Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2008., 13:40   #1
Tornado Zadar

Osnovan 1965. godine, Tornado predstavlja drugu najstariju navijačku skupinu na ovim prostorima, odmah nakon splitske Torcide (1950.) i mjerilo kvalitete i konstante navijanja u košarkaškim dvoranama, gdje je zadarska navijačka skupina kroz sve ove godine postavila standarde i pokazala sve ono što predstavljaju riječi „navijački pakao“.

http://tornado-zadar.hr/web/index.ph...d=12&Itemid=28


poZDrav
 
Old 05.08.2008., 01:50   #2
jesu li natpisi po gradu "samo Zadar" vaši ili od fanatika? ak su vaši (košarkaških navijača), odnosi li se to u svakom pogledu?
"...ajmo šampioni, za najlipšu rivu, za Donat stari..."
native is offline  
Old 05.08.2008., 11:29   #3
Samo jedno pitanje za tornado. Koliko ta grupa ima gostovanja po Evropi i di se mogu nać slike istih?
rummenige is offline  
Old 05.08.2008., 12:00   #4
2 pitanja za Tornado:
1) Zakaj ne idete na gostovanja u Srbiju?
2) Zakaj se više ne prati nogomet?
__________________
No body, no murder, no problem.
UMTS is offline  
Old 05.08.2008., 16:01   #5
Quote:
UMTS kaže: Pogledaj post
2 pitanja za Tornado:
1) Zakaj ne idete na gostovanja u Srbiju?
2) Zakaj se više ne prati nogomet?

nemoj se sad šamarati idu kako ne idu jedan put ih je čak tri bilo u beogradu

A nogomet ne prate jer proživljavaju neviđene torture od strane najpoznatijeg novigradskog ribara
__________________
....piva i nije neki alhohol..........
bakero is offline  
Old 05.08.2008., 16:15   #6
Quote:
bakero kaže: Pogledaj post
nemoj se sad šamarati idu kako ne idu jedan put ih je čak tri bilo u beogradu

A nogomet ne prate jer proživljavaju neviđene torture od strane najpoznatijeg novigradskog ribara
A jel prijavljivaju krađu transparenta policiji kao neki "turbo-limach show" navijači u Hrvatkoj ?
__________________
Hajduk Split
acab is offline  
Old 05.08.2008., 16:19   #7
super mi je bilo kad su funcuti otišli u beograd
WHUFC is offline  
Old 05.08.2008., 16:33   #8
Quote:
native kaže: Pogledaj post
jesu li natpisi po gradu "samo Zadar" vaši ili od fanatika? ak su vaši (košarkaških navijača), odnosi li se to u svakom pogledu?
"...ajmo šampioni, za najlipšu rivu, za Donat stari..."
natpisi "samo Zadar" pisu Tornadovci opcenito ( znaci i fanatici i svi ostali )...naravno da se to odnosi u svakom pogledu, a to znaci da nas ne zanima nista i nitko osim ZADRA...
 
Old 05.08.2008., 16:36   #9
Quote:
rummenige kaže: Pogledaj post
Samo jedno pitanje za tornado. Koliko ta grupa ima gostovanja po Evropi i di se mogu nać slike istih?
"pravih" gostovanja po Europi ce tek sada biti kada uđemo u Euroligu...
slike su ti u foto galeriji...
http://tornado-zadar.hr/web/index.ph...pper&Itemid=29
 
Old 05.08.2008., 16:36   #10
tko su fanatici?
WHUFC is offline  
Old 05.08.2008., 16:53   #11
Quote:
SamoZd kaže: Pogledaj post
natpisi "samo Zadar" pisu Tornadovci opcenito ( znaci i fanatici i svi ostali )...naravno da se to odnosi u svakom pogledu, a to znaci da nas ne zanima nista i nitko osim ZADRA...
sve je to ok i za svaku pohvalu, nego nisu li ti FZD nogometni navijači?

nego, ak možeš, daj nam stavi ovdje onaj grafit Tornado s nekakvim mornarom na Poluotoku kod zida
native is offline  
Old 05.08.2008., 16:53   #12
Quote:
UMTS kaže: Pogledaj post
2 pitanja za Tornado:
1) Zakaj ne idete na gostovanja u Srbiju?
2) Zakaj se više ne prati nogomet?
1. bilo se nazalost u ovolikom broju,a akobogda biti ce ih jos i biti ce masovniji...http://tornado-zadar.hr/web/index.ph...d=48&Itemid=48
2. nepratimo nogomet zbog bojkota koji traje vec godinama...

acab, neznam iz koje si navijacke skupine ni koliko imas godina ali stin glupin postovima odjebi!
 
Old 05.08.2008., 17:25   #13
Očito si krivo sve pohvatao.Odgovara sam ovome Funcutu Bakeru aludiravši na njihovo prijavlijvanje policiji krađu transparenta.

Malo bolje čitaj.Jel sad jasnije ?

PS. "acab, neznam iz koje si navijacke skupine.."

Vjerovao ili ali potpis me odaje
__________________
Hajduk Split
acab is offline  
Old 05.08.2008., 18:27   #14
Quote:
SamoZd kaže: Pogledaj post
"pravih" gostovanja po Europi ce tek sada biti kada uđemo u Euroligu...
slike su ti u foto galeriji...
http://tornado-zadar.hr/web/index.ph...pper&Itemid=29
A šta ste radili u ovom ULEB kupu do sada (mislim na gostovanja)? Pisat neke pizdarije da ste vi postavili nekakve standarde, a nemate gostovanja dalje od Slovenije, je u najmanju ruku .
rummenige is offline  
Old 05.08.2008., 23:40   #15
Quote:
SamoZd kaže: Pogledaj post
1. bilo se nazalost u ovolikom broju,a akobogda biti ce ih jos i biti ce masovniji...http://tornado-zadar.hr/web/index.ph...d=48&Itemid=48
2. nepratimo nogomet zbog bojkota koji traje vec godinama...

acab, neznam iz koje si navijacke skupine ni koliko imas godina ali stin glupin postovima odjebi!
1) Poznajući zaluđenost Zadra za košarkom, famoznom skupinom Tornado koja (čini mi se) često istiće da je druga najstarija u Hrvatskoj, ali i općenito radikalno desno orijentirano pučanstvo tog grada u kojem čovjek ima sranja ak je iz Zagreba, a kamo li iz Beograda, nije li malo jadno da u tom broju idete, i to samo ponekad? Jer gle, ultra grupa je k ak ne ide na gostovanja. Izvlačenja na neigranje eurolige su jadna, pa cijela Torcida i Cijeli maksimirski Sjever sanjaju utakmicu sa Zvezdom ili Partizanom, ja prije svake sezone pomolim u crkvi da u sljedećoj sezoni ne dobim zabranu, da prezimimo u Europi i da izvučemo cigane ili grobare, a vi koji stalno imate prilike i koji ste valjda najdesničarskija skupina - nema vas?
2) Zakaj se bojkotira nogomet?
__________________
No body, no murder, no problem.
UMTS is offline  
Old 05.08.2008., 23:43   #16
zbog rene sinovčić tornado ne ide na nogomet. koliko ja znan.
__________________
fala ti dragi placu!
i(ST)ok is offline  
Old 05.08.2008., 23:51   #17
Quote:
i(ST)ok kaže: Pogledaj post
zbog rene sinovčić tornado ne ide na nogomet. koliko ja znan.
to su sve izvlačenja... Mamić, Grgić ili Štimac su kao bebe u usporedbi s njim? ima tu malo ovog i onong, a malo i Torcide u svemu tome, no meni je žao da grad takve povijesti i tradicije kao Zadar nema jednu dobru (nogometnu, ne iz nekog kvazi sporta) navijačku skupinu u rangu Kohorte recimo. al dobro, njihov izbor...

p.s. znam da je Zadar glavni košarkaški grad regije, al opet...
možda ja griješim, pa mi je nezamislivo da nogomet nije sport broj jedan u Zadru...
native is offline  
Old 05.08.2008., 23:59   #18
pa to je njihov izbor.
ipak je hajduk simbol dalmacije pa se i u zadru ne tako žestoko ka u okolici navija za njega.
šta se vidi kad bijeli gostuju u zadru. koliko znan postoji i torcida zadar? u kakvin su oni odnosima s tornadon zadar, evo može reć momak iz zadra?

oni su uvik bili ludi za jazinama i košarkon, sad je druga stvar jel idu na gostovanja.
al to je zato jer je zadar u košarci uvik igra 1 ligu, a u balunu baš i ne.
kako sad tako i u bivšoj državi.

al nek zadra dragi su oni meni.
__________________
fala ti dragi placu!
i(ST)ok is offline  
Old 06.08.2008., 00:04   #19
meni to sve djeluje kao da se oni između ostaloga jednostavno boje zamjeriti "velikom bratu" Torcidi. isto kak ste Šibenčane odmah proglasili "judama Dalmacije", a zakaj? zato jer navijaju za svoj grad??? to kaj oni navijaju za Šibenik ili Zadar ne znači da nisu više Dalmatinci, ne znači čak nužno ni da su protiv Hajduka. pa onda skandiranja "šibenske pičke" i sl., čemu to kad u tom gradu većina ljudi navija za Hajduk (ali i Šibenik)? samo stvarate animozitet prema Splitu.
native is offline  
Old 06.08.2008., 00:16   #20
gledaj, za šibenik navija 30 % grada šibnika, sve ostalo je za hajduk, ima i pokoji dinamovac. e ti šta navijadu za šbk su obično mrzitelji splita i svega splitskog pa i hajduka. baš mrze split u pravom smislu te riječi, a bogami i zadar.
zašto,meni baš i nije jasno? ne znan...
malo ih je al guraj taj film anti split. pretpostavljan da se nisu u stanju zamirit torcidi iz šbk-a,vodica i tih gradova....
njihovo ponašanje ih svrstava među jude.

s zadron je druga prića, vidija si koji je to sklad bija na košarci u finalin utakmicama. svak za svoje,bez ljutnje.
ima ih šta i na balunu navijaju za zadar, i to dosta al ljudi cijene split,poštuju ga, torcidu isto, i u takvom gradu se osjećaš ko svome,plus je govor isti. a dio,mali šbk-a ima problem u glavi. to je oćito.

mene zanima koliko Torca zadar ima ćlanova, kakvi su odnosi sa tornadon?nek to neko napiše?

sam si napisa istinu zadrani nisu protiv hajduka a ovi jesu.

i još su nan titulu donili. živija zadar, doli funcuti.

e i kako mogu vikat zadranima bežigrad, jel ih sram?
__________________
fala ti dragi placu!
i(ST)ok is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:50.