Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old Jučer, 10:48   #8461
Znači da prodajno mjesto mora imati oglašeno da prima PBZ Visu Inspire na rate (naravno, i ti moraš imati aktivnu tu uslugu na svom računu).
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 11:27   #8462
Quote:
blackdragons kaže: Pogledaj post
Prihvaća u kojem smislu?

Već par puta mi je izbacilo odbijeno a u glavi se sjećam da mi je davno radilo.
Što znači izbaci odbijeno?
Online ili u trgovini?
Jeste provjeriti odobreni limit tj. jel ga uopće imate?
Ako imate limit onda drugi korak provjera načina plaćanja dostupnih na prodajnom mjestu, jednostavna Google pretraga

Sent from my REA-NX9 using Tapatalk
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 11:31   #8463
Quote:
webman kaže: Pogledaj post
Još sam 2017 prešao s plaćom u PBZ tako da je prošlo već puno vremena

Poslano sa mog SM-S911B koristeći Tapatalk
Piše ti u mzabi ime bankara?
voditeljica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 20:36   #8464
Pozdrav svima!
Tražim savjet vezano uz najbolju opciju.
Trenutno sam još uvijek student, na jesen završavam faks i razmišljam o tome u kojoj banci biti.
Dakle, trenutno sam u PBZ-u i korisnik sam PBZ Indeks plus studentskog paketa, e sad, razmišljam o tome da ostanem u PBZ-u (uz prebacivanje na PBZ mladi 18-25 paket) ili prelazak u ZABU na Paket za mlade.
Pa ako neko ima iskustva ili neko mišljenje, bila bih stvarno zahvalna
bandito is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 21:43   #8465
Quote:
bandito kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
Tražim savjet vezano uz najbolju opciju.
Trenutno sam još uvijek student, na jesen završavam faks i razmišljam o tome u kojoj banci biti.
Dakle, trenutno sam u PBZ-u i korisnik sam PBZ Indeks plus studentskog paketa, e sad, razmišljam o tome da ostanem u PBZ-u (uz prebacivanje na PBZ mladi 18-25 paket) ili prelazak u ZABU na Paket za mlade.
Pa ako neko ima iskustva ili neko mišljenje, bila bih stvarno zahvalna
A gledaj, ZABA ti je ipak vodeća banka u Hrvatskoj + ispadne te jeftinije jer kod njih plaćaš 0,93 EUR od 25. do 29. godine. Do 25. ti je besplatno.
Dobiješ prekoračenje, rate, kreditnu karticu. Kad prebaciš primanja možeš sam ugovoriti minus, kartice (ne studentsku već normalnu), kredit itd.
ZABA poslovnice ti rade do 19h i primiti će te i kad dođeš u 18:59.
PBZ je izbacio politiku nedavno da one koje ne stignu primiti do kraja radnog vremena, neće ih primiti uopće.
Zaba bankomati uplatno/isplatni na svakom čošku itd.
PBZ nije svaki uplatni.
Uglavnom prouči ponudu i sam odluči, Moj savjet ti je ZABA
voditeljica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 22:13   #8466
Nije istina da su ZABA bankomati (uplatno isplatni) na svakom cosku. Nije svaki njihov bsnkomat uplatno/isplatni. ZABA ima vise bankomata, ali daleko od toga da je svaki uplatno/isplatni.

Kaj su ti dali nogu u PBZ-u pa si de zaposlila u ZABA-i pa sad okolo neistinama blatis PBZ a velicas ZABA-u (opet neistinama)?
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 22:53   #8467
Sve informacije o broju bankomata uplatnih, isplatnih ili kombiniramno imaš javno dostupno pa usporedi.

A na ovo drugo imam potrebu da ti kažem da nisam iz tog sektora uopće i ne blatim PBZ.
A da pišem neistine, ni pod razno.

Ne znam iz kojeg razloga si ti na forumu, ali ovdje se pišu iskustva i daju/traže savjeti tako da ako nisi ovdje is takvog razlogs bolje da ne sudjeluješ u komentiranju, a admine molim da pregledaju komentare i revidiraju odgovore.

Bandito je lijepo tražio savjet ja sam mu napisala svoje mišljenje i zbog toga nitko neće da me proziva. On ili ona će izabrati banku koju hoće i nitko nikome ne može uvjetovati gdje i kako.
voditeljica1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:40.