Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2015., 09:42   #61
Odakle su ti svijetleći tabure i posuda s navodnjavanjem?
http://www.eco-iluminat.ro/continut/upload/1623.jpg
http://s6.postimg.org/unifapbip/balkon03.jpg
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 09:45   #62
Mislim da takvih svjetlećih ima u Bauhausu
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 10:50   #63
Quote:
City kaže: Pogledaj post
Odakle su ti svijetleći taburei?[/url]
http://s6.postimg.org/unifapbip/balkon03.jpg
Vivre. Imali su to ujesen u ponudi među normalnom rasvjetom i uopće nisu napisali ni što je ni čemu služi, valjda sam jedina ja to naručila jer sam uspjela zguglat što im je to na slici. Tpično njihovo stavljanje jedne jedine slike bez ikakvog opisa.

Eglo Marseille.

Dosta povoljno je bilo - 134 kn.
Spakstil šokok is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 10:52   #64
Thx, mislim da sam i ja vidio u Bauhausu ili tako nekom centru, a možda i u Vivreu.
A bijela posuda s navodnjavanjem?
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 11:02   #65
Quote:
City kaže: Pogledaj post
Odakle je posuda s navodnjavanjem?
http://s6.postimg.org/unifapbip/balkon03.jpg
To je Lechuza. Odlične su im te posude (najbolje koje sam ja ikad igdje vidjela), ali su poskuplje.

Kod nas ih drži MBM, ali mislim da polako odustaju od uvoza toga jer su im u dućanu ostaci ostataka i ne naručuju ništa novo.

Ja sam ih kupila na eBayu, rabljene. 4 komada različitih veličina (od ove male na fotki gdje su mi jagode do ove veće u kojoj mi je lavanda), izbidala za 10 eura i 26 eura poštarine.

Ove viseće s ograde velike su isto njihove i te sam kupila nove, od prodavača na eBayu (sad je digo cijenu, jeftinije su kad "nije sezona").

Inače, u Bosni ima neki uvoznik koji uvozi sve njihovo, a u Minhenu imaju outlet ako te put ondje nanese.
Spakstil šokok is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 11:09   #66
Imaju baš zanimljivih stvari, a koji to Bosančeros uvozi, je s' otkrila?
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 11:12   #67
Quote:
City kaže: Pogledaj post
Imaju baš zanimljivih stvari, a koji to Bosančeros uvozi, je s' otkrila?
Vrt d.o.o. Ljubuški.
Spakstil šokok is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 11:15   #68
Spakstil, jako cosy stančić, sviđa mi se!

Dijelimo ljubav prema zelenilu, opušta me skroz.

Kupila sam i ja to sušilo, ukrala sam od tebe ideju. Služi mi kao dodatno jer imam ono produživo gimi, koje je za svaki dan, a ovaj ring sam montirala s vanjske strane ograde i služi mi samo povremeno za posteljine, veće ture mašina...tada ga okrenem unutra.
Ja na ogradi imam samo jedan pitar u kantunu, zbog vjetra koji mi napuni balkon zemljom, pa sam odustala...
Inače, mislim da sam u novom bauhausovom katalogu vidjela više boja tog suncobrana o kojem pričate, bilo je i bež...

Lani sam imala i ja cijeli povrtnjak: jagode, rajčice, paprike, začini, salata...ali me satralo od svih mogućih ušiju, mušica...potrošila sam na stotine kn na biognjojivo, glistinicu...prskala mlijekom i koprivom, ali bezuspješno, tako da sam ipak odustala ove godine, a i moram priznati da sam bila zatrpala lođu, iako je velika-13m2. Sad imam nekoliko teglica, jedno stabalce i taj na ogradi bršljan.

Super su mi i te lechuza lončanice, baš ću potražit.
I definitvno za balkon treba neka indirektna rasvjeta, ja imam dvije solarne lampe i to bude dovoljno. Taj tabure-pitar ti je odličan!
naves is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 11:20   #69
Quote:
Spakstil šokok kaže: Pogledaj post
Super, thx.
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 14:44   #70
super mi je toliko puno biljaka na balkonu
volim korisne biljke
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 15:51   #71
Quote:
Spakstil šokok kaže: Pogledaj post
u subotu sam bila u Ljubuškom
što nisi prije rekla
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 18:56   #72
Quote:
fasinain kaže: Pogledaj post
super mi je toliko puno biljaka na balkonu
volim korisne biljke
Jelda. Odmah se osjećaš ko da nešto korisno radiš.
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
u subotu sam bila u Ljubuškom
što nisi prije rekla
Novi razlog da opet odeš.

Nego, ljudovi, montirala sam suncobran.
Malčice sam se preznojila jer mi nosači nisu pasali na Ikeinu tubu, ali s obzirom da sam ja tvrdoglava mazga kakve nema, uspjela sam to hakirati da bude čvrsto i da ne mrda. :klap:

Odmah mi balkon izgleda veći jer suncobranov "rog" viri vani pa se osjećam ko da sam ukrala Bandiću malo kvadrata.
Spakstil šokok is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 19:16   #73
Quote:
naves kaže: Pogledaj post
Spakstil, jako cosy stančić, sviđa mi se!
Hvala!

Quote:
naves kaže: Pogledaj post
Kupila sam i ja to sušilo, ukrala sam od tebe ideju. Služi mi kao dodatno jer imam ono produživo gimi, koje je za svaki dan, a ovaj ring sam montirala s vanjske strane ograde i služi mi samo povremeno za posteljine, veće ture mašina...tada ga okrenem unutra.
I moj je prvotni plan bio sušilo s vanjske strane, a cvijeće s unutarnje, ali me oprala frka da će nekome sušilo zveknuti na glavu s visokoga kata pa sam ipak okrenula to obratno. Ove Lechuzine posude su stvarno hebeno čvrsto montirane, to nema šanse da padne ikad. U Gimija se ne pouzdam toliko.

Quote:
naves kaže: Pogledaj post
Lani sam imala i ja cijeli povrtnjak: jagode, rajčice, paprike, začini, salata...ali me satralo od svih mogućih ušiju, mušica...potrošila sam na stotine kn na biognjojivo, glistinicu...prskala mlijekom i koprivom, ali bezuspješno, tako da sam ipak odustala ove godine, a i moram priznati da sam bila zatrpala lođu, iako je velika-13m2. Sad imam nekoliko teglica, jedno stabalce i taj na ogradi bršljan.
13 m2, ahhhhhh. Malo carstvo! <3
I ja sam u prošlom malom stanu imala veliki balkon, još je bio na najgornjem katu, a ti su mi balkoni uvijek bili najljepši. Samo nisam bila u biljkama uopće u to doba, više koliko ljudi mi stane na tulumu na balkon.

Quote:
naves kaže: Pogledaj post
Super su mi i te lechuza lončanice, baš ću potražit.
I definitvno za balkon treba neka indirektna rasvjeta, ja imam dvije solarne lampe i to bude dovoljno. Taj tabure-pitar ti je odličan!
Ma ovaj pitar se dogodio jer mu je cijena bila stvarno dobra. Nisam mislila ni približno da se to da nabaviti za 100-ak kuna jer su po netu neke fensi verzije ubibože preskupe.

A Lechuza mi je stvarno otkriće bila. Ja nisam baš tip od onih klasičnih pitara (iako mi je to kod drugih lijepo, ali nekako mi nije za mene, štajaznam). Ove su i lijepe, i funkcionalne, i izvrsne kvalitete. Samo da su jeftinije, sve bi mi bilo njihovo.
Spakstil šokok is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 19:49   #74
Quote:
Spakstil šokok kaže: Pogledaj post
Odmah mi balkon izgleda veći jer suncobranov "rog" viri vani pa se osjećam ko da sam ukrala Bandiću malo kvadrata.
Toooo, seeestroo! :klap: Nema ljepšeg osjećaja nego kad mali čovjek/žena prevari sustav.
Maiken is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 19:58   #75
Sad kad Sitije proširi ponudu

Nego, di su slije suncobrana

Sad nema natrag, navukla si nas i sad očekujemo stalno nove slike

Stavi, stavi, baš me zanima da li bi to umene imalo nekog smisla
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 20:28   #76
Stavit ću. Sad već pada mrak pa se neće vele vidit. Dobro izgleda samo kvaliteta i nije neka, da buden poštena (nije baš ni pazarska, ono, malo bolje od toga). Srićon se gornji dio da odvojit pa ga mislin tako odvajat da ne bi pa doli kad zapuše, i spajat ga samo kad mi triba. Donji dio tube san fiksirala s onin držačima za ogradu pa više nema micanja, sad je tu di je, amen.

Al' za 150 kn ne mogu baš dobit tendu pa ne smin žugat.

Lipo zamrači kad piči sunce, bolje je s njin nego bez njega, šta jes' - jes'. Kome triba za stavit ga uza zid, ili je niže prizemlju, neće ga tribat niti micat, niti odvajat taj gornji dio.

Quote:
Maiken kaže: Pogledaj post
Toooo, seeestroo! :klap: Nema ljepšeg osjećaja nego kad mali čovjek/žena prevari sustav.
Spakstil šokok is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 21:50   #77
Quote:
MarLov kaže: Pogledaj post
Sad kad Sitije proširi ponudu
Imam ja već u ponudi puno modela i veličina, ali i koštaju.
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 22:09   #78
A nismo ni sumnjali
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2015., 22:20   #79
Spakstil šokok,meni simpa i ugodan stan

jedino što mi se baš ne sviđa je boja kuhinje

balkon
__________________
Čovjek vlada svojim riječima dok ih ne izgovori. Onda postaje njihov rob.
Fi Fi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2015., 08:02   #80
Šokok predivan balkončić
jerry16 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:24.