Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2010., 18:51   #1481
Quote:
The Godfather kaže: Pogledaj post
Zašto je Brazil trebao ić na pobjedu kad im je i X dovoljan za 1. mjesto?
Zasto je Holandija isla na pobjedu kad im nista nije trebalo?Pa sto da ne idu pokazes da si bolji i od Portugala koji je sasvim solidna ekipa,ali eto i da su takticki igrali nemaju nikakve igre Portugal je imao par odlicnih sansi a Brazil jednu stativu...Kad se pre sjetim kako su igrali dodje mi da placem...
__________________
Idemo do dna tuga,ti i ja
infiniti is offline  
Old 25.06.2010., 19:06   #1482
Stvarno mi nije jasno kako ovaj redikul Melo ima zagarantirano mjesto u prvih 11 Brazila

Lik je jedino u stanju dodati loptu prvome do sebe i to ako je ne na večoj udaljenosti od metra.
shark821 is offline  
Old 25.06.2010., 19:47   #1483
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
Ronaldo iza Juana, ko brzi vlak u naletu, nije bilo vise Brazilaca, prosla bi Juana lopta.

Em namjerno igranje rukom, em zadnji igrač. Crveni i samar od trenera.
Meni je ova situacija usporediva sa onon Sharbini-Barbarić iz kupa, samo šta je tamo bija faul, ode ruka, al na dosta slično.
Sad me baš zanima oće li gospar poštar pričat o obećavajućoj ili izglednoj situaciji za pogodak.
Blay is offline  
Old 25.06.2010., 19:49   #1484
Ajoj, Brazila A i Portugalu, hvala im što su nam priredili jednu od najgorih tekmi na ovom prvenstvu, pogotovo Brazilu koji ima katastrofalnu obranu, nadam se da će Švica proć i da će im njihova tvrda obrana zadat muke ko Španjolskoj i Čileu i onda ih iznenadit na kontre jer kolko su pokazali ne zaslužuju da budu u finalu. Možda su čak najbolje još igrali sa Sj. Korejom koja je tada bila nabrijana pa su i s njima imali problema.
Što se Portugala tiče nisam ništa više ni očekivao od obrambene ekipe, al oni su barem zaprijetili tu i tamo iz neke kontre.

Obala isto nije baš igrala na nekom nivou na kojem oni zbaju zaigrat, čak su i Korejanci imali dobru šansu dvije da im zabiju.

Sve u svemu što se ove skupine tiče jedino mi tekma Obala-Portugal na nešto pravo ličila zbog te neke borbenosti iako nije bilo golova (šteta što Drogba ono nije zabio u zadnjoj minuti )
nkwame is offline  
Old 25.06.2010., 19:50   #1485
Ja mislim da nema crvenog. To je ipak samo ruka koja se kažnjava žutim kartonom (osim u 16 metara u nekim slučajevima), a prilika nije baš tako izgledna. To je bilo bliže centru ako se dobro sjećam.
__________________
Difficult takes a day, impossible takes a week.
daze is offline  
Old 25.06.2010., 19:50   #1486
Quote:
nkwame kaže: Pogledaj post
Ajoj, Brazila A i Portugalu, hvala im što su nam priredili jednu od najgorih tekmi na ovom prvenstvu, pogotovo Brazilu koji ima katastrofalnu obranu, nadam se da će Švica proć i da će im njihova tvrda obrana zadat muke ko Španjolskoj i Čileu i onda ih iznenadit na kontre jer kolko su pokazali ne zaslužuju da budu u finalu. Možda su čak najbolje još igrali sa Sj. Korejom koja je tada bila nabrijana pa su i s njima imali problema.
Što se Portugala tiče nisam ništa više ni očekivao od obrambene ekipe, al oni su barem zaprijetili tu i tamo iz neke kontre.

Obala isto nije baš igrala na nekom nivou na kojem oni zbaju zaigrat, čak su i Korejanci imali dobru šansu dvije da im zabiju.

Sve u svemu što se obe skupine tiče jedino mi tekma Obala-Portugal na nešto pravo ličila zbog te neke borbenosti.
potpis
 
Old 25.06.2010., 19:52   #1487
Quote:
nkwame kaže: Pogledaj post
pogotovo Brazilu koji ima katastrofalnu obranu,
Daj obrazloži ovo, molim te.
__________________
Difficult takes a day, impossible takes a week.
daze is offline  
Old 25.06.2010., 20:00   #1488
Quote:
daze kaže: Pogledaj post
Daj obrazloži ovo, molim te.
pa jesi vidio koje su to greške u obrani?! Portugal im iz ničega stvori kontru, pa i u onoj tekmi s Obalom, Drogba im zabio onaj gol glavom ko da je rekreacija u pitanju a mogli su im i još koji na brzinu uvaljat dok se još nisu bili snašli da i ovi nisu takvi paceri.
nkwame is offline  
Old 25.06.2010., 20:09   #1489
Pa dobro to jesu dva propusta u obrani, al da im je obrana loša generalno gledajući to nikako. Već naprotiv, malo je paradoksalno za Brazil, al obrana i vratar im je najjači dio momčadi, a vezni red je razvikan po imenima s obzirom na ono što pružaju. Pa onaj kao glavni kreator igre Kaka igra ko da je tek prije mjesec dana izašao iz sjemeništa gdje su ga starije kolege seksualno zlostavljale dugi niz godina. Robinho vozi biciklu i to mi je ono najveći domet do sada, a Luis Fabiano je do sada više imao sreće nego pameti sa svojim golovima, ispao je glup ka qurac u X prilika koje je propustia. Al naravno daleko od toga da je Brazil loš, samo ja mislim da nije ono što su mnogi očekivali. Naročito oni koji nisu kroz kvalifikacije pratili Dungin Brazil. No ove momčadi Obale Bjelokosti i Portugala nisu po meni pravo mjerilo koliko je Brazil zapravo dobar, to ćemo tek vidjet kad i ako budu igrali protiv momčadi kao što su Argentina/Španjolska/Nizozemska.
Hildegard is offline  
Old 25.06.2010., 21:01   #1490
Quote:
Hildegard kaže: Pogledaj post
Pa dobro to jesu dva propusta u obrani, al da im je obrana loša generalno gledajući to nikako. Već naprotiv, malo je paradoksalno za Brazil, al obrana i vratar im je najjači dio momčadi, a vezni red je razvikan po imenima s obzirom na ono što pružaju. Pa onaj kao glavni kreator igre Kaka igra ko da je tek prije mjesec dana izašao iz sjemeništa gdje su ga starije kolege seksualno zlostavljale dugi niz godina. Robinho vozi biciklu i to mi je ono najveći domet do sada, a Luis Fabiano je do sada više imao sreće nego pameti sa svojim golovima, ispao je glup ka qurac u X prilika koje je propustia. Al naravno daleko od toga da je Brazil loš, samo ja mislim da nije ono što su mnogi očekivali. Naročito oni koji nisu kroz kvalifikacije pratili Dungin Brazil. No ove momčadi Obale Bjelokosti i Portugala nisu po meni pravo mjerilo koliko je Brazil zapravo dobar, to ćemo tek vidjet kad i ako budu igrali protiv momčadi kao što su Argentina/Španjolska/Nizozemska.
što se kritike na Brazilsku obranu tiče ja stvarno ne znam šta je to paradoksalno oko toga?!Možda što je to veliki Brazil il što?! Imali su i više od 2 greške, par ozbiljnih (gubljenje i predaja lopte iz čistog mira). Oni svakako imaju najjači napad, na to se koncentriraju, a i za vezni red, to stoji, pogotovo kad se napadački orijentiraju i to opet ne zbog zvučnih imena il toga što svi kažu već stvarno što to na terenu i izgleda tako. Tako da to njih apsolutno izvlači i kad se zainate mogu se proigrat samo tako. Usput, možda su čak najjači a i uvijek bili na tim slobodnim udarcima i to im je čak najjači segment, sada je to trenutno Alveš . U svakom slučaju, kod njih vlada ta tradicija da se da što više golova da se ne zabrinjavaju tolko oko obrane iako zasada nisu ni u tom kreativno-napadačkom dijelu baš razveselili raju kod kuće kako čujem , Brazilcima očito nisu dovoljne samo pobjede, ljudi žele show

No, u svakom slučaju jaka su oni ekipa, daleko od toga, iako zasad nisu bili baš impresivni a i pokazuju da nisu neranjivi. Doduše, oni obično dižu formu tokom turnira a i Dunga će im očitat lekciju nakon ove bezvoljne utakmice, ja se nadam
nkwame is offline  
Old 25.06.2010., 21:32   #1491
btw., je l to istina što čujem da je "dragi vođa" naredio svojim igračima i treneru da se u drugom poluvremenu protiv portugala sve baci u napad da bi narod vidio njihovu pobjedu
nkwame is offline  
Old 25.06.2010., 21:37   #1492
Neznam jeli to baš tako izgledalo, ali ako usporediš njihovu igru protiv Brazila i protiv Portugala, jasno je da su u ovoj zadnjoj igrali bitno otvorenije, pa zato i jesu popušili ka šta jesu.
__________________
Nije Cika Strile.
RedHat is offline  
Old 25.06.2010., 23:06   #1493
iako se to skoro nigdi ne spominje, al po meni je ipak Brazil reprezentacija koju suci najviše maze.
Još tamo od tetralnog pada Rivalda jer je pogođen u glavu , pa sad ode 2 put igranje rukom pri postizanju gola, zaustavljanje rukom loptu i nedosuđivanje crvenog....
možda ih spasi jer je to ka Brazil, a oni igraju lip nogomet, oni nisu ka Italija pa da time ostvaruju pobjede

sramotna utakmica Brazila protiv Portugalaca. Umisto da su išli pokazat svoju snagu, igrali su ka kukavice. Šteta što je Sj.Koreja doživila katastrofu protiv Port, pa samim time zadnje kolo nije bilo zanimljivo
luka_fc is offline  
Old 25.06.2010., 23:40   #1494
Quote:
nkwame kaže: Pogledaj post
što se kritike na Brazilsku obranu tiče ja stvarno ne znam šta je to paradoksalno oko toga?!Možda što je to veliki Brazil il što?! Imali su i više od 2 greške, par ozbiljnih (gubljenje i predaja lopte iz čistog mira). Oni svakako imaju najjači napad, na to se koncentriraju, a i za vezni red, to stoji, pogotovo kad se napadački orijentiraju i to opet ne zbog zvučnih imena il toga što svi kažu već stvarno što to na terenu i izgleda tako. Tako da to njih apsolutno izvlači i kad se zainate mogu se proigrat samo tako. Usput, možda su čak najjači a i uvijek bili na tim slobodnim udarcima i to im je čak najjači segment, sada je to trenutno Alveš . U svakom slučaju, kod njih vlada ta tradicija da se da što više golova da se ne zabrinjavaju tolko oko obrane iako zasada nisu ni u tom kreativno-napadačkom dijelu baš razveselili raju kod kuće kako čujem , Brazilcima očito nisu dovoljne samo pobjede, ljudi žele show

No, u svakom slučaju jaka su oni ekipa, daleko od toga, iako zasad nisu bili baš impresivni a i pokazuju da nisu neranjivi. Doduše, oni obično dižu formu tokom turnira a i Dunga će im očitat lekciju nakon ove bezvoljne utakmice, ja se nadam
Nemaju najjači napad niti veznu liniju, jedina pozicija na kojoj su najjači na ovom prvenstvu je golman, dok u obrani mogu parirati nekim repkama. Čak bih rekao da imaju uz Portugalce i najbolju zadnju liniju.
Veko32 is offline  
Old 26.06.2010., 13:39   #1495
Quote:
daze kaže: Pogledaj post
Ja mislim da nema crvenog. To je ipak samo ruka koja se kažnjava žutim kartonom (osim u 16 metara u nekim slučajevima), a prilika nije baš tako izgledna. To je bilo bliže centru ako se dobro sjećam.
nma veze gdje je bilo, dotični brazilac je bio zadnji igrać obrane, prođe li ga lopta ronaldo izbija sam pred brazilskog golmana. ruka je igrana namjerno rukom i to by zadnji igrać obrane= crveni karton.
divizija is offline  
Old 26.06.2010., 16:01   #1496
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
Nemaju najjači napad niti veznu liniju, jedina pozicija na kojoj su najjači na ovom prvenstvu je golman, dok u obrani mogu parirati nekim repkama. Čak bih rekao da imaju uz Portugalce i najbolju zadnju liniju.
Što se golmana tiče definitivno se slažem, uvijek su pronalazili dobre golmane bez obzira na njihovu zaokupljenost što lijepšom napadačkom igrom.
A što se tiče napada, bome meni se sviđa kako igra onaj mali Nilmar, vižljast, brz, pametno se šulja i način igre mu jednostavan, odjednom samo zna onako iznenada uletit i zaprijetit, jedino je on iz Brazila i imao neku ozbiljnu šansu da zabije, jedva je ono portugalski golman skinuo.
nkwame is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:16.