Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2010., 00:30   #81
Quote:
Zgmarac kaže: Pogledaj post
Ja stvarno ne znam ko to sve može pisat,ovo iz Engleske piše nas 200 bez majici navijalo da se stadion treso,a na slikama njih 50
Da ne mislis na ovo mozda: neverovatnih sedam dana smo preživeli...

-ludilo, već u utorak u šest sati smo na granici u Belgiji
-idemo na brod, kačimo zastave...ludilo sve srbi i hrvati na brodu, cool momci
-stižemo u Englesku, na granici nas pozdavljaju, i kaže čovek, "pobedićemo sa 3:1", mislim pfc!!!
-u Londonu šta tražimo-pa stadione, i big ben, 70% ljudi u londonu su crnci, nekako se snalazimo i vidimo stadion Chelsea, i slikamo se, ali je već oko 21 sat pa nas ne puštaju unutra...
-oko ponoći kerćemo za boro, stižemo oko 8-9 sati, kupamo se u hotelu fudbalera, hvala dvojici koji su nam to sredili...
-kreće na 9 već za darlinton, mesto gde se skupljaju grobari iz celog sveta...
-ludilo kaĆe se zastave u pub-u, JUZNI FRONT, CUVARI CASTI, ALIENS, GROBARI LAZAREVAC, IRR BGD,THE COMPANY, GROBARI SRBIJA, COVENTRY, BERLIN, NUFC MAGS SERBIA...
-sa cd-a se čuju pesme Partizana, pristižu grobari, oko 40 ljudi je vec skoro u pub-u, pice, hrana na sve strani...zajebancija neverovatna, ovi englezi su cool momci!!!
-oko 18 sati kerćemo mi i ostali ka boro-u, stižemo kupuujemo karte po 23 funti i ulazimo, kaćimo zastave i kuliramo...
-na poćetku se popunjavaju sve tribine, oko 22000 ljudi je na stadionu, ali samo tih 150-200 grobara peva non-stop, pevaju se pesme...
odlično se čuje sve, samo nas malo smori da gledamo oko sebe i sem nas 50 niko ne peva pesme, tek kad se peva "napred partizan" e onda peva 200 ljudi, ali kako smo čuli, dobro smo pevali...
-na tribini sve vreme sam stajao na stolici, ni reč nisu rekli, ostali pale cigare i...
-igrači ni pozdrav da bace, mamu im je**m lopovsku, najebaće jednom!!!
-kraj tekme, vračamo se nas 20 za darlington, zajebancija se nastavlja, sa nam su i grobari iz stokholma, odlično zezanje...
-oko 01 sat krečemo prema newcastel-u u nadi da čemo negde naći mesto za spavanje, ali ovo nas ne vodi nićemu, jer spavamo u kombiju !!!
-ujutro shopping castel, i idemo na stadion i slikamo se...
-idemo prema Londonu nazad na brod koji na prolazi u 18.30, a mi kerćemo u 13.30, oko 18 sati smo jos oko 60 km od cilja, ne možemo je stići, svi su nervozni, idemo u dover da vidimo kanal, ali posle cene od 175 evra neko kaže"serem ti se u kanal" pa se vraćamo na staro mesto gde smo i prvi put videli Englesku ramsgate...
-brod bi nam išao ujutro najpre u 6.30, ali mi se snalazimo i nekako nas primaju na brod koji prolazi za sat vremena, hvala im za to, ode nam 60 evra u ku**c...dajemo im sa pfc
-ujutro oko 5 sati stižemo u Belgiju, krečemo prema Amsterdamu, tamo tražimo "red lights" i nalazimo se nekako, kurve kostaju 50 evra, ja razmisljam DA lili NE, ipak da pa odem kod jedne prelepe melezkinje, sve ostalo možete misliti, ostao sam unutra oko 30 minuta, uhhhhhhhhhhh, ali je skupo, mamicu im, nije pustio da je slikam
-amsterdamu pre kurvi smo posetili stadion arena, i tu dolazi do jednog dogadaj ali o tome necu nista reci, dogovor je dogovor... hehehe
-krečemo ka Berlinu,ekipa BULLDOGS BERLIN nas zovu kod njih na koncert nekog "cigana" koji mi prihvatamo, tamo ludilo odlična atmosfera, gost iz Srbije nas pozdravlja "pozdrav za grobare iz beograda koji su 2000 km presli" slično ovome...
-svaka čast momcima iz berlina, dobra ekipa, vidimo se 2006!!!
-sutradan oko 13 sati se budimo i idemo u grad, jedemo "kebab", a posle idemo sa momcima iz berlina kod olimpija stadiona i tamo se završava naša avantura po Evropi, pozdravljamo se i idemo ka Nimbergu, a tamo sneg pada, oko 5-10 cm ima 100%, na auto putu saobračajna nesreća, gužva, grobari izleću iz kola i kreće se grudvanje...ludilo
-oko 5 sati stižemo za Beć, tamo jedan nas član izlazi i krece na utakmicu udinesi-lazio, srečno brate!!!
-a mi nastavljamo ka madarskoj, stižemo kod mene u Segedin oko 10 sati, i kerećemo u shopping u tesco, posle su me odbacili kuci, i krenuli su ka beogradu!!!
Malo li je za 7 dana...
Vilaja is offline  
Old 21.01.2010., 00:40   #82
Quote:
Vilaja kaže: Pogledaj post
Da ne mislis na ovo mozda: neverovatnih sedam dana smo preživeli...

