Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2011., 21:16   #1
Udarac u lice, plavo oko, oteklina, trnjenje lica

prije 4 dana sam dobio udarac šakom u lice, pao sam na pod, na tren izgubio svjest, moguće da sam udario glavom od beton. slikao sam lice, bio kod maskofacijalnog i oftamologa -svi nalazi uredni. jučer, nakon 3 dana, počelo mi je lice trnuti, lijeva strana. i usnica. prije sam osjetio da mi zubi malo trne, mislio sam da je od udarca.. sadašnje stanje-oko crno, izna pogotovo - 'boja' se spušta na podočnjak (savjet ili vijest kada će to proći?); lice i dalje trne, lijeva strana - obraz, te dio lijeve usnice!
Ostali znakovi su normalni.
Postoji li znak za trnjenje lica? ili bar savjet za modrice na oku (bar za ubuduće)..
lice sam hladio 3 dana, kao i oko, da li je moguće da je led utjecao na trenutnu utrnutost lica!?
hvala
spooky is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 19:36   #2
pa zar nitko nema odgovor, dva...
spooky is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 19:38   #3
Quote:
spooky kaže: Pogledaj post
pa zar nitko nema odgovor, dva...
ovisi... tko te udario, kojom žestinom. predpostavlja jako, kad si izgubio svijest. s tim da može biti i samo kolaps. moraš znat jesi lupio glavom ili ne. i napravi TCCD.
~Ella~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 21:41   #4
napravit ću ct, ali tek za tjedan dana, skoro 15 dana od kada će biti znaci trnjenja obraza, i 20 dana nakon udarca. nadam se da neće biti kasno za neke posljedice..obzirom da je doktorica rekla da kod udarca trnjenje često zna trajati po mjesec-dva. ukoliko nije puknuće ili neki pomak jagodične kosti. nezgodno je jedino to trnjenje, može biti živac ili možda napuknuće, ali simetrija lica je dobra, ne vide se nikakvi znaci, niti se osjeti bol. znam da nema puno kirurka ili maskofacijalnih doktora..ali svejedno sam tražio savjet. pijem b komplex pa dok ne odem na ct..uff..
spooky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:52.