Rocky je jedina svijetla točka. ipak je to ikonska uloga. nije mi za Oscar, al sentimentalnost i patetika u ovom slučaju izgledno pobjeđuje.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2016., 18:05   #73
Sly zasluzuje oscara za creeda, covjek je sami pokazal ono kaj valjda nekima dosad nije bilo jasno-da itekako zna glumit. A i imal je vecinu takvih uloga gdje nije mogal ni pokazat glumacko umijece.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2016., 18:30   #74
Quote:
fairy feller kaže: Pogledaj post
Sly zasluzuje oscara za creeda, covjek je sami pokazal ono kaj valjda nekima dosad nije bilo jasno-da itekako zna glumit. A i imal je vecinu takvih uloga gdje nije mogal ni pokazat glumacko umijece.
al to nije fer prema ostalim nominiranima koji su napravili bolji posao od njega. po meni mu je sama nominacija dovoljan uspjeh.

makar, Oscari se ne daju nužno zaista najboljim ostvarenjima te godine tako da...
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2016., 19:58   #75
Sad ce neko rec da je bale bolje od njega odglumil a zivo cudo kak je on uopce nominiran.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2016., 20:36   #76
Quote:
fairy feller kaže: Pogledaj post
Sad ce neko rec da je bale bolje od njega odglumil a zivo cudo kak je on uopce nominiran.
moj je favorit Rylance.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2016., 22:11   #77
Film je ok i nikaj vise. Ne budi emocije, fast food film, prozvaces i ides dalje bez osvrtanja. 5/10 samo zbog Slyja, glavni glumac je pisurija.
PepsiTwist is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2016., 22:45   #78
Prerazvučen, sve je već viđeno, razočaranje.
__________________
Curb
Pajkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2016., 22:56   #79
Quote:
fairy feller kaže: Pogledaj post
Sad ce neko rec da je bale bolje od njega odglumil a zivo cudo kak je on uopce nominiran.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2016., 04:36   #80
Sly nije osvojio :klap: baš mi je drago da ta prevara od glumca nije dobio. Za njega su maline
Remam is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:53.