Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2010., 01:45   #1
SoCap.hr

Da li je itko naručivao nešto sa http://www.socap.hr/ ? Ako je,da li je kvalitetno itd. ? Posebno me zanimaju mišljenja ako je netko imao iskustva sa bojama za kosu..
Lady.Bat is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 03:59   #2
Cure na Crvenoj kosi malo pitaj, mislim da je netko tamo naručivao
žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 10:36   #3
ja sam naručivala ekstenzije, tekućinu za skidanje istih, preljeve i boje za kosu, pakunge.. to stiže iz splita sve lijepo i uredno, poštarina je 30kn
__________________
...high heels and hot wheels!!
Deluxe Katze is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 04:14   #4
Uzela sam SO CAP-ovu boju za kosu, Volhair Academy, jedinu njihovu liniju koju do sada nisam isprobala.
jako mi se sviđa što kao i druge njihove boje sadrži ujedno i biljne extrakte i od njih miriše cijeli salon i ova sadrži shea maslac i pantenol. Išla sam na hladnu smeđu 6/2 (bež ton, umjesto pepeljasti koji sam ja si zamislila, no ova mi je jednostavno bila ljepša) koju mi je preporučila odlična cura koja tamo radi obožavam kad naletim na nju jer druge prodavačice znaju biti prilično nezainteresirane, osim još jedne gospođe koja se stvarno razumije . Nijanser ovih boja je odličan, imaju masu varijanti http://www.socap.hr/za-frizere/bojan...a-academy.html a tuba za 28 kuna je ogromna, mislim da samo Dikson Color ima 120 ml.
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 10:40   #5
postala sam pitanje na šamponima a tek sad vidjela da ima posebna tema socap.
Uglavnom, osim hvaljenih maski za kosu, imate li iskustva s njihovim šamponima? Imam jako osjetljivo vlasište, na stranicama ne vidim popis sastojaka pa ne znam jesu li šamponi uopće vrijedni pažnje
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 11:59   #6
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
Uzela sam SO CAP-ovu boju za kosu, Volhair Academy, jedinu njihovu liniju koju do sada nisam isprobala.
jako mi se sviđa što kao i druge njihove boje sadrži ujedno i biljne extrakte i od njih miriše cijeli salon i ova sadrži shea maslac i pantenol. Išla sam na hladnu smeđu 6/2 (bež ton, umjesto pepeljasti koji sam ja si zamislila, no ova mi je jednostavno bila ljepša) koju mi je preporučila odlična cura koja tamo radi obožavam kad naletim na nju jer druge prodavačice znaju biti prilično nezainteresirane, osim još jedne gospođe koja se stvarno razumije . Nijanser ovih boja je odličan, imaju masu varijanti http://www.socap.hr/za-frizere/bojan...a-academy.html a tuba za 28 kuna je ogromna, mislim da samo Dikson Color ima 120 ml.
ima li ko iskustva sa ovon bojom ,konkretno 4-tamno smeđa ,prvi put je koristin pa me interesira kakva su iskustva
__________________
Ljudi su kao kamenje. Nepravilni, teški i rasuti. Mučno je to dovesti u red, skupiti i složiti po nekom pravilu, a pojedinačno je još mučnije svaki komad klesati.
Nevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 22:05   #7
Jel možda netko probao ovaj njihov botox http://www.socap.hr/iz-ponude-izdvaj...re-ampula.html

Nevera ja sam koristila njihove Volhair Academy boje ali plavu nijansu, nisu ništa lošije od nekih skupljih boja, i nisu skupe, tuba velika i još se ove plave nijanse miješaju sa duplo više hidrogena tako da su baš isplative. Prestala sam koristiti samo jer mi vrag nije dao mira pa sam morala probati Alfa parf.
Jedino mi nisu dobri oni njihovi litarski hidrogeni, imala sam Academy hidrogen i svaki put kad sam taj hidrogen koristila kosa mi se više isušila nego kada sam tu istu farbu koristila sa drugim hidrogenom.

Edit: Kupovala sam kod njih i ampulice Loreal profesionel serie expert koju su mi predobre, malo jesu skuplje ali se isplati, uglavnom ja sam ih kupovala sa prijateljicom jer njena mama ima obrt pa se dobije popust negdje oko 20%, i za taj popust ne mora biti frizerski salon već bilo koji obrt, u njenom slučaju je računovodstveni servis tako da ako imate preko nekoga za kupiti isplati se, samo treba oib, naziv obrta/firme i adresa
the lina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2015., 20:43   #8
Probala sam njihove boje, mislim da Kioma, Academy i Velu (mislim da se tako zovu).
Velike su, i jeftine. to im je jedina prednost po meni.
Academy mi je jako, bas jako spalila kosu. Nijanse nis vrijedno spomena.

Ali imaju i Inou, to jos zelim probat, samo je hidrogen u litarskom pakiranj u kosta 130 kn, a boja oko 90..... pa nikako

Ali imaju i preljeve, sa svojim "razvijacem" isto litarski. Iako je to samo razrijedjeni hidrogen. nisam probala, al stoji svijetlobakreni u ladici...
__________________
Why do we feel safe under blankets? It's not like a murderer will come in thinking..."I'm gona ki....ahh damn! She's under a blanket."
Agency is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2015., 15:56   #9
Quote:
Lady.Bat kaže: Pogledaj post
Da li je itko naručivao nešto sa http://www.socap.hr/ ? Ako je,da li je kvalitetno itd. ? Posebno me zanimaju mišljenja ako je netko imao iskustva sa bojama za kosu..
Jesam klipse za ekst i ok su, bolje drže od pravih. Dođu odmah drugi dan. I sve je uredno.
tryingtoholdon is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2018., 23:26   #10
Podizem temu ��

Ima netko iskustva sa ovim ampulama za masnu kosu?
Ne znam gdje provjeriti sastav.

https://www.socap.hr/kioma-ampule-za...e-12x8-ml.html
NightDive is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2019., 00:46   #11
je li tko koristio njihove sampone i regenratore?
aria is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2019., 20:19   #12
Quote:
aria kaže: Pogledaj post
je li tko koristio njihove sampone i regenratore?
Ja onaj masharel sampon od kokosa...i onu so cap masku od meda (nju umjesto regeneratora)
Ok mi je sve, al nista specijalno. Koliko para toliko muzike.
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2019., 11:09   #13
Quote:
maryah1 kaže: Pogledaj post
Ja onaj masharel sampon od kokosa...i onu so cap masku od meda (nju umjesto regeneratora)
Ok mi je sve, al nista specijalno. Koliko para toliko muzike.
Ja sam isprobala jučer masku od meda i onu karotensku

Pročitala sam po forumu i blogovima kako je curama ova od meda super, krasna... Nisam mogla odoljeti

Mene niti jedna od njih nije oduševila na prvu. Držala sam ih malo duže nego oni preporučuju. Ne znam, možda je moja kosa previše uništena pa mi je ovo preslabo.
Nisu loše maske, ali eto, drago mi je da sam uzela one od pola litra, a ne cijeli litar,jer nisam sigurna hoćemo li se družiti na duže staze
Svakako ću im dati još prilike...
dessylessy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2019., 12:43   #14
I ja sam bila uzela masku od meda jer su je cure na forumu hvalile. I meni je tako osrednja, malo previše mi uoštri kosu. Ali Meadow je tražila na temi uništena kosa preporuku za proizvod koji će joj ukrutiti kosu da pada, pa sam joj to preporučila i ona oduševljena. Tako da na kraju 100 glava, 100 mišljenja. Meni maska od meda stoji doma, morati ću je za vikend ponovno isprobati, ali ći je pomiješati s nekom hidratantnom maskom da vidim jeli možda onda bolji učinak.
Little lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2019., 01:18   #15
Nije da mi toliko uoštri dlaku kao kad netko ima prirodno oštru dlaku, ALI vidim da je dlaka defiitivno jača. Bolja je. Evo stavila sam oko 8 večeras po suhoj kosi, već se osušilo i skroz je mekano i glatko. Netko tko ne zna, ne bi rekao da sam prije par sati stavila masku za kosu koja još stoji na kosi. Izgleda kao da ništa nemam na kosi. Sutra tako idem okolo i perem je tek u subotu ujutro.

Dosta je nahrani i ojača dlaku. Za ono što ja hoću, skroz mi je dobra.
Sad, bitno je da osoba zna kakvu dlaku hoće, nije sve za svakoga i za svaku dlaku.

Kad sam bila u So.Capa, prodavačica mi je nudila i neku keratinsku masku L'Oreal koja navodno ravna kosu. Gledam tu malu kanticu, 150 kn. Mislim da od toga nema ništa. Sve keratinske proizvode koje sam koristila, čak i nedavno keratinsku njegu u salonu, NE RAVNAJU dlaku. To je bacanje novca i od toga nema ništa. Jedini keratinski postupak koji stvarno radi posao i ravna dlaku jest keratinsko ravnanje.

Ja nikad ne bih dala previše para za masku, regenerator...mislim da tu nema neke revolucije bez obzira što govorile reklamne kampanje. Da postoje proizvodi koji od jadne kose čudnovato rade zdravu i predivnu, to bi već odavno postala svjetska vijest i za to bi se znalo. Ovako, to je sve prodavanje magle i previše para ni za što. Ne postoji ništa što će učiniti toliko drastičnu razliku kosi koja je genetski loša. Malih pomaka će biti svakako, ali preokret za 360° neće nikad.

Imam prijateljicu koja kosu pere običnim šamponom, često je pegla, ne koristi nikakva ulja, maske, serume.... a ima jaku, čvrstu, sjajnu, bujnu dlaku. Oduvijek joj je takva i ne mijenja se. Ja da perem kosu nekim najobičnijim šamponom i peglam je stalno bez ikakvih dodatnih maski/ulja....ne bih odavno više imala dlake na glavi.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2019., 02:03   #16
Ja sam bas neki dan mjerkala te dvije maske, nisam se mogla odluciti koju da uzmem i na kraju nisam uzela ni jednu. Meadow ti imas tanku ili debelu vlas?
UlanBator is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2019., 10:13   #17
Stvarno ne znam kakva je dlaka pojedinačno. Izgleda mi normalna, ni predebela ni pretanka.

Ali moja kosa je prirodno valovito-kovrčava, ima puno volumena, suha, mekana. A hoću ravnu, oštru dlaku koja pada u slapu bez uvijanja i gibova.
Probala sam x stvari koje u sebi sadrže keratin i kao ravnaju dlaku, čine je čvrstom, traje ravno i do par dana nakon pranja... Moš mislit. Od svih tih keratina jedino djeluje keratinsko ravnanje. Tako kad kažu maska s keratinom koja ravna, učvršćava itd. dlaku, meni je to prekomično i ništa im ne vjerujem.

Ja za onu malu L'Oreal kanticu ne bih dala taj novac. Sumnjam da radi bitne pomake, a sve i da radi...ono je premalo. Dva puta staviš i nestane.

Ima kod njih još maski za hidrataciju, njegu, obojanu kosu...ista linija kao ovaj med, pa vidi. Reci prodavačici kakvu dlaku hoćeš. Kantice su ogromne i samo 40kn, to se definitivno isplati. Ja sam kupila ima skoro mjesec dana. Dala susjedi da proba. Prala 3x, stavljala velike količine i prije pranja i nakon i nisam potrošila skoro ništa.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2019., 11:07   #18
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Nije da mi toliko uoštri dlaku kao kad netko ima prirodno oštru dlaku, ALI vidim da je dlaka defiitivno jača. Bolja je. Evo stavila sam oko 8 večeras po suhoj kosi, već se osušilo i skroz je mekano i glatko. Netko tko ne zna, ne bi rekao da sam prije par sati stavila masku za kosu koja još stoji na kosi. Izgleda kao da ništa nemam na kosi. Sutra tako idem okolo i perem je tek u subotu ujutro.

Dosta je nahrani i ojača dlaku. Za ono što ja hoću, skroz mi je dobra.
Sad, bitno je da osoba zna kakvu dlaku hoće, nije sve za svakoga i za svaku dlaku.

Kad sam bila u So.Capa, prodavačica mi je nudila i neku keratinsku masku L'Oreal koja navodno ravna kosu. Gledam tu malu kanticu, 150 kn. Mislim da od toga nema ništa. Sve keratinske proizvode koje sam koristila, čak i nedavno keratinsku njegu u salonu, NE RAVNAJU dlaku. To je bacanje novca i od toga nema ništa. Jedini keratinski postupak koji stvarno radi posao i ravna dlaku jest keratinsko ravnanje.

Ja nikad ne bih dala previše para za masku, regenerator...mislim da tu nema neke revolucije bez obzira što govorile reklamne kampanje. Da postoje proizvodi koji od jadne kose čudnovato rade zdravu i predivnu, to bi već odavno postala svjetska vijest i za to bi se znalo. Ovako, to je sve prodavanje magle i previše para ni za što. Ne postoji ništa što će učiniti toliko drastičnu razliku kosi koja je genetski loša. Malih pomaka će biti svakako, ali preokret za 360° neće nikad.

Imam prijateljicu koja kosu pere običnim šamponom, često je pegla, ne koristi nikakva ulja, maske, serume.... a ima jaku, čvrstu, sjajnu, bujnu dlaku. Oduvijek joj je takva i ne mijenja se. Ja da perem kosu nekim najobičnijim šamponom i peglam je stalno bez ikakvih dodatnih maski/ulja....ne bih odavno više imala dlake na glavi.
Ajme ti si sigurno kosata (nastavno na ovo da staviš masku i ne skuži se). Ja kad stavim jušnu žlicu maske sva kosa mi je zalijepljena za glavu (iako je jako suha)
Imam malo tanke kose. Moram paziti i s kapljicom ulja ili točkicom kreme za kosu, jer ako stavim malo više moram opet prati kosu
Probaj crvenu lidl masku u tubi, mislim da je keratinska, ta meni ukruti kosu. Jeftina je i cure ju hvale... Ja više volim zlatnu jer volim da mi maska omekša suhu, ispucalu kosu...
dessylessy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2019., 11:25   #19
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
Stvarno ne znam kakva je dlaka pojedinačno. Izgleda mi normalna, ni predebela ni pretanka.

Ali moja kosa je prirodno valovito-kovrčava, ima puno volumena, suha, mekana. A hoću ravnu, oštru dlaku koja pada u slapu bez uvijanja i gibova.
Probala sam x stvari koje u sebi sadrže keratin i kao ravnaju dlaku, čine je čvrstom, traje ravno i do par dana nakon pranja... Moš mislit. Od svih tih keratina jedino djeluje keratinsko ravnanje. Tako kad kažu maska s keratinom koja ravna, učvršćava itd. dlaku, meni je to prekomično i ništa im ne vjerujem.

Ja za onu malu L'Oreal kanticu ne bih dala taj novac. Sumnjam da radi bitne pomake, a sve i da radi...ono je premalo. Dva puta staviš i nestane.

Ima kod njih još maski za hidrataciju, njegu, obojanu kosu...ista linija kao ovaj med, pa vidi. Reci prodavačici kakvu dlaku hoćeš. Kantice su ogromne i samo 40kn, to se definitivno isplati. Ja sam kupila ima skoro mjesec dana. Dala susjedi da proba. Prala 3x, stavljala velike količine i prije pranja i nakon i nisam potrošila skoro ništa.
Zanima me bas ta od meda sada nakon tvog iskustva, i meni treba nesto takvo, samo sam htjela vidjeti imas li slicnu kosu kao ja Mislim da imamo slicnu. Sto se tice ravnanja, u SoCapu sam vidjela dvije njihove kreme za ravnanje, kostaju nekih 60ak kuna, ja definitivno planiram probati. Za jednu sam i cula da je odlicna. Koristim inace Kerastase Keratin Thermique, i on mi je fantastican, ali je skup i trazim nesto jeftinije. Meni je kosa blago valovita i puna frizza i taj Kerastase mi to izvrsno rijesava, izravna, zagladi i da joj tezinu. Sto se tice kupovanja skupih proizvoda, neki su dobri a neki ne, treba biti jako pazljiv.
UlanBator is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2019., 01:24   #20
Quote:
dessylessy kaže: Pogledaj post
Ajme ti si sigurno kosata (nastavno na ovo da staviš masku i ne skuži se). Ja kad stavim jušnu žlicu maske sva kosa mi je zalijepljena za glavu (iako je jako suha)
Imam malo tanke kose. Moram paziti i s kapljicom ulja ili točkicom kreme za kosu, jer ako stavim malo više moram opet prati kosu
Probaj crvenu lidl masku u tubi, mislim da je keratinska, ta meni ukruti kosu. Jeftina je i cure ju hvale... Ja više volim zlatnu jer volim da mi maska omekša suhu, ispucalu kosu...
Pa ne znam, mislim da je moja kosa srednje debljine, nije pregusta ni pretanka, ali je suha. Stavim i po 2, 3 velike žlice maske i ne bude joj ništa. Kreme stavim 3 ili 4 puta veličine badema. Ali je dosta duga, malo joj nedostaje do struka, tako da i u toj duljini odlazi dosta proizvoda.

Probat ću tu, hvala.


Quote:
UlanBator kaže: Pogledaj post
Zanima me bas ta od meda sada nakon tvog iskustva, i meni treba nesto takvo, samo sam htjela vidjeti imas li slicnu kosu kao ja Mislim da imamo slicnu. Sto se tice ravnanja, u SoCapu sam vidjela dvije njihove kreme za ravnanje, kostaju nekih 60ak kuna, ja definitivno planiram probati. Za jednu sam i cula da je odlicna. Koristim inace Kerastase Keratin Thermique, i on mi je fantastican, ali je skup i trazim nesto jeftinije. Meni je kosa blago valovita i puna frizza i taj Kerastase mi to izvrsno rijesava, izravna, zagladi i da joj tezinu. Sto se tice kupovanja skupih proizvoda, neki su dobri a neki ne, treba biti jako pazljiv.
Prije sam stavljala 2 maske, mlijeko za kosu i pjenu, zaštitu od topline.
Sad stavim 1 masku, med i zaštitu od topline. I čini mi se bolja nego prije.

Više ništa ne kupujem što nije provjereno.
Javi koja je to krema i radi li posao.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:19.