Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2006., 23:27   #81
Evoga napokon sam napravila test. Skupila sam hrabrosti. Test je negativan i ja se nadam da je sad to to. inace sam ga napravila 12 dana prije M.
btw kupila sam GRAVIGNOST MINI....
NOsexNO is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 00:20   #82
Napokon! I nemoj mi reci da se ne osjecas sad bolje! Digla si veliki teret sa leda. Kad budes spremna za bebu, nemoj da zaboravis da nas posjetis ovdje. Srecno!
Katie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 09:54   #83
Quote:
NOsexNO kaže:
Evoga napokon sam napravila test. Skupila sam hrabrosti. Test je negativan i ja se nadam da je sad to to. inace sam ga napravila 12 dana prije M.
btw kupila sam GRAVIGNOST MINI....
12 dana prije m???? Nisma baš sigurna koliko bi to trebalo biti učinkovito, ali najbolje ti je pričekaj m pa ćeš biti sigurna
koalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 10:05   #84
Quote:
koalica kaže:
12 dana prije m???? Nisma baš sigurna koliko bi to trebalo biti učinkovito, ali najbolje ti je pričekaj m pa ćeš biti sigurna
Koliko sam ja shvatila već je odcurila jednu mengu, ali ipak je napravila test jer su je prepali da može biti trudna bez obzira na menstruaciju. Pretpostavljam da se radi o 12 dana prije sljedeće menge.
blizanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 10:27   #85
Quote:
blizanka kaže:
Koliko sam ja shvatila već je odcurila jednu mengu, ali ipak je napravila test jer su je prepali da može biti trudna bez obzira na menstruaciju. Pretpostavljam da se radi o 12 dana prije sljedeće menge.

Ak je tako,ok.Ali ja nemam najbolje iskustvo s tim testom.Bio je negativan a ja sam već bila trudna.Ponovila sam s Intim plus od PLIVE(navečer)i nije bilo greške.
Nije da te bediram,ali GRAVIGNOST MINI-
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 12:50   #86
Opet sam ludaaaa! kaj sad pak ni ovaj test ne valja?! Kaj moram po novi ic?!

2blizanka: tako je, da, radi se o 12 dana prije nove menge!
NOsexNO is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 14:06   #87
Quote:
NOsexNO kaže:
Opet sam ludaaaa! kaj sad pak ni ovaj test ne valja?! Kaj moram po novi ic?!

2blizanka: tako je, da, radi se o 12 dana prije nove menge!
Jel imaš kakve simptome (osim onog začepljenog nosa i glavobolje)?

Nisam nikada radila test niti bila trudna pa ti ne mogu previše pomoći, ali nekako mislim na temelju svega što znam da je mogućnost da si ipak trudna zanemariva.

Ako osjećaš ili misliš da bi ipak mogla biti trudna onda radi svog vlastitog mira napravi još i neki drugi test. Ili odi kod ginekologa.
blizanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 14:16   #88
Quote:
NOsexNO kaže:
Opet sam ludaaaa! kaj sad pak ni ovaj test ne valja?! Kaj moram po novi ic?!

2blizanka: tako je, da, radi se o 12 dana prije nove menge!

Ne moraš ponovo ići.Ako je 12 dana prije druge menge,najvjerovatnije nisi trudna.Samo sam rekla da nemam najbolje iskustvo s tim testom.
ako ti sada menga izostane,onda ponovi test.
Ma ništa se ti ne brini.
Najvjerovatnije nisi trudna.

S R E E E E T N O!
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 16:31   #89
Vise me glave ne boli bash a i nos mi ne curi. to je vjerojatno bila neka prehlada, jer sam izlozena cijeli dan u klimatiziranom prostoru. jajnci mi samo bole ali su me tako i boljeli i prije. to je sve zbog klime, kolko se meni cini.....
NOsexNO is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 19:43   #90
nisi trudna! Opusti se!

Pa ne mozes i dobiti mengu i test da ti bude negativan i da nemas bas nikakvih simptoma i da si trudna. Ja sam mislila da ti je nos zacepljen a ne da curi. Sigurno si imala neku malenu prehladu pa te je glava bolila i od toga.
Katie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 21:09   #91
pa da, tako sam i ja mislila, ali sam se ipak zabrinula.... thnx svima!
valjda ce sve bit ok!
NOsexNO is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2006., 22:44   #92
Quote:
MarinkaD kaže:
Ak je tako,ok.Ali ja nemam najbolje iskustvo s tim testom.Bio je negativan a ja sam već bila trudna.Ponovila sam s Intim plus od PLIVE(navečer)i nije bilo greške.
Nije da te bediram,ali GRAVIGNOST MINI-
Meni je taj isti test pokazao pozitivno i to 30-og dana ciklusa, u popodnevnim satima. Inače mi ciklusi traju 28-32.
GRAVIGNOST MINI
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2006., 09:31   #93
ajde da vas pitam, a da ne otvaram novi post.
sredinom 7. mj. prestala sam piti tablete i već sam imala 2 ciklusa. prvi je trajao 27 dana, a drugi 22 (to pripisujem radu jajnika nakon 2 godine tableta). ugl. zadnju m sam imala 22.8. MM i ja smo se trudili u vijeme kad sam ja nekako grubo izračunala da bi trebala biti ovulacija (to nam je tek prvi pokušaj pa nisam baš fanatično sve pratila). danas mi je 24. dan trećeg ciklusa, prsa me bole za poluditi, blaga glavobolja i vrtoglavica zadnja 4 dana.
danas najmeravam kupiti test da vidim, ali čisto da čujem vaše mišljenje.
nadam se da ću vam se uskoro pridružiti
__________________
"I have nothing to declare except my genius." - Oscar Wilde
roberta carlos is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2006., 09:50   #94
cekamo da popiskis test, do tad ti ne mremo nist rec
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2006., 13:12   #95
Kad napraviš testić javi se. Nadam se da ćeš nam se pridružit.
Priroda nam je dala to da su slični simptomi za PMS i trudnoću, pa dok ne napraviš test nitko ti ne može ništa konkretno reći.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2006., 17:23   #96
nismo mi bas babice ovdje pa da pogadamo da li si trudna ili ne. Kupi test i javi nam! Nadam se da si trudna i da ces nam se pridruziti!!!
Katie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2006., 21:09   #97
Jajnici prvih 3-4 mjeseci nakon prestanka uzimanja pilula rade prekovremeno, rekao moj gin, tak da imas dobre sanse.

Al kao sto cure kazu - napravi test. I opusti se - ak nije plus ovaj put, bit ce sljedeci
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 09:50   #98
Ak je tester plus, nema šanse da se zezne jel?

Jer, da, i ja sam trudna..... buba me glava, ponekad trbuh, cicke, osjećam koda mi nešto kod grla stoji al ne mogu povratit, umorna sam.... to je to jel? Sam da još dogovorim doktora....
mimma is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 09:51   #99
mislim da mengu ne spominjem... eh sad se mogu pridružit na ovaj forum klub trudnica..... :-)
mimma is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2006., 10:06   #100
Dobro nam došla mimma
Svaka trudnica ima različite simptome, meni je od 7. tjedna stalno muka ali ne povraćam, bole me cicke (nekad manje nekad jače), probadalo me u trbuhu, ali to je sve normalno jer bujaš i rasteš, stalno bi spaaaavaaaala i umorna sam.
Treba mi pola sata da pospremim kuhinju nakon ručka (sve radim u etapama a između malo odmorim) a peglanje da ne spominjem.
Slušaj svoje tijelo, sve će ti reći. Ako si umorna lezi, spavaj, odmaraj, ako te probada u trbuhu ili osjetiš stezanje ili nelagodu (meni se događalo nakon dugo sjedenja i s tajanja) prilezi.
Želim ti što lakšu i lijepšu trudnoću
Kad ti je termin?
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:28.