-ludilo, već u utorak u šest sati smo na granici u Belgiji
-idemo na brod, kačimo zastave...ludilo sve srbi i hrvati na brodu, cool momci
-stižemo u Englesku, na granici nas pozdavljaju, i kaže čovek, "pobedićemo sa 3:1", mislim pfc!!!
-u Londonu šta tražimo-pa stadione, i big ben, 70% ljudi u londonu su crnci, nekako se snalazimo i vidimo stadion Chelsea, i slikamo se, ali je već oko 21 sat pa nas ne puštaju unutra...
-oko ponoći kerćemo za boro, stižemo oko 8-9 sati, kupamo se u hotelu fudbalera, hvala dvojici koji su nam to sredili...
-kreće na 9 već za darlinton, mesto gde se skupljaju grobari iz celog sveta...
-ludilo kaĆe se zastave u pub-u, JUZNI FRONT, CUVARI CASTI, ALIENS, GROBARI LAZAREVAC, IRR BGD,THE COMPANY, GROBARI SRBIJA, COVENTRY, BERLIN, NUFC MAGS SERBIA...
-sa cd-a se čuju pesme Partizana, pristižu grobari, oko 40 ljudi je vec skoro u pub-u, pice, hrana na sve strani...zajebancija neverovatna, ovi englezi su cool momci!!!
-oko 18 sati kerćemo mi i ostali ka boro-u, stižemo kupuujemo karte po 23 funti i ulazimo, kaćimo zastave i kuliramo...
-na poćetku se popunjavaju sve tribine, oko 22000 ljudi je na stadionu, ali samo tih 150-200 grobara peva non-stop, pevaju se pesme...
odlično se čuje sve, samo nas malo smori da gledamo oko sebe i sem nas 50 niko ne peva pesme, tek kad se peva "napred partizan" e onda peva 200 ljudi, ali kako smo čuli, dobro smo pevali...
-na tribini sve vreme sam stajao na stolici, ni reč nisu rekli, ostali pale cigare i...
-igrači ni pozdrav da bace, mamu im je**m lopovsku, najebaće jednom!!!
-kraj tekme, vračamo se nas 20 za darlington, zajebancija se nastavlja, sa nam su i grobari iz stokholma, odlično zezanje...
-oko 01 sat krečemo prema newcastel-u u nadi da čemo negde naći mesto za spavanje, ali ovo nas ne vodi nićemu, jer spavamo u kombiju !!!
-ujutro shopping castel, i idemo na stadion i slikamo se...
-idemo prema Londonu nazad na brod koji na prolazi u 18.30, a mi kerćemo u 13.30, oko 18 sati smo jos oko 60 km od cilja, ne možemo je stići, svi su nervozni, idemo u dover da vidimo kanal, ali posle cene od 175 evra neko kaže"serem ti se u kanal" pa se vraćamo na staro mesto gde smo i prvi put videli Englesku ramsgate...
-brod bi nam išao ujutro najpre u 6.30, ali mi se snalazimo i nekako nas primaju na brod koji prolazi za sat vremena, hvala im za to, ode nam 60 evra u ku**c...dajemo im sa pfc
