Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2008., 16:35   #61
Quote:
supermirko kaže: Pogledaj post
u Cibonu dolazite sa 5 defendera i 5 marica,jel tak?
I onda se hrabro odvezu nazad u ZD dok im lokalni simpatizeri vježbaju maraton sa povremenim brzim dionicama od Cibone do NZG-a i zapadnog Zagreba...
__________________
No body, no murder, no problem.
UMTS is offline  
Old 07.08.2008., 16:42   #62
Quote:
native kaže: Pogledaj post
bit će da si ti Vlaj
nisan, zašto se toga sramit, to su ponosni ljudi i pravi radnici.vridni i marljivi.
e da jesan bija bi možda vridniji

razumiš to je ko da ja tebe pitan jesi pravi purger( to nisi sigurno) znaći onda si možda zagrepčanin rođenjen al prezime ti je npr. iz bosne. u splitu se gleda, i to je neka vrst ponosa,posebno u užem dijelu grada ćija loza je duže u splitu. oću reć, lako je bit pravi zagrepčanin, dok splićanin u punome smislu te riječi,malkice teže.

al nećemo ulazit u te vode,tema je druga.
__________________
fala ti dragi placu!
i(ST)ok is offline  
Old 07.08.2008., 16:49   #63
sablona ti sve govori...samo Zadar...i srcen,tilon i "glasom"
 
Old 07.08.2008., 16:54   #64
Quote:
pitosporum kaže: Pogledaj post
Slušaj ti "tovare", ja san svjestan da san ja dalmatinac a još svjesniji san kome pripadan, a ovi tu "tvoji" šta iz šibenika šta iz sela s područja bliže okolice šibenika, dođu na istok pa pivaju ši ši popuši, šibenske pičke i sl., kako bi njih nazva, šta neštima u njihovin glavama znaju li oni uopće šta viču

ma nemaju oni pojma, jer da iti malo mućnu svojon glavon ne da nebi to vikali nego nebi niti bili tu di inače jesu, na istoku

šta se tiče vikanja tovarske pičke, to je čisi sprd, čisti inat da se sve još i više podjari

A ovi što blate i pljuju po svome gradu sram ih bilo, sram ih bilo špijunčine izrodske, stići će ih ruka "pravde"
ja nisan torcida al me živcirate ajme. vi ustvari ne postojite,ne djelujete,ima vas koliko vidin 5 do 10, plus 50 lokalnih mulaca. i vi ćete nešto krojit.
pa ja bi se zamislija kad te torca i tornado baš ne vole.već naprotiv.

jel pivate vi mišine pisme, inaće prvog šibenskog torcidaša?

vidiš, kažeš inat da se sve zakuva dodatno to je vama cilj.
samo šta se u šibeniku neko marginalizirani a znate i sami da van se ne valja zajebavat s momcima iz vodica,rogoznice,itd( kako ti nazivaš sela di su svi za hajduk).

vi ste mušice na koje se niko ne obazire, tražite neki prostor a za takve ga nema. dakle, smirite hormone - odrastite.

s tebon san završija, nek se prepiru drugi,prošla me volja
__________________
fala ti dragi placu!
i(ST)ok is offline  
Old 07.08.2008., 16:57   #65
Split je postao puno veći grad od 1960. kad je imao cca 35 000 stanovnika. danas spiltska makroregija ima oko 400 000, tak da te priče o fetivima i sl. su i te kako smiješne i u Splitu. a to furanje na loze će te di odvest? da je neki Talijan veći "domorodac" od tebe? ili neki šaban? po meni je jedino ponašanje mjerilo tvoje pripadnosti. i btw nije mi prezime iz Bosne, ni blizu, ak to netko smatra negativnim.

ne pratim košarku tak puno, al hoće li zadar igrati još u Jazinama? čuo sam kao da sele na Višnjik, al da će do 12. mjeseca odigrati u Jazinama, pa molim objašnjenej upućenih. i kad i di bi se trebao "kao" graditi novi nogometni stadion u Zadru?
native is offline  
Old 07.08.2008., 17:06   #66
Quote:
i(ST)ok kaže: Pogledaj post
ja nisan torcida al me živcirate ajme. vi ustvari ne postojite,ne djelujete,ima vas koliko vidin 5 do 10, plus 50 lokalnih mulaca. i vi ćete nešto krojit.
pa ja bi se zamislija kad te torca i tornado baš ne vole.već naprotiv.

jel pivate vi mišine pisme, inaće prvog šibenskog torcidaša?

vidiš, kažeš inat da se sve zakuva dodatno to je vama cilj.
samo šta se u šibeniku neko marginalizirani a znate i sami da van se ne valja zajebavat s momcima iz vodica,rogoznice,itd( kako ti nazivaš sela di su svi za hajduk).

