Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2003., 13:20   #41
Quote:
zoreena kaže:
Ja sam baš htjela da nisu odvojeni madraci, da se mogu lijepo sa svojim dragim sklupčati a ne da se nabadam na onu između dasku. A inače se uopće neosijeti kada se okrene, pa nije to vodeni krevet
kakva daska izmedju ?

Ja imam dva madraca, izmedju njih se stavi onaj uski nastavak ( u obliku dugog slova T ) koji spaja ta dva madraca, mi imamo jos jednu malo jacu prostirku ispod plahte ( skuzi bas tome, povezivanju madraca) i sve pet.

Inace ne osjeti se samo na vodenim krevetima ( nego i na x drugih, ovisno o izvedbi) kad se jedan od partnera divlje rotira.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2003., 14:27   #42
Quote:
Winona kaže:
kakva daska izmedju ?

Ja imam dva madraca, izmedju njih se stavi onaj uski nastavak ( u obliku dugog slova T ) koji spaja ta dva madraca, mi imamo jos jednu malo jacu prostirku ispod plahte ( skuzi bas tome, povezivanju madraca) i sve pet.

Inace ne osjeti se samo na vodenim krevetima ( nego i na x drugih, ovisno o izvedbi) kad se jedan od partnera divlje rotira.
Poslije sam napisala da na nekima ima, na nekima nema daska, zavisi od kreveta do kreveta, (to su valjda oni starinski) a spavala sam na jednom gdje nije bila daska samo spojeni pa opet žulja

Ja imam u jednom komadu veliki bračni i uopće ništa neosijetim kada se moj dragi vrpolji u krevetu. Valjda je sve do kvalitete
 
Odgovori s citatom
Old 28.11.2003., 23:02   #43
ma da
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 14:08   #44
Krevet koji se neće raspasti?

Daklem, ovako. Treba mi bračni krevet koji se neće raspasti uslijed brojnih aktivnosti I da ne škripa i ne zeza. Ne mora čak biti niti jako lijep, samo svijetle boje.

Imate li kakvih prijedloga po pitanju izdržljivosti?

Ja sam, naravno, kupila neki boja bukve, izgledao je super. Tek sam doma shvatila da nije drvo (tak mi je izgledalo) nego prešana piljevina. Naravno da se raspao u rekordnom roku. Onda smo ga išli popravlja pa smo stavili neke letvice ispod i sad to naravno LUĐAČKI ŠKRIPI, jer odozgo po defaultu vršiš pritisak.

Uglavnom, susjedu su happy jako

Moje pitanje je kakav bi krevet i gdje konkretno preporučili kao pojam izdržljvosti, jer drugi put kupujem krevet. Treći put stvarno neću.

Našla sam nešto na akciji Meblo, meni se vizualno svidja, a fora mi je i kutija ispod. No, strah me da ne propadnem u tu kutiju Doduše, imam i kutnu garnituru sa istim mehanizmom (ne od Mebla) pa još nisam propala. Ovaj je krevet jeftin i svidja mi se, ali ne znam jel takav mehanizam za bračni krevet baš najbolje rješenje....

Gdje ste vi kupili svoje krevete i jeste li zadovoljni?

Pliz pomagajte, skroz sam u očaju. I isfrustrirana
imago2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 16:34   #45
vodeni krevet ne škripi, i općenito je nenadjebiv
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 16:37   #46
al uvijek JAAAko moras pazit na ritam
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 16:50   #47
Kod izbora kreveta probaj obratiti pažnju na način sklapanja tj. neki kreveti u sebi sadrže metalni okvir na koji stavljaš podnice a oko njih dolazi drveni "estetski" dio dok je kod drugih drveni dio ujedno i noseči. Mi smo dali radi krevet no ako ste od malo akcije pojačajte postojeći krevet tako da u njega ugradite okvir od debljih štafli (što deblje to bolje:-)) te na te štafle stavite podnice i ako je sve dobro prišvršćeno biti ćete dugo sretni na tom krevetu:-)))
Što se tiče jeftinih kreveta probaj ih izbjegavati jer su im drvene stranice sve napravljene od prešane piljevine pa ćeš imati ono isto što i sada imaš.
vlatx is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 17:50   #48
Došlo mi je da kupim kauč, imam dobra iskustva

Znam, trebam kupiti SOLIDAN krevet,a ne lijep krevet. Nije mi cijena presudna, samo da to ovaj put obavim kako treba.