-ujutro oko 5 sati stižemo u Belgiju, krečemo prema Amsterdamu, tamo tražimo "red lights" i nalazimo se nekako, kurve kostaju 50 evra, ja razmisljam DA lili NE, ipak da pa odem kod jedne prelepe melezkinje, sve ostalo možete misliti, ostao sam unutra oko 30 minuta, uhhhhhhhhhhh, ali je skupo, mamicu im, nije pustio da je slikam
-amsterdamu pre kurvi smo posetili stadion arena, i tu dolazi do jednog dogadaj ali o tome necu nista reci, dogovor je dogovor... hehehe
-krečemo ka Berlinu,ekipa BULLDOGS BERLIN nas zovu kod njih na koncert nekog "cigana" koji mi prihvatamo, tamo ludilo odlična atmosfera, gost iz Srbije nas pozdravlja "pozdrav za grobare iz beograda koji su 2000 km presli" slično ovome...
-svaka čast momcima iz berlina, dobra ekipa, vidimo se 2006!!!
-sutradan oko 13 sati se budimo i idemo u grad, jedemo "kebab", a posle idemo sa momcima iz berlina kod olimpija stadiona i tamo se završava naša avantura po Evropi, pozdravljamo se i idemo ka Nimbergu, a tamo sneg pada, oko 5-10 cm ima 100%, na auto putu saobračajna nesreća, gužva, grobari izleću iz kola i kreće se grudvanje...ludilo
-oko 5 sati stižemo za Beć, tamo jedan nas član izlazi i krece na utakmicu udinesi-lazio, srečno brate!!!
-a mi nastavljamo ka madarskoj, stižemo kod mene u Segedin oko 10 sati, i kerećemo u shopping u tesco, posle su me odbacili kuci, i krenuli su ka beogradu!!!
Malo li je za 7 dana...
ovo san mora pročitat ,pa jebate ni H.C. Andersen im nije do kolina "hiljade grobara i hooligana ,dala bi život za partizana" ,ali sada zamisli još ciganske priče ,to bi još tribalo bit jedno 10 puta jače ,u švedskoj čovik ode na robiju ,ako laže ,a največa uvrijeda je tamo da: "lažeš ko' srbin" ,meni ih je u jednu ruku i žaj
odbij seal is offline  
Old 21.01.2010., 01:01   #83
Quote:
oilseal kaže: Pogledaj post
ovo san mora pročitat ,pa jebate ni H.C. Andersen im nije do kolina "hiljade grobara i hooligana ,dala bi život za partizana" ,ali sada zamisli još ciganske priče ,to bi još tribalo bit jedno 10 puta jače ,u švedskoj čovik ode na robiju ,ako laže ,a največa uvrijeda je tamo da: "lažeš ko' srbin" ,meni ih je u jednu ruku i žaj
Nasa san nesto di seru o grobarima, ali pazi kako: - -Kada su krajem osamdesetih igrali u Bukurestu sa Dinamom, Grobari su se vratili u Beograd sa dosta krvavih I izlomljenih glava , kao da su ih svinje cepale. Na toj utakmici Rumuni su im uzeli transparent FRONT!!!

