Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2008., 22:00   #41
Quote:
ENA_zg kaže: Pogledaj post
ne trazim pomoc koliko savjet jer nemam uvijek odgovor za sve
a sta ti je savjet nego jedna vrsta pomociako ne znam recimo popraviti nesto,pitat cu za savjet koji ce mi pomoci kako da popravim to nesto..
Alex84 is offline  
Old 26.07.2008., 22:00   #42
Quote:
ENA_zg kaže: Pogledaj post
ti si ziher veci luzer od svih nas,jer ako nisi kaj radis tu....tak malo ti je dosadno u zivotu..smrc
Alex84 is offline  
Old 26.07.2008., 22:02   #43
Quote:
miss baxuz kaže: Pogledaj post
Zaključiš na temelju njegovih postupaka a ne riječi.
onako sad ispada da on ne dokazuje svoju ljubav,ali nije tako,jest da ponekad ima zajebano ponasanje(imam ga i ja)ali on je dobar u dusi ali je veliki živac
ENA_zg is offline  
Old 26.07.2008., 22:04   #44
Quote:
div20 kaže: Pogledaj post
da ti ne voliš da te se vrijeđa(pogotovo bez razloga), već bi davno od njega

ajde malo budi iskrena prema sebi, kad već nećeš prema nama
pa nemam fetiš na vrijeđanje,a on me ne vrijeđa ono svaki dan,samo kad se fakat raspizdi,a ono sto su meni uvrijede nekom drugome možda to nisu
ENA_zg is offline  
Old 26.07.2008., 22:05   #45
Quote:
ENA_zg kaže: Pogledaj post
s njim sam jer ga previs volim,a ja sam dobra budala koja sve trpi radi ljubavi
ajde, zenska samoubi se i koji puta procitaj malo crne kronike
mislim ono i napravite zajedno barem troje djece koje ce odrasti u familiji prepunoj ljubavi i inih stvari na dobar stari hrvatski nacin. I drzi se to one stare krscanske ko tebe kamenom ti njega ljubavlju
A i ljubav nije ljubav ako se ne patis i ako nemas fizickih i psihickih posljedica takvog odnosa. Zar ne?
Nema prave ljubavi bez ptsp-a
Mantis Religiosa is offline  
Old 26.07.2008., 22:06   #46
Quote:
ENA_zg kaže: Pogledaj post
ti si ziher veci luzer od svih nas,jer ako nisi kaj radis tu....tak malo ti je dosadno u zivotu..smrc


eto ti odgovora.
pa kako i moze voljet takvu azdaju...

plus dosadna u 3PM.
__________________
over and out!
Grazia is offline  
Old 26.07.2008., 22:07   #47
Quote:
ENA_zg kaže: Pogledaj post
pa nemam fetiš na vrijeđanje,a on me ne vrijeđa ono svaki dan,samo kad se fakat raspizdi,a ono sto su meni uvrijede nekom drugome možda to nisu
a jeste li pricali o tome..jesi mu pokusala objasniti da ne volis da te vrijedja..a i o kakvim uvredama uopce pricam..da li je ono kujo,kurvo i tak ili..daj malo vise reci
Alex84 is offline  
Old 26.07.2008., 22:07   #48
Quote:
ENA_zg kaže: Pogledaj post
pa nemam fetiš na vrijeđanje,a on me ne vrijeđa ono svaki dan,samo kad se fakat raspizdi,a ono sto su meni uvrijede nekom drugome možda to nisu
i ti si jos uvijek s njime. Tip ima kratak fitilj bjezi od toga Ma koja crna ljubav, spasavaj glavu dok nije kasno.
Mantis Religiosa is offline  
Old 26.07.2008., 22:09   #49
Quote:
Mantis Religiosa kaže: Pogledaj post
i ti si jos uvijek s njime. Tip ima kratak fitilj bjezi od toga Ma koja crna ljubav, spasavaj glavu dok nije kasno.
mislim da se slazem sa tobom..sto li ce tek biti kasnije..
Alex84 is offline  
Old 26.07.2008., 22:09   #50
Quote:
Alex84 kaže: Pogledaj post
a jeste li pricali o tome..jesi mu pokusala objasniti da ne volis da te vrijedja..a i o kakvim uvredama uopce pricam..da li je ono kujo,kurvo i tak ili..daj malo vise reci
a, tako se oslovljava netko s kime si u vezi i koga toboze volis
Ja bih odmah ostavila tipa koji bi me tako oslovio ili se izderao na mene kada je u svom raspolozenju. Zivot je previse kratak za nasilnike (bilo koje vrste i za to nema nikakvog opravdanja)
Mantis Religiosa is offline  
Old 26.07.2008., 22:11   #51
Quote:
Alex84 kaže: Pogledaj post
a jeste li pricali o tome..jesi mu pokusala objasniti da ne volis da te vrijedja..a i o kakvim uvredama uopce pricam..da li je ono kujo,kurvo i tak ili..daj malo vise reci
ne takve uvrede,za to bi ga odjebala. Malo mi je to teze objasniti jer je u tu pricu umjesan moj bivsi. zna mi reci da sam pokvarena,bezosjecajna,hladna,pa mi stalno spočita nekaj za bivseg..i s time me konstantno bocka
ENA_zg is offline  
Old 26.07.2008., 22:12   #52
Quote:
Mantis Religiosa kaže: Pogledaj post
a, tako se oslovljava netko s kime si u vezi i koga toboze volis
Ja bih odmah ostavila tipa koji bi me tako oslovio ili se izderao na mene kada je u svom raspolozenju. Zivot je previse kratak za nasilnike (bilo koje vrste i za to nema nikakvog opravdanja)
pa ono..samo pokusavam da odgonetnem sta joj govori..i slazem se sa ovim,tako se ne oslovljava sa nekim koga volis
Alex84 is offline  
Old 26.07.2008., 22:12   #53
Quote:
Grazia kaže: Pogledaj post

eto ti odgovora.
pa kako i moze voljet ovakvu azdaju...

plus dosadna u 3PM.
ENA_zg is offline  
Old 26.07.2008., 22:13   #54
Quote:
ENA_zg kaže: Pogledaj post
pa nemam fetiš na vrijeđanje,a on me ne vrijeđa ono svaki dan,samo kad se fakat raspizdi,a ono sto su meni uvrijede nekom drugome možda to nisu

Ne razumijem.Ako se raspizdi na tebe- nemoj ga ljutit.A ako ga drugi raspizde zašto se iskaljuje na tebi?
A na šta se ti onda vrijeđaš;ako kaže da si zgodna ili što?
__________________
-Što te ne ubije-ojača te-[/SIZE]
NENA30 is offline  
Old 26.07.2008., 22:14   #55
Quote:
ENA_zg kaže: Pogledaj post
ne takve uvrede,za to bi ga odjebala. Malo mi je to teze objasniti jer je u tu pricu umjesan moj bivsi. zna mi reci da sam pokvarena,bezosjecajna,hladna,pa mi stalno spočita nekaj za bivseg..i s time me konstantno bocka
ja mislim da si ti fulala naslov teme..ovdje je onda rijec o ljubomori..tip je mozda nesiguran itd..ma neznam,jebote tek si na 3 str dala nesto konkretno..tesko je nesto reci kad skrtaris na informacijama
Alex84 is offline  
Old 26.07.2008., 22:16   #56
Quote:
Alex84 kaže: Pogledaj post
ja mislim da si ti fulala naslov teme..ovdje je onda rijec o ljubomori..tip je mozda nesiguran itd..ma neznam,jebote tek si na 3 str dala nesto konkretno..tesko je nesto reci kad skrtaris na informacijama
svatko je u svakoj vezi ljubomoran.
ENA_zg is offline  
Old 26.07.2008., 22:16   #57
Quote:
ENA_zg kaže: Pogledaj post
ne takve uvrede,za to bi ga odjebala. Malo mi je to teze objasniti jer je u tu pricu umjesan moj bivsi. zna mi reci da sam pokvarena,bezosjecajna,hladna,pa mi stalno spočita nekaj za bivseg..i s time me konstantno bocka
a, on nema proslost pa vrati i ti njemu na isti nacin.
Napad ti je najbolja obrana Opomeni ga, reci mu da ti to njegovo prebacivanje smeta i neka prestane, ako ne prestane prekini i neka si nadje novu vrecu za iskaljivanje frustracija. Nitko nije vrijedan da se zbog njega jadno osjecas.
Mantis Religiosa is offline  
Old 26.07.2008., 22:18   #58
Quote:
ENA_zg kaže: Pogledaj post
ne takve uvrede,za to bi ga odjebala. Malo mi je to teze objasniti jer je u tu pricu umjesan moj bivsi. zna mi reci da sam pokvarena,bezosjecajna,hladna,pa mi stalno spočita nekaj za bivseg..i s time me konstantno bocka
Možda na taj način pokušava saznati da li još uvijek nešta osjećaš prema bivšem,a ne želi direktno pitati da ne bi ispo budala,pa je zbog toga nervozan...Malo informacija
__________________
-Što te ne ubije-ojača te-[/SIZE]
NENA30 is offline  
Old 26.07.2008., 22:18   #59
Quote:
NENA30 kaže: Pogledaj post
[/B]
Ne razumijem.Ako se raspizdi na tebe- nemoj ga ljutit.A ako ga drugi raspizde zašto se iskaljuje na tebi?
A na šta se ti onda vrijeđaš;ako kaže da si zgodna ili što?
pa ne ljutim ga ja uvijek,on si ponekad nađe glupi razlog za ljutit se. Vrijeđam se na stvari koje nisu istinite i koje mene lično bole
ENA_zg is offline  
Old 26.07.2008., 22:19   #60
Quote:
ENA_zg kaže: Pogledaj post
svatko je u svakoj vezi ljubomoran.
Ljubomoran je samo onaj koji želi biti voljen.-kaže jedna izreka
__________________
-Što te ne ubije-ojača te-[/SIZE]
NENA30 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger