Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2009., 18:10   #101
Quote:
Lucky_star kaže: Pogledaj post
Točno. Šupak je šupak i mnoge žene pali dominantnost u sexu pa tako i mogućnost da svog dečka 'naguze'. Postoje sex shopovi i svašta se može kupiti. To muškarcima nije strano jer .............
ajme prekrasno napisano, od A do Ž se slazem
betiboop is offline  
Old 21.12.2009., 18:10   #102
Quote:
Zelenogorac kaže: Pogledaj post
Ma na takve "argumente" uopće ne treba trošiti riječi. I još: prvo što ću pitati sina: Sine, a je l ti mala puši i da, da joj u ustima svršiš, i guzu je l prći? Ako jadnik odgovori: Ma što ti je tata, a ja ću njemu: Joj, sine, loš ti je posao.
PS:
-sina trebaš prvo napravit a to ćeš teško kroz guzicu
- kad ti sin kaže: a nemam gdje drugo tata nego u guzu
Lucky_star is offline  
Old 21.12.2009., 18:13   #103
Quote:
Lucky_star kaže: Pogledaj post
PS:
-sina trebaš prvo napravit a to ćeš teško kroz guzicu
- kad ti sin kaže: a nemam gdje drugo tata nego u guzu
ajooooooj
betiboop is offline  
Old 21.12.2009., 18:25   #104
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
nije to nista cudno, ima muskaraca koji to zbilja misle, da je jebanje u guzicu samo brutalna manifestacija vlasti i NECE to raditi ni za zivu glavu

a zasto nekima je toliko napaljivo? pa mozda bas zbog te manifestacije nadmoci.
ali vecini normalnih frajera analni sex je napaljiv zbog "nesto novo i kinky" i zbog uskoce i stiskanja.
jebiga zene imaju 3 rupe za penetrirat, pa eto vole i trecu iskoristiti

a zasto je zenama napaljivo?
isto zbog "wow" faktora, ali i zbog nervnih zavrsetaka oko anusa koji su veoma osjetljivi, i ako se pravilno radi moze doci do strasne ugode...
e sad neke zene kojima se to svidja vole samo probati tu i tamo, neke vole cesce/stalno... inidividualno je

a autorici, ako te odbija i ne zelis sama probati, posalji ga u qurac i reci da ces proistati samo kad u njegovo dupe uguras nesto
dobar tekst. nema nista ljepse u ljubavi od ucjene
Loonatic is offline  
Old 21.12.2009., 19:52   #105
Quote:
WishFish kaže: Pogledaj post
Šta ti stvarno ne vidiš razliku između muškarca i žene ili se samo trudiš "moderno" razmišljati, umjesto sa svojom glavom?

Još jednom, nije muškarcu svejedno da li je šupak ženski ili muški. Po toj "logici" bi mogla reći da bi muškarac trebao voliti i muške ruke jer eto i muškaraci i žene imaju ruke
razlike izmedu muskaraca i zene su mnoge, ali analni otvor im je isti

ako tebi ne pase pomisao da ti netko nesto gura u njega, a nekom drugom muskarcu pase, mislis li da si samo premlad i da ce ti za 20 godina pasati?

ili se samo cure razvijaju iz 20godisnjakinja kojima ne pase nista osim misionarske poze u seks masine u 40ima?

na temu, ako je nekome odbojna sama pomisao da radi nesto, bilo to analni ili nesto drugo, onda ga ni ne treba nagovarati jer je to cisto nepostovanje.

ako bi netko probao ali se ne usudi, treba ga ohrabriti i dovoljno napaliti, a ne nagovarati kao 12godisnje dijete kad hoce lizalicu.

i da me netko konstantno nagovara da radim nesto sto mi je odbojno i NE ZELIM i nakon sto sam rekla da se to nece dogoditi, naravno da imam pravo traziti i njega da napravi nesto takvo kad je to tako super bilo musko ili zensko jedno je pitati a drugo gnjaviti
Sanguine88 is offline  
Old 21.12.2009., 20:29   #106
Quote:
pbeatz kaže: Pogledaj post
kada ti partnerica da da ju sevis u guzu to je jedan ogroman znak povjerenja ..
Kako kod koga, kod mene bi to prije bilo davanje PIN-a za bankomat karticu...

Ma, 90% muškaraca vole probiti sve barijere, reci mu da mu ne daš da ti otvori prometnu od auta i on će se polomit da dođe do tog osobitog blaga... Što se mene tiče "da me netko konstantno nagovara da radim nesto sto mi je odbojno i NE ZELIM i nakon sto sam rekla da se to nece dogoditi" naravno da mu imam pravo zabit nogu u dupe pa nek ide za**** nekog drugog.
TurbulentFluid is offline  
Old 21.12.2009., 20:42   #107
Quote:
betiboop kaže: Pogledaj post
a mos mislit sto ce neka plakat za tobom sto si ju ostavio jer ti ona nije dala u supak a ova druga daje jos nisam cula za taj slucaj, ali i nama je beskrajno drago kad se tako neceg rijesimo u startu, siroko vam polje
Samo se ti tješi. Želim ti puno sreće da u tome uspiješ.