-1991 godine’ cetiri dana posle C.Zvezda-Bayern Munchen na derbiju koji se igrao na Marakani gde je Zvezda pobedila sa 3-1, 20-setak minuta pre kraja meca smo izasli sa Severa, I na kapiji jugo-istok usli sa upaljenom bakljom na jug, uz veliko odusevljenje celog Severa I svih ostalih Zvezdasa na stadionu. Popeglali ih malo skroz do ispod semafora I izasli napolje, pa onda peglacinu nastavili ulicama Beograda.

-Horde Zla u tuci ispod njihovog juga izboli dvojicu grobara, od kojeg jednog tesko. Isto tako su ih Horde Zla napale I u revansu, gde se Grobari I nisu nesto pokazali a krenuli su da se svete. Da nije murija uletela mozda bi se vratili kao iz Rumunije polupanih glava.

-Tacno je I to da su navedene godine dobili po nosu I od Armade ispred stadiona, sto je potvrdio I jedan grobar koji je bio u toj grupi grobara ispred stadiona.

-Dok smo mi hapseni na stajgi prilikom doceka BBB-sa, Cegi, Pajser, Beske I jos neki Grobari, sa dve ogromne kutije sacekase BBB-se, I dadose im gomile sendvica I sokova. Sam taj cin su ovekovecili radio,tv I ostale stampane izdavacke kuce…

-1989 godine po dolasku u Split vodje Grobara su sa vodjama Torcide proveli prijatno vreme u prijateljskom razgovoru uz sendvice I sokove koje su dobili od Torcide.

postoje u ovom vremenu a i kasnije jos dosta takvihh stvari ,ali i kasnije posle 2000 godine.jedno vreme po mom secanju pevalo se na severu o tim sendvicima .
Vilaja is offline  
Old 21.01.2010., 01:31   #84
zasto se i tu ne magle face?netko je dobro rekao da su navijaci najveci licemjeri..
__________________
"Emancipate yourselves from mental slavery, none but ourselves can free our minds!"
al rijeka is offline  
Old 21.01.2010., 08:10   #85
Quote:
WOODOO CHILE kaže: Pogledaj post
Meni je od svega bio najbolji pokušaj ZG srba da odu u Prag na Češka-Jugoslavija svojevremeno...stariji se sjećaju kako je završilo...
Jel to onaj dogadjaj na kolodvoru negdje 96/97?
__________________
You don't need a weather man, To know which way the wind blows
It's all right to say things can only get better, If you haven't just lost your brand new sweater
Peterpunk is offline  
Old 21.01.2010., 11:31   #86
Da,ali čak mislim 1995.,zaboravio sam,davno je to bilo...
WOODOO CHILE is offline  
Old 21.01.2010., 11:34   #87
Quote:
WOODOO CHILE kaže: Pogledaj post
Da,ali čak mislim 1995.,zaboravio sam,davno je to bilo...
Cini mi se da je bilo vecer prije prekinute utakmice Dragovoljac - Dinamo u V.Gorici. A mozda mi se i nesto pomjesalo u glavi, ipak je 15 godina proslo.
__________________
You don't need a weather man, To know which way the wind blows
It's all right to say things can only get better, If you haven't just lost your brand new sweater
Peterpunk is offline  
Old 21.01.2010., 12:03   #88
Quote:
al rijeka kaže: Pogledaj post
zasto se i tu ne magle face?netko je dobro rekao da su navijaci najveci licemjeri..
je,najbolje da se zvalo novinare sportske centrale i reklo im da zamagle face..znate,javit ce se pajdo iz rijeke,koji i inace moralna vertikala sto se tice takvih stvari,pa ajd vi fino zamaglite face,iako to inace ne radite..al kuzite,to su navijacka posla..
i cak da nisu fotke javnog portala,neznam sto bi se maglile..al ajd
__________________
Gdje je najteže,gdje je najgore,tu treća bojna ratuje..Na našim leđima,stotine bitaka..Slava nam ne treba,neka ide drugima..Dok oni pjevaju,mi lijemo krv..3 bojna-neprobojna
patriot is offline  
Old 21.01.2010., 12:36   #89
odlazak BBB u Bg i Torce u Pg su nešto šta triba respektirati, to je navijački, a ove sličice di par njih dođe u neki grad digne tri prsta kraj nekog spomenika je kurac od ovce, to može svatko napraviti...
dolazak groblja u Zg i cigana u Zaprešić su više bili folklor za medije, svi su znali da dolaze, osiguranje vrh vrhova, a opet valja reći da se BBB nisu osramotili, posebno je groblju bilo tijesno kroz Dubravu...
"zanimljiv" bi svakako bio i boravak naših na utakmici mladih da ih nije vratilo iz Šida, možemo nagađat kako bi se sve skupa to tamo odigralo...
__________________
bolje umrit od litre nego od kapi....
100godina is offline  
Old 21.01.2010., 15:07   #90
Quote:
oilseal kaže: Pogledaj post
ovo san mora pročitat ,pa jebate ni H.C. Andersen im nije do kolina "hiljade grobara i hooligana ,dala bi život za partizana" ,ali sada zamisli još ciganske priče ,to bi još tribalo bit jedno 10 puta jače ,u švedskoj čovik ode na robiju ,ako laže ,a največa uvrijeda je tamo da: "lažeš ko' srbin" ,meni ih je u jednu ruku i žaj
ja mislin da postoji jos jedan izvjestaj koji je bolji od ovoga

nesto da njih 200 urla goli do pasa cili stadion se cudi i samo sta se ne klanjaju
nesto u tom stilu
__________________
iza kuca metar drva,hajduk je moja ljubav prva
veslo od lule is offline  
Old 21.01.2010., 15:10   #91
Quote:
100godina kaže: Pogledaj post
odlazak BBB u Bg i Torce u Pg su nešto šta triba respektirati, to je navijački, a ove sličice di par njih dođe u neki grad digne tri prsta kraj nekog spomenika je kurac od ovce, to može svatko napraviti...
dolazak groblja u Zg i cigana u Zaprešić su više bili folklor za medije, svi su znali da dolaze, osiguranje vrh vrhova, a opet valja reći da se BBB nisu osramotili, posebno je groblju bilo tijesno kroz Dubravu...
"zanimljiv" bi svakako bio i boravak naših na utakmici mladih da ih nije vratilo iz Šida, možemo nagađat kako bi se sve skupa to tamo odigralo...
hm to i mene zanima.. ali popravni ispit je tu i da u rukometu se kriza a i b skupina.. hmm ak mi i srbi prodemo... bit ce materjala
 
Old 21.01.2010., 15:37   #92
@maZGa
imaš možda u boljoj rezoluciji, odnosno da se vidi tekst sliku onog članka "Zagreb kao Bejrut"?
hvala
native is offline  
Old 22.01.2010., 13:35   #93
da razjasnimo nešto,svatko tko imalo prati navijačku scenu ili je aktivni sudionik nje mora da izrazi respect prema odlasku boysa u bg..neka mi tornado ili funcuti nezamjere ali nije to isti naboj..da se razumijemo svaka čast i njima ali nije to isto jer nije mi isto kada bi došao neki navijač jagodine ili nekakav cigan..bez uvrede..isto tako priča jednoga odavde tipa vama su došli varvari u najmanju ruku je smješna..što reći tada na slike južnog fronta na trgu tj u samom centru zg ili na samoj utakmici u dvorani Dražen petrović..isto tako ma koliko vi rekli da mi smo uradili ovo ili ono činjenica je da su cigani bili 20km od zg i da niste uradili a ni pokušali uraditi ništa posebno,to su činjenice svidjalo se to nekome ili ne..i sam sam bio u pioniru na splita jer me puklo i otišao sam da to vidim i znam što govorim i zato ponavljam respect jer ste bili,predstavili grupu i niste se sakrivali,mi (torca) bar ne org nismo ali nesumnjaj te da kada za to dodje vrijeme nećemo otići..a kad dodje taj dan vijeruj te bit će to dan za pamćenje..
bili_lucifer is offline  
Old 22.01.2010., 15:38   #94
Quote:
bili_lucifer kaže: Pogledaj post
da razjasnimo nešto,svatko tko imalo prati navijačku scenu ili je aktivni sudionik nje mora da izrazi respect prema odlasku boysa u bg..neka mi tornado ili funcuti nezamjere ali nije to isti naboj..da se razumijemo svaka čast i njima ali nije to isto jer nije mi isto kada bi došao neki navijač jagodine ili nekakav cigan..bez uvrede..isto tako priča jednoga odavde tipa vama su došli varvari u najmanju ruku je smješna..što reći tada na slike južnog fronta na trgu tj u samom centru zg ili na samoj utakmici u dvorani Dražen petrović..isto tako ma koliko vi rekli da mi smo uradili ovo ili ono činjenica je da su cigani bili 20km od zg i da niste uradili a ni pokušali uraditi ništa posebno,to su činjenice svidjalo se to nekome ili ne..i sam sam bio u pioniru na splita jer me puklo i otišao sam da to vidim i znam što govorim i zato ponavljam respect jer ste bili,predstavili grupu i niste se sakrivali,mi (torca) bar ne org nismo ali nesumnjaj te da kada za to dodje vrijeme nećemo otići..a kad dodje taj dan vijeruj te bit će to dan za pamćenje..
shvati da je pola ekipe bilo privođeno na razgovore i da je osiguranje te tekme bilo definitivno najjace viđeno... a i neki su nesto probali ali su odustali
 
Old 22.01.2010., 16:25   #95
Mislim da je njima svakako bilo zanimljivo tog dana jer su kamenovani 10ak puta ako ne i više duž cijelog autoputa uz tu svu silnu policijsku pratnju, tako da su na povratku imali kabriolet.
__________________
Respektirajte našu strast!
srednji bojler is offline  
Old 22.01.2010., 16:33   #96
Quote:
droga24/7 kaže: Pogledaj post
shvati da je pola ekipe bilo privođeno na razgovore i da je osiguranje te tekme bilo definitivno najjace viđeno... a i neki su nesto probali ali su odustali
Znaš šta mene muči?Da je situacija obrnuta,i da su Delije neometano pogledale susret u Žrnovnici izmedju Mosora i C.Zvezde,srali bi svakodnevno da su tovari ispali šupci...kao što je sada Spitka počeo dokazivati da ste stariji od Torce,i kao masu drugih stvari,normalnom čovjeku nedokučive...
WOODOO CHILE is offline  
Old 22.01.2010., 16:46   #97
Quote:
WOODOO CHILE kaže: Pogledaj post
Znaš šta mene muči?Da je situacija obrnuta,i da su Delije neometano pogledale susret u Žrnovnici izmedju Mosora i C.Zvezde,srali bi svakodnevno da su tovari ispali šupci...kao što je sada Spitka počeo dokazivati da ste stariji od Torce,i kao masu drugih stvari,normalnom čovjeku nedokučive...
Gadjali bi ljudi s kuca sa snajperima, a da ne govorin o navijacima.
Vilaja is offline  
Old 22.01.2010., 16:50   #98
Quote:
Vilaja kaže: Pogledaj post
Gadjali bi ljudi s kuca sa snajperima, a da ne govorin o navijacima.
oilseal bi granatira iz sitnoga
 
Old 22.01.2010., 16:59   #99
Quote:
bili_lucifer kaže: Pogledaj post
da razjasnimo nešto,svatko tko imalo prati navijačku scenu ili je aktivni sudionik nje mora da izrazi respect prema odlasku boysa u bg..neka mi tornado ili funcuti nezamjere ali nije to isti naboj..da se razumijemo svaka čast i njima ali nije to isto jer nije mi isto kada bi došao neki navijač jagodine ili nekakav cigan..bez uvrede..isto tako priča jednoga odavde tipa vama su došli varvari u najmanju ruku je smješna..što reći tada na slike južnog fronta na trgu tj u samom centru zg ili na samoj utakmici u dvorani Dražen petrović..isto tako ma koliko vi rekli da mi smo uradili ovo ili ono činjenica je da su cigani bili 20km od zg i da niste uradili a ni pokušali uraditi ništa posebno,to su činjenice svidjalo se to nekome ili ne..i sam sam bio u pioniru na splita jer me puklo i otišao sam da to vidim i znam što govorim i zato ponavljam respect jer ste bili,predstavili grupu i niste se sakrivali,mi (torca) bar ne org nismo ali nesumnjaj te da kada za to dodje vrijeme nećemo otići..a kad dodje taj dan vijeruj te bit će to dan za pamćenje..
Koji smijeh.
Wheat is offline  
Old 22.01.2010., 17:03   #100
Quote:
WOODOO CHILE kaže: Pogledaj post
Znaš šta mene muči?Da je situacija obrnuta,i da su Delije neometano pogledale susret u Žrnovnici izmedju Mosora i C.Zvezde,srali bi svakodnevno da su tovari ispali šupci...kao što je sada Spitka počeo dokazivati da ste stariji od Torce,i kao masu drugih stvari,normalnom čovjeku nedokučive...
Daj prestani lagat više. Dosadio si i bogu i vragu.

I nemoj konstantno pisat samo da nešto napišeš, al baš brljotine na razini djeteta od 8 godina. Manje je više, sadržaj, a ne forma... Si čul kad za to?

Admini, pozabavite se ovim likom. Izgubio je kompas potpuno. Sa svojim klevetama i potpuno neargumentiranim napadima samo dolijeva ulje na vatru. Vrlo se lako da provjerit jesam li ja govorio da su BBB stariji od Torcide...
 
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:46.