Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2007., 11:18   #1
Sjedeće garniture Malagić

Molim vas ako netko zna gdje mogu naći garnituru Desidero Malagić model Calvus. Taržim po netu, ali nigdje ništa, a sam broj od Malagića ne mogu naći.
Zna li netko nešto, a da po mogućnosti nije u Dalmaciji ili Slavoniji?
Hvala
colorblind is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 16:27   #2
http://www.malagic.hr/
a kontakt je na
http://www.malagic.hr/cro/index.asp?id=1

U zg imaju salon negdje u Klari, ali dosta ducana sa velesajma drze njihove garniture.
Slobodno ih nazovi i kroz mjesec dana ti ju donesu.
__________________
Ponekad princeza, a ponekad protuha.
Princeza protuha is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 13:08   #3
odi u Gunju gdje je sjediste firme i tamo ces dobiti sve sto pozelis, po narudzbi!
__________________
Barbi
barbika is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 19:21   #4
njesra

mi smo kupili njihov malfas;fotelja skripi,trosjed se trusi kad se izvlaci-imamo *kao garanciju-cekas ih 30-45 dana da ti dodju popravit i ne naprave nista!!!uzas od 7000 kn i osjecas se ko majmun
papuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 14:35   #5
Quote:
papuca kaže: Pogledaj post
mi smo kupili njihov malfas;fotelja skripi,trosjed se trusi kad se izvlaci-imamo *kao garanciju-cekas ih 30-45 dana da ti dodju popravit i ne naprave nista!!!uzas od 7000 kn i osjecas se ko majmun
Oj papuco!

Da li si kontaktirao proizvođača za popravak ili si reklamirao u salonu gdje si kupio? Podere mi se koža na pileusu, a kao garancija je istekla, pa ne znam zvati li malagiće osobno ili u pravilu bilo koji kožar može riješiti ovaj problemchitj? Hilfe!
jusuf k is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 15:42   #6
Mi imamo Malagić garnituru u koži (Cirrus-N) i jako smo zadovoljni, kupili smo je u njihovom salonu u Gunji po povoljnijoj cijeni nego u ostalim salonima.
Raspitivali smo se i za Calvus ali su nam rekli da jedino Lesnina ima tu garnituru (rade je samo za Lesninu).

Mislim da imam broj tel. pa ako nađem pisat ću.....
nneeaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 15:44   #7
evo ga 032/881-121
nneeaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2007., 18:04   #8
ako je netko zainteresiran za kupnju od malagića garnitura paradiso, trosjed (razvlačenje), dvosjed i fotelja, eko koža, bež boja, stara 7 mjeseci, potpuno cijela i ok. 3.000 kuna, kupljena za 6.500. prodajem jer je ne mogu smjestiti u novi stan.
pozdrav
pinkday is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2007., 19:36   #9
he he he i meni je garnitura jedva prosla kroz vrata i hodnik,po putu su je zagrebali i sje.. mi zidove.Kontktirali smo i salon i malagic,oni su dosli i rekli da je to po njima ok-tako je kako je.Stavili mi cicak na dvosjed koje izlazi ladica i to je ok.Ja nisam zeljela dvosjed sa hebenim cickom!Lopovi!
papuca is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2007., 10:29   #10
[QUOTE=papuca;7737148]he he he i meni je garnitura jedva prosla kroz vrata i hodnik,po putu su je zagrebali i sje.. mi zidove.

Za to ti nisu krivi oni iz Malagića nego dostavljači u salonu u kojem je garnitura kupljena
nneeaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 16:40   #11
malagić

dal se može na netu nabaviti negdje novi katalog od malagića, bio sam na stranici i vidio da nema nekih novih stvari koje su bile na zadnjem salonu namještaja, hvala
thinker4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 15:35   #12
Quote:
thinker4 kaže: Pogledaj post
dal se može na netu nabaviti negdje novi katalog od malagića, bio sam na stranici i vidio da nema nekih novih stvari koje su bile na zadnjem salonu namještaja, hvala
Nazoveš ih i oni ti pošalju katalog
nneeaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2007., 12:29   #13
ima netko iskustvo s garniturom mamatus, isto iz serije desidero?

i da, ako se od njih direktno naruci, ispadne najjeftinije... a dostavljaju do ispred zgrade kao i ostali...
macka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 11:42   #14
Question Kožne garniture Malagić

u potrazi za koznim trosjedom, naisli smo u bezbroj ducana na garniture koje proizvodi hrvatska firma Malagić...koza se cini dobra, linije su moderne, cijene pristupacnije od talijanskih proizvodjaca pa razmisljamo o kupnji trosjeda iz linije Desidero...dobrodosla su vasa iskustva - pozitivna i negativna!

http://www.desidero.malagic.hr/
rijecanka77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 18:28   #15
Malagić? Nikad čuo... Gdje se to može kupiti i kakve su cijene?
chemical brother is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 20:34   #16
Quote:
chemical brother kaže: Pogledaj post
Malagić? Nikad čuo... Gdje se to može kupiti i kakve su cijene?
Malagić imaš u lesnini,concordiji itd.



Riječanka77,ja sam čula da su kvalitetni a sama nemam iskustva.Ja sam za kupujmo hrvatsko i brijem da su ok.
lolitablond is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2007., 21:48   #17
Quote:
chemical brother kaže: Pogledaj post
Malagić? Nikad čuo... Gdje se to može kupiti i kakve su cijene?
Imas ih na dosta mjesta za kupiti, ja sam gledala po Splitu i Rijeci...u lesnini ih imaju, ali tamo ne namjeravam kupovati...Pogledaj malo na link koji sam stavila...
Npr. model Floccus, trosjed 2,90m, koza, cijena 14.ooo kn za gotovinu...to je znatno manje u usporedbi sa talijanskim koji bi malo manjih dimenzija dosao preko 20.000 kn. Model Fractus, isto trosjed 2,60m, koza, cijena 10.900 kn za gotovinu...tabure bi dosao oko 2.000 kn...
Imaju garniture u salonima i gledali smo, cine se zaista kvalitetne i udobne...ne vidim razliku u usporedbi s onim talijanskih proizvodjaca...mozda razliku budem vidjela za koju godinu
Zato me zanimaju vasa misljenja...
rijecanka77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 08:42   #18
Divne su i stvarno jako kvalitetne.Jeftinije je kad se kupuje drito od njih.Ko je iz Slavonije može si priuštiti tu privilegiju.Tvornica i trgovina je u Gunji kod Županje.
Luena is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 10:09   #19
Quote:
Luena kaže: Pogledaj post
Divne su i stvarno jako kvalitetne.Jeftinije je kad se kupuje drito od njih.Ko je iz Slavonije može si priuštiti tu privilegiju.Tvornica i trgovina je u Gunji kod Županje.

Reci mi da li ti imas iskustva s njihovim koznim garniturama ili znas nekoga tko ima?
rijecanka77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2007., 22:31   #20
Imaju moji starci,i stvarno je sve za 5,a ja se spremam kupiti kad skupim novce.I definitivno je kvaliteta ok,ne zaostaje za ital.a cijena je ipak nama običnim ljudima prihvatljivija.
Luena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:57.