vi ste mušice na koje se niko ne obazire, tražite neki prostor a za takve ga nema. dakle, smirite hormone - odrastite.

s tebon san završija, nek se prepiru drugi,prošla me volja
Sve se tresemo i od torcide avtobusni kolodvor, i od st torcide i tornada i drugih hajdukovaca,

Šibenik je srdačan grad samo dođite, mi smo uvi tu
pitosporum is offline  
Old 07.08.2008., 17:09   #67
Quote:
pitosporum kaže: Pogledaj post
Sve se tresemo i od torcide avtobusni kolodvor, i od st torcide i tornada i drugih hajdukovaca,

Šibenik je srdačan grad samo dođite, mi smo uvi tu
ja znan da jeste,pa ko ne bi.
tako mali i tako jadni.
samo je problem šta vi nigdi ne idete
šibenik je grad u kojem će vas druga polovica grada također srdaćno doćekat, ma više od polovice

ajde bok,over and aut
__________________
fala ti dragi placu!
i(ST)ok is offline  
Old 07.08.2008., 17:29   #68
Quote:
i(ST)ok kaže: Pogledaj post
ja znan da jeste,pa ko ne bi.
tako mali i tako jadni.
samo je problem šta vi nigdi ne idete
šibenik je grad u kojem će vas druga polovica grada također srdaćno doćekat, ma više od polovice

ajde bok,over and aut

a jesi ga nakašlja

pa ti si totalni out, na krivom si forumu jer pojma nemaš, aj iš iš iš
kući leći
pitosporum is offline  
Old 07.08.2008., 17:37   #69
Ne znam, uvijek sam cijenio Funcute upravo zbog toga što navijaju za klub koji nosi ime njihova grada i ne jebu živu silu

Ja, da živim u Šibeniku, bio bih Funcut...
B52 is offline  
Old 07.08.2008., 18:15   #70
Očito je da nekima Funcuti smetaju jer su drukčiji od njih, a drukčiji su zato jer vole svoj grad i navijaju za svoj Šibenik a ne za hajduka ka i velika većina Dalmacije, a Bože moj neki vole svoje dušom i tilom a neki su se prodali pa vole tuđe, i to pod motom ka neš ti šibenika kluba pa ću za njega navijat, a i ka hajduk je ponos dalmacije ime koje ima tradiciju eeeeeeeeeeeeee
pa čoviče takvi i bolje da nisu u našim redovima, a većina ih nije niti u redovima torcide nego samo eto dikod odu na derbi u st i na Šubićevac, okite se šalovima, dresovima i sl. i onda su i oni dio ponosa dalmacije, moš mislit

Više puta san naglasija da je ovo tema o Tornadu, a i sam se naveden pa pišen ode o Funcutima jer pojedinci seruckaju a nisu upućeni, tema se tribala zvati AMO RAZAPET FUNCUTE JER NAVIJAJU ZA ŠIBENIK

ponosan san šta san funcut, volin svoj grad, njegovo ime i boje svim srcem ću branit
pitosporum is offline  
Old 07.08.2008., 18:29   #71
Quote:
pitosporum kaže: Pogledaj post
ponosan san šta san funcut, volin svoj grad, njegovo ime i boje svim srcem ću branit
.. i prije svega mrzim Hajduk !

__________________
Hajduk Split
acab is offline  
Old 07.08.2008., 18:38   #72
Quote:
acab kaže: Pogledaj post
.. i prije svega mrzim Hajduk !

ček el hajduk il zadar
ma nek bude oboje

ali naravno iznad toga je Šibenik, pa šta si vi umišljate
pitosporum is offline  
Old 07.08.2008., 18:57   #73
Quote:
acab kaže: Pogledaj post
.. i prije svega mrzim Hajduk !

Koji ti je k, ajde, dečki su iz svog grada i navijaju za svoj klub, daj jebeno odrasti, u temi Tornado Zadar svaki drugi post je o tome kak Funcuti mrze Hajduk. Ni ja ga ne volim, pa kaj, kaj to znači da je moja mržnja prema Hajduku veća od ljubavi prema Dinamu?!
__________________
No body, no murder, no problem.
UMTS is offline  
Old 07.08.2008., 19:54   #74
Quote:
UMTS kaže: Pogledaj post
Koji ti je k, ajde, dečki su iz svog grada i navijaju za svoj klub, daj jebeno odrasti, u temi Tornado Zadar svaki drugi post je o tome kak Funcuti mrze Hajduk. Ni ja ga ne volim, pa kaj, kaj to znači da je moja mržnja prema Hajduku veća od ljubavi prema Dinamu?!
Znam i ja da ne voliš Hajduk,ali Funcuti su posebna priča što se toga tiče.

Ali najjadniji njihov ispad mi je prijavljivanje policiji da im je ukraden transparent
__________________
Hajduk Split
acab is offline  
Old 07.08.2008., 20:10   #75
Quote:
acab kaže: Pogledaj post
Znam i ja da ne voliš Hajduk,ali Funcuti su posebna priča što se toga tiče.

Ali najjadniji njihov ispad mi je prijavljivanje policiji da im je ukraden transparent
A jebi ga , svugdi ima tulipandera, tom prilikom naša se i jedan tamo i eto sad bar ti možeš to potecirat do nemila
pitosporum is offline  
Old 07.08.2008., 20:12   #76
Quote:
UMTS kaže: Pogledaj post
Koji ti je k, ajde, dečki su iz svog grada i navijaju za svoj klub, daj jebeno odrasti, u temi Tornado Zadar svaki drugi post je o tome kak Funcuti mrze Hajduk. Ni ja ga ne volim, pa kaj, kaj to znači da je moja mržnja prema Hajduku veća od ljubavi prema Dinamu?!
nek oni navijaju za sibenik(i dinamo) jer mi takvi navijaci niti ne tribaju.kad je utakmica u sibeniku mozes bez ikakvog problema odat kroz sibenik sa obiljezjima hajduka.oni su najvece picke koje sam vidia,a necu ni govorit da im je sastav tribine takav da je prosjek godina oko 12
nevolja is offline  
Old 07.08.2008., 20:13   #77
Quote:
nevolja kaže: Pogledaj post
nek oni navijaju za sibenik(i dinamo) jer mi takvi navijaci niti ne tribaju.kad je utakmica u sibeniku mozes bez ikakvog problema odat kroz sibenik sa obiljezjima hajduka.oni su najvece picke koje sam vidia,a necu ni govorit da im je sastav tribine takav da je prosjek godina oko 12
Ma joook
__________________
Hajduk Split
acab is offline  
Old 07.08.2008., 20:27   #78
Quote:
nevolja kaže: Pogledaj post
nek oni navijaju za sibenik(i dinamo) jer mi takvi navijaci niti ne tribaju.kad je utakmica u sibeniku mozes bez ikakvog problema odat kroz sibenik sa obiljezjima hajduka.oni su najvece picke koje sam vidia,a necu ni govorit da im je sastav tribine takav da je prosjek godina oko 12
ovakvim stavovima samo potencirate netrepeljivost... zakaj ne prihvatite jednostavno da ljudi navijaju za svoj klub. a da ih vi tolko ne proglašavate "judama", vjerojatno bi navijali i za Hajduk, po logici 1. moj grad, 2. moja regija...
kak je sve s Tornadom bilo (i ostalo) dobro u odnosu sa Torcidom... iskreno me i ne zanima "tko je prvi počeo", Funcuti ili Torcida...
native is offline  
Old 07.08.2008., 21:28   #79
native
kako ne razumiš da u glavama funcuta to nije rivalstvo Šibenik-Hajduk,nego Šibenik-Split.O tome se radi,jer u Šibeniku ti je tradicionalno jaka(baram bila) i košarka i vaterpolo,a opet nam ni tu nisu bili blizu.
Uglavnom,ljubomora i iskompleksiranost šta je Split prije 50-60 godina krenia naprid,a oni su ostali varoš.
To ti je ka da sad Varaždinci briju kontru Zagrebu(na priču o glavnom gradu).Možda i nije baš najsretnija usporedba,ali eto.
Zadrani takvih problema nemaju jer su oni povijesno glavni grad Dalmacije pa ih Split ne tangira.
I još nešto,da se ne lažemo,ako ćemo u globalu, puno su mi ka Splićaninu draži Šibenčani,nego Zadrani
reg. ovisnik is offline  
Old 07.08.2008., 21:36   #80
ja sam mislio da je to rivalstvo sa Zadrom, a budući da je Torcida na strani Zadra da su se onda okrenuli protiv Splita kao zadarskog saveznika ili kaj ja znam. na faksu kod mene uvijek Šibenčani ogovaraju Zadrane, Zadrani njih da su seljaci i sl. al opet kad razmislim, ogovaraju (ovi sa faksa) Šibenčani i otočane, dok Zadrane kak ti kažeš, sve skupa ne tangira... vidiš, očito ima tu puno istine u konstataciji da su uvijek imali svoje dobre klubove i bili "posebni", još tome pridodaj socijalno- gospodarske prilike... mislim da kužim otprilike vaš problem...
native is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:35.