Quote:
Lucky_star kaže: Pogledaj post
Točno. Šupak je šupak i mnoge žene pali dominantnost u sexu pa tako i mogućnost da svog dečka 'naguze'. I tako dalje i tako dalje...
Ovoliku količinu duhovitosti već dugo nisam pročitao. Hahaha... Što si ti, Kinseyjeva kći? Istina, neki muškarci vole primiti nešto tvrdo u guzicu, možda bi ih i više to probalo da razmjerno isti broj žena želi naguziti svoga mužjaka koliko mužjaka želi naguziti svoju ženku, objesi si ti mačku o rep svoju tezu - ako ga uloviš.

Quote:
Lucky_star kaže: Pogledaj post
PS:
-sina trebaš prvo napravit a to ćeš teško kroz guzicu
- kad ti sin kaže: a nemam gdje drugo tata nego u guzu
Ne brini se ti za to. Trebaju li ti instrukcije?
Zelenogorac is offline  
Old 21.12.2009., 20:45   #108
Quote:
Zelenogorac kaže: Pogledaj post
Samo se ti tješi. Želim ti puno sreće da u tome uspiješ.
ma u cemu da uspijem?
betiboop is offline  
Old 21.12.2009., 20:49   #109
Quote:
bibica kaže: Pogledaj post
dvije dabe..ono totalne. zaista s vama, pogotovo ovom naperlitanom balavicom koja nema pojma o raznoraznim zivotnim stavovima, ne treba išta raspravljati.dovoljno ju je čitati

uspoređivati, i zanemarivati opće poznate i prije svega PRIHVAĆENE oblike ponašanja, čitaj analni sex u kojem muškarac ševi ženu u njen analni otvor uspoređivati s nečime što još uvijek zalazi svaki puta u svađu dali je normalno ili nije, čitaj guranje nečega u muški šupak, je krajnje presmiješno.
Zašto bi to bilo presmiješno a nije presmiješno i djetinjasto nekoga nagovarati na analni?
Možda curu napaljuje da njen dragi ima nešto u šupku, i što onda? Vjerojatno joj se želja neće ispuniti ali je zato normalno da se njemu želje ispune.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is online now  
Old 21.12.2009., 20:52   #110
Quote:
betiboop kaže: Pogledaj post
ma u cemu da uspijem?
U svom idealizmu. To je lijepo. Vrijedno hvale. Malo je danas takvih ljudi. Ustrajnih.
Zelenogorac is offline  
Old 21.12.2009., 21:20   #111
Quote:
Hatsepsut kaže: Pogledaj post
Ono, otkud njemu ideja da me uopce pita za analac?
Ne kuzim kaj hoces reci s tim.
ti si meni sve rekla

Quote:
betiboop kaže: Pogledaj post
samo malo, od kad je to prihvaceno i od kad je prihvaceno svima?
niti tvrdim da to moraju svi. neki se oznoje od nagovaranja na bunđi džamping neki na guzu. ako je nagovaranje u granicama, ok. ak dosađuje, pa imaš usta, koristi ih kad več šupak nečeš.sila,il trpi il nešto drugo,tvoj izbor.

kaj dramite. oko sveg se raspravlja. bar bi trebalo. a svako odabire dezen i veličinu tepiha za sebe.pa kolko stane


sam kaj to nejde baš tak
bibica is offline  
Old 21.12.2009., 21:31   #112
Quote:
bibica kaže: Pogledaj post
niti tvrdim da to moraju svi. neki se oznoje od nagovaranja na bunđi džamping neki na guzu. ako je nagovaranje u granicama, ok. ak dosađuje, pa imaš usta, koristi ih kad več šupak nečeš.sila,il trpi il nešto drugo,tvoj izbor.

kaj dramite. oko sveg se raspravlja. bar bi trebalo. a svako odabire dezen i veličinu tepiha za sebe.pa kolko stane


sam kaj to nejde baš tak
ma sve 5 samo si ti dramila sto se neko usudio svom decku predlozit da mu nesto zabije u supak uspijed nagovaranja na analni
betiboop is offline  
Old 21.12.2009., 21:34   #113
Quote:
Zelenogorac kaže: Pogledaj post
U svom idealizmu. To je lijepo. Vrijedno hvale. Malo je danas takvih ljudi. Ustrajnih.
pa cuj, valjda zato i ne preferiram analac

btw, bas ti pase nick
betiboop is offline  
Old 21.12.2009., 21:42   #114
Quote:
Zelenogorac kaže: Pogledaj post
Ovoliku količinu duhovitosti već dugo nisam pročitao. Hahaha... Što si ti, Kinseyjeva kći? Istina, neki muškarci vole primiti nešto tvrdo u guzicu, možda bi ih i više to probalo da razmjerno isti broj žena želi naguziti svoga mužjaka koliko mužjaka želi naguziti svoju ženku, objesi si ti mačku o rep svoju tezu - ako ga uloviš.

:
Ja ozbiljno kažem - muškarcima primanje nečeg tvrdog u guzu izaziva veliki užitak zbog položaja prostate. Ti se smiji koliko hoćeš time samo dokazuješ svoju svoju nesigurnost u sex orijentaciju i nezrelost.
Al nećemo ti zamjerit na neznanju i strahu za guzu, no nemoj ni ti onda zamjerat ženama koje ne žele primit u guzu
Osim toga tebi je guza još nevina - vidjet ćeš jednog dana kad te neko naguzi po prvi put, onda ćeš nam pričat iz 'prve ruke' do tad svoje blebetanje objesi mačku o rep
Lucky_star is offline  
Old 21.12.2009., 21:59   #115
Quote:
betiboop kaže: Pogledaj post
btw, bas ti pase nick
A čuj. Nisu ma badava tako nazvali.

Quote:
Lucky_star kaže: Pogledaj post
Ja ozbiljno kažem - muškarcima primanje nečeg tvrdog u guzu izaziva veliki užitak zbog položaja prostate. Ti se smiji koliko hoćeš time samo dokazuješ svoju svoju nesigurnost u sex orijentaciju i nezrelost.
Al nećemo ti zamjerit na neznanju i strahu za guzu, no nemoj ni ti onda zamjerat ženama koje ne žele primit u guzu
Osim toga tebi je guza još nevina - vidjet ćeš jednog dana kad te neko naguzi po prvi put, onda ćeš nam pričat iz 'prve ruke' do tad svoje blebetanje objesi mačku o rep
Ahahahaha... uhuhuhuhuhu... joj, ne mogu doći do daha... hihihihihihi.. Joooj! Nego ajde da ponovim što sam napisao, pa ti to slovo po slovo ponovo pročitaj, PAZI!!! SLOVO PO SLOVO. Dakle, napisao sam:

Istina, neki muškarci vole primiti nešto tvrdo u guzicu, možda bi ih i više to probalo da razmjerno isti broj žena želi naguziti svoga mužjaka koliko mužjaka želi naguziti svoju ženku, objesi si ti mačku o rep svoju tezu - ako ga uloviš.

A sad reci čiki učitelju što je pisac htio reći. I gdje je to striček pisac napisao da muškarcima to ne (bi) predstavlja(lo) zadovoljstvo.
Zelenogorac is offline  
Old 21.12.2009., 22:09   #116
Quote:
Zelenogorac kaže: Pogledaj post
A čuj. Nisu ma badava tako nazvali.



Ahahahaha... uhuhuhuhuhu... joj, ne mogu doći do daha... hihihihihihi.. Joooj! Nego ajde da ponovim što sam napisao, pa ti to slovo po slovo ponovo pročitaj, PAZI!!! SLOVO PO SLOVO. Dakle, napisao sam:

Istina, neki muškarci vole primiti nešto tvrdo u guzicu, možda bi ih i više to probalo da razmjerno isti broj žena želi naguziti svoga mužjaka koliko mužjaka želi naguziti svoju ženku, objesi si ti mačku o rep svoju tezu - ako ga uloviš.

A sad reci čiki učitelju što je pisac htio reći. I gdje je to striček pisac napisao da muškarcima to ne (bi) predstavlja(lo) zadovoljstvo.
Ma bravo! Imaš 5 iz prepisivanja ali razumijevanje ti nije jača strana.
Lucky_star is offline  
Old 21.12.2009., 22:14   #117
Quote:
bibica kaže: Pogledaj post
ti si meni sve rekla
Jesam, ali vidim da nista od toga nisi shvatila, a ponajmanje ovo sto si od cijelog mog posta jedino citirala.
Hatsepsut is offline  
Old 21.12.2009., 22:14   #118
ako ju decko voli onda ju nikad ne bi htio povrijediti, pa ako vidi da ona nesto ne zeli, da joj je to neugodno, onda bi bilo red da od nje to ne zahtjeva...meni se cini da on nju il ne voli il ne voli na pravi nacin :S
padmé_amidala is offline  
Old 21.12.2009., 22:33   #119
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
cuj, ako joj je neprivlacna sama pomisao, mozda frajer prvo treba poraditi na tome da joj ideja bude napeta, prije nego sto joj krene gurat kitu straga.
Ti si inače pametan dečko... kaj ti je ovo tebalo?
kiss me is offline  
Old 21.12.2009., 22:36   #120
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Ti si inače pametan dečko... kaj ti je ovo tebalo?
Nisam 4fun, ali zanima me kaj fali toj njegovoj recenici?
Hatsepsut is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger