Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2011., 16:32   #1
Bol u predjelu ruke uz povremeno trnjenje prstiju

Pa evo ovako ljudi, ne znam sta je, nije me nikad boljela ruka, ali evo ima vec tocno tjedan dana da osjecam u lijevoj ruci neku "tupu" bol unutra, znaci nema nista izvana, od predjela iznad zgloba pa do šake, bol se izmjenjuje kako gdje na tom predjelu ruke...te mi samo nekad prsti onako lagano trnu... Nisam imao nikakvi lom ruke, ne radim nikakve teške fizicke poslove... Imam 27 godina. Najvise mi se ta bol javlja na podruciju onog mišića tricepsa iznad zgloba znaci.

Evo prije tri dana me uhvatila prehlada, lagana temp. jel to od prehlade neke možda? Prvo sam prije tjedan dana ovo shvatio olako, da bi evo sad vec postao i problem kad spavam po noci, jer jednostavno postoji ta bol pa trebam uvijek namjestat ruku nekako...
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2011., 16:37   #2
Imaš upalu tetiva,isto tako je i meni bilo s rukom. Imobiliziraj ju elastičnim zavojem i štedi maksimalno. Jel se puno koristiš mišem? Oporavak je dug,neki preporučuju fizikalne terapije,neki vele da niš ne pomažu. Meni je prošlo samo od sebe,ali uz maksimalnu poštedu.Preko noći skidaj zavoj,inače nosi ga od jutra dok ne ideš spavati.
rainbowhunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2011., 16:38   #3
Quote:
Dragon007 kaže: Pogledaj post
Pa evo ovako ljudi, ne znam sta je, nije me nikad boljela ruka, ali evo ima vec tocno tjedan dana da osjecam u lijevoj ruci neku "tupu" bol unutra, znaci nema nista izvana, od predjela iznad zgloba pa do šake, bol se izmjenjuje kako gdje na tom predjelu ruke...te mi samo nekad prsti onako lagano trnu... Nisam imao nikakvi lom ruke, ne radim nikakve teške fizicke poslove... Imam 27 godina. Najvise mi se ta bol javlja na podruciju onog mišića tricepsa iznad zgloba znaci.

Evo prije tri dana me uhvatila prehlada, lagana temp. jel to od prehlade neke možda? Prvo sam prije tjedan dana ovo shvatio olako, da bi evo sad vec postao i problem kad spavam po noci, jer jednostavno postoji ta bol pa trebam uvijek namjestat ruku nekako...
Malo pobliže opiši koji te dio ruke boli, jeli ispod lakta, iznad lakta? Koji prsti ti trnu točno? Boli li te vrat? Čime se baviš?
BlueWhale is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2011., 16:38   #4
Kad je trnjenje prstiju u pitanju, problem je uvijek ili vratna kralježnica ili neki živac u laktu ili zapešću, sad, ovako napamet je teško reći....jel trnu svi prsti? Jel samo u određenom položaju ili u bilo kojoj situaciji? Najkraće rečeno: ako su svi onda je vratna kralježnica...ako su zadnja dva onda je lakat, ako su prva tri onda je zapešće....ovo zadnje kod tebe sumnjam da je, jer tebe i ruka boli.

Nisam liječnik, pišem iz iskustva, imam i imala sam slične probleme pa sam već doktorirala na fizijatriji i ortopediji.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2011., 17:22   #5
Quote:
rainbowhunter kaže: Pogledaj post
Imaš upalu tetiva,isto tako je i meni bilo s rukom. Imobiliziraj ju elastičnim zavojem i štedi maksimalno. Jel se puno koristiš mišem? Oporavak je dug,neki preporučuju fizikalne terapije,neki vele da niš ne pomažu. Meni je prošlo samo od sebe,ali uz maksimalnu poštedu.Preko noći skidaj zavoj,inače nosi ga od jutra dok ne ideš spavati.
Pa u slobodno vrijeme kad mogu koristim se mišem ali desnom rukom, nisam lijevak, hvala na savjetu...

Quote:
BlueWhale kaže: Pogledaj post
Malo pobliže opiši koji te dio ruke boli, jeli ispod lakta, iznad lakta? Koji prsti ti trnu točno? Boli li te vrat? Čime se baviš?
Dio ruke koji me boli jest na predjelu onog mišića iznad lakta s vanjske strane, biceps (ispricavam se sto napisah triceps prosli put), kao i predio ruke izmedju šake i lakta ali pobliže šaci, onaj malo iznad gdje npr. osoba stavi sat (ne nosim sat samo kazem )... sto se tice prstiju, to je rijeđe da trnu ali na trenutke zatrnu malo, najvise srednji prst i nesto manje kažiprst, vrat me uopce ne boli... a bavim se time da dovrsavam zadnju godinu studija i radim glede faksa (svog odjela) nesto, nikakav fizicki napor.

Znaci boli me najvise tu gdje pise na ovoj slici biceps brachii



Te na podruciju ruke gdje ovdje na slici pise capri ulnaris, flexor capri ulnaris i digitorum ali sa one druge strane od toga, s "vanjske" strane, pa sad ne znam jesu to isti misici ka tu na slici jer je ovo sa ove "unutarnje" strane koliko vidim.


Zadnje uređivanje Dragon007 : 01.12.2011. at 17:40.
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2011., 17:27   #6
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
Kad je trnjenje prstiju u pitanju, problem je uvijek ili vratna kralježnica ili neki živac u laktu ili zapešću, sad, ovako napamet je teško reći....jel trnu svi prsti? Jel samo u određenom položaju ili u bilo kojoj situaciji? Najkraće rečeno: ako su svi onda je vratna kralježnica...ako su zadnja dva onda je lakat, ako su prva tri onda je zapešće....ovo zadnje kod tebe sumnjam da je, jer tebe i ruka boli.

Nisam liječnik, pišem iz iskustva, imam i imala sam slične probleme pa sam već doktorirala na fizijatriji i ortopediji.
Što se tice toga koji mi trnu prsti, iskreno nisam ni vodio racuna o tom al evo kad pitaš, najvise u poziciji kad sjedim i lagano savinut lakat, ruka. Ne trnu svi prsti već kad trnu onako malo onda je to srednji prst i kaziprst...palac nista, mali prst nista ali onaj prst izmedju malog i kaziprsta malo da, znaci ta tri u sredini.

Npr. kad spavam imam dojam da me najvise boli to sve u lijevoj ruci kad mi je ruka ispruzena uz tijelo, ali nekako bude bolje kad je savinem i podignem, tako da šaha ide okomito na tijelo, taj polozaj, cak i kad dignem skroz ruku gore savinutu bude lakse.

Dal da idem doktoru zbog ovog ili? Nisam mislio da ce do tog doc, uvijek sam mislio da je vjerojatno posljedica neka prehlada ili "promaja" da me uhvatila prije tjedan dana...

Zadnje uređivanje Dragon007 : 01.12.2011. at 17:42.
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2011., 20:31   #7
Question

Evo i mog problema s lijevom rukom. Meni također trnu zadnja dva prsta i trese mi se povremeno ruka. To nije stalno trešenje već povremeno a osobito kad se uzbudim ( radost ili ljutnja). Bila sam na fizikalnoj terapiji ali poslije tih terapija moje stanje je još gore.Moram spomenuti da sam pred godinu dana imala upalu tetive i od tada se to trešenje poćelo jače izražavati. Možda je pri tom došlo do kakvog oštečenja. Kad spavam nikad se ne trese. Bila sam kod tri fizijatra, ortopeda , neurologa i dr. Mišljenja su različita a stanje isto. Ako netko ima sličnih problema molila bi za savjet.Pozdrav.
enke is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2011., 22:00   #8
Sindrom kubitalnog kanala. To sam imala ja. Na lijevoj ruci, iako sam dešnjak. Razlog je najvejrojatnije taj što često za kompom naslanjam bradu na lijevu ruku koju nalaktim. A puno sam za kompom....a i tv gledam na lijevom boku opet sa podignutom glavom koju pridržava lijeva ruka. Pogedajte koliko se možete poronaći u tim simptomima, pa....uglavnom, na kraju ispada ovako: može vam proći i samo, a mogu nastati i velika oštećenja zbog koji se šaka zgrči...ali sve to ako se ne reagira na vrijeme. Ja sad imam bgo oštećen živac, a iječnici opće prakse sam otišla dva dana nakon što su mi utrnuli prsti, no, nije me htjela slati fizijatru, samo mi je rekla neka kupujem B-kompleks, dok nisam pošizila i sama si platila preged i uvalila joj nalaz.

E sad, idemo dalje....često još ljudi imaju i ovo: Sindrom karpalnog kanala. A oni koji nemaju ni to ni ovo gore, najčešće imaju ovo:
cervikobrahijalni sindrom.

Eto, sve proučite, s obzirom na simptome, pa....i nemojte misliti da morate imati baš sve te simtpome. Recimo ja imam cervikobrahijalni i vrat me nikad ne boi, a to se navodi kao osnovni simptom....

Moj savjet: probajte kroz neko kraće vrijeme promijeniti navike kod sjedenja, kretati se više i tak....sve vam piše na linkovima...ne čekajte predugo i ako ne dođe do poboljšanja - liječniku opće prakse koji bi vas trebao uputiti na neke pretrage ili fizijatru. Sve su to promjene koje su ozbiljne i progresivne ako se ne reagira na vrijeme....
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 02:45   #9
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post
Sindrom kubitalnog kanala. To sam imala ja. Na lijevoj ruci, iako sam dešnjak. Razlog je najvejrojatnije taj što često za kompom naslanjam bradu na lijevu ruku koju nalaktim. A puno sam za kompom....a i tv gledam na lijevom boku opet sa podignutom glavom koju pridržava lijeva ruka. Pogedajte koliko se možete poronaći u tim simptomima, pa....uglavnom, na kraju ispada ovako: može vam proći i samo, a mogu nastati i velika oštećenja zbog koji se šaka zgrči...ali sve to ako se ne reagira na vrijeme. Ja sad imam bgo oštećen živac, a iječnici opće prakse sam otišla dva dana nakon što su mi utrnuli prsti, no, nije me htjela slati fizijatru, samo mi je rekla neka kupujem B-kompleks, dok nisam pošizila i sama si platila preged i uvalila joj nalaz.

E sad, idemo dalje....često još ljudi imaju i ovo: Sindrom karpalnog kanala. A oni koji nemaju ni to ni ovo gore, najčešće imaju ovo:
cervikobrahijalni sindrom.

Eto, sve proučite, s obzirom na simptome, pa....i nemojte misliti da morate imati baš sve te simtpome. Recimo ja imam cervikobrahijalni i vrat me nikad ne boi, a to se navodi kao osnovni simptom....

Moj savjet: probajte kroz neko kraće vrijeme promijeniti navike kod sjedenja, kretati se više i tak....sve vam piše na linkovima...ne čekajte predugo i ako ne dođe do poboljšanja - liječniku opće prakse koji bi vas trebao uputiti na neke pretrage ili fizijatru. Sve su to promjene koje su ozbiljne i progresivne ako se ne reagira na vrijeme....
Hvala ti na linkovima, al u sva tri od ta linka pronalazim pola onoga sto je meni s rukom a pola onoga sto nije tako da... ne znam... uglavnom ja sam sad namazao taj dio ruke sa kremom "Deep Relief" ne znam dal ti je poznato, te stavio one elasticni zavoj oko ruke pa cu vidit...
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 12:29   #10
Sve ti je to meni poznato....a i obrati pažnju na završni dio mog posta u kojem pišem da se ne mora imati sve simptome nečega...i čitaj uputstva na lijekovima - gore ti piše da NE SMIJEŠ koristiti zavoj na namazanom mjestu.

Inače, puno bolji ti je Voltaren gel. Barem meni, Deep relief ili Neofen nisu bili dobri. Valjda mi ibuprofen ne pomaže. Ali meni je to bila samo jedna od terapija, ja sam svašta prošla...

Budeš vidio kako bude ubuduće...ja sam pažljivo čitala tvoje simptome, mislim da nemaju veze sa tom upalom, nego obratno...od nečeg drugog ti se upalio taj dio, jer tak je i ko mene bilo. Ako ti bol nestane i povuče se i trnjenje, onda ok. Ako trnjenje ne prestane, ne odgađaj, pravac liječnik.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 13:00   #11
Quote:
Dragon007 kaže: Pogledaj post
Što se tice toga koji mi trnu prsti, iskreno nisam ni vodio racuna o tom al evo kad pitaš, najvise u poziciji kad sjedim i lagano savinut lakat, ruka. Ne trnu svi prsti već kad trnu onako malo onda je to srednji prst i kaziprst...palac nista, mali prst nista ali onaj prst izmedju malog i kaziprsta malo da, znaci ta tri u sredini.
Mislim da se radi se o kljenuti palčanog živca, n.radialisa jer on oživčuje tricepse i kožu stražnjeg dijela nadlaktice te daje osjet kažiprstu, srednjem prstu te prstenjaku.

Sad detaljnije ne znam. Odi kod doktora, poslat će te na EMG pa ćeš saznat točnije.

Quote:
enke kaže: Pogledaj post
Evo i mog problema s lijevom rukom. Meni također trnu zadnja dva prsta i trese mi se povremeno ruka. To nije stalno trešenje već povremeno a osobito kad se uzbudim ( radost ili ljutnja). Bila sam na fizikalnoj terapiji ali poslije tih terapija moje stanje je još gore.Moram spomenuti da sam pred godinu dana imala upalu tetive i od tada se to trešenje poćelo jače izražavati. Možda je pri tom došlo do kakvog oštečenja. Kad spavam nikad se ne trese. Bila sam kod tri fizijatra, ortopeda , neurologa i dr. Mišljenja su različita a stanje isto. Ako netko ima sličnih problema molila bi za savjet.Pozdrav.
Meni trne mali prst i prstenjak lijeve ruke, dg mi je produžena vratna lordoza dijelom kifozirana, sad... nisam išla na terapije ni na daljnje pretrage.
Ne znam što bi kod tebe bio slučaj, ja nemam problema s tresanjem. Očito da nije povezano striktno sa živcima, mora imati neku povezanost sa psihom.
__________________
There's so many different words, so many different songs. We have just one world but we live in different ones.

Zadnje uređivanje El Gato Félix : 02.12.2011. at 22:59. Reason: spajanje postova
softplaytime is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 15:18   #12
probajte terapeutski ovratnik dr.hoa, moglo bi pomoć.
neustahija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 16:35   #13
Evo ovako ljudi, danas mi je bolje, jos mi samo malo nekad "trne" srednji prst, al vise onako ka bockanje u prstu nego neko trnjenje... bol je za duplo manja u ruci... iako nocas je bilo za ne izdrzat... uspio sam zaspat samo tako da sam dignuo ruku skroz gore na zid iz kreveta jer me tad ne bi boljelo, zasto je to tako? cim bi spustio ruku odma bi opet pocelo...Ako se bol opet vrati kao ona jucer i nocas, idem lijecniku, danas je tocno tjedan dana otkad je pocelo.

Inače hvala svima na savjetima.
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2011., 20:52   #14
Bok ljudi opet ja, stanje glede ruke se nije poboljsalo, dapače, pogorsalo se, pa sam tako jutros isto kod doktora nakon evo 8 dana od prve te boli u ruci. evo dok sad ovo pisem prsti lijeve ruke, ona tri u sredini mi trnu ali bas dosta jako, uglavnom, doktor mi je dao anti-reumatske tablete te me poslao da idem slikam vratnu kraljeznicu...

E sad da vas pitam, ako nesto stvarno jest u glede moje vratne kralješnice, sta mogu ocekivat? koje su prognoze glede vasih iskustava te ako jest vratna kraljesnica, hoce me to sad nazalost u životu non stop mucit kako kad?

Mozda nije vratna kraljesnica, ne znam dok ne uslikam, ali ne mogu vjerovat ako jest, da u 27-oj godini, ja koji nikad nisam s leđima ili vratom imao problema da mi se ovo desi.

By the way, leđa niti vrat me ne bole, jedino sto sad u ova zadnja dva dana malo boli se prosirilo i na rame te pleća iza lijeve ruke...Cudno mi samo sto mi doktor nije dao uputnicu i da ruku slikam, ali dobro, neka prvo vidimo vratnu kraljesnicu...

Ali ljudi moji, evo ima ova dva dana, npr u određenom polozaju kad sjedim, te kad mi je ruka (šaka) spustena na npr. koljeno, dolazi do takve "navale" trenja/trnjenja u srednjem prstu i kaziprstu da ja to ne mogu objasnit, doslovno trnjenje, te onda pocne trniti dio šake neposredno ispod tih prstih s donje strane, a sve to ultra trnjenje prati tupa bol na podruciju misica iznad lakta.

Ali cim pomaknem ruku iz tog polozaja u bilo koji drugi, trnjenje prestane pa bude bolje.

Zadnje uređivanje Dragon007 : 05.12.2011. at 20:58.
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2011., 20:57   #15
Quote:
Dragon007 kaže: Pogledaj post
Bok ljudi opet ja, stanje glede ruke se nije poboljsalo, dapače, pogorsalo se, pa sam tako jutros isto kod doktora nakon evo 8 dana od prve te boli u ruci. evo dok sad ovo pisem prsti lijeve ruke, ona tri u sredini mi trnu ali bas dosta jako, uglavnom, doktor mi je dao anti-reumatske tablete te me poslao da idem slikam vratnu kraljeznicu...

E sad da vas pitam, ako nesto stvarno jest u glede moje vratne kralješnice, sta mogu ocekivat? koje su prognoze glede vasih iskustava te ako jest vratna kraljesnica, hoce me to sad nazalost u životu non stop mucit kako kad?

Mozda nije vratna kraljesnica, ne znam dok ne uslikam, ali ne mogu vjerovat ako jest, da u 27-oj godini, ja koji nikad nisam s leđima ili vratom imao problema da mi se ovo desi.

By the way, leđa niti vrat me ne bole, jedino sto sad u ova zadnja dva dana malo boli se prosirilo i na rame te pleća iza lijeve ruke...
Po ovome što si sve nabrojio jako me podsjeća na ono što je meni svojedobno dijagnosticirano u trudnoći- Sindrom karpalnog kanala.
Proguglaj malo da ti sad tu ne pišem o tome.
Ukoliko puno vremena provodiš za tastaturom ili mišem, dobar si kandidat za ovo.
U svakom slučaju kao prvu pomoć ti preporučujem udlage tipa ova. Meni je jako pomagalo posebno po noći.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.

Zadnje uređivanje Ivanicapeca : 05.12.2011. at 21:04.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2011., 22:23   #16
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
Po ovome što si sve nabrojio jako me podsjeća na ono što je meni svojedobno dijagnosticirano u trudnoći- Sindrom karpalnog kanala.
Proguglaj malo da ti sad tu ne pišem o tome.
Ukoliko puno vremena provodiš za tastaturom ili mišem, dobar si kandidat za ovo.
U svakom slučaju kao prvu pomoć ti preporučujem udlage tipa ova. Meni je jako pomagalo posebno po noći.
Moguce da je to osim sto meni u Palcu i nema bas trnjenja... pa onako, jednostavno pitanje... jel opasno? Jel se tebi to popravilo stanje sad?

Zadnje uređivanje Dragon007 : 05.12.2011. at 22:34.
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 12:30   #17
Quote:
Dragon007 kaže: Pogledaj post
Moguce da je to osim sto meni u Palcu i nema bas trnjenja... pa onako, jednostavno pitanje... jel opasno? Jel se tebi to popravilo stanje sad?
Meni je stanje prestalo kako sam rodila. Bila sam edemična i vjerojatno je to pritiskalo živac. E sad koliko što trne ti ovisi o tom pritisku na živac. Ono što je meni recimo bilo karakteristično je baš to trnjenje prstenjak. Pikala sam ga iglom i na jednoj polovici nije bilo osjeta, a na drugoj, ovoj uz mali prst je. Po tome sam skužila o čemu se radi. Meni isto palac nije toliko trnuo kao srednji, kažiprst i prstenjak
Može biti opasno u smislu da ti živac odumre pa može tako permanentno stanje ostati. Stvar se može prvo pokušati riješiti fizikalnom terapijom, a ako ne da ploda, treba operirati.
Na linku koji sam ti ostavila sve ti piše.
Porazgovaraj s dr. o toj mogućnosti da se radi o karpalnom kanalu. Postoje jednostavni testovi kojima se to može provjeriti.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 16:18   #18
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
Meni je stanje prestalo kako sam rodila. Bila sam edemična i vjerojatno je to pritiskalo živac. E sad koliko što trne ti ovisi o tom pritisku na živac. Ono što je meni recimo bilo karakteristično je baš to trnjenje prstenjak. Pikala sam ga iglom i na jednoj polovici nije bilo osjeta, a na drugoj, ovoj uz mali prst je. Po tome sam skužila o čemu se radi. Meni isto palac nije toliko trnuo kao srednji, kažiprst i prstenjak
Može biti opasno u smislu da ti živac odumre pa može tako permanentno stanje ostati. Stvar se može prvo pokušati riješiti fizikalnom terapijom, a ako ne da ploda, treba operirati.
Na linku koji sam ti ostavila sve ti piše.
Porazgovaraj s dr. o toj mogućnosti da se radi o karpalnom kanalu. Postoje jednostavni testovi kojima se to može provjeriti.
Hvala, ali evo, danas sam išao se prijaviti za slikanje vratne kraljesnice i znas kad su me stavili? 29.12 ... Bože... pa kad onda mi neko kaže da nam zdrastvo funkcionira dobro, do ovoga datuma mogu izgubiti živce ne samo na tri prsta jedne ruke nego na cijeloj ruci.
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 16:58   #19
Quote:
Dragon007 kaže: Pogledaj post
Hvala, ali evo, danas sam išao se prijaviti za slikanje vratne kraljesnice i znas kad su me stavili? 29.12 ... Bože... pa kad onda mi neko kaže da nam zdrastvo funkcionira dobro, do ovoga datuma mogu izgubiti živce ne samo na tri prsta jedne ruke nego na cijeloj ruci.
Nije ti to ni tak loš termin s obzirom na tegobu. Ljudi s tumorima znaju duže čekati. I neće ti do onda niš biti. Ne ide to baš tak brzo.
Neovisno o snimanju, nitko i ništa te ne sprečava da provjeriš i ovu mogućnost.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2011., 18:36   #20
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
Nije ti to ni tak loš termin s obzirom na tegobu. Ljudi s tumorima znaju duže čekati. I neće ti do onda niš biti. Ne ide to baš tak brzo.
Neovisno o snimanju, nitko i ništa te ne sprečava da provjeriš i ovu mogućnost.
Slažem se, nego znas kako je... zapitas se uvijek, "ajme zasto bas ja sad"... trebao bi se više baviti sportom u slobodno vrijeme kao nekad, uvijek sam igrao kosarku prije hehe danas mi je mnogo bolje moram to reći, ne boli me vise toliko sama ruka, boli u plećima iza lijeve ruke nema uopce, a jedino mi prsti zatrnu, ta dva srednja samo na 3 sekunde s vremena na vrijeme, bolje nego jucer sigurno. A pijem te tablete, mozda je stvarno reuma ko zna... al vidit cemo.
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:57.