Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2005., 10:42   #41
A cijene?

Parket je lova cca 160 kn, recimo. Koju lovu još moram dati majstoru za postavljanje + lakiranje. Pitam što su normalne cijene? I ja bi ga pofarbala u neku drugu nijansu (jel se to zove bajcanje?). Jel mi to i dodatna lova ili to sve prolazi pod lakiranje?

Uputite mene neuku da se mogu svađati sa majstorima?
Hrvach is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2005., 21:46   #42
Parket za kuhinju je lip , ali je malo riskantan , jer ako se dogodi nezgoda sa vodom , puno je veci rizik nego kod laminata.
Bajcanje je 1 od nacina toniranja parketa .
Moze se jos tonirati sa lazurama. ili sa lakovima u boji , poluprozirni.
Ja osobno nebi stavio parket u kuhinju.
Ali laminat bi , jer ga promijenis , kad zazelis , ili ako se dogodi koja dishgracija.
__________________
bodul: <samo dva put se zivi>
bodul is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2005., 22:22   #43
nama su kuhinja i dnevni boravak spojeni tako da je parket na cjeloj podnoj povrsini, izgleda jako lijepo jer je sve lijepo iskombinirano i uklopljeno sta se tice boja i razmjestaja, nema problema sa odrzavanjem, a sad dal ce puknut neka cijev ili doci do poplave... taj rizik uvijek postoji, kao i za sve u zivotu... nama plocice nebi nikako pasale, laminat nije dolazio u obzir, bilo bi nakardno imati pola parket a pola laminat, tako da je sve jednako... kupis tepih-stazicu za ispred elemenata ispred sudopera i sparheta i to ti je to, gud lak!
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2006., 15:50   #44
Industrijski parket

Ima li netko iskustva s industrijskim (kant) parketom? Meni se taj parket jako sviđa
Murron is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2006., 17:18   #45
mislim sandra october mozda?

navodno je jako zahvalan sto se tice koricenja,rasusivanja i sl. problema na koje se moze naici kod klasike...
chani is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2006., 10:50   #46
A kakva je cijena? Skuplji, jeftiniji od "normalnog"? Je li kompliciraniji za postavljanje?
Murron is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2006., 11:03   #47
mislim da je skuplji dost,ali ne primaj me za rijec, nisam vec dugo isla po ducanima,
a sto se tice postave radije pitaj kakvog majstora,
100 ljudi,100 cudi...
chani is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2006., 23:11   #48
Nisam detaljno upoznat s cijenama u HR, ali bi me čudilo da je skuplji od uobičajenih dimenzija parketa s obzirom da se proizvodi od neispravnih (samo geometrijski) letvica npr. lam parketa. Proizvođači parketa baš i nisu ludi za njim (nužno zlo) jer je to puno posla za malo kvadrata po smjeni.
 
Odgovori s citatom
Old 05.04.2006., 10:19   #49
http://www.megakop.hr/megakophr/inde...cts&prod_id=23
murron si isla sta gledati,
mozes kontaktirati njih mailom da ti posalju cijene pa ih postaj ovdje
chani is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2006., 01:13   #50
Parketi-Rijeka

Ma u potrazi sma za parketima na području Rijeke. Bio sma samo u koop-u i tamo je cijena od 240,00-290,00 km za hrastov parket i to mi se čini jako puno. Da liimate kakavu ideju gdje pogledati.
Hvala!
dado1977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2006., 12:52   #51
Ima tamo od Martinkovca prema Rubešima neka trgovina Pavimentum. Nikad bila ali vidjela reklamu
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2006., 13:01   #52
Ja sam bio u Pavimentumu .Ma to je kao garaža u prizemlju kuće.Poveo sam se za reklamom a ustvari ono što sam tražio nisam našao.Više kao kataloška prodaja
__________________
Anđeli postoje ali ponekad,oni koji nemaju krila,zovemo prijatelji
boraborabo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2006., 13:01   #53
Dakle, zaboravi pavimentum?
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2006., 13:06   #54
Solidum ako još radi,cjena je 180 kn, no nisam 100% siguran,ili Parketi Požgaj http://www.pozgaj.com/site.html
BUFFET is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2006., 14:11   #55
Solidum koliko znam nije u Rijeci a bogami ni ovi parketi Požgaj
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2006., 15:45   #56
hmda... meni treba isto.
samo što bih ja uzeo one gotove (već lakirane) parkete-daske.

u zg sam našao dosta firmi koji ih imaju sa više nego solidnim izborom, ali u rijeci i opatiji... koma!
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2006., 15:45   #57
taj koop... di je to?
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2006., 19:25   #58
Oprosti , a ja bi se dao kladiti da sam ga vidio tamo negdje oko one zone prema Grobniku.
BUFFET is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2006., 15:34   #59
Ako se dobro sjecam ima jedan ducan na cesti Kastav -Matulji pored apoteke i prodaje parkete. Da te utjesim odi u Keri na Kastvu i vidi posto je tamo parket.
__________________
george
georgehrri is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2006., 22:31   #60
Quote:
georgehrri kaže:
Ako se dobro sjecam ima jedan ducan na cesti Kastav -Matulji pored apoteke i prodaje parkete. Da te utjesim odi u Keri na Kastvu i vidi posto je tamo parket.

buahaha...
misliš na onu garažu sa 5, 6 kataloga?

yebate, pa tako mogu i ja prodavat parkete!
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:30.