Koliko vas je koštao taj vaš? Jel solidan? Daš broj majstora ako si iz ZG?
imago2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 17:54   #49
Ja sam prije par mjeseci kćeri morala kupit novi krevet jer se stari (od iverice) raspao. Uzela sam u firmi Iverpav (vidim na računu da imaju i web: www.iver-pav.hr al tu ne vidim ovaj krevet kakav sam kupila) Krevet je od punog drveta, ima raznih boja, spojen vrlo solidnim kutnicima sa dosta šarafa (stari krevet je imao na svakom kutu JEDAN vijak ušarafljen u ivericu ). Vrlo je solidan, nimalo ne škripi.
Inače dućan je u Solidumu u Škorpikovoj.
Cijena za krevet u koji ide madrac 90x190 je 980kn za gotovinu. Imaju raznih dimenzija.
Sretno!
sparkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 22:28   #50
Quote:
imago2007 kaže:
.........

Moje pitanje je kakav bi krevet i gdje konkretno preporučili kao pojam izdržljvosti, jer drugi put kupujem krevet. Treći put stvarno neću. ......
......

Pliz pomagajte, skroz sam u očaju. I isfrustrirana
potraži dobrog bravara s atestom za varenje

A vidio sam i originalnih metalnih, masivnih, sado-mazo krevetaca.
__________________
Ako već moraš napraviti korak unazad, važno je nakon toga ići barem dva naprijed.
lbucar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 22:33   #51
A da ga daš nekom da ti ga izradi, onda točno možeš reći debljinu svega i veličinu i napravit ga po svojoj mjeri i ukusima i kao glavni uvjet mu reći da se ne smije raspasti pod nikakvim uvjetima
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 22:41   #52
Quote:
lbucar kaže:
A vidio sam i originalnih metalnih, masivnih, sado-mazo krevetaca.
di?

francuski?

cijena?
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 22:42   #53
Quote:
Ava Adore kaže:
A da ga daš nekom da ti ga izradi, onda točno možeš reći debljinu svega i veličinu i napravit ga po svojoj mjeri i ukusima i kao glavni uvjet mu reći da se ne smije raspasti pod nikakvim uvjetima

sto me podsjetilo

isli nedavno s darlingovim starcima gledat njima spavacu sobu (mi vozali)...

svaki iole 'zanimljiv' krevet sam isprobavala... i to tak da sam primila za uzglavlje i krenula cukat

niti jedan ne bi zdrzal ni pol vure


__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 22:45   #54
Quote:
atlantis kaže:
sto me podsjetilo

isli nedavno s darlingovim starcima gledat njima spavacu sobu (mi vozali)...

svaki iole 'zanimljiv' krevet sam isprobavala... i to tak da sam primila za uzglavlje i krenula cukat

niti jedan ne bi zdrzal ni pol vure
e zato ovo i predlažem, naručiš i uzglavlje kakvo hoćeš

iako ne vjerujem baš u bezuvjetnu trajnost, nekako ga moraš sjebat, barem tokom vremena, ako već ne od divljanja
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 22:50   #55
Quote:
Ava Adore kaže:
e zato ovo i predlažem, naručiš i uzglavlje kakvo hoćeš

iako ne vjerujem baš u bezuvjetnu trajnost, nekako ga moraš sjebat, barem tokom vremena, ako već ne od divljanja
sam cetiri stange




s kukicama
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 22:58   #56
Quote:
atlantis kaže:
di?

francuski?

cijena?
nemam pojima, vidio kod frenda (moram upitati kad je gazdarica sama)

da, francuski

za dobar se ne pita
__________________
Ako već moraš napraviti korak unazad, važno je nakon toga ići barem dva naprijed.
lbucar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 23:44   #57
Daj napraviti po narudjbi .
Madrac od latexa .
Konstrukcija pravo drvo , sa gumenim amortizerima .
Odlican , znam iz iskustva.
__________________
bodul: <samo dva put se zivi>
bodul is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2006., 12:32   #58
Quote:
bodul kaže:
.... sa gumenim amortizerima .
Mozes li ovo malo pojasniti ? Fala
Juraj2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2006., 13:52   #59
heheh uzmi onda krevet sa željeznom konstrukcijom..ak tak šta postoji...i uvali u njega hespo madrac... eh kad smo kod toga.. jel zna netko koji su najbolji madraci..oni anatomski.. za kralježnicu i to.. jer ja krepavam
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 10:36   #60
Quote:
darkNess(ie) kaže:
heheh uzmi onda krevet sa željeznom konstrukcijom..ak tak šta postoji...i uvali u njega hespo madrac... eh kad smo kod toga.. jel zna netko koji su najbolji madraci..oni anatomski.. za kralježnicu i to.. jer ja krepavam
najbolji madrac za kralježnicu bi ti bio onaj najtvrđi. može i obična spužva ako je tvrda. no tebi bi mislim, dobro došla magnetska prostirka (i ne samo tebi)
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:36.