Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2015., 22:53   #7901
prelijepa kuhinja
baš me zanima konačna verzija.
tisi is offline  
Old 28.05.2015., 00:40   #7902
Quote:
tihonsee kaže: Pogledaj post
prelijepa kuhinja
baš me zanima konačna verzija.
nadam se samo da ti se ne sviđa zbog boje
par ljudi iz RL je bilo iznenađeno dosta činjenicom da nije plava zbilja neki su bili i razočarani
mali_cox is offline  
Old 28.05.2015., 07:11   #7903
Quote:
Milivojka2 kaže: Pogledaj post
samo da znas i ja sam in between jobs , a uskoro i na godisnjem.

Eto ti na :
bravo! očito smo se trebale vidjeti, pa makar i zbog tužne prigode, da nam kolektivno krene s mijenjanjem posla.
ja sam na go još samo danas i sutra, a od pondjeljka opet u pogonu. imam planove za razdvojiti mrtvo more, iako dvojim da ću stići, ali ako sam ti negdje usput, nazovi i ajmo na kavu, razmijeniti iskustva.

Quote:
cicamalamica kaže: Pogledaj post
http://thumbs4.picclick.com/d/l400/p...anca-Rossa.jpg
popust koji sam dobila, a koji vrijedi još danas i sutra, .....
ako ulovim još danas taj popust, ozbiljno razmišljam napraviti copy-paste ove ideje.
ok, ne u bijeloj boji.
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Old 28.05.2015., 07:18   #7904
Quote:
free spirit kaže: Pogledaj post
bravo! očito smo se trebale vidjeti, pa makar i zbog tužne prigode, da nam kolektivno krene s mijenjanjem posla.
ja sam na go još samo danas i sutra, a od pondjeljka opet u pogonu. imam planove za razdvojiti mrtvo more, iako dvojim da ću stići, ali ako sam ti negdje usput, nazovi i ajmo na kavu, razmijeniti .
Ocito

Nazovem, zvat cu, vidjet cemo
__________________
1.12.2013-PROTIV !
Milivojka2 is offline  
Old 28.05.2015., 09:43   #7905
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
nadam se samo da ti se ne sviđa zbog boje
par ljudi iz RL je bilo iznenađeno dosta činjenicom da nije plava zbilja neki su bili i razočarani
ok, sad sam zbunjena
koje je boje ako nije plava?

naravno da mi se sviđa prvenstveno zbog boje (ali ne samo zbog nje)
tisi is offline  
Old 28.05.2015., 09:44   #7906
Quote:
tihonsee kaže: Pogledaj post
ok, sad sam zbunjena
koje je boje ako nije plava?

naravno da mi se sviđa prvenstveno zbog boje (ali ne samo zbog nje)

kuhinja je bijela visoki sjaj, ovo plavo je zaštitna folija koju još nismo skinuli dok majstori definitivno ne odu iz stana
mali_cox is offline  
Old 28.05.2015., 09:51   #7907
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post

kuhinja je bijela visoki sjaj, ovo plavo je zaštitna folija koju još nismo skinuli dok majstori definitivno ne odu iz stana
šteta
tisi is offline  
Old 28.05.2015., 09:54   #7908
Quote:
tihonsee kaže: Pogledaj post
šteta
kako kome
ali kužim te skroz, sestra mi je totalno drugog ukusa što se tiče interijera pa mi svako malo upadne sa svojim viđenjem situacije

možda se nema dojam sa slika no to je relativno skučen prostor, jedva 30m2 za kuhinju, blagovaonu, dnevni.
bilo koja boja osim bijele kuhinje bi totalno preuzela prostor. jer je kuhinja sama po sebi ogromna. pa je cilj bio da bude što manje upadljiva
pogotovo ormarasti dio
mali_cox is offline  
Old 28.05.2015., 10:15   #7909
mislila sam šteta, jer je jako lijepa boja, ali bit će i bijela lijepa

kako to misliš da je 30 kvadrata za dnevnu zonu malo?
ja ću imat 26 i to mi se čini taman.
da ne govorim da će biti sve sa žutim, narančastim i zelenim lajtmotivima

koliko ti od tih 30 otpada na kuhinju?
tisi is offline  
Old 28.05.2015., 10:22   #7910
Quote:
tihonsee kaže: Pogledaj post
mislila sam šteta, jer je jako lijepa boja, ali bit će i bijela lijepa

kako to misliš da je 30 kvadrata za dnevnu zonu malo?
ja ću imat 26 i to mi se čini taman.
da ne govorim da će biti sve sa žutim, narančastim i zelenim lajtmotivima

koliko ti od tih 30 otpada na kuhinju?
pa nije samo za dnevnu, i kuhinju i blagovaonu
kuhinja je linijska tako da ne znam koliko otpadne na nju, 6m x 0.65m
mali_cox is offline  
Old 28.05.2015., 10:40   #7911
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
pa nije samo za dnevnu, i kuhinju i blagovaonu
kuhinja je linijska tako da ne znam koliko otpadne na nju, 6m x 0.65m
dnevna zona=dnevni boravak, blagovaona i kuhinja
tisi is offline  
Old 28.05.2015., 10:43   #7912
Quote:
tihonsee kaže: Pogledaj post
dnevna zona=dnevni boravak, blagovaona i kuhinja
da da pa ne znam, nama će biti dovoljno svakako toliko kvadrata obzirom da nam je sad cijeli život lokaliziran u 38m2
da imamo manji blagovaonski stol djelovalo bi vjerojatno veće
mali_cox is offline  
Old 28.05.2015., 11:31   #7913
Cico, super šopnig

Ja/mi ganjamo kuhinju i nisam pametna, vrti mi s eu glavi od svega preveć je to meni čude se svi što tako rano tražimo ponude, sad tek vodu radimo, pa glazure i podove.
Uglavnom, nećemo useliti do 9 mj. jer glazure se moraju sušiti neka 3 mjeseca jedino ako upalimo podno da suši, a majstor nam to ne preporučuje, ne znam zašto to nije dobra ideja

Cox, stolići su
__________________
:) x 3 = moj cijeli svijet
svastamorac is offline  
Old 28.05.2015., 11:33   #7914
svastamorac samo ti traži ponude...a ne kasnije na vrat na nos sve zbuksati odjednom. zašto ne bi ponudu dobila sa par strana pa da imaš vremena odlučiti
mali_cox is offline  
Old 28.05.2015., 12:42   #7915
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post

kuhinja je bijela visoki sjaj, ovo plavo je zaštitna folija koju još nismo skinuli dok majstori definitivno ne odu iz stana
Quote:
tihonsee kaže: Pogledaj post
šteta
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Old 28.05.2015., 13:11   #7916
Cox, da ne zacetavamo tamo...

I ja bila do prije nekog vrimena blagodat potrosackog drustva.
Al u jednom trenu me puklo, i sad suprotnost.

Rijesila sam se sigurno jedno 80% svojih stvari... Profitirala rodbina i prijateljice
Sestri dala svu kozmetiku i gotovo sav nakit i tako...

Jos moram rijesiti casopise, knjige itd. I prestat gledat ikeu, pa sam na konju

I da, ne znam di cu sa vjesalicama
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Old 28.05.2015., 13:17   #7917
odakle takav asketizam?
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Old 28.05.2015., 13:34   #7918
Nemam pojma. Zasitila se toga svega...
Zapravo, pocelo to sa time da sam isla napisati na papir sto mi sve od garderobe treba. (A ja nosim sam crno, bijelo liti, i tu i tamo uz koji dodatak)... I onda skuzila kad sam napisala da imam toliko stvari koje nisam nosila otkad sam prvi put rodila, i da isprobam sve da par miseci ne bi ponovila isto. A opet kad izadem van da uvik nosim tu neku svoju omiljenu komb (traperice i svilena kosulja. Crno sve, jel).

I sad u ovoj cistki skuzim da gotovo sve sta sam kupila lani na litnjem snizenju, vise nije nosivo.
Onda osjetim griznju savjesti sta toliko toga bacam, sudjelujem u oneciscenju okolisa... Itd. Itd.
Odlucila da cu onda imat radije 10 stvari u ormaru, al da znam da sve ide jedno s drugim i da je kvalitetno i da necu baciti u smece nakon dva pranja, nego obrnuto

Nor. Cipele koje sam dobila na poklon lani, nosila sam cilu zimu bez prestanka (a i prije dva dana kad je padala kisa), tako da sam makla sve ostale.
Za mene jednostavno, i osjecam se super
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Old 28.05.2015., 13:43   #7919
fasinain kažem kao i za onu ženu tamo, svaka čast ako tako možeš. razumijem zašto je došlo do zasićenja.
vjerujem da si višestruko profitirala i ti i svi oko tebe i kućni budžet
kod mene čiste ormara budu barem 2 puta godišnje i to se riješim stvari koje nisam nosila često, isto proslijedim sestri, mami, sestričnama...no svejedno je uvijek toga puno. nakupi se.
zadnjih mjeseci nisam kupovala puno odjeće/obuće radi stana i toga, hebiga, drugačiji prioriteti trenutno. no svejedno i za stan uvijek nađem neke gluposti koje mi trebaju.
mali_cox is offline  
Old 28.05.2015., 13:53   #7920
obzirom da se tamo tema potegla zbog dječjih igračaka, htjela sam napisati kod nas situaciju. evo curici se bliži 4. rođendan za 10 dana. ,moja djeca za rođendane dobiju preko 40 darova. količina stvari koja se tad skupi je ogromna. i tako rođendan, božić, xy drugih nekih prigodica kad darovi samo padaju.
oboje imamo prosječno veliku familiju, neki put uspijemo organizirati pa da tipa moji sestra, brat, mama kupe jedan dar a ne 3 ali uglavnom se to pretvori u obrnuto.
gomila prijatelja i rodbine. jednostavno nije do nas toliko.
naravno, mi također ogroman broj darova nosimo okolo naokolo ali jednostavno se tako krećemo u vrlo širokom krugu ljudi i to je neizbježno.
ja frendicama znam reći kad nam šta treba, svekrvi, mami, sestri, bližima naravno ako pitaju. pa si na taj način uštedimo hrpu love za odjeću eventualno (jer inače to sami sve kupujemo, nemamo od koga naslijediti). no opet ostaje velika brojka drugih ljudi koji ne pitaju, koji kupe po svojoj želji.

meni je zbilja fascinantno kako ljudi uspiju imati normalan broj dječjih igračaka
još dok su maleni bili pa sam puno toga znala i spremiti pa proslijedim nekom drugom, sad su taman ona dob da su darovi i sami otvaraju i nema šanse da prođe šta neprimijećeno.

jedino što me u svemu tome veseli je da drugi profitiraju na našoj odjeći koja uglavnom ode u savršenom stanju dalje.
mali_cox is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:27.