Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2005., 11:13   #21
Re: samo da se pohvalim

Quote:
Katatonični_Dabar kaže:
evo ja sam baš danas skinul Robin Williams Live on Broadway
Ti to nisi gledal? Ooooh, pripremi se na uzivanje! Ja vec fukken stvar znam napamet kolko sam je puta gledo sa sestrom i frendovima.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2005., 15:56   #22
Re: Re: samo da se pohvalim

Quote:
glupinickname kaže:
Ti to nisi gledal? Ooooh, pripremi se na uzivanje! Ja vec fukken stvar znam napamet kolko sam je puta gledo sa sestrom i frendovima.

evo baš sam sinoć pogledao


genijalno


Robin Williams je definitivno najsmješnije stvorenje na svijetu... koliko čovjek ima energije pa to je nevjerojatno



ne znam kada sam se zadnji put ovako smijao, urnebesnije je i od Bottom Live '92, a mislio sam da je nemoguće napraviti nešto smješnije od toga
__________________
Ya fuking eejit!
Katatonični Dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2005., 20:09   #23
ali jedna stvar JEST nemoguca: proliti onoliko znoja koliko je to williams napravio. jesi mu vidio kosulju na kraju nastupa? tekstilno jezero...
__________________
U supermarket su uveli dvije nove stvari, mesarov kutak i pekarnicu, pa je miris svježeg kruha i kolača kombiniran s pogledom na čovjeka u haljetku poprskanom krvlju koji udara po komadima svježe teletine bio prilično uzbudljiv za sve nas. - Don DeLillo
vihorsthename is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2005., 20:27   #24
Quote:
vihorsthename kaže:
ali jedna stvar JEST nemoguca: proliti onoliko znoja koliko je to williams napravio. jesi mu vidio kosulju na kraju nastupa? tekstilno jezero...
jesam, jesam


ko da je trčao maraton


ne znam možda je to bilo povezano sa onom simulacijom kunilingusa na kraju umori to čovjeka


ali za nekoga tko ima 50 banki ovo je fakat poduhvat




ali u oznojavanju i dalje vodi Rik Mayall, izraz "kupati se u svom znoju" više nije dovoljan, jebote ovaj "roni u svom znoju"
__________________
Ya fuking eejit!
Katatonični Dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2005., 09:43   #25
Ma meni je i dalje Lewis Black najjači!
poirot is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2005., 18:46   #26
Mani je malo islo na k... ta njegova nervoza, tesko da mi je zabavno kad netko naqrcen/drogiran skakuce po stageu, ali nastrup mu je dobar, sto jest jest!

Slican nervozan nastup sam gledao kod Chris Rocka, nije mi to cool

Je li itko gledao Eddiea Izzarda?
Dogma is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2005., 12:31   #27
pogledao sam dosta stand up komičara i mislim da je eddie murphy miljama ispred svih.
ak niste još pogledali svakako si nabavite
eddie murphy- delirious
eddie murphy - raw
a možete si nabavit i richarda pryora koji mu je bio uzor
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2005., 17:11   #28
Quote:
Ivek> Trenutno je bog među komičarima.
I dunno. Lik je zabavan i sve to, i odlično oponaša, kako zvukove tako i likove, I give ‘em that. Al’ u osnovi mu fore i nisu baš nešto. Da nema tog “oponašanja” mislim da uopće ne bi ni bio komčiar.

Quote:
Cesc Fabergas > eddie murphy- delirious
eddie murphy - raw
a možete si nabavit i richarda pryora koji mu je bio uzor
Pryor -> Murphy -> Rock

Čisti dokaz da je svaka sljedeća kopija samo lošija od originala.
Icepick is